Skocz do zawartości
Emir

inFAMOUS

Rekomendowane odpowiedzi

Spróbuj jeszcze raz, może błąd gry.

Albo szukaj lepiej! :thumbsup:

jestem na 99% pewien, że sam byś na to wpadł,

ale tak jest, pewnie błąd gry, albo twoja głupia pomyłka/niedopatrzenie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wykonywalem ta misje z 3 razy i ciagle to samo... nigdzie nie moge znalezsc 3 izoltora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zakladam ze przejde pierwszy playthrough na medium po stronie dobra, natomiast drugi juz na hard po stronie zla...

i teraz pytanko - grajac na medium po stronie dobra juz szukac tych wszystkich kawalkow metali (zwieksza bateryjke) w trakcie przechodzenia story mode? czy odlozyc to na pozniej jakos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ja zbierałem te odłamki wraz z postępem w grze - stopniowo, okazało się to pomocne gdyż jak wspomniałeś zwiększa bateryjkę :]

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja powróce do fabuły

tzn. że Kessler w swoim wymiarze nie został bohaterem tylko wolał uciekać przed tą Bestią i gdy cofnał się w czasie to chciał żeby Col został bohaterem którym sam nie został ( oczywiście jeżeli wybierzemy dobrą karmę ) ? Bo jeżeli tak to do końca nie był on taki zły na jakiego się wydawał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy te odłamki tych wiadomości, co jest ich ponad 30 bodajże, trzeba zbierać od razu? Czy mogę ciągnąć dalej fabułe i przy okazji zbierać kolejne części taśmy?

Nie odłamki, tylko nagrania Johna, czy żeby ruszyć dalej gre, musze zebrać je wszystkie? Czy nie jest to wymogiem?

Edytowane przez mpluto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie musisz zbierac wszystkich

Mam ich bodajże z 5, a musze kilka zebrać, żeby ruszyć dalej fabułe? BO utknąłęm w momencie gdzie laska mi gada że mam oświetlić reszte miasta i nie wiem co zrobic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, anten nie musisz ''zbierać''

jak musisz przywrócić ''światło''w dzielnicy, to musisz zejść do kanałów.

jest na pewno znacznik na mapie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, miłego zdobywania platyny (lub nie) :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te 350 kawalkow to lekka przesada... O.o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pff... no raczej.

nie ogarniam jak ktoś to znajdywał bez mapki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi jeszcze - sa questy gdzie jako nagrode dostajemy te kawalki skalne...

czasem jest do wyboru dobry uczynek (ratujemy goscia i dostajemy 1 kawalek), lub zly (nie ratujemy i jest powiedziane ze w skrzynce jest 5 kawalkow)...

te kawalki z questow pobocznych tez sie licza do tej ogolnej puli 350 elementow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jak to jest ? Ja zebrałem z budynków jak i z tych misji 343. Teraz jestem grubo po skończonej grze biegam po mieście i nie mogę znaleźć żadnych ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę, że zbierając te odłamki drogą złego, znikają te z budynków itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem jako dobry i jako zły, na obu scenariuszach zebrałem wszystkie 350 shardów, te z misji pobocznych nie wpływały na ogólna liczbę ... jaką decyzję nie podjąłem to finalnie dostawałem taką samą liczbę shardów. Polecam korzystanie z R3 i namierzania na radarze odlamków, bez problemu znajdzie się tak 344-346, pozostałe opisałem dokładnie w dziale trofea http://www.ps3site.pl/forum/topic/17379-infamous/page__st__160

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, daawno mnie tutaj nie było :D

Shardy z tych misji się nie liczą, jedynie te zebrane z dachów/ścian itp. A zebranie tych 350 wcale nie jest takie trudne, troche czasu zabiera, to fakt, najgorzej jest jak brakuje tylko kilku. Z mapami, których jest wiele (wystarczy poszukać na google, czy nawet na tym forum) nie będzie najmniejszego problemu. Trzeba tylko pamiętać o tych dwóch shardach, o których kolega na górze wspomniał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem tu nowy , chciałbym Was powitać.

Niedawno kupiłem InFamousa i jestem w misji 27.Areszt. Gdzie trzeba śledzić starego siwego gościa :D No i w pewnym momecnie wyskakuje Taki duży Ognisty potwór. Oto moje pytanie :

Jak go pokonać próbowałem wiele razy ale mi sie nie udaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Ja walczyłem z nim przy okrągłej budowli na końcu placu - chyba to była fontanna czy pomnik - można za nią bezpiecznie przykucnąć i trzymać dystans od niego - w trakcie gdy w nim pojawiają się kule ognia które potem wyrzuca - staraj się trafić w nie zanim wylecą - tak aby eksplodowały w jego wnętrzu - trudny moment zwłaszcza na hard. Jak najbardziej możliwy jednak do przejścia. Osobiście za pierwszym razem też się z nim bardzo długo męczyłem - później spotkasz jeszcze takich przeciwników na ulicach i kilku naraz w misji na terenie więzienia ... :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko! Gdy zaczynałem grę, nie wybierałem poziomu (nawet nie wiem czy w ogóle się wybiera). Po pierwszej misji pojawił się napis, że zmieniają mi poziom na hard. Więc mam pytanie: czy dostanę złote trophy (za przejście na hard) gdy to dopiero konsola sama zmieniła/ustawiła mi poziom? Bo jak nie, to nie będę się męczył, gram dla funu i nie lubię się denerwować. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... czy dostanę złote trophy (za przejście na hard) ... gram dla funu i nie lubię się denerwować. :rolleyes:

Pamiętam dokładnie że już ktoś na forum kiedyś pisał o takiej sytuacji i trophy HARD FINISH jemu konkretnie wpadło. Myślę więc że szanse są ale 100% nie daję, ja włączyłem od razu na HARD sam po odpaleniu infamous ... poszukaj na forum może się dokopiesz do tego postu. Infamous ma jednak trzy różne tematy w dziale GRY/POMOC/TROFEA więc jest trochę do czytania :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak:

napieprzaj aż padnie.

oczywiście możesz u najpierw ręce odrąbać a potem jak on się ''otworzy'' to zniszczyć izolatora w środku. ale po co?

wokół są wystające kable z prądem.

kamienie odbijaj falą i jak jest otwarty nie baw się w błyskawice, tylko odrazu młotem (w otwartego)

btw. ten to akurat mały jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko mam pytanie,kupiłem se w końcu inFamous PL gram gram ludzie gadają,a cole nie odpowiada a napisy idą.Czasami nagle koleś gada a zaraz nie dokończy zdania.Czy wy też tak macie?Denerwuje mnie to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może płyta mocno porysowana?

Ja też ostatnio kupiłem , ale wszystko działa jak należy. Płyta lustro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×