Skocz do zawartości
DaraS

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym się wkurzył jakby mi spatchowali tego HDRa...tak jak teraz, jest genialnie w kontekście klimatu płynącego z ekranu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wygląda zajebiście i myślę, że Rockstar tego nie zmieni. Dla tych co chcą kolorowe cukierki powinni dostać możliwość włączenia i wyłączenia takich kolorów. Internet huczy... ja mam tv z wysokiej półki z dobrym HDR i u mnie wygląda świetnie. Być może huczą ci, którzy kupili najtańszej telewizory 4k z napisem HDR na kartonie, a którego praktycznie nie ma i potem mają ból tyłka. Mnie też nie interesują artykuły skoro dla mnie wygląda zajebiście - i nie jestem laikiem w tej kwestii, bo sam pracuje na monitorach poglądowych przy kręceniu filmów, które obsługują taki HDR, że obecne telewizory jeszcze takich nie mają ;) 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zobaczymy co to na wszystko Rockstar. Na szczęście jest możliwość wyłączenia, więc tragedii nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytam jako troskliwy użytkownik vanilki, jak tam hucznie zapowiadane 4k?:kaz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wolałem temat 'gdzie znaleźć wiewiórkę' niż te wasze hedery...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co siądę do tej gry to zamiast robić misje jadę na polane polować na jelenie o_o 

jak zajęcia generują nam ulepszenie zabójczej precyzji? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, nenesior napisał:

co siądę do tej gry to zamiast robić misje jadę na polane polować na jelenie o_o 

jak zajęcia generują nam ulepszenie zabójczej precyzji? 

znajdźki, wytwarzanie rzeczy przy ognisku, polowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a polowanie jakoś konkretnie się wykonuje tj trzeba u kogoś zabrać tą misję? czy wystarczy, że ubije krowę z łuku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, nenesior napisał:

a polowanie jakoś konkretnie się wykonuje tj trzeba u kogoś zabrać tą misję? czy wystarczy, że ubije krowę z łuku?

Idziesz z pieśnią śmierci na ustach przez las i kosisz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, haobao_PRO napisał:

W którym dokładnie miejscu jest te spalone biuro szeryfa ?

na mapie popatrz na zachód od obozu, dosłownie minutę drogi konno. Biuro szeryfa to budynek z napisem 'sheriff' nad wejściem :P

Jak już by bardzo nie szło, daję linka. Sam link, bo ktoś może być drażliwy na spoilery albo coś :P

https://www.youtube.com/watch?v=vXG689A8hR8

 

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do czego mogę używać wytrycha? Kupiłem i myślałem że sobie domy pootwieram, a tu jak go wybieram to w sumie go nie wybiera nawet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mała porada dlaczego jak zabije jakieś zwierzę łukiem to jest napisane  jakość skóry zła. ? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, cayen napisał:

Do czego mogę używać wytrycha? Kupiłem i myślałem że sobie domy pootwieram, a tu jak go wybieram to w sumie go nie wybiera nawet.

Wytrych jednorazowo otwiera zamknięte drzwi (sejfy może też, nie jestem pewien) ale nie miałem okazji go jeszcze użyć. Dobrze mieć, jak kiedyś zajdzie sytuacja, że trzeba byc cicho.

 

18 minut temu, keczu78 napisał:

Koledzy mała porada dlaczego jak zabije jakieś zwierzę łukiem to jest napisane  jakość skóry zła. ? 

 

W prawym dolnym rogu obok nazwy zwierzaka sa gwiazdki. Idealna skóra jest tylko z 3gwiazdek. Dodatkowo do każdej grupy zwierząt powinni się strzelać z różnych broni, bo nawet 3 gwiazdki można popsuć ładując z za dużego kalibru.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jakiś doświadczony traper coś poradzi, jak polować aby mieć jak najwyższej jakości skory/łupy :) (no domyśla się każdy, że z obrzyna do królika raczej nie za bardzo, ale teoretycznie łukiem powinno być git, a nie jest)

???

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy zwierzak moze byc „zbadany” zanim sie go upoluje przez przytrzymanie R1. Ponowne nacisniecie R1 pokazuje krotki opis wraz z informacja, ktorej broni uzyc, aby polowanie bylo najskuteczniejsze. Poza tym, kazdy zwierzak ma swoj ranking. Aby miec idealna skore nalezy upolowac okaz z trzema gwiazdkami. Pomijam juz fakt ze strzelamy raz celnie, a nie faszerujemy cialo 30 pociskami ;) 

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Czy jest jakieś ograniczenie w ilości posiadanych przez nas dóbr?
2. Co oznaczają te ikony?

Ps. Trochę bez sensu, że torbę przeglądamy krzyżykiem a broń wybieramy analogiem. 3894be680692f88d9c530e50d94a99f8.jpg

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DigitalMan_PL

@keczu78

Najmniejsze zwierzaki (typu wiewiórka) tylko łuk z amunicja na drobną zwierzynę. Większe typu królik tylko sztucer. Średnie typu lis albo karabin powtarzalny albo łuk. Większe typu jeleń, dzik karabin, snajperka albo łuk ze strzałą zwykłą albo zatrutą. Największe typu aligator, bizon snajperka, karabin albo łuk ze strzałą wzmocnioną albo zatrutą. Tylko takie konfiguracje nie zepsują skóry. No i oczywiście szukamy tylko ***. Jest jeszcze trinket, który podnosi jakość tego co zbierzemy, ale w sumie nie wiem jak on działa, bo nie zauważyłem, żeby z 2gwiazdek poleciała idealna skóra. Chyba że jest jakiś % szansy na to, ale lepiej po prostu szukać 3gwiazdek.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może zrobił byś wysiłek i przeczytał co się pisze w tym temacie. Kolega parę postów wcześniej podał jak sprawdzić zwierzaka. No,ale po co się męczyć.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, human napisał:

Jak przed upolowaniem zwierzyny podejrzec jakiej jest jakosci?

Było to pisane dwa razy dzisiaj...

W prawym dolnym rogu obok nazwy zwierzenia są gwiazdki. Jeśli ich nie ma, trzeba zwierza zbadać przez lornetkę, lunetę broni albo z bliskiej odległości.

Teraz, Sipap napisał:

A może zrobił byś wysiłek i przeczytał co się pisze w tym temacie. Kolega parę postów wcześniej podał jak sprawdzić zwierzaka. No,ale po co się męczyć.

 

3 sekundy się spóźniłem :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mi się podoba ta różnorodność świata i tętniące życiem miast czy obóz.

Co sobie po obozie spaceruje to nowe dialogi, jeszcze mi się nie zdarzyło drugi raz usłyszeć to samo oO (w porównaniu np. do wiedźmina to RDR miażdży)

 

Jeden z utworów granych w obozie :)

https://youtu.be/qkriiMrlK8A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×