Skocz do zawartości
Patricko

TV/Monitor/Projektor do PS4/PS4 PRO

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, Scooby-Doo napisał:


Przy okazji dopytam, czy na XE90 w opcji "Zewnętrzne wejścia" i później "Format sygnału HDMI" ustawiacie "Ulepszony format" czy zostawiacie na "Standardowym"?
 

 

Żeby na PRO korzystać z HDRu musisz konsolę podpiąć pod HDMI 2 lub 3 i włączyć w ustawieniach właśnie "ulepszony format".

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@haobao_PRO Ok, to w tej chwili mam wszystko ustawione jak trzeba. Btw. potwierdzam że teraz na tej pustynnej mapce w BF1 Synaj (?) można opalać się w świetle słońca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Scooby-Doo napisał:

@haobao_PRO Ok, to w tej chwili mam wszystko ustawione jak trzeba. Btw. potwierdzam że teraz na tej pustynnej mapce w BF1 Synaj (?) można opalać się w świetle słońca :)

 

I jak się sprawuje? Fap festiwal jest?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DigitalMan_PL Pewno że tak :) największe wrażenie na razie było w BF1 ale sprawdzam w miarę możliwości kolejne gierki które mam i będę na bieżąco wszystko testował, jest się czym bawić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że to TP Vision, ale po tym teście wygląda na to, że skleili fajny TV w segmencie premium za naprawdę rozsądne pieniądze (8999 za 65 cali)

 

https://hdtvpolska.com/philips-pus8102-test-telewizora-z-podswietleniem-direct-led-2017-ultra-hd/

 

Matryca VA, HDR na poziomie 700 nitów, czerń świetna, input lag niski. Zostaje tylko kwestia philipsowego Android TV, ale na papierze mamy godnego rywala dla XE90 :obama:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jak ktoś jest Klubowiczem Sony to mają ciekawą ofertę obowiązującą od 25 października 2017 do  31 października 2017 . Zniżka 10% na telewizory :

Sony KD-49XE9005 4499.10 zł
Sony KD-55XE9005 5399.10 zł
Sony KD-55XE9305 6299.10 zł
Sony KD-65XE9005 7649.10 zł
Sony KD-65XE9305 8999.10 zł
Sony KD-75XE8596 11698.20 zł
Sony KD-75XE9005 17999.10 zł
Sony KD-75XE9405 26999.10 zł

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Grecky napisał:

Ja wiem, że to TP Vision, ale po tym teście wygląda na to, że skleili fajny TV w segmencie premium za naprawdę rozsądne pieniądze (8999 za 65 cali)

 

https://hdtvpolska.com/philips-pus8102-test-telewizora-z-podswietleniem-direct-led-2017-ultra-hd/

 

Matryca VA, HDR na poziomie 700 nitów, czerń świetna, input lag niski. Zostaje tylko kwestia philipsowego Android TV, ale na papierze mamy godnego rywala dla XE90 :obama:

 

Grecky, HDTpolska twierdzą, że mierzyć się z nim może jedynie XE9405 (czyli model wyższy) wg. recki XE9005 nie ma podjazdu. TV ma ponad 100 stref wygaszania i momentami czerń wygląda jak z oleda. Oczywiście to na papierze, ludzie w komentach ich jadą, że recenzja sponsorowana i Philips to szajs. Szczerze nie znam marki, wolałbym chyba sprawdzonego przez was XE9005, mimo, że recenzja mówi co innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Kamillo napisał:

Jakby komuś się przydało to jest nowa aktualizacja dla telewizorów Sony, tutaj możecie ją pobrać oraz, przeczytać opis:

https://www.sony.pl/electronics/support/lcd-tvs-android-xe93xx_x93xxe_xe94xx_x94xxe-series/kd-55xe9305/downloads/00014882

 

A no jest niby, fajno wszystko TYLKO czemu z poziomu TV jeszcze nie widać aktualizacji?? (twierdzi, że mam najnowszą wersję)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

 

A no jest niby, fajno wszystko TYLKO czemu z poziomu TV jeszcze nie widać aktualizacji?? (twierdzi, że mam najnowszą wersję)

U mnie to samo, dlatego zainstalowałem właśnie z dysku zewnętrznego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kamillo napisał:

U mnie to samo, dlatego zainstalowałem właśnie z dysku zewnętrznego.

 

I jak poprawiona rekacja na pilota??

 

BTW: wyłączyłem usługi SAMBA oraz te zyebane rekomendacje w 1 pasku z góry i TV od razu zapierdala jak rakieta (1 pasek z rekomendacjami czeka na odpowiedź z neta, więc wydłuża czas reakcji MENU)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie za ile plus minus może pójść 3 letni (już po gwarancji) tv Sony Bravia 50W829B? Stan idealny, nawet pół martwego pixela. Swego czasu był to naprawdę świetny tv Full HD. To czy uda się go sprzedać,  wpłynie na moją decyzję o zakupie 65XE9005.

Nie mam pojęcia jak to wycenić. TV Full hd są obecnie bardzo tanie i nie widzę, żeby używane jakoś schodziły na allegro. Mam potencjalnego kupca za 1000 zł, nie wiem czy to nie za tanio :/

Edytowane przez Tomisior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za kdl50w755c 8 miesięczny dałem we wrześniu 2 koła i zarówno ja jak i sprzedający byliśmy zadowoleni z ceny. Może to Ci pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

 

I jak poprawiona rekacja na pilota??

 

BTW: wyłączyłem usługi SAMBA oraz te zyebane rekomendacje w 1 pasku z góry i TV od razu zapierdala jak rakieta (1 pasek z rekomendacjami czeka na odpowiedź z neta, więc wydłuża czas reakcji MENU)

Tak, widać różnicę w reakcji pilota.

Gdzie można wyłączyć to badziewie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kamillo napisał:

Tak, widać różnicę w reakcji pilota.

Gdzie można wyłączyć to badziewie ?

 

Co za bezczelne mendy...

Jak teraz po aktualizacji w Aplikacjach znajdziesz Menedżer Usług Samba TV (czy jak się to zwie) i dasz wyłącz (wcześniej usługa po prostu była wyłączona) to teraz co kilka sekund na środku wypierdala komunikat "Usługa została zatrzymana" i musisz potwierdzić OK pilotem i tak co kilka sekund :38_worried:

 

Ale aktualka na plus bo czuć różnicę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie już było z milion razy... 

Chcę wymienić stary tv na nowy. 

Do filmów na Blu Ray, PROsiaka, netflixa i cyfrowej kablówki. Wielkość 55 cali, nie więcej i nie mniej. HDR przyzwoity, SUHD i niski Input lag do FPS online. Cena około 6k. Dzięki 

Edytowane przez wesoly_kowal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, wesoly_kowal napisał:

Pewnie już było z milion razy... 

Chcę wymienić stary tv na nowy. 

Do filmów na Blu Ray, PROsiaka, netflixa i cyfrowej kablówki. Wielkość 55 cali, nie więcej i nie mniej. HDR przyzwoity, SUHD i niski Input lag do FPS online. Cena około 6k. Dzięki 

 

Stary jesteś maćkiem z klanu, czy inny mało rozgarnięty?

 

Od kilku stron każdy z NAS rekomenduje/kupił Sony XE9005, geniusz!!!

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto dopłacać do 9305? Bo w sumie znalazłem 55cali za 6,3k.

Proszę o radę. 

Edytowane przez wesoly_kowal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, wesoly_kowal napisał:

Warto dopłacać do 9305? Bo w sumie znalazłem 55cali za 6,3k.

Proszę o radę. 

 Za 6,3 warto brac xe93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję monitora do PS4 amator edition. Budżet do 1100zł. Ktoś coś poleci? Teraz mam 24" ale mam niestety kiepski kontrast. Rozdzielczość raczej FullHD, w 4k nie mam się co bawić narazie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupiłem 55XE9305 Będzie we wtorek, bo na sklepie mieli tylko wystawówkę
Przygotuj wazelinke... Jak masz Netflixa to na tym TV normalnie masakra.... 4k i HDR robi robotę...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe no właśnie specjalnie wstrzymałem się z 2 sezonem Stranger Things. Czy w tym modelu clouding / banding występuje? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i też się skusiłem na 65XE9005... odbiór czwartek, piątek. Szukam właśnie uchwytu na ścianę, polecacie jakieś dobre wieszaki? Myślę nad dedykowanym modelem SU-WL450, cena ok 200-250 zł. Jak tylko odbiorę swój egzemplarz i przetestuję, to napiszę parę słów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, wesoly_kowal napisał:

Kupiłem 55XE9305 :) Będzie we wtorek, bo na sklepie mieli tylko wystawówkę :)

Gratuluje wyboru, obraz wgniata w fotel, wczoraj oglądałem Logana z HDR i mi szczena opadła. Tylko żałuję, że nie mam 65 cali, no ale to już następnym razem :)

10 godzin temu, wesoly_kowal napisał:

Hehe no właśnie specjalnie wstrzymałem się z 2 sezonem Stranger Things. Czy w tym modelu clouding / banding występuje? 

Clouding u mnie jest, i niestety widać to na filmach z czarnymi pasami, ale gdy włączę opcję lokalne przyciemnianie wtedy plam już nie widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×