Skocz do zawartości
Patricko

TV/Monitor/Projektor do PS4/PS4 PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Eh, 32 i 40 cali - przypomniałem sobie, że właśnie dlatego przestałem się interesować tym modelem. Potrzebuję ekran 47 - max 50 cali, głównie do PS4 Pro. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SAMSUNG UE49KS7000 to najlepsze obecnie na rynku. ale kosztuje 4500. 

 

Jak chcesz wydać mniej to już będą spore kompromisy w jakości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spieszy mi się, mam Sony 50W755C, jest bardzo OK. Jeśli jednak byłby na rynku jakiś ciekawy Soniak 47-50 cali,  z HDR-em i małym input lagiem, mógłbym pomyśleć o zmianie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, pablos_PRO napisał:

SAMSUNG UE49KS7000 to najlepsze obecnie na rynku. ale kosztuje 4500. 

 

Jak chcesz wydać mniej to już będą spore kompromisy w jakości

 

Większych kompromisów w jakości (wykonania) jak w serii KS od Samsunga to już nie ma :Gmoch:  Wrócę do domu to zrobię zdjęcie mojego modelu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Grecky napisał:

 

Większych kompromisów w jakości (wykonania) jak w serii KS od Samsunga to już nie ma :Gmoch:  Wrócę do domu to zrobię zdjęcie mojego modelu 

Aż tak źle z tą obudową ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macanie obudowy to jakiś fetysz? we wszystkich testach te samsungi są najlepsze. nienajlepsza jakość obudowy w tv jest mało istotna.

 

To nie telefon czy pad , które się non stop pieści w dłoniach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli do środka leci kurz bo obudowa jest nieszczelna to już nie jest taka pierdoła.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodaj do tego paprochy, włosy i malutkie owady. Matryca taka happy!

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, tylko dla ludzi o mocnych nerwach. Dobrze, że kurwa na magnesy tej obudowy nie sczepili :kaz:

 

FmKVz9v.jpg

 

 

:obama:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To świecące to szpara w obudowie? :siara:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się przybliży obrazek to widać dokładnie szparę. Jest obok tego świecącego. 

 

Na początku była mała, ale zaczynam 3 miesiąc z tym telewizorem i stopniowo się powiększa coraz bardziej :ExHPnhn: :ExHPnhn: :ExHPnhn: 

 

Miałem go wieszać na dniach na ścianie, ale zamiast tego chyba wjedzie gwarancja. A wielka szkoda, bo jakość obrazu zrywa beret z głową. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna, czytałem o tym tv, że super obraz ale wykończenie kiepskie. No i tak się zastanawiam ,jak można wypuszczać taki bubel? Ja wiem że telewizor to nie zabawka, więc jak go się powiesi to potem do końca swoich dni nikt go nie tyka. Ale takie niedoróbki? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież było mówione nie raz tutaj, że TV Samsunga wykonaniem nie grzeszą, a ten TV jeśli chodzi o wykonanie to łagodnie ujmując bardzo kontrowersyjna sprawa.

Wielu ludzi na to narzeka, czy to u nas czy za granicą, wystarczy sobie poczytać jakieś AVForums.

 

Sam macałem i oglądałem ten TV, i po krótkich oględzinach stwierdziłem ze ile by nie kosztował, nie wezmę go.

 

Jeśli komuś to nie przeszkadza, no okej. Dla mnie to nie dopuszczalne przy sprzęcie za takie pieniądze.

To nie jest jakiś plastikowy kastrat za dwa i pół koła z 4K, tylko dość dobry TV, w swojej cenie jeden z lepszych.

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiadomo coś o nowej generacji samsungów? Sony właśnie wypuszcza modele 2017 a te samsungi to są tak sprzed 1,5 roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o serii XE? Też jestem ciekaw co tam spłodzili?

Widzę że Sony robi się regularne jak okres u młodej niemieckiej sztangistki. Jak zaczną walić też konsole co rok, to im oznaczeń zabraknie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że zdawałem sobie sprawę z lichego wykonania telewizora. Rozważałem jeszcze Sony, ale model XD93, a ten już był trochę za drogi. KS7000 w wersji 55 calowej kosztował mnie 4500 zł. Nie chciałem wydawać więcej niż piątkę, ponieważ za maksymalnie 3 lata mam w planach zainwestować w OLED. Będę miał już wtedy urządzone mieszkanie i będę mógł przeznaczyć więcej na własne zachcianki. 

 

Ta szpara aż tak tragiczna nie jest, można się jej pozbyć domowymi sposobami, ale uznałem, że skoro przysługuje mi gwarancja, to nie będę ryzykował. Tym bardziej, że po powieszeniu na ścianie smutny pan gwarancja z Samsunga stwierdzi, że to moja wina, bo nie zawiesiłem go na wieszaku rekomendowanym przez Koreańczyków albo ściana źle wpływa na pole grawitacyjne plastiku i go wygina :ExHPnhn: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Narazie są recki XE90 w 55" i wypada bdb. Koszt to7tys.

 

Na dniach ma być recka hdtvpolska.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Większych kompromisów w jakości (wykonania) jak w serii KS od Samsunga to już nie ma :Gmoch:  Wrócę do domu to zrobię zdjęcie mojego modelu 

Kolego ja i mój brat mam tv od 2 miesięcy i żadnych problemów z obudową nie ma. Może masz jakąś wadliwa serie.

Śmieszne jest wytykanie non stop tego samego problemu który może został już rozwiązany

 

Wysłane z mojego SM-G928C przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@nikkor Tak, został rozwiązany. Samsung wysłał armię Chińczyków do każdego kraju świata, nakazał otwieranie kartonów i sczepianie obudowy na ślinę 

 

:Gmoch:

 

Beka wnusiu. 

 

Spoko, masz TV od dwóch miesięcy. A wiesz, że niektórym te modele zaczynają się rozklejać po pół roku? Doinformuj się, że Samsung postanowił przyoszczędzić i cały tył jest na klej, więc nie ma fizycznej możliwości, by on trzymał po wsze czasy jak śruby czy inne namacalne zaczepy. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Aż poszedłem przemacać swój tv od tyłu ;) To Sony serii W7 z 2015 roku. Mimo że telewizor ze średniej półki, rozwiązanie i wykończenie zupełnie inne. Szczerze mówiąc to takie klejenie jak Samsungu , bardziej bym się spodziewał w jakiejś Mancie. Mam nadzieję Grecky że szpara się nie będzie powiększać.

 

 

528198c79f46c2753a18e2ea4d15defb.jpg

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli to taki następca serii XD93, ale cena wyjściowa sporo niższa niż modele z poprzedniego roku. Parametry dość fajne, na papierze wygląda sporo lepiej niż taki XD85.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 tysi za 55 cali. Albo wakacje, albo telewizor :siara:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena referencyjna: Sony KD-49XE9005 5999 zł / Sony KD-55XE9005 6895 zł  / Sony KD-65XE9005 10 850 zł  / Sony KD-75XE9005 19 999 zł 
 

 

Czy mi się wydaje, czy Sony zleciało z cenami? 

 

Przyglądam się rozwojowi rynku UHD/HDR i jak za 3 lata będę kupował nowy TV to mi chyba słońca w filmie oczy wypali :fsg:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×