Jump to content
Strife

Monster Hunter Generations Ultimate

Recommended Posts

13 minut temu, Strife napisał:

Z switcha robi się port station i remaster station ale się jaram szkoda tylko ze to port ale na bank wezmę tym bardziej ze w World przegrałem 150h

Mi na pstryka to nie przeszkadza,  nie miałem wii u ani 3ds'a,  po za tym ps3, ps4 i X od ładnych paru lat doją na remasterach, a wole zagrać w coś z czym nie miałem doczynienia.

3 godziny temu, Strife napisał:

Mi na pstryka to nie przeszkadza,  nie miałem wii u ani 3ds'a,  po za tym ps3, ps4 i X od ładnych paru lat doją na remasterach, a wole zagrać w coś z czym nie miałem doczynienia.

Ja tez chętnie ogram ;) tylko MH W ograne to jednak rewolucyjna cześć  i podobno w generations jest w chuy ciężko i dużo grindu

Edited by Banan91PL

Tym ta seria stoi, ja lubię grind w grach,  Ni no kuni 2 nie kupowałem ze względu na brak poziomu trudności. 

Dziś obadam Donkey Konga ponoć stawia szlabana :dafuq:

Wygląda na to, że MHGU wyjdzie miesiąc, może dwa przed premierą MH:W na PC, więc ja raczej odpuszczę. W każdym razie polecam, bo to cały czas MH powiewający oldschool'em. 

@wojcik_dan

No jasne, że biorę i to w dniu premiery. Co więcej, @cwir też się przymierzał. Tak więc zapowiada się pysznie. Sorry, że dopiero teraz odpowiadam, ale nie zauważyłem wcześniej pytania.

• Like 1

Proste że łykam. Nawet mnie wersja na PS4 kusiła przez chwilę, ale potem odpaliłem Battlefielda 1 żeby zagrać raz z Okoniem i zdałem sobie sprawę że moja przygoda z PS4 już chyba się skończyła . To już tylko odtwarzacz filmów i seriali :). Pozostałe exy ogram remastery na PS5...

Zatem czekam z Wami do jesieni :)

• Like 2

Będzie jakiś matchmaking żeby np randomy mogły nam pomoc albo my mogli dołączyć do kogos jak w World ? Orientuje się ktoś jak to jest w tej wersji ?

Będzie jakiś matchmaking żeby np randomy mogły nam pomoc albo my mogli dołączyć do kogos jak w World ? Orientuje się ktoś jak to jest w tej wersji ?
Nie wiem czy chcesz grać na Switchu z randomami.
Mam nadzieję że nie będzie to przypominało grania w Diablo 3.

20 godzin za mną :banderas: to jest prawdziwy mon hunt . Chyba tytuł z którym w tym roku spędzę najwiecej godzin . Właśnie ubilem dziś 3 urgenta , powoli zaczyna moje uzbrojenie jakoś się prezentować i zaczynam odczuwać moc postaci ... pewnie 200-300 godzin pyknie bo chyba w tym roku nie wychodzi nic godnego uwagi na więcej niż 1raz i zapomnieć ... 

• Like 1

Kolejne 10 godzin za mną ... jeśli kiedyś chcieliście wejść w spirale hardcore owego grindu na najwyższym poziomie : to gra dla was . Lepsza od world pod każdym aspektem gamepmayowym, zaleznosciowym i contentowo ilościowym ... grafika wiadomo ze bida gdyż to port ale gra to istny majstersztyk gameplayowo /core’owy. Jeśli myślicie ze jesteście twardziele bo przychodzicie soulsy to jesteście popierdolki a nie twardziele ;) 

• Like 1

W dniu 8.09.2018 o 09:26, zdun napisał:

Lepsza od world pod każdym aspektem gamepmayowym, zaleznosciowym i contentowo ilościowym ... 

Z całym szacunkiem, ale moim zdaniem bzdura. MHW posiada właściwie wszystkie pozytywne cechy poprzednich odsłon i dorzuca do tego całą masę usprawnień. Dodatkowo wygląda o niebo lepiej, granie z innymi jest zdecydowanie prostsze , a elementy MMO wprowadzone zostały w sposób sensowny. Generetions  jest gorsze od MH4U. Owszem, to ogromna gra, ale poza zawartością i stylami walki (które moim zdaniem są niepotrzebną komplikacją) nie wprowadza nic specjalnego. To ostatni powiew MH w starym stylu. World to krok w dobrym kierunku, opiera się na dziedzictwie MH, a jednocześnie nie boi się współczesnych rozwiązań, zarówno na płaszczyźnie technicznej jak  i gameplay'owej. Poza tym, to dwa różne projekty, ukierunkowane na osiągnięcie innego rezultatu i przeznaczone co do zasady dla innego rodzaju graczy - GUlt (weterani), World(nowi gracze i weterani). World będzie się powoli rozwijał, dojdą nowe potwory, nowe mapy, bronie. GUlt to port starej gry, w której mamy już wszystko. Uwielbiam tę serię i chyba przy żadnej części nie bawiłem się tak dobrze, jak przy World.

Edited by Grabeq
  • Like 2

Kiedy switch pokazuje 110 godzin na liczniku w niecały miesiąc  , na rozfoliowanie czekają yakuza kiwami 2, valkyria chronicles4, xeno 2 torna , spiderman wiedzcie ze coś się dzieje : dla mnie premiera tego roku ...

• Like 3

Nie grałem w World, ale wygląda tak jakoś pipkowato np gracza prowadzi zielona wróżka, po wskoczeniu na potwora nie ma paska etc

Jak jest przystępny dla nowych graczy, to pewnie prosty i sam się przechodzi

MH4U pograłem chwilę i czułem się jak łowca, a poziom trudności był wyżyłowany jak należy, dlatego spoglądam z radością w stronę MHGU

Ktoś z was ma? Chciałby pograć ? Ja po 180 godzinach odpoczywałem już pol roku i chyba chęć powrotu do giery staje się coraz silniejsza : mogę kogoś przetaxowac .