Skocz do zawartości
Emir

Tomb Raider Underworld

Rekomendowane odpowiedzi

TR: Legend to TR: Underworld ale z większa ilością strzelania!

Anniversary im sie udał, ma klimat! Legend to nijak w gorszej grafie (na PS3) to co się działo przed Underworld!...

Nie polecam osobiście ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie widziałem na YouTube i praktycznie nic tylko samo strzelanie jest pokazane, więc wolałem się upewnić dokładniej jak wygląda schemat gry ;) dzięki nie kupie legenda bo nie lubię jak gra opiera się głównie na strzelaniu... wyjątkiem jest tylko Uncharted z wiadomych przyczyn :) w TR: Anniversary narazie mam około 25% narazie i znajduję się w komnacie wypełnionej wodą, gdzie są trzy wajchy do przełączenia i poziom wody się podnosi a jedna wajcha odblokowuje hm jakąś małą kwadratową platformę, która unosząc się zatrzymuje się na półkolistym moście tzn. pod nim bo wszystko jest pod wodą :D będę musiał trochę nad tym pomyśleć ;) Fajna gra i dużo bardziej ją polecam jak Underworlda ;) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę powiedzieć to samo: TR: Legenda to jakiś shooter, a nie TR. Osobiście mi się nie podobał, Anniversary był o niebo lepsze według mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanujący się fan zagra w każdą część, ja osobiście przeszedłem 4,5,6,7,8 zacząłem 2, ale brat mi save usunął, fabułę 1 i 3 znam na wylot, bo dużo w nie grywałem, lecz jednak sam całej nie przeszedłem, co do TR:Legend to aż taka zła nie jest, wprowadza poniekąd dużo nowości, zresztą wydaje mi się że 6 - The Angel of Darknes była większym shooterem od Legend ;) Jak dla mnie to "4" i tak rządzi. Underwold już niebawem... :)

P.S. Anniversary to nic innego jak nowa TR1, więc aż tak się podniecać nie można, ja czekam teraz na taką nową "Dwójkę" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ma być nowa TR2? ;)

Zaczynałem od TR2, fajnie by było popykać w odświeżoną!... w sumie TR2 od 1998r przeszedłem 37 razy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem we wszystkie TR oprócz AoD. Najlepszy był TR2! Pamiętam jak grałem w tą grę to koledzy śmiali się, że gram babką hehe ^^

Kto pamięta czasy dzieciństwa kiedy w przedszkolu w dziewczyny rzucało się gumowymi bananami? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa powielam pytanie, wie ktoś coś nt remake'u TR2? 8)

Co do grania 'babą' to wiem coś nt temat! Śmiali się ze mnie, ale jak dalem pada to potykali się o ściany ceFaniaki :P

Apropo, Astarot... ja w przedszkolu robiłem co innego z dziewczynami, które dawały sobie robić dużo więcej dzięki temu że miałem gumy Mamba które im dawałem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aaa powielam pytanie, wie ktoś coś nt remake'u TR2? 8)

Co do grania 'babą' to wiem coś nt temat! Śmiali się ze mnie, ale jak dalem pada to potykali się o ściany ceFaniaki :P

Apropo, Astarot... ja w przedszkolu robiłem co innego z dziewczynami, które dawały sobie robić dużo więcej dzięki temu że miałem gumy Mamba które im dawałem :P

Ja pamiętam jak jeden chłopak wziął za Górkę (najfajniejsze miejsce do zabawy na podwórku!) jedną z dziewczyn, potem zaczął ją całować i ściągnął jej sukienkę! Ta z płaczem uciekała, a on ją gonił. To był ostatni raz jak go widziałem w przedszkolu. Hehe.

Pamiętam jak w TR ustawiałem się pod ścianami żeby kamera ładnie się ustawiałą hehe. Wtedy koledzy się zlecieli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałem, to taka odświeżona Tomb Raiderka, ma wychodzić co drugi tytuł, czyli Anniversary, Underwold i ... ? Ale to nie jest potwierdzone info, zresztą nad nią i tak by pracowało inne studio, więc możliwe że już jest w produkcji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co słyszałem, to taka odświeżona Tomb Raiderka, ma wychodzić co drugi tytuł, czyli Anniversary, Underwold i ... ? Ale to nie jest potwierdzone info, zresztą nad nią i tak by pracowało inne studio, więc możliwe że już jest w produkcji :)

z miłą chęcią bym pograł w odświeżone TR 2,3 i 4 ;) bo czwórkę mogę jeszcze przejść ale z tego co widziałem na YouTube to strasznie odpycha graficznie 2 i 3 a szkoda bo bym przeszedł :( strasznie mi się spodobała ta seria :) a zawsze mi się wydawała że jest głupia ale nie wiedziałem w jakim błędzie żyję :P teraz nadrabiam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz... TR2 i TR3 odpycha graficznie, prawda! (Ale mniej niż TR1 ;) ) Lecz w TR2 masz zajebista fabułę, sporo zagadek i rozkminiania i przeciwników że hej!, na pewno więcej w TR2 byś się pobawił niż w TR: Underworld.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiesz... TR2 i TR3 odpycha graficznie, prawda! (Ale mniej niż TR1 ;) ) Lecz w TR2 masz zajebista fabułę, sporo zagadek i rozkminiania i przeciwników że hej!, na pewno więcej w TR2 byś się pobawił niż w TR: Underworld.

może się zaopatrzę w 2 i 3 ale na psp na emu bo nie będę kasy wydawał na gry z psx ;) i nadrobię zaległości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka~! :D

Maciek z tej strony ;) całkiem niedawno ukończyłem Underworld'a i muszę powiedzieć że gra spełniła moje oczekiwania xD może to wynika z faktu, że jestem MEGA fanem serii TR i pomimo paru błędów, niedoróbek jestem zachwycony grą :D tak naprawdę to imo TRU jest mniej zabugowany od Anniversary ;) remake legendarnej jedynki jest straszliwie frustrujący, gdy gracz mierzy się z Egiptem :D skoki w inną stronę czy niechwytanie się krawędzi występują tam masowo :D hehe ale tak na marginesie TRA też uwielbiam ;)

wracając do TRU przede wszystkim urzekła mnie muzyka... wg mnie najlepszy soundtrack serii. Moim ulubionym theme jest ten z Tajlandii, gdy pierwszy raz dochodzimy do ruin... Fabuła imo też świetna: bardzo mi się podoba to, że twórcy kontynuowali wątek zaginięcia matki Lary z Legendy... wszystkie cut-scenki bardzo mi się podobały. Gameplay niczym się nie różni od tego z Anniversary (tam też mamy więcej eksploracji a mniej strzelania) Jedyną wadą TRU jak dla mnie jest długość gry. Miała być przygoda dłuższa od tej z Legendy, niestety wyszło prawie tak samo :/

Rozumiem że gra może nie przypaść do gustu przypadkowym graczom, ponieważ niektóre błędy mogą wybaczyć tylko fanii serii :D nie dziwię się też czemu z całej trylogii Legend'a odniosła największy sukces: gruntowne zmiany spowodowane zmianą teamu, gra była bardziej nastawiona na niedzielnych graczy - masowego odbiorcę itp i widzę że tak jak ktoś napisał wcześniej mamy podobny schemat, który występował przy classiku (rewolucyjne TR i trzymające poziom plus wprowadzające parę ulepszeń TR2 a już dalej - zastój...) co jak dla takiego "fanatyka" ja ja jest okey a gorzej już z innymi graczami ;)

Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

my się na ten temat już wypowiedzieliśmy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PFFFFF... tos pojechał po majtach teraz z tym 'urzekła mnie muzyka i TRU'...

Małe niedociągnięcia?, to miała TR3 jak TRex wpadał w ściane i można mu było w dupsko ładować śrut!...

TRU jest powalony pod tym względem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
my się na ten temat już wypowiedzieliśmy...

nie rozumiem, to znaczy że ja już nie mogę? to jest jakaś grupa zamknięta? ;)

PFFFFF... tos pojechał po majtach teraz z tym 'urzekła mnie muzyka i TRU'...

Małe niedociągnięcia?, to miała TR3 jak TRex wpadał w ściane i można mu było w dupsko ładować śrut!...

TRU jest powalony pod tym względem!

przecież pisałem że opinia pada z ust MEGA fana serii więc nie rozumiem zdziwienia oO to jest MOJA, nieco subiektywna, z przymrużeniem oka opinia ;) co do muzyki to chyba jedyna kwestia co do której wszyscy są zgodni (mam na myśli serwisy internetowe, czasopisma) tutaj jest 10/10 i ja się z tym w pełni zgadzam ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem, to znaczy że ja już nie mogę? to jest jakaś grupa zamknięta? ;)

to jest grupa zamknięta dla tej odsłony TR :P muzyka nawet ujdzie ale bugi są nie wybaczające w tej grze... Anniversary teraz męczę i gram z przyjemnością a nie z nerwami że biegnąc przed siebie zginę od tak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to jest grupa zamknięta dla tej odsłony TR :P muzyka nawet ujdzie ale bugi są nie wybaczające w tej grze... Anniversary teraz męczę i gram z przyjemnością a nie z nerwami że biegnąc przed siebie zginę od tak...

to jest właśnie dziwne, że jednym osobom się zdarza masa bugów innym zdecydowanie mniej... ponoć to zależy od szczęścia ;) raz przechodząc możesz mieć masę frustrujących błędów innym razem zaledwie jeden... i mnie właśnie przy drugim podejściu też bardzo przyjemnie się tę grę przechodziło - parę pomniejszych błędów tylko miałem, typu skok w złą stronę itp za to moja kuzynka która grę przechodziła na xboxie miała ten mega frustrujący bug z rampą w Midgar Serpent a rozwiązanie znalazła na forum gdzie jakiś koleś opisywał ten problem odnośnie ps3 xDD dziwne ale w takim razie skąd się biorą te skrajne oceny? neo plus dało 9/10 inny serwis zaledwie 6/10 hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co może powiesz mi że grę przeszedłeś bez ani jednego buga?! już to widzę... a i kamera też cycuś u ciebie pewnie była?  ::) najbardziej zabugowana gra roku i tyle!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^ dokładnie ;)

poprzednie części trylogii Kryształków tez ponoć miały schrzanioną kamerę a mnie jednak ona kompletnie nie przeszkadzała xD wierz lub nie ale w TRU jedynym bugiem którego spotkałem była czarna tekstura w Tajlandii, którą twórcy pozostawili xD

http://i35.tinypic.com/21lshp1.jpg

xDDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przecież pisałem że opinia pada z ust MEGA fana serii więc nie rozumiem zdziwienia

Ty jesteś MEGA a ja MEGA MEGA fanem... mam wszystkie TR na każde możliwe platformy, mam wszystkie wydania kolekcjonerskie (mogę foty zrobić jak nie wierzysz ;) ) Mam też TR1 na Sega Saturn nie posiadając tej konsoli nigdy!...

Ale co z tego że pomimo jestem fanem, to umiem przyznać że gra to jeden wielki BUG!

Przykład?

- idąc po prostym podłożu umieram,

- skacząc na skałę nie chwytam krawędzi tylko przelatuję za to co miałem złapać,

- jadąc motorem wpadam w ścianę i muszę robić load game aby wyjść z niej,

- skacze w jednym miejscu platformę niżej położoną o wzrost Lary i umieram, w innym miejscy wale na glówkę z 20m niżej i... Lara wstaje i idzie!...

Kupę cza nazwać kupą a nie robić z niej kisielu czekoladowego!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^ Ty mnie chyba źle zrozumiałeś ::) ja nie jestem tu by zademonstrować jakim to nie jestem fanem tomb raidera... wyraziłem swoją opinię i nie wiem, czy Wy uważacie że ja to zmyślam? w jakim celu? oO nie wiem skąd to negatywne nastawienie do mojej opinii... jak ja NAPRAWDĘ nie miałem do czynienia z żadnym z tych bugów wymienionych wyżej przez Ciebie... polecam przejrzeć forum laracroft.pl tam też są skrajne opinie: jednych nękają bugi innych nie i naprawdę chciałbym wiedzieć skąd się to bierze...

ale imo lepiej zakończyć ten temat hehe peace xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[...] ale imo lepiej zakończyć ten temat hehe peace xD

Nie no nie odbieraj to jako atak w Twoją stronę, po prostu jak mi gadasz że nie uświadczyłeś bugów w TR:U, to mnie krew zalewa i se myślę "stary wydymali cię, sprzedali inna grę..."!...

Ja po jednym przypadku zwatpiłem w TR:U! Latam se w meksyku 3h, jadę motorem... wpadam w ścianę z wyskoczni, wiszę nad ziemią z 1m, nie mam jak zejść, odjechać, wycofać... na dole wrzeszczy big pająk i tak se myslę co zrobić... i robię 'load game' i 3h poszło w!...

Gra warta zakupu, ale jak spadnie do 60 - 80zł, wtedy ponownie kupię!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ze względu na TRU zainwestowałem w ps3 jednak gra wypada nieco lepiej na xbox'ie jak to w przypadku innych gier multiplatformowych (zapomniałem napisać że zdarzyły mi się spadki framerat'u) hehe ja przechodziłem grę siedząc niczym na szpilkach bo wcześniej się naczytałem jaka to ona nie jest zabugowana no i o dziwo nie uświadczyłem żadnego poważnego bug'a... niemniej cieszę się że patch jest tworzony (ponoć na wszystkie platformy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszyscy którzy pisali w tym wątku mieli straszne bugi i wariowanie kamery i ciężko mi uwierzyć że są wersję gdzie nie uświadczy się żadnego nie dopracowania, choć opieram się tylko na tym co inni pisali tutaj i co sam miałem.

Hades ja mam saturna :) miałem 30 gier na niego ale sprzedałem je wszystkie i w sumie to żałuje teraz :( same hity miałem  8) ale też cena za nie była nie zła :)

EDIT:

ja miałem wersję na xbox360 i są te same bugi..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×