Skocz do zawartości
Emir

Tomb Raider Underworld

Rekomendowane odpowiedzi

Ty jesteś MEGA a ja MEGA MEGA fanem... mam wszystkie TR na każde możliwe platformy, [

A goldy i inne dodatki też masz? :O

Tak troszkę.. Na temat ogólnie TR:

Hades mówiłeś.. Że klimat to miała 1 i 2.. a potem już tylko w dół...

A prawda jest taka.. Ze pomysł z larą.. skonczył się w momencie jej zaczęcia..

Brzmi to głupio xD

Ale tak naprawde to 2 to tak naprawde 1 z inna lokacja i lepsza grafą i kilkoma brońmi.. i tak samo.. 3 to tak naprawde 2 tylko z inna lokacja i lepsza grafą i kilkoma brońmi.. itd.

Tym bardziej, że w dzisiejszym świecie.. "odswieżaczom klasyków" nie chce sie poprostu zrobić gry porządnie.. Tak jak to było 10 lat temu..

Jednym słowem.. R.I.P  :)

(bo TR jest takim hitem tylko dlatego, że to było coś nowego.. cudownego.. a teraz? )

Ps. Właśnie skonczylem podwodne etapy w TR2 :D i zaczynam te mroźne :P (nie pierwszy raz.. i nie ostatni ;p )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam i GOLDY na PC ;) (Wszystkie).

Co do TR1, TR2... TR5...itd

Dla mnie najlepszymi częściami w całej serii są:

- TR2 (bo zaczynałem od niej),

- TR1 (bo dała mi klimaty które kocham w grach) i...

- TR:Anniversary (bo to powrót najbardziej możliwy z możliwych do korzeni serii!)...

Cała reszta to powielone pomysły z tak jak to nazwałeś nowymi broniami, lokacjami i przeciwnikami! A co do 'mroźnych' lokacji w TR2 to skuter powala mnie nadal i muzyczka przy jeździe na skuterze ;)

Swojego czasu jak wyszedł TR2 grałem w niego chyba z 20 razy podrząd!, później kupiłem PC i TR2 na PC, ale grafika na TNT Riva 2 była wypasiona, dla mnie własnie za bardzo i wróciłem na PSX na pixele, bo dopiero na konsoli czułem klimat gry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie zdecydowanie też TR2 wiedzie prym :D co prawda pierwszym tomb raiderem z którym miałem do czynienia była część pierwsza (z miejsca się zakochałem widząc kanciastą Larę na monitorze u swojego kuzyna ;P) to jednak druga część była tą pierwszą, którą mogłem w pełni cieszyć się, już u siebie na psx :D mój ulubiony etap: statek - niesamowicie klimatyczny (rekiny, obserwowanie fauny i flory z okien statku itp) też dlatego jestem wdzięczny twórcom TRU za stworzenie podobnego klimatu :) TR3 tez bardzo lubię ale to pewnie przez sentyment iż była to moja pierwsza oryginalna gra lol :D co do goldów: nie mam tylko the lost artifact - niestety ciężko to zakupić w obecnych czasach :/ ja na pc posiadam edycję kolekcjonerską w takim fajnym pudełku (4 w jednym) raz zakupiłem takie bycze wydanie wraz z AOD niestety TR2 i TR3 były w wersji sold out więc się tego czym prędzej pozbyłem ;/ teraz planuję kupić TR2 wersję oryginalną na psx bo ta którą posiadam jest w języku francuskim xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i namówiłeś mnie... :D zacznę grać w wolnych chwilach w TR2 ;) Az mnie korci, a do Nowego Roku zalicze TR1 i TR2 ;) tak dla zasady (TR1 - 14 raz), (TR2 - hmm... z 29 raz?!)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i namówiłeś mnie... :D zacznę grać w wolnych chwilach w TR2 ;) Az mnie korci, a do Nowego Roku zalicze TR1 i TR2 ;) tak dla zasady (TR1 - 14 raz), (TR2 - hmm... z 29 raz?!)...

To już chyba na pamięć polecisz :D Ja osobiście zagrał bym w "4" lecz takowej nie posiadam :( A Underworld też jakoś nie tanieje, może po świętach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i namówiłeś mnie... :D zacznę grać w wolnych chwilach w TR2 ;) Az mnie korci, a do Nowego Roku zalicze TR1 i TR2 ;) tak dla zasady (TR1 - 14 raz), (TR2 - hmm... z 29 raz?!)...

to teraz przejdź na wyłączonym tv :) wiem że gra trochę trudniejsza ale za to jaka satysfakcja ;) żadne trofiki ci tego nie dadzą :P ja w TR: Anniversary jestem w połowie gry a jak skończę to też się zabieram za 2,3 i 4 :) aha gram na easy z włączonym TV :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe 'z włączonym' mówisz? ;)

Ja też z włączonym TV będę grał... Anniversary też łyknę w tym roku jeszcze raz, ale sam przyznasz że TR:A jest fajny, fajniejszy od TR:U :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anniversary to najlepszy Tomb Raider w jakiego grałem :) ma wspaniały klimat i fajnie że jest trochę strzelania i dużo nie raz konkretnego główkowania :) i co najważniejsze mam 6h grania i około 50% gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, to dobry remake jedynki! Mi dosyć długo zajęło znalezienie ostatniego skarbu w Atlantydzie, skubany był schowany jakoś za skałą, że jedynie schodząc po drabince go widac było, pod odpowiednim ustawieniem kamery ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no skarby są mega poukrywane i to mi się podoba że ta gra nie jest aż tak łatwa jak Underworld :) szukam właśnie jakiegoś psp bo te co miałem posprzedawałem a potrzebuje coś dla siebie żebym miał do gry w Tomb Raidery 2,3 i 4  8) myślę nad psp 3000 ale nie wiem czy warto :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i namówiłeś mnie... :D zacznę grać w wolnych chwilach w TR2 ;) Az mnie korci, a do Nowego Roku zalicze TR1 i TR2 ;) tak dla zasady (TR1 - 14 raz), (TR2 - hmm... z 29 raz?!)...

hehehe mnie w sumie też się zachciało grać w stare tomby ;) ehh ale póki co czasu nie mam ;( jak dobrze, że święta się zbliżają :D tylko, że planuję zaopatrzyć się w MGS 4 (ps3 zakupiłem całkiem niedawno więc pomału nadrabiam zaległości hyhy) i wątpię czy będę miał ochotę grać w inne gry xD zwłaszcza te starsze... się zobaczy :D

hajpek a Ty TRA masz na X'a co nie? z tego co słyszałem grafika nie jest next genowa, chociaż wciąż lepsza niż na takim ps2 ;) no ale tu się liczy klimat a ten jest w 100% taki jak w klasycznym TR :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią zagrałbym w remake TR2 ;) albo TR3...

W nowej grafie.. błądzenie po "opuszczonym" statku, na dnie oceanu.. Normalnie.. kto to wymyślił?! :) brawa dla niego :)

teraz jak patrze na TR2 to niektóre rzeczy mnie rozwalają poprostu..

Wiedziałeś, że jest odzielnie napisany skrypt odpowiadający za pojawienie sie potworów, a odzielny za dzwiek przez nich wydobywany?

W tej tundrze. Jak sie gdzies tam na dół schodzi po drabinie i zejdzie po niej do konca.. to pojawią się 3 pantery...

Ale jak sie nie zejdzie do konca, tylko zeskoczy to one sie nie pojawią! xD

Potem gdy wszedlem na drabine.. pojawiły się, więc je zabiłem.

No ale.. potem jak wszedlem znowu na drabine.. To one się nie pojawiły.. a jedyne dźwiek się włączył ^^

ogolnie mozna by się poczepiać.. kilkunastu innych rzeczy..

A co do TR:A genialny tylko dlatego ze to remake.. Nie mogliby już czegoś takiego wymyślec :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hajpek a Ty TRA masz na X'a co nie? z tego co słyszałem grafika nie jest next genowa, chociaż wciąż lepsza niż na takim ps2 ;) no ale tu się liczy klimat a ten jest w 100% taki jak w klasycznym TR :D

no na xboxa mam :P grafika nie jest najwyższych lotów ale zawsze to lepiej jak na psx czy ps2 grać  ;) 2,3 i 4 na psp będę przechodził jak są gdzieś na pss :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Mam problem, chyba natrafiłem na bug w grze, przez który nie mogę kontynuować. W lokacji Coastal Thailand: Bhogavati jest miejsce po prawej stronie od posągu, gdzie na podłodze leży tyczka, którą trzeba wetknąć w jeden ze słupów, żeby się po niej wspiąć. Problem jest taki, że wziąłęm tą tyczkę i następnie ją upuściłem. Teraz nie mogę jej podnieść z powrotem. Ma ktoś save'a z przed tym momentem gdzie się podnosi tą tyczkę? Ja niestety długo nie robiłem save i ostatniego mam z początku lokacji Coastal Thailand :( Jest w ogóle możliwość podgrania save'a?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ale nędzna ta gra, stanowczo odradzam kupno .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra na 1 wieczór, badziewie - odradzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. czy ktos moglby napisac jakas gre podobna do tomb raidera underworld na ps3?? tzn zeby bylo duzo chodzenia i rozwiazywania zagadek a nie walki??

dzieki z gory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w 15 akcie i nie wiem co dalej " na tropie skarbu " Wyszedłem z tych podziemi i nie wiem gdzie isc po lewej i prawej sa zamkniete drzwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj wneki w scianie i jumpami do gory, tam beda gzymsy po ktorych bedziesz mogl wyjsc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gre przeszedlem i powiem ze jest naprawde rewelacja! jak dla mnie nr 1 na PS3!!! maly minus to taki ze moglaby byc troszke dluzsza. ale ogolnie 10 na 10!!! POLECAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile zajmuje przejście gry normalnie, bez zaciekłego zbierania trofeów , i ogólnie proszę o opinie o grze, czy grafika i bugi faktycznie tak przeszkadzają ?

Jak grywalność, fabuła itp

Dziękuję i pozdrawiam

Edytowane przez adrianek274

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem zachwycony TRU - gra jest naprawdę świetna. Nie powiem, że rewelacyjna bo jednak kilka wad ma, natomiast na pewno przebija - oczywiście wg mnie - tak bardzo zachwalanego Uncharted (które z kolei dla mnie jest żadna grą przygodową). Te wady to, że gra mogłaby jednak być dłuższa, mi przejście zajęło ok 8-10h na spokojnie, gdyby ktoś chciał się spieszyć spokojnie mógłby ten czas skrócić o połowę i więcej. Troszkę rozczarowuje brak bonusów po przejściu gry i zebraniu skarbów - jedynie mało ciekawe arty są do odkrycia. Ogólnie porównując do TR Legend wypada trochę słabiej - nie chodzi o wykonanie techniczne lecz pod względem samej rozgrywki. Jeżeli chodzi o bugi, czyli to czego się najbardziej obawiałem - nie natrafiłem na żaden który był tu wymieniany - jedynie kamery w nielicznych miejscach nie da się ustawić idealnie, ale na pewno nie przeszkadza to na tyle żeby uniemożliwiło czy też bardzo utrudniło grę. Pozatym Cała reszta jest bardzo dobra. Zdecydowanie najlepsza gra zaraz po MGS4 na PS3 w jaką grałem

Edytowane przez mike_v8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że jestem po pierwszym dniu grania w Tomb Raider, mogę napisać parę słów o grze

Jest REWELACYJNA ! Jeszcze żaden tytuł na PS3 nie wciągnął mnie tak jak nowy Tomb Raider, a grałem w naprawdę wiele gier. Mimo iż grafika nie jest jakaś wspaniała, to gra ma niesamowity klimat, wciągającą fabułę, ciekawe zagadki, wspaniała ścieżka dźwiękowa.

Co do wad to tak jak wspominałem grafika nie należy do najlepszych "w branży", kamera czasami faktycznie nie potrafi się odnaleźć, jednak te wady absolutnie nie przeszkadzają w rozgrywce. Naprawdę warto zainwestować w ten tytuł.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×