Skocz do zawartości
Emir

Midnight Club: Los Angeles

Rekomendowane odpowiedzi

juz jest dodatek z mapka South Central. ale idzie jak krew z nosa :( 1486MB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
juz jest dodatek z mapka South Central. ale idzie jak krew z nosa :( 1486MB

Jest jeszcze dodatek z samochodami, muza, wyścigami itp. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest jeszcze dodatek z samochodami, muza, wyścigami itp. :D

Tylko szkoda że płatny :) ale chyba przybule za niego bo nawet ciekawia mnie te fury :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby kosztowal 15zl to tez bym kupil ale 36zl (z tego co pamietam) to troche za duzo.

Dlaczego nie dali Impali z 64 w podstawowej wersji :( ?

Edytowane przez Frosty-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ogolnie fury w grze i w tym patchu są "za bardzo amerykańskie". Daliby jakąś BMW na przykład i inne bardziej Europejskie samochody. Wiadomo że gra jest z Ameryki i same miasto też ale troche przesadzili :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie ogolnie fury w grze i w tym patchu są "za bardzo amerykańskie". Daliby jakąś BMW na przykład i inne bardziej Europejskie samochody. Wiadomo że gra jest z Ameryki i same miasto też ale troche przesadzili :mad:

Jak to Amerykańce. Chwalą swoje. To się nazywa duma narodowa :rofl:

Tylko szkoda, że np. Brytyjczycy potrafia zrobić grę z samochodami z całego świata. Choć z drugiej strony to zupełnie co innego. Muscle car'y pokażą pazur jedynie na prostej i przy rozpędzaniu. A japońskie i europejskie są poza dystansem dla nich. Oczywiście to tylko moje zdanie. Każdy może powiedzieć, że dźwięk x litrowych v-ósemek to jedyne czego im trzeba do szczęścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Europejskie wozy też będą, jak już pisałem w którymś ze wcześniejszych postów, na trailerze South Central zauważyłem Audi A5 :P Więc to tylko kwestia czasu, skoro ten wóz jest na trailerze, a nie ma go w dodatku ;)

Sami zobaczcie... 0:17: http://www.gametrailers.com/player/46192.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi powiedzieć ile gra zajmuje na HDD? Dzięki ;)

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po sześciu FPS-ach kupionych w przeciągu ostatnich 4 miesięcy (MS:PR dostałem :P), postanowiłem wrócić do korzeni, czyli do samochodówek. Nie ukrywam, że od poczatku na oku miałem MC:LA. Mało co, a bym kupił Far Cry 2, albo Mirror's Edge (tego na następny miesiąc zostawię).

Z początku miałem mieszane uczucia. Kamera mnie przeraziła (jedyna normalna to FPP). Pograłem z 2 godzinki i juz jest zdecydowanie lepiej. Grafika jest świetna, zmienne warunki atmosferyczne (woda na asfalcie... miód), do modelu jazdy można sie przyzwyczaić, AI jest bardzo dobre, a odwzorowanie ruchu pieszych i pojazdów jest chyba najlepszym spośród wszystkich gier, bo każda ulica jest ''pełna'', a takie przecież jest LA. Więcej nie będę się rozpisywał. Może na koniec tylko porównam tą grę z innymi produkcjami podobnymi do tej.

Brakuje lokacji, w których można pędzić 300 km/h po równinie przez 5 minut mając przed sobą, na horyzoncie, skaliste dwutysięczniki. Jednak nie ma tej radości, która była w TDU. Mimo swoich licznych błędów i niedopracowań, hype po sesji z tamtą gra był przedni.

Z kolei jeżeliby porównać MC z Most Wanted, to mogę z ręką na sercu powiedzieć, że niczego mi nie brakuje. Tzn. jak teraz sobie je porównuje w głowie, bo jednak MW to większe przeżycie.

MC pewnie nie zapadnie mi w pamięci, ale mimo to polecam ją wszystkim fanatykom i nie tylko, ponieważ gra jest bardzo dopracowana, posiada wszystkie pomysły z gier, które już sie ukazały, ale sa one rozwinięte i ulepszone. Dobra, kończę, bo język mi sie już plącze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z początku miałem mieszane uczucia. Kamera mnie przeraziła (jedyna normalna to FPP). Pograłem z 2 godzinki i juz jest zdecydowanie lepiej.

No widzisz... a mnie to tak zniesmaczyło, że też pograłem z dwie godzinki, a później zrobiłem sobie przez to aż miesiąc przerwy... (musiałem dojrzeć), no ale teraz cud, miód, orzeszki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Europejskie wozy też będą, jak już pisałem w którymś ze wcześniejszych postów, na trailerze South Central zauważyłem Audi A5 :P Więc to tylko kwestia czasu, skoro ten wóz jest na trailerze, a nie ma go w dodatku ;)

Sami zobaczcie... 0:17: http://www.gametrailers.com/player/46192.html

Kurcze Melon, nie spodziewałem się po Tobie takiej spostrzegawczości :tongue: Tak, czy kwak co do samochodów, to każdy ma swoje gusta. Amerykanie wolą samochody z dużą pojemnością i kiepskim układem kierowniczym (chociaż nie zawsze, bo jest np. corvette :happy: ), a przecież to z Amerykańskiego PSN Sony będzie zgarniać najwięcej kasy za ten update. Osobiście nie mam nic do muscle carów, a my europejczycy w samym MC: LA mamy o wiele więcej naszych wozów, więc itak jesteśmy na uprzywilejowanej pozycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam chętnych do zrobienia pucharków online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, szukam chętnych do zrobienia pucharków online.

Jest nas dwóch :)

Moglibyśmy nabić razem Ranking Up, Postman i Master Thief. Trochę czasu zejdzie, ale trzy pucharki wpadną ;)

Co ty na to?

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem za, nawet w tej chwili możemy zacząć ;) nie mam jeszcze żadnego pucharka online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jestem za, nawet w tej chwili możemy zacząć ;) nie mam jeszcze żadnego pucharka online.

Jak masz gg to daj numer, to sie zmówimy. Musze się jeszcze czegoś dowiedzieć ;)

EDIT: Aha, mój numer 6465704. Napisz ;)

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos wie co zrobic, zeby aktualizowaly mi sie statystyki na social clubie??

Tzn. mam wszystko na 100%, oprocz 5000mil ( ktore przejechalem i mi sie nie zaktualizowało ) oraz 5000 special uses (ktore tak samo zrobilem i sie nie zaktualizowalo ). Do tej pory wszystko było ok, a od jakiegos czasu juz stoi i nie chce sie aktualizować. Grałem Online i w sumie sie nic nie ruszylo na social clubie. Ma ktoś może podobny problem? Albo czy ktoś może wie jak sobie z tym poradzić??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to samo, też mi zostało special abilities i mile do przejechania, mile na pewno już zaliczyłem, "specjały" raczej też.

No i oczywiście też mi ostatni nie aktualizuje :confused: A ja chcę R8!! :woot:

Podejrzewam, że to przez DLC, nie powiązali go jeszcze z social clubem i być może z tego względu są kłopoty. Innego pomysłu nie mam :P

Sami z tym nic nie zrobimy, trzeba czekać na interwencję R*

pozdro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś niedorobiony ten DLC. U mnie to samo :verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się usunąć, ale naprawdę wątpię, że to pomoże...

Z resztą to tylko przysporzy kłopotów, bo nie będziesz mógł dołączyć do gry online z osobami które mają powiększoną mapę i na odwrót :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie daje... Wywaliłem dodatek, i dalej SocialClub jest jak był... By by R8...

Irytuje mnie coś jeszcze, dałem gościowi to co miałem dać, pokazało napisy koncowe, mam 97% kariery, i ciągle pojawiają sie wyścigi jako misje, głównie te żeby wygrywać kase... O co kaman? Nie da sie 100%?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100% będziesz miał jak pobijesz wszystkie champy, tz. luxury, muscle, tuner itd. W przypadku tuner trzeba wygrać ok. 90 wyścigów, w pozostałych przypadkach ~35 wyścigów. A misje tak czy inaczej będą wyskakiwać w nieskończoność (żeby było co robić :biggrin: ), z tym, że (co być może już zauważyłeś) zaczną się powtarzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Europejskie wozy też będą, jak już pisałem w którymś ze wcześniejszych postów, na trailerze South Central zauważyłem Audi A5 :P Więc to tylko kwestia czasu, skoro ten wóz jest na trailerze, a nie ma go w dodatku ;)

Sami zobaczcie... 0:17: http://www.gametrailers.com/player/46192.html

DLC zapowiedziane.

Paczka a właściwie dwie będą zawierać 7 nowych aut, w tym wspomniane Audi S5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×