Skocz do zawartości
Emir

Midnight Club: Los Angeles

Rekomendowane odpowiedzi

sprawdz skrzynke spamu. mi ten email potwierdzajacy znalazl sie wlasnie w spamie.

No właśnie czekam już miesiąc i nie ma go ani w spamie ani normalnie... A drugiego nie moge założyć bo na ten sam email nie można.

Miałem ten sam problem. Mail potwierdzający rejestrację nie przyszedł. Ale mam to szczęście, że posiadam skrzynkę pocztową na tlenie, więc automatycznie posiadam trzy adresy na jedną skrzynkę: x@tlen.pl / x@o2.pl / x@go2.pl. Założyłem nowe konto używając niby innego adresu i gitara gra B) Jeżeli masz skrzynkę na tlenie to polecam tą metodę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy macie problem z zacinaniem się gry i zanikającymi teksturami?

MCLA zarówno w singlu jaki w sieci działa mi bardzo płynnie. Natomiast znikające texturki zdarzyły mi się tylko raz i to akurat jak kumpel przyszedł. Wystarczyło zrestartować grę i wszystko hula jak należy do dnia dzisiejszego (gram praktycznie co dzień). Nadal czekam na DLC, które miało się pojawić w styczniu, a tu ani widu ani słychu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co lepiej kupić do kolekcji (GT5), bo brakuje arcadowych wyścigów. Midnight Club czy Burnout Paradise, i czy w ogóle warto ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli lubisz wyścigi po miescie super furami i na grając na kerownicy bardzo wygodnie to midnight club, a jeśli wolisz grę w której jeździsz i są super wypadki to Burnouta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy macie problem z zacinaniem się gry i zanikającymi teksturami?

ja mam czasami tak że jak jadę szybko to asfalt potrafi się zamienić chwilami w budyń zdarzyło się też że jadąc samochody pojawiały się parę metrów przede mną i już nie ma szans na ominięcie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam czasami tak że jak jadę szybko to asfalt potrafi się zamienić chwilami w budyń zdarzyło się też że jadąc samochody pojawiały się parę metrów przede mną i już nie ma szans na ominięcie ;]

Tak samo mam :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tez sie tak czasami robi i jak np. chcac wejsc prze gps do garazu to jak już ta kamerka zbliż sie do owego garazu to nie zdazy sie załadowac ten garaz i jest taki rozmazany. Masło maslane :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale da się grze to wybaczyć :P osobiście bardziej do gustu mi przypadł Gran Turismo i teraz zbieram na Burnouta Ultimate Box :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odswieze troche temat :D Pojezdzil bym z kims na sieci moja mazdeczka :F gra ktos jeszcze w MC? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gram, jak chcesz mozemy pojezdzic online bo mam jeszcze troche wyscigow do ukonczenia online dodaj mnie i wpisz w wiadomosci mcla, pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zajrzyj do działu Online, tam można spotkać graczy, którzy chętnie pograją w multi.

Ja gram obecnie, bo niedawno nabyłem.

[EDIT]

Pawlos, z chęcią do Was dołączę.

Edytowane przez Banzai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Chciałem sobie kupić jakąś ścigałke na PS3 ale nie wiem na co się zdecydować.

Czy warto kupić Midnight Club : LA ?? a może coś innego? co możecie polecić?

NFS: Undercover grałem chwilę na PC... podziękuję :P

Burnout mi się nie podoba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć.

Chciałem sobie kupić jakąś ścigałke na PS3 ale nie wiem na co się zdecydować.

Czy warto kupić Midnight Club : LA ?? a może coś innego? co możecie polecić?

NFS: Undercover grałem chwilę na PC... podziękuję :P

Burnout mi się nie podoba...

Nie pozostaje Ci w takim razie nic innego jak kupic MC LA, na prawde jest to fajna gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy w MC LA są pościgi policyjne? bo właśnie chodziło by mi o coś w klimatach np. NFS Most Wanted :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a czy w MC LA są pościgi policyjne? bo właśnie chodziło by mi o coś w klimatach np. NFS Most Wanted :)

Jak najbardziej są. Powiem nawet, że są trudniejsze i realistyczniejsze niż w innych grach. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem gre. Co moge powiedzieć... MIAZGA!! 

Wreszcie gra którą wciąga. Pierwsze wrażenie to lekki szok i zagubienie, mapa jest wielka i nie wiadomo jak wszystko ogarnąć.

Wyścigi są emocjonujące, przeciwników mija sie na milimetry czasem. Policja w końcu ma mózg i ściga Cie, najczęściej doganiając. Nie to co w NFS.

Jeśli komuś podobał się Underground 1 to tu bedzie czuł się jak w domu.

Grafika bardzo ładna, fury kozackie. Tiuning zdecydowanie bardziej rozwinięty niz w Underground.

Jednym słowem, masa aut, masa wyścigów i masa frajdy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jednym słowem, masa aut, masa wyścigów i masa frajdy:)

Chłopcze, ja widzę sześć :turned:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chłopcze, ja widzę sześć :turned:

Wow... To mi pojechałeś.

Może ktoś opisać jak dokładnie odblokować R8?

Zarejestrowałem sie niby na stronie w tym całym SocialClub, dostałem meil, potem drugi, ale gdy chce się zalogowac to widze tylko: Your request could not be authenticated. Your account has not been validated .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chłopcze, ja widzę sześć :turned:

To się chłopcze dobrze przyjrzyj bo w całej grze jest dostępnych 23 fur(plus R8 z Social Clubu) i 3 motorki a wyścigów które się nie powtarzają jest multum

Więc może czas do okulisty skoro źle widzisz??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×