Skocz do zawartości
Emir

Midnight Club: Los Angeles

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie przy szukaniu tych znaczkow z mapy, kiedy krazysz po okolicy, to policja jest bardzo upierdliwa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholernie ciągnie mnie do tej gry, ale jak na razie muszę nadrobić zaległości, czyli kupić przygodę ze Snake'iem.

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no z grą już wszystko wporządku przyczyną tych zwieszeń nie tylko w MC ale i w BF:BC i PoP'ie był zapchany dysk :P Przynajmniej mi się tak wydaję zrobiłem formata dysku i ustawienia fabryczne i wszystko śmiga ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie przy szukaniu tych znaczkow z mapy, kiedy krazysz po okolicy, to policja jest bardzo upierdliwa :P

Szukaj znaczków przez online cruise niebedzie problemu z policją :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak to rockstar ma problemy to źle nie jest ;D przeżyje ;p mam nadzieje że np jak kupie dzisiaj Prince'a to nie będę mieć tego problemu :D

w prince of persia tez zdazaja sie freezy na 1-4 sec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szukaj znaczków przez online cruise niebedzie problemu z policją :ok:

Dobry pomysl ale... juz mam wszystkie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!

Dzisiaj dostałem swojego midnight cluba i musze powiedzieć, że jestem mile zaskoczony :biggrin: Sterowanie super grafika dopracowana, fajne fury, soundtrack wymiata!! Grywalność również super!! Polecam każdemu tę grę. 10000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

0000000000000000000000000000000000000 razy lepsza od undercovera :dry: Grałem w tego nowego nfsa i takie bylo nudne i liche ze szok. Midnight club jak najbardziej wygrywa pod każdym względem.

Ja bym mógł dać z czystym sumienie Midnight CLubowi 9.5 ( bo wiadomo, że żadna gra nie jest idealna).

Pozdrawiam i zachęcam jak najbadziej do nabywania Midnight Cluba!! Jeśli masz dylemmat: NFS undercover czy MC:LA odpowiedź jest prosta: MIDNIGHT CLUB: LOS ANGELES!!!!

Powtarzam :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pare pytań. Pierwsze to takie, że na moim parkingu koło garażu stoi jakiś samochód i tam są wyscigi róznymi samochodami i czy to da rade przejść, bo ja tam jechałem z 10 wyścigów i ciągle były następne.

Teraz drugie. Czy można gdzieś sprawdzić jakie jeszcze mam wyścigi do zaliczenie?

Trzecie. Jak się ścigam w turniejach i mnie zacznie ścigac policja np w drugim wyścigu to czy moge jakoś powrócić, zeby sie ścigać od trzeciego czy trzeba od nowa?

Ostatnie. Czy ja mam się ścigać w te wyścigi co są na mapie? Bo ja np jade do jakiegoś wyścigu i sie ścigne i wygram to ten wyścig dalej jest na mapie.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Ten samochód na Twoim parkingu będzie stał cały czas. W tym miejscy możesz zarobić łatwą kasę polegającą na dojechaniu różnymi autami w wyznaczone miejsce w odpowiednim czasie. Ja już przejechałem w ten sposób z 70 tras, które po jakimś czasie się powtarzają. Im mniej uszkodzeń auta tym więcej kasy dostaniesz.

2. Podczas gry wciskasz select, a następnie trójkąt i wtedy wyświetli się lista z wyścigami-misjami do zaliczenia. Zaznaczas interesującą Cię pozycję i wciskasz trójkąt po czym na GPS będziesz miał zaznaczone miejsce, gdzie należy się udać, aby zaliczyć misję.

3. Z tego co się orientuję, to aby można było wziąć udział w trzecim wyścigu, to musisz pozbyć się policji.

4. Na mapie mamy można powiedzieć dwa rodzaje oznaczeń:

a) to takie które ma tylko jeden znaczek np. "sygnalizację świetlną" i to oznaczenie się nie zmienia co świadczy o tym, że ten wyścig już wygraliśmy i nie przyczyni się on do zaliczenia jakieś misji. Można go jednak przejść jeszcze raz i zarobić dodatkową kasę.

B) To takie oznaczenia, które w jednym "kółku" pokazują się naprzemian np. jakiś znak zapytania, puchar itp. To oznacza, że ten wyścig jest częścią misji, którą mamy wykonać i pomimo tego, że może ten wyścig przeszliśmy już na poziomie łatwym i zaliczyliśmy misję, to ten sam wyścig przechodząc na poziomie trudnym zaliczy nam inną misję.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Mam pare pytań. Pierwsze to takie, że na moim parkingu koło garażu stoi jakiś samochód i tam są wyscigi róznymi samochodami i czy to da rade przejść, bo ja tam jechałem z 10 wyścigów i ciągle były następne.

Teraz drugie. Czy można gdzieś sprawdzić jakie jeszcze mam wyścigi do zaliczenie?

Trzecie. Jak się ścigam w turniejach i mnie zacznie ścigac policja np w drugim wyścigu to czy moge jakoś powrócić, zeby sie ścigać od trzeciego czy trzeba od nowa?

Ostatnie. Czy ja mam się ścigać w te wyścigi co są na mapie? Bo ja np jade do jakiegoś wyścigu i sie ścigne i wygram to ten wyścig dalej jest na mapie.

Pozdrawiam.

Musisz dostarczyć 15 aut,wygrać 20 wyścigów klasy tuner,20 klasy muscle,20 klasy luxury,25 klasy exotic,żeby odblokować Audi R8 zarejestruj sie na http://socialclub.rockstargames.com/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanie odnośnie patcha na necie oraz na oficjalnej stronie coś o tym jest że będą dostępne suvy itd. jak go ściągnąć jeśli jest? ostatnio w ogóle w midnight club nie moge wejść na online pisze ze server midnight club jest nie dostępny czy coś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam ostatnio problem z Audi R8 a konkretnie z zarejestrowaniem sie w social clubie. Czekam cały czas na emaila z potwierdzeniem konta a on nie przychodzi. Wszystko dobrze wypełniłem.

Jeśli zły dział to sory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ale mnie sterowanie i model jazdy w tej grze straaaasznie denerwuje że darowałem sobie po 2 dnich gry, może kiedys wróce do tego ale na razie to szkoda mi pada ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odpowie mi ktoś na pytanie?... mieliście może tak czasem ze gra wam się zwiesza na kilka sekund albo całkowicie? i wiecie może jak wrócic do wersji 1.0 z wersji 1.3? bo wydaje mi się ze to tego wina... ;| / Ps3 60GB

lol po skonczeniu jakis 50% gry tez mi zaczelo sie wieszc tak na 5-10 sec ;/ strasznie wkurzajace to jest zwlaszcza podczac wyscigu lub online :( tez ps3 PAL 60gb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
lol po skonczeniu jakis 50% gry tez mi zaczelo sie wieszc tak na 5-10 sec ;/ strasznie wkurzajace to jest zwlaszcza podczac wyscigu lub online :( tez ps3 PAL 60gb

mi tez zdarzaja sie freezy na pol sekundy...

podejrzewam, ze konsola wysyla wtedy cos do Social Clubu czy cos - ale wkurzajace to jest na maksa, szczegolnie jak widze autobus, w ktory za chwile moge przyfasolic ;-)

A ja mam ostatnio problem z Audi R8 a konkretnie z zarejestrowaniem sie w social clubie. Czekam cały czas na emaila z potwierdzeniem konta a on nie przychodzi. Wszystko dobrze wypełniłem.

Jeśli zły dział to sory.

sprawdz skrzynke spamu. mi ten email potwierdzajacy znalazl sie wlasnie w spamie.

Edytowane przez jontr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a o co codzi z tym social clubem co to daje?

klik ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie moge wejsc na ta stronke, mozesz wytlumaczyc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie moge wejsc na ta stronke, mozesz wytlumaczyc?

tylko przez Social Club mozna odblokowac Audi R8.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol a dobra jakas to fura ;P ma jakies szanse z ninja lub z murcielago DUB?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
lol a dobra jakas to fura ;P ma jakies szanse z ninja lub z murcielago DUB?

czy dobra to nie wiem, za to na pewno najladniejsza ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdz skrzynke spamu. mi ten email potwierdzajacy znalazl sie wlasnie w spamie.

No właśnie czekam już miesiąc i nie ma go ani w spamie ani normalnie... A drugiego nie moge założyć bo na ten sam email nie można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×