Skocz do zawartości
Emir

Midnight Club: Los Angeles

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zamierzam kupić grę, która stylem rozgrywki (modelem jazdy) wypełniłaby lukę między MotorStormem, a GT5:P. Stąd moje pytanie. Czy przyjemniejsze odczucia płyną z gry w Midnight Club czy Burnout'a? Nie znalazłem w przeglądanych wątkach zbyt wielu porównań obu (chyba dość podobnych) tytułów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem ostatnio okazję pyknąć chwilę w Saturnie i powiem Ci naprawdę gra mi przypadła do guztu, model jazdy jak to w każdej grze ma swoje plusy i minusy ale ogólnie po chwili jazdy Golfem GTI naprawdę jeździło się przyjemnie, najbardziej na plus w tej grze wychodzi inteligencja użytkowników drogi, czujesz się jak w prawdziwym mieście, żadnych zgrzytów i sztucznych zachowań nie licząc ludzi :)

Demo BP tez testowałem i mogę powiedzieć że dużo bardziej podoba mi się MC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.

Demko BP testowałem i było całkiem przyjemne ale odniosłem wrażenie, że choć sama gra z pewnością jest przyjemna to model jazdy może ograniczyć żywotność tytułu. Jeśli w modelu jazdy MC:LA jest szczypta więcej fizyki to na tą grę padnie mój wybór.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Demko BP testowałem

Bierz MC, Burnout to trochę efektów na chwilę.

guztu

Aha, dobże się czujerz?

Wiesz, jak takie coś źle się czyta? Może literówka, ale jak nie to wziąłbym do rąk słownik ortograficzny i popracował z nim kilka tygodni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko tak ograniczony chłopczyk jak mógł się przyczepić do tej literówki :D SDRaid pozdrów rodziców, dobry materiał genetyczny jest teraz w cenie może poradź ojcowi BS* przyczyni się ludzkości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojcu, DaraS, ojcu >.>

Wracając do tematu sprawa jest prosta:

efekty = burnout

przewaga wyścigów = MC :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko tak ograniczony chłopczyk

No, a jakim trzeba być ograniczonym, żeby pisać takie głupoty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bio0048

Ja też zamówiłem. Podaj PSN ID jeśli możesz, pogramy online razem (jeżeli sie da).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój PSN ID: bio0048, pogram niestety dopiero po świętach bo gra ma być prezentem od żony :)

po świętach zapraszam do gry

(jest taka możliwość, że grę zacznę katować wcześniej, a pod choinkę trafi Snake)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanka:

Czy gra w wersji na PS3 prezentuje się tak samo ładnie jak na stronce R*?

Podoba mi się ta gra, bratu też, a on lubi sobie pojeździć spokojnie po mieście (ja czasami też :P), czy ta gra by się do tego nadawała? Można wł/wył światła, samemu rozłożyć dach w kabriolecie, włączać migacze itp.?  xD

dzięki za odp, pozdro ;)

Aha, jeszcze 1. jest kamera w środku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście gram,ja zawsze byłem przywiązany do tej serii ( i zawsze dzięki niej pojkotowałem Need for Shita ). Gra jest niezła ( chociaż niektórym może się nie spodobać to przejście z ©arcadówki na symulację, dzięki czemu niketóre pady wylecą przez okno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadam na życzenie Melon'a PS3.

A więc:

Midnight Club: Los Angeles ma bardzo ładną grafikę, nie licząc tekstury trawy. Wszystko inne pięknie się prezentuję. Nawet Anti-Aliasing jest niezły. Samochody i motory wyglądają znakomicie. Tuning, coś jak z NFS: Underground i kilkoma innymi bajerami. Na stronce Rockstar'a prawdopodobnie są rendery tak jak wszędzie (AA jest poprawiony i dodano kilka zabiegów w jakimś programiku od grafiki). Ale grafa i tak jest naprawde świetna i stwarza pozytywne wrażenie.

Jazda po mieście? W midnight Clubie bardzo dobrze jest sobie "pospacerować" po mieście aniołów pełnym ludzi, ruchu ulicznego i sportowych aut kręcących się gdzieniegdzie po autostradach. Oczywiście bez policji się także nie obyło. I co najważniejsze jest widok ze środka auta, który może nie prezentuję się tak jak w Gran Turismo 5, ale wszystko jest pięknie odwzorowane tak jak w Test Drive Unlimited. Osobiście nie lubie gier takich jak TD:U, ale MC:LA spodobało mi się bardzo i na pewno jest lepsze od NFS'ów, a przynajmniej od Undercovera, ProStreeta, Carbona (...) Jeżeli jesteś fanem serii NFS, to kilka innowacji może się Tobie nie spodobać. Ale pamiętaj, że MC:LA to czysta arkadówka, nie żaden symulator.

Co do pomniejszych pytań to: nie można włączać ani wyłączać świateł. Jedynie co można z nimi robić to naciskając trójkąt wyzywać na pojedynek jeżdżące po mieście auta, czyli rozpoczynać wyścig. Rozkładanie dachu w kabriolecie jest możliwe, bo czytałem recenzje i oglądałem filmiki na YT, więc jest to informacja pewna, chociaż sam nie testowałem tego jeszcze. (brak kaski na nowy wóz :tongue: ). No i ostatnia sprawa - migacze. Niestety nie można ich używać, a gdyby można było to na pewno byłby to spory plus, przynajmniej dla mnie. ;)

Więc jeżeli lubisz wyścigi a nie wiesz co kupić to kup Midnight'a, bo jest naprawde dobry. W poprzednie części nie grałem więc porównać nie mogę. I jeszcze jedno. Gra dostała ocenę 8.5, a NFS:Undercover 4 od IGN. To wszystko wyjaśnia?

Z polskiego nigdy nie byłem dobry. Może coś zrozumiesz z tego bełkotu. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra jest świetna ale zastanawia mnie tylko czy wy tez tak macie ze czasem w Cockpicie się wam kierownica nie rusza? albo potrafi się gra zaciąć na 10 sekund ;D? mi się tak zaczeło robić jak zainstalowałem ten patch 1.03. ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no rzeczywiście tego nfs'a z roku na rok coraz gorszego robią tyle części już było a facio ktury w samochodzie siedzi sie nawet nie rusza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze: który

po drugie: moim zdaniem nfs osiągnął wyżynę przy dwóch undergroundach i od tego czasu sięga dna.

Tak naprawdę ta decyzja o zamknięciu studia odpowiedzialnego za serię jest wg. mnie bardzo dobrym posunięciem.

EA i tak zrobi jakąś grę typu wyścigi, nawet jeżeli nie będzie to kolejny nfs.

i jeszcze co do MidnightClub:LA - również polecam, zaznaczając i powtarzając po poprzednikach, że gra jest zwykłą arkadówką i co do modelu(który jest mimo wszystko lepszy od nowego nfs'a) jak i fizyki jazdy ma sobie wiele do zarzucenia.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Dzisiaj dostałem swojego midnight cluba i musze powiedzieć, że jestem mile zaskoczony :biggrin: Sterowanie super grafika dopracowana, fajne fury, soundtrack wymiata!! Grywalność również super!! Polecam każdemu tę grę. 10000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

0000000000000000000000000000000000000 razy lepsza od undercovera :dry: Grałem w tego nowego nfsa i takie bylo nudne i liche ze szok. Midnight club jak najbardziej wygrywa pod każdym względem.

Ja bym mógł dać z czystym sumienie Midnight CLubowi 9.5 ( bo wiadomo, że żadna gra nie jest idealna).

Pozdrawiam i zachęcam jak najbadziej do nabywania Midnight Cluba!! Jeśli masz dylemmat: NFS undercover czy MC:LA odpowiedź jest prosta: MIDNIGHT CLUB: LOS ANGELES!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Midnight club jak najbardziej wygrywa pod każdym względem.

Zgadzam się i także dodam, że ta gra jest

10000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

0000000000000000000000000000000000000 razy lepsza od undercovera

--------------------------------------------------------------------------

Zaproś mnie do znajomych, chętnie zrobię trofeum w którym trzeba się spotkać online w 5 osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowie mi ktoś na pytanie?... mieliście może tak czasem ze gra wam się zwiesza na kilka sekund albo całkowicie? i wiecie może jak wrócic do wersji 1.0 z wersji 1.3? bo wydaje mi się ze to tego wina... ;| / Ps3 60GB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odpowie mi ktoś na pytanie?... mieliście może tak czasem ze gra wam się zwiesza na kilka sekund albo całkowicie? i wiecie może jak wrócic do wersji 1.0 z wersji 1.3? bo wydaje mi się ze to tego wina... ;| / Ps3 60GB

Pomódl się, może się zmieni :thumbsup:

A tak na poważnie, to pewnie wina ps3 w wersji 60GB. Rockstar ma problemy z tą maszyną jak wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pomódl się, może się zmieni :thumbsup:

A tak na poważnie, to pewnie wina ps3 w wersji 60GB. Rockstar ma problemy z tą maszyną jak wiadomo.

Jak to rockstar ma problemy to źle nie jest ;D przeżyje ;p mam nadzieje że np jak kupie dzisiaj Prince'a to nie będę mieć tego problemu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pomódl się, może się zmieni :thumbsup:

A tak na poważnie, to pewnie wina ps3 w wersji 60GB. Rockstar ma problemy z tą maszyną jak wiadomo.

Nie zgodzę się z tym, że to wina konsoli w wersji 60GB. Posiadam tą grę od paru dni i nie mogę się od niej oderwać (tak wciąga), gram na PS3 60 GB zakupionej we wrześniu 2007 i nie mam żadnych spadków animacji, czy zawieszeń. Od samego początku mam najnowszy patch do gry i z tego co pamiętam jest to wersja 1.03.

Jeżeli chodzi o samą grę, to tak jak ta to żadna inna mnie nie wciągnęła. Gram na kierownicy G25, co daje niesamowite doznania i czystą przyjemność z gry. Jak dla mnie, to Midnight Club Los Angeles jest lepszą grą od GT5 Proloque (nie chodzi mi tutaj o odwzorowanie fizyki jazdy, tylko o samą grywalność-miodność). Do tego wszystkiego działa manualna skrzynia biegów H-Shifter i mozna używać również sprzęgła. Jest także OGROMNA możliwość tuningowania samochodu, a to się nadaje na osobny temat :-). Grę polecam każdemu, kto stoi przed dylematem jaką "samochodówkę" wybrać.

Fajne jest to, że jak jeździsz sobie swoim ulubionym autem po np. jakimś placu przeznaczonym tylko do pieszych, to po krótkim czasie policja dostaje o tym informację i wysyła tam patrol. ty słysząc to w radiu chowasz się za rogiem i obserwujesz jak patrol policji krąży do okoła tego placu z nadziejąm, że Cię znajdzie> niby nic, a dodaje smaczku grze. pozdrawiam

Edytowane przez grobelas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×