Skocz do zawartości
Emir

Midnight Club: Los Angeles

Rekomendowane odpowiedzi

Jemu chyba raczej chodziło o ilość słów:) Miało być jedno, wyszło sześć:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Więc może czas do okulisty skoro źle widzisz??

Ahhh, jaki ty mądry, jaki inteligentny. I jeszcze ten wzrok, niczym sokół.

Ale to tylko przykrywka pod jaka próbujesz się pokazać na internecie, bo z miejsca mojego biurka mogę stwierdzić, ze jesteś.... a z resztą :fool:

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ahhh, jaki ty mądry, jaki inteligentny. I jeszcze ten wzrok, niczym sokół.

Ale to tylko przykrywka pod jaka próbujesz się pokazać na internecie, bo z miejsca mojego biurka mogę stwierdzić, ze jesteś.... a z resztą :fool:

Ja nie potrzebuję przykrywek na necie tak jak Ty by pokazać jaki to masz wspaniały sarkastyczny humor

No i właśnie Ty wszystko widzisz tylko z miejsca swojego biurka a czasem trzeba ruszyć dupę i główkę przewietrzyć ale co ja tam wiem przecież jestem ... :fool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Trzymajmy się tematu.

2. Nie prowokujmy i nie obrażajmy się, bo po co?

3. Dalsze brnięcie wypowiedzi w tym stylu zaowocuje odpowiednią nagrodą.

Dzięki !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś już jakiś sposób na te zacinki trwające 1-3 sekundy? Strasznie to irytujące... Gram na wersji 1.03.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie chyba nie ma żadnego patcha z poprawkami. 10 marca ma być jakies 2 patche ale z samochodami i miatem więc chyba z poprawek na razie nici

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 dla ścisłości i nie patch, ale update z dodatkową mapką (i samochodami itd. jak się zapłaci)... oczywiście może naprawią te przycinki, bo owszem i mi się zdarzają :P

A tak poza tym to raczej nie będzie to ostatni dodatek, bo już w trailerze tego, który wychodzi 12 marca widzę samochód, który nie jest na liście pojazdów do kupienia dodatkowo (Mercedes-Benz CLK63 AMG “Black”, Range Rover Supercharged, Range Rover Sport, Buick Riviera, Chevy Bel Air, Chevy Impala, Chevy Malibu, Chevy Chevelle, Pontiac GTO), a mianowicie Audi A5, spójrzcie na 0:17 http://www.gametrailers.com/player/46192.html ;)

A może się mylę?

Dodam jeszcze, bo jakoś nie było okazji napisać, że grę mam od jakiegoś czasu i wymiata, wszystkie NFS'y mogą się schować :D Nie bawiłem się tak od czasu Underground 2 B)

Edytowane przez Melon PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory myślałem, że w Gran Turismo widok w lusterkach jest beznadziejny, ale to co pokazuje MC to już szczyt szczytów:D Same rozmazane plamy... Ciekawe czy to aż tyle mocy zabiera prockowi żeby było widać co się dzieje? Niesądze, bo nawet w NFS to już dawno było...

Edytowane przez PiPoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widziałeś odbicia w lusterkach w GTA IV? :D Tam to już w ogóle jest porażka, nie wiem po co je robili... ;)

A tak w ogóle to po co to? zawsze można na jedną sec wychylić prawego analoga, żeby zobaczyć co za nami, a poza tym mapka jest :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zapytanie, wie ktos moze jak i czy jest mozliwe ustawienie klawiszy pada w grze tak azeby przyspieszanie bylo jako przycisk R2 a hamowanie jako L2 tak jak to jest w burnout?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest nowx update do 1.04 . Mam nadzieje, ze poprawilo przycinki:)

MrZI, wejdz w ustawienia, tam masz ustawienia kontrolera. Wcisnij trojkat i ustaw jak chcesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
MrZI, wejdz w ustawienia, tam masz ustawienia kontrolera. Wcisnij trojkat i ustaw jak chcesz.

A mozesz mi powiedziec jak tam wejsc? Probowalem poprzez klawisz START -> wlacza pauze gry

oraz przycisk SELECT -> wlacza mape.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej zacina... Do tego framerate cos szwankuje, gra zaczela bezsensownie zwalniac...

START, 2 razy w prawo, X, X, 5 razy w dol i trojkat:) Skrzynia bedzie manual.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale przecież opcję z automatem też da się tam ustawić ;) A jeszcze poza tym można zrobić całkowity custom, np. gaz trójkątem albo coś :P

Edytowane przez Melon PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No da sie automat, ale jakoś tak zacząłem grać na manual. Jedyna gra w którą tak gram i jest kozacko:) A myślałem że nie da sie na padzie grać w samochodówki używajac manualnej skrzyni biegów;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozbudowało wam sie miasto po tym patchu??

Widze nowe trofea ale nic pozatym.

psn: djhirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch, który rozbuduje miasto wychodzi dopiero ten czwartek (12.03). Ten który wyszedł kilka dni temu nic widocznego nie wprowadza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisze ktos mi mini recke, jak gra, tuning itp gralem na psp i LA w 100% zrobilem, a tokyo ze 19% i dalej mi sie nie chcialo, tuning na ps3 widze ze rozbudowany jak nawet pikachu mozna zrobic (na yt widzialem) i czy mozna wlozyc bebechy np. do nissana jakis lepszy silnik czy tylko ten przypisany do niego? na psp mialem ustalone silniki a ja np. chcialbym takiego nissana zrobic by byl szybszy niz powiedzmy murcielago. Neony oczywiscie sa? No i czy te przycinki to freezy czy spadanie klatek, i jak czesto sie to odbywa?

Mysle o tej grze wiec piszcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
napisze ktos mi mini recke, jak gra, tuning itp gralem na psp i LA w 100% zrobilem, a tokyo ze 19% i dalej mi sie nie chcialo, tuning na ps3 widze ze rozbudowany jak nawet pikachu mozna zrobic (na yt widzialem) i czy mozna wlozyc bebechy np. do nissana jakis lepszy silnik czy tylko ten przypisany do niego? na psp mialem ustalone silniki a ja np. chcialbym takiego nissana zrobic by byl szybszy niz powiedzmy murcielago. Neony oczywiscie sa? No i czy te przycinki to freezy czy spadanie klatek, i jak czesto sie to odbywa?

Mysle o tej grze wiec piszcie.

1. Tuning jest w miare rozbudowany, do każdej fury możesz dopasować np. 4 rodzaje przedniego i tylniego zderzaka, 5 typów świateł, jedną całą przebudowe wizualną auta, masz spoilery, możesz wstawiać nowe alu (kcoś ponad 30 sztuk) oraz zmieniać ich kolory, rozmiar, szerokość i grubość gum. Możesz też przyciemniać szyby w 8 stopniowej skali przeźroczystości. Neony są także. Nawet środek auta mozesz zmieniać, fotele i kierownice oraz kolory, nawet neony do środka możesz dać:)

2. Silników zmieniać nie możesz, ale możesz je podrasowac. Ale raczej z Nissana (pewnie Z350, który jak dla mnie jest gówniany w tej grze, chyba dlatego że to roadster) nie zrobisz furamy lepszej od Lambo.

3. Przycinki są, mimo iż wyszedł nowy patch. Są stosunkowo często i strasznie to drażni. Spadki klatek są dużo rzadziej.

Ale suma sumarum gra jest WYJE*** :) Więc śmiało kupuj. Napewno wciąga bardziej niż GT5 Prologue.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lazilo mi o Skyline a nie 350z :P

te spadki mnie odpychaja troche.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat spadki to najmniejszy problem, bo zazwyczaj są tylko w określonych miejscach. Czasem przez pare godzin gry nie ma ani jednego:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przycinki odepchnęły mnie od tego tytułu, a szkoda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie sporo w ta grę zagrywam, właśnie skończyłem główną karierę i mogę ja szczerze polecić ;) Lepszej ulicznej wyścigówki chyba nie znajdziesz... co do tuningu wizualnego jest z pewnością wystarczający, a co do paint jobów to można zrobić praktycznie wszystko, wystarczy wyobraźnia :) Jakby co, to taki pikachu pewnie powstał z dziesiątek żółtych prostokątów, trójkątów i kół nakładanych się na siebie :D A co do tuningu silnika to standard, tak samo jak w jakichś NFS... 3 levele wszystkich części, np. engine level 1,2,3 itd. :)

Tylko widzę jeden mankament, który może tobie przeszkadzać... skyline ma kierownicę po prawej stronie (nie wiem czemu :?, skoro taki 350Z ma po lewej), więc jak grasz ze wnętrza pojazdu to może być dziwnie :P

Jeszcze co do przycinek... nie ma gry idealnej, a czasami jak się przytnie to nawet dobrze, można szybko spojrzeć na mapę, żeby zobaczyć gdzie jechać dalej :D Bo wyścigi sa oczywiście na otwartym mieście, jak w BP ;)

Edytowane przez Melon PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wiesz czemu ;p? skyline nie wyszedl w wersji europejskiej a 350z tak. No ale podobno mozna przelozyc kierownice w garazu w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio? :P Nie wiedziałem... może dlatego jeszcze nigdy skyline'a na żywo nie widziałem, pomimo, że to taki wspaniały wóz. No bo kto by brał z kierownicą po prawej? ;)

A co do tego przełożenia kierownicy, w innych samochodach się nie da, a Skyline jeździłem tylko w jeździe próbnej, więc nie wiem, ale jutro lub pojutrze sprawdzę. Chociaż szczerze mówiąc wątpię w to...

Edytowane przez Melon PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×