Skocz do zawartości
Emir

Midnight Club: Los Angeles

Rekomendowane odpowiedzi

Czy gra nadaję się na to aby grać w nią używając kierownicy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy gdzies jest demo? na ktoryms pss? Osobiscie mi jednak ta gra nei podchodzi... szczegolnie to szukanie wyscigow... jak ja tego nie lubie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny żółty pasek jaki ja widze w grze, to stan naładowania nitro, gdy jedzie sie za jakims przeciwnikiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy gdzies jest demo? na ktoryms pss? Osobiscie mi jednak ta gra nei podchodzi... szczegolnie to szukanie wyscigow... jak ja tego nie lubie..
Nie ma nigdzie niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SDRaid#

Szkoda, ze gra nie wnosi nic nowego, ale i tak powinna sobie poradzić z Undercover. Tam to już po gameplay'ach widać ten plastikowy model jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy gra nadaję się na to aby grać w nią używając kierownicy?

nadaje sie i to bardzo dobrze. jedyna arcadowa scigalka, w ktora mozna grac na kolku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już teraz na pewno kupuje jak na kólku mozna elegancko jeżdzić, tylko pewnie nie bedzie możliwości obrotu 900 stopni. Ale i tak super jak dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku byłem mocno zawiedziony grą, ale po dłuższym pograniu mnie wciągnęła Napewno będzie lepsze od nowego NFS-a, wyścigi w nfs są nuudne i łatwe, w midnight club trzeba się nieźle napocić, żeby wygrać, emocje są duże Wczoraj wygrałem wyścig z czasem zdaje się 2:40:53 a koleś na drugim miejscu miał 2:40:55 xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie gra jest całkiem spoko, tylko jakos za mało motorów i w sumie troche kiepski styl jazdy motorem...albo to, ze sie rozpedzisz, przywalisz z calej pary w samochodem jadac na motorze, a on nawet nie spadnie z niego...I jeszcze jedna rzecz, to kamera w środku...powinna więcej auta pokazywać, a nie na same zegary i troche deski rozdzielczej. Plus taki, ze bardzo wygodnie sie kieruje z kamerą w srodku. Np. W Ferrari Challenge jest trudniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty a co ty chciales jeszcze zeby bylo widac? popielniczki i galke zmiany biegow? a trase to bys gdzie widzial? jak masz ochote porozgladac sie po aucie to do tego jest galka. ja zgadzam sie z wieloma przedmowcami ze widok zza kierownicy jest wypasiony i chyba jedyna scigalka ktora gram z takim widokiem. jak dla mnie gierka wypas, mozliwosc odpicowania fury wg wlasnych upodoban i pozniej wozenie sie po miescie, bezcenne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko ze w niektorych autach kamera z kokpitu jest ustawiona w takim nienaturalnym miejscu. A po czym to poznac? A no po tym ze kierownica calkowicie przeslania zegary A przeciez zegary sa tak umieszczone za kolkiem, zeby kierowca mogl je widziec.

Do powaznych mankamentow gry zaliczylbym jednak bardzo nudny i nierozbudowany OST. Ile tam jest kawalkow, 10? I tak chyba przesadzilem. A juz najbardziej dzialaja mi na nerwy pioseny w stylu "jo jo jo jo ehe jo jo jo jo". Jest taka jedka. Nie wiem czy sie smiac czy plakac. Jak ja slysze to az czuje zazenowanie. Piosenka w sam raz dla takich bujakow co sie bujaja po miescje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piosenek jest ponad 120

moze ustawiles przez przypadek kilka w custom soundtrack?

ja i tak slucham w kolko Chemical Brothers :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SDRaid#
piosenek jest ponad 120

Niektórymi to się jednak nie ma co sugerować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ty a co ty chciales jeszcze zeby bylo widac? popielniczki i galke zmiany biegow? a trase to bys gdzie widzial? jak masz ochote porozgladac sie po aucie to do tego jest galka. ja zgadzam sie z wieloma przedmowcami ze widok zza kierownicy jest wypasiony i chyba jedyna scigalka ktora gram z takim widokiem. jak dla mnie gierka wypas, mozliwosc odpicowania fury wg wlasnych upodoban i pozniej wozenie sie po miescie, bezcenne

omfg...wystarczyloby tyle, co w GT5:P a gałka to ch**a da...tyle co sie porozgladam po samochodzie...lewo, prawo...zaje***cie. Mimo all, gra dobra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś w to na kierownicy? Dobrze się gra? Bo się bardzo napaliłem na tą gre na kierownicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grał ktoś w to na kierownicy? Dobrze się gra? Bo się bardzo napaliłem na tą gre na kierownicy

gral, da sie grac duzo lepiej niz w Burnouta, o DIRTcie nie wspominajac.

z tymi 120 piosenkami to faktycznie przesadzilem, ale jak ktos mowi o 20, to tez przegina, tyle ze w druga strone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie samochodów stanowczo za mało...nie wspominając o motorach . Mam nadzieje, ze jakis update bedzie do tej gry, albo chociaz GamePack na PSS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nawet nie wspomniał o lagach i zacinach, nie mówiąc o drażniącym palmtopie, a to przecież najwyższa półka miała być. Wydaje mi się, że to wszystko hula na silniku EUPHORIA więc oczekiwałem czegoś więcej.

O drewnianym modelu sterowania juz gdzieś czytałem. Poza miastem wszystkiego jest mało i skąpo, szczególnie jeśli chodzi o pojazdy. Nie biorąc pod uwagę Pro Street'a MD-LA pozostaje poza konkurencją, inaczej mówiąc UNDERCOVER go zje na śniadanie.

Wyścigi nie są trudne po prostu jeżeli to jest engine Euphoria to ruch uliczny jest podobny do tego jaki znamy z GTA4.

Każdy chyba wie, jak jezdzi się po Liberty City.

A jeśli komuś podoba się powtarzanie każdego wyścigu po raz enty polecam przekonać się na własnej skórze. Pisze tego posta po tygodni grania, a nie po godzince z padem w ręku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nikt nawet nie wspomniał o lagach i zacinach, nie mówiąc o drażniącym palmtopie, a to przecież najwyższa półka miała być. Wydaje mi się, że to wszystko hula na silniku EUPHORIA więc oczekiwałem czegoś więcej.

O drewnianym modelu sterowania juz gdzieś czytałem. Poza miastem wszystkiego jest mało i skąpo, szczególnie jeśli chodzi o pojazdy. Nie biorąc pod uwagę Pro Street'a MD-LA pozostaje poza konkurencją, inaczej mówiąc UNDERCOVER go zje na śniadanie.

Wyścigi nie są trudne po prostu jeżeli to jest engine Euphoria to ruch uliczny jest podobny do tego jaki znamy z GTA4.

Każdy chyba wie, jak jezdzi się po Liberty City.

A jeśli komuś podoba się powtarzanie każdego wyścigu po raz enty polecam przekonać się na własnej skórze. Pisze tego posta po tygodni grania, a nie po godzince z padem w ręku.

A ja się podpisuję pod tym obiema rękoma po graniu w grę 2h. Żałuje wydanej kasy i lecę jak najszybciej zamienić na coś przyjemniejszego i poczekam na NFS, który mimo tego, że będzie znów grą lipna to na pewno będzie o wiele lepszą niż MC: LA.

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nikt nawet nie wspomniał o lagach i zacinach, nie mówiąc o drażniącym palmtopie, a to przecież najwyższa półka miała być.

strzalka w gore na numerycznej i palmtop zamyka sie w ulamku sekundy.

O drewnianym modelu sterowania juz gdzieś czytałem. Poza miastem wszystkiego jest mało i skąpo, szczególnie jeśli chodzi o pojazdy.

nie wiem, czy byles kiedys w Los Angeles...

Wyścigi nie są trudne po prostu jeżeli to jest engine Euphoria to ruch uliczny jest podobny do tego jaki znamy z GTA4.

Każdy chyba wie, jak jezdzi się po Liberty City.

tak jak po Nowym Jorku. a w MC:LA jezdzi sie tak, jak po Los Angeles - z mala poprawka na to, ze tutaj prawie nie ma korkow.

A jeśli komuś podoba się powtarzanie każdego wyścigu po raz enty polecam przekonać się na własnej skórze. Pisze tego posta po tygodni grania, a nie po godzince z padem w ręku.

wlasnie jest to pierwsza gra, w ktorej powtarzanie wyscigow po 10 razy mi sie nie nudzi. pewnie przez to, ze kazdy zakatek budzi wspomnienia. zaden Burnout ani tym bardziej NFS nawet sie nie zbliza do udawania jezdzenia po prawdziwym miescie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

set01 co ty za bzdury piszesz,

pierwsza sprawa drewniane sterowanie? wypasione sterowanie, wchodzenie w zakrety, kazda klasa samochodu inaczej sie prowadzi, inaczej limuzyny inaczej muscle inaczej wyscigowki

druga sprawa skapo i pusto? czlowieku o czym ty piszesz? miasto pelne ludzi, restauracji, hal sportowych, centrum shopingowych, plaza, torowiska, wszedzie pelno wszystkiego, w jaka ty gre grales przepraszam?

trzecia sprawa porownujesz MC:LA do Pro street? ahaha o czym my mowimy, totalny crap do tak swietniej scigalki?

nie bede sie wypowiadal na ten temat wiecej , wystarczy ze oceny gier mowia same za siebie

czwarta sprawa wyscigi nie sa trudne jesli sie zna engine i ruch uliczny? nie wiem jak ty ale mi sie wydaje ze ruch jest totalnie randomowy i auta jada na zielonych stoja na czerwonych, ty cos innego zauwazyles?

na koniec piszesz ze wyscigi nie sa trudne a pozniej piszesz jesli komus sie podoba non stop powtarzanie wyscigow to polecasz, to juz nei rozumiem, proste czy trudne?

jedna z najlepszych scigalek ostatnich lat , bez dwoch zdan, dodam jeszcze ze nie mam zadnych problemow w multi, gram z 10 typami naraz i jest git, super tryby, fajny lansik autkami do zobaczenia w grze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
miasto pelne ludzi, restauracji, hal sportowych, centrum shopingowych, plaza, torowiska, wszedzie pelno wszystkiego, w jaka ty gre grales przepraszam?
To nie ma byc symulator centrum handlowego czy hali sportowej tylko wyscigi, a ta gra niestety wyglada jak misje jazdy na czas z GTA4 - czyli nie powalia niczym.
trzecia sprawa porownujesz MC:LA do Pro street? ahaha o czym my mowimy, totalny crap do tak swietniej scigalki?

nie bede sie wypowiadal na ten temat wiecej , wystarczy ze oceny gier mowia same za siebie

Haha to ja moge z ciebie zrobic od pewnego czasu nie mam serii NFS za jakikolwiek wyznacznik jakosci scigalek, ale uwiez mi, MC:LA dostanie takiego klapsa ze sie nie pozbiera.
jedna z najlepszych scigalek ostatnich lat , bez dwoch zdan, dodam jeszcze ze nie mam zadnych problemow w multi, gram z 10 typami naraz i jest git, super tryby, fajny lansik autkami do zobaczenia w grze
Jakbys wyjrzal troche dalej za monitor to bys zobaczyl inne ciekakwsze scigalki. Jeden z elementow gry ktory wyglada lepiej na tle reszty tego "arcydziela" to chyba to lansowanie sie o ktorym wspomniales, tylko ja nie wiem co sobie rekompensujesz w ten sposob.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do

user-offline.pngblazej1980

1

"pierwsza sprawa drewniane sterowanie? wypasione sterowanie, wchodzenie w zakrety, kazda klasa samochodu inaczej sie prowadzi, inaczej limuzyny inaczej muscle inaczej wyscigowki"

Nie rozumiesz tego co czytasz!!! drewniany styl steru nie polega na tym że wszystkie pojazdy prowadzą się tak samo

,jeżeli chcesz się przekonać spróbuj zrobić test łosia po kolei kilkoma autkami zobaczysz jak będą się zachowywać.

2

druga sprawa skapo i pusto? czlowieku o czym ty piszesz? miasto pelne ludzi, restauracji, hal sportowych, centrum shopingowych, plaza, torowiska, wszedzie pelno wszystkiego, w jaka ty gre grales przepraszam?

Napisałem chyba wyraźnie -" Poza miastem wszystkiego jest mało i skąpo, szczególnie jeśli chodzi o pojazdy".

Potwierdza się teza że nie rozumiesz tego co czytasz.

3

Napisałem-:" Nie biorąc pod uwagę Pro Street'a MD-LA pozostaje poza konkurencją, inaczej mówiąc UNDERCOVER go zje na śniadanie.

A ty odpisałeś :" trzecia sprawa porównujesz MC:LA do Pro street"

Umacniasz przekonanie że jesteś wtórnym analfabetą.

3

Napisałeś "czwarta sprawa wyscigi nie sa trudne jesli sie zna engine i ruch uliczny? nie wiem jak ty ale mi sie wydaje ze ruch jest totalnie randomowy i auta jada na zielonych stoja na czerwonych, ty cos innego zauwazyles?

na koniec piszesz ze wyscigi nie sa trudne a pozniej piszesz jesli komus sie podoba non stop powtarzanie wyscigow to polecasz, to juz nei rozumiem, proste czy trudne?

Z tego powyższego tekstu mało można wyciągnąć sensu i nie zabardzo rozumiem co masz na myśli

Natomiast ja napisałem że wyścigi są NUDNE a nie proste ani nie trudne.

Nie jest łatwa ocena skali analfabetyzmu wtórnego oraz funkcjonalnego (dot. niemożności zrozumienia i wykorzystania drukowanych informacji oraz przedstawień graficznych tj. ikon, wykresów, diagramów), czyli praktycznej niezdolności posługiwania się słowem pisanym: braku zrozumienia treści najprostszych instrukcji, braku umiejętności wypełnienia najprostszych formularzy.

POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to kontynuujac temat

qgar, nie napisalem ze MC jest symulatorem centrum handlowego ale z tego co mi wiadomo, to gra ta polega na wyscigach ulicznych,masz tu do wyboru pore dnia kiedy chcesz sie scigac, rodzaj wyscigow czy to na autostradzie, czy to od swiatel do swiatel czy to okrazenia, powiedz mi jak chcialbys to inaczej zrobic?

temat NFS pro street nie doczytalem, nie zauwazylem tego malego wyrazu "NIE biorac pod uwage.."

co do skapego wygladu poza miastem, to chyba to normalne ze jest mniej ludzi, samochodow, conajmniej dziwne by to bylo ze wszedzie taka sama ilosc, sa dzielnice mniej zaludnione i bardziej to chyba oczywiste.

ze wypowiadam swoje zdanie nie oznacza to ze od razu mozesz mnie seto1 nazywac analfabeta, mentalnosc polakow, ktos nie zgadza sie z Twoja opinia to od razu odpowiadasz agresja.Nie chce sie klocic, jeden lubi czekolade z orzechami drugi z rodzynkami. Ja wyrazilem jasna opinie ze od dawna nie gralem w tak dobra scigalke i dawno nie mialem takiej frajdy ze scigania sie.

srednia ocena z 29 zrodel na swiecie jest w granicach 83% to tez swiadczy ze gra nie jest calkowitym crapem, ale to tylko oceny pismakow i innych.

zycze milego dnia i do zobaczenia kiedys online moze polansujemy sie stuningowanymi brykami w wirtualnym swiecie Los Angeles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×