Skocz do zawartości
ONE

Guitar Hero World Tour

Rekomendowane odpowiedzi

Po LBP odkładam kasę na mój zestaw z perką

Co do utworów. Ogólnie fajny, chociaż jest kilka nieporozumień... jak SOAD mogli dać taki fatalny kawałek?! No chyba, że to jest jakaś aluzja do tego co się dzieję aktualnie na bliskim wschodzie (potwierdzenie tego kawałka w okresie ogłoszenia nowej wojny).

Niezwykle cieszy fakt, że kolejny raz będziemy machać się przy kawałkach Rise Against

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najbardziej cieszy Livin on a prayer... dla tego kawalka kupuje gry. Ogolnie tracklista jest w porzadku. Mam zestaw z RB, wiec kupuje tylko sama gre GH WT i RB2... klawa sprawa. Wiekszy problem kiedy znajde na nie czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie potwierdzono kompatybilności osprzętu RB z GH:WT.

Z tego co czytam to dużo ludzi będzie brać zestaw z perkusją... Za duża konkurencja Też się na niego piszę

The Kill - SUPER!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w przypadku wersji X360 potwierdzono ( a o taką wersję mi chodzi)

http://www.onlinecenter.pl/index.php?optio...&Itemid=190

Wydaje mi się również, że podobnie będzie z wersją PS3. Bo inaczje byłoby to lekko dziwne działanie. No i przede wszystkim mnie głównie zależy na gitarze, bo perki chyba nigdy nie opanuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najbardziej rozwaliło mnie

"Flo Rida ft. T-Pain - “Low (Travis Barker Remix)” "

Jak chcecie to na gitarze zagrać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest Remix... pewnie będzie o więcej gitary

Zeratul: nie bądź taki pewien. RB na x360 obsługuje gitarę z GH3, a na PS3 nie ma takiej opcji - dziwne, ale prawdziwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie coś o cenie i ile droższy bedzie zestaw z perką??

sory za lamerskie pyanie ale to mój 1 post;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oł shit, że tak napisze.. Tokio Hotel.. <lol>.. trza było jeszcze blog27 wkręcic do GH.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oł shit, że tak napisze.. Tokio Hotel.. <lol>.. trza było jeszcze blog27 wkręcic do GH.

Spokojnie, będzie pewnie w GH218t4512874 Hehehe. Mnie to nie zaskoczyło, była o tym mowa już dawno temu. Troszkę tą grę "zeszmacili" przez tego typu akcje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie, będzie pewnie w GH218t4512874 Hehehe. Mnie to nie zaskoczyło, była o tym mowa już dawno temu. Troszkę tą grę "zeszmacili" przez tego typu akcje

Znasz pojęcie - MAINSTREAM?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, zawsze wiedziałem, że to gra dla szerokiego grona odbiorców, ale w tym przypadku pozostawia tu lekki niesmak. Zrozumiem jeszcze, że dadzą jakiegoś tam Fall Out Boy, ale tokio hotel? Wiem, że fani th mogą w ten sam sposób powiedzieć o innych zespołach z listy, ale równie dobrze by mogli dać teraz wspomniany blog 27, Dodę, feel i resztę "doborowego towarzystwa"

Chyba to była gra o graniu Rock'a (i odmian), a nie o tych co udają, że grają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba to była gra o graniu Rock'a (i odmian), a nie o tych co udają, że grają

Zdziwię Cię ale on są uznawani za gwiazdy (hahahahahaha!) rock'a (BUAHAHAHAHAHA!)...

No i gdyby Feel czy Doda byli znani bardziej na świecie to pewnie trafili by też do nowego GH... Nie podoba mi się ale jakoś przeżyję tą jedną piosenkę.

Boli mnie jednak brak Tenacious D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Boli mnie jednak brak Tenacious D

Nie zauważyłem... szkoda, bo chłopaki mają ostro pomerdane pod czachami

Osobiście bym nie obraził się jak by dali coś z hardcore/metalcore - każdy by poczuł moc i przesłanie tej muzyki

---------

Dla odważnych próbka Polskiego zespołu Faust Again!

http://www.myspace.com/faustagain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Boli mnie jednak brak Tenacious D

BARDZO! JB i KG są niesamowicie pokręceni, lubię ten typ humoru (polecam wszystkie flimy z Jackiem szczególnie: School of Rock, ofc: Tenaciuos D The Pick of the Destiny, Be Kind Rewind, Nacho Libre, High Fidelity, zresztą polecam WSZYSTKIE!), a warstwa muzyczna Tenacious D jest wg mojego gustu genialna- a co do mojej "listy życzeń" utworów do GHWT oprócz czegoś szybszego z kawałków TD postuluje o dołączenie moich ulubionych "smętów": F**k her gently i Wonderboy'a.

GHIII kupiłem tylko dla tego że był tam Metal, dopiero potem okazało się, że cała gra to strasznie uzależniający narkotyk- mam nadzieję, że w GHWT lista piosenek do dokupienia będzie o wiele szersza niż przy GHIII i że będzie można kupować je "na sztuki" a nie w paczkach- marzyłoby się coś na kształt SingStore.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
BARDZO! JB i KG są niesamowicie pokręceni, lubię ten typ humoru (polecam wszystkie flimy z Jackiem szczególnie: School of Rock, ofc: Tenaciuos D The Pick of the Destiny, Be Kind Rewind, Nacho Libre, High Fidelity, zresztą polecam WSZYSTKIE!), a warstwa muzyczna Tenacious D jest wg mojego gustu genialna- a co do mojej "listy życzeń" utworów do GHWT oprócz czegoś szybszego z kawałków TD postuluje o dołączenie moich ulubionych "smętów": F**k her gently i Wonderboy'a.

GHIII kupiłem tylko dla tego że był tam Metal, dopiero potem okazało się, że cała gra to strasznie uzależniający narkotyk- mam nadzieję, że w GHWT lista piosenek do dokupienia będzie o wiele szersza niż przy GHIII i że będzie można kupować je "na sztuki" a nie w paczkach- marzyłoby się coś na kształt SingStore.

Albo iTunes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję że gdzieś do ściągnięcia zapląta się jakiś kawałek Gogol Bordello

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nawet jak się nie zapląta, będzie możliwość zaplątania go samemu. Nie wiem, czemu zapominacie, że GH:WT będzie miał rozbudowany edytor do tworzenia własnych kawałków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A nawet jak się nie zapląta, będzie możliwość zaplątania go samemu. Nie wiem, czemu zapominacie, że GH:WT będzie miał rozbudowany edytor do tworzenia własnych kawałków

No właśnie... Na czym ma polegać ten edytor? Jakoś żadnych konkretów nigdzie się nie doczytałem Pewnie nie będzie można zmienić mp3 w track (marzenia!)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie... Na czym ma polegać ten edytor? Jakoś żadnych konkretów nigdzie się nie doczytałem Pewnie nie będzie można zmienić mp3 w track (marzenia!)...

Jeżeli by była taka możliwość to by było dziwne posunięcie. Przecież te gry zarabiają na dodatkowych trackach z PSS ;P No chyba, że edytor będzie płatny, albo pojawią się specjalne wersje MP3 do przerabiania ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam może głupie(bo akurat na tym się średnio znam, więc może robię z siebie idiotę;-) pytanie, ale dosyć istotne dla mnie. Kupiłem sobie niedawno Guitar Hero III, a z tego co widzę wychodzi niedługo World Tour i pytanie moje dotyczy gitary: Czy bedzie działała gitara z Guitar Hero III z grą World Tour? Oczywiście mowa o wersji PS3.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie działała. Tak jak wszystkie zakupione piosenki do GH3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej,

czy Guitar Hero World Tour będzie można kupić ale tylko z samą gitarą, jeśli tak to jaka jest przewidywana cena ?

Tak na prawdę, to cały ten sprzęt do niczego mi nie będzie potrzebny, bo nawet nie będę miał z kim grać a szkoda mi wywalać ok 800zł, na coś co będzie stało w szafie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy bedzie dostepny w Europie, ale w US jego cena wyniesie $99 plus tax. Lepiej IMO zakupic gre i uzywana gitare na ebayu, zdecydowanie taniej wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania:

1.Czy będą osobno instrumenty do kupienia ? Bo np. gitarę mam z GH3 i nie potrzebuje jeszcze jednej.

2.Czy wiadomo jakiej ceny zestawu jak i osobno instrumentów(o ile będą sprzedawane osobno) możemy spodziewać się w Polsce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×