Skocz do zawartości
ONE

Guitar Hero World Tour

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dziwne, bo zamowilem jakis czas po Tobie :|. Moze mail sie "zagubil". Nawet w statusie na stronce nic nie masz?

Sry za ort, post z pleja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem z ich aukcji na allegro. Ale jeżeli zamówiłeś po mnie to jest szansa, że do mnie też już wysłali, tylko że mail się jak to powiedziałeś zgubił, lub poprostu skrynka na interii nawala. Zobaczymy jak wróce dzisiaj z zajęć. Jak paczka będzie leżała w pokoju to znaczy, że wszystko dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno już rock band 2 po nowym paczu stal się kompatybilny z instrumentami guitar hero 4. Tak więc wystarczy dokupić samą płytkę rock banda 2 by rozszerzyć swoje muzyczne horyzonty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, paczuszka doszła, 3 godziny mordowania palców za mną. Jakie wrażenia? Po pierwsze, negatywne - kurczak, tak grubego gryfu nie ma nawet w gitarach akustycznych, a co dopiero elektrycznych. Palce męczą się przez to o wiele bardziej, już po jednym koncercie musiałem zrobić przerwę. Co do tworzenia postaci i loga - logo trzasnąłem na random kiedy po 15 minutach znudziło mi się manipulowanie tymi wszystkimi suwakami. Z postacią też nie jest za dobrze, może jestem jakiś lewy, ale trudno osiągnąć pożądany efekt - wyszedł mi jakiś mutant . Potem jest już z górki - W tutorialu dowiadujemy się o funkcjach wspaniałej nowości jaką jest slider - fajna zabawka, chociaż trzeba trochę poćwiczyć, żeby podczas gry skutecznie wykorzystywać slide'y i tapping. Dalej - poziom trudności jako weteran FoF ustawiłem od razu na hard - nie jest za cieżko, głównym utrudnieniem jest raczej wspomniany przeogromny gryf, chociaż pojawiający się nagle ni z tego ni z owego slide wywołuje dokładnie taką reakcję jak na filmiku podanym przez Allu ;]. Szaleć niestety z gitarką zbytnio nie można z powodu przewrażliwionego starpower - ani razu nie udało mi się go aktywować kiedy był potrzebny, za to sam włącza się zawsze w najgorszym możliwym momencie. Multi jeszcze nie tknąłem, więc o tym się nie wypowiem. Wracam grać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

24 . Szybko się uwinęli.

Nie wiem, czy trafiłem na zły moment, ale... Za cholerę nie mogę znaleźć nikogo w grze online. Po 10 minutach wyszukiwania znalazło mi jakiegoś perkusistę, ale jak zawalił Sweet Home Alabama (sam wybierał :x) od razu zwiał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz coś więcej. Perkusja, śpiew, jak ze znajomymi się gra bo przymierzam się do tej gry na gwiazdkę i chcę być pewien wyboru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisz coś więcej. Perkusja, śpiew, jak ze znajomymi się gra bo przymierzam się do tej gry na gwiazdkę i chcę być pewien wyboru

Ja też dokładam się do tego pytania gdyż też mam taki zamiar jak kolega wyżej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też się przyłączam, co prawda już gh4 zamówiłem, ale przez obsuwę licomp empik mogę ciągle zrezygnować i obstawić rock banda 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja też się przyłączam, co prawda już gh4 zamówiłem, ale przez obsuwę licomp empik mogę ciągle zrezygnować i obstawić rock banda 2.

Hehe a rock band 2 kiedy wychhodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje się że najlepiej kupić zestaw z GHWT a potem samą gre Rb2 i bedzie komplet po wsze czasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

a ja sie dzisiaj dowiedzialem ze pan ktory wysyla mi GT nie powiedzial mi o tym ze nie maja GH na stanie, i wysla dopiero w przyszlym tyg, a najlepsze jest to ze napisal ze wysyla myslalem ze mnie k#$%@ szczeli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też 24. Mi powiedzieli że pomylili się z obliczeniami i wysyłają tylko do niektórych preoderowców... żal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj dostałem

Super gitarka działa, szkoda tylko że jak sie zdejmie faceplate to wyglada brzydko, bo ten podpalany kolor faceplate'a mi nie leży...

Gra się w GHWT tak jak w inne czesci wiec nie ma co sie nad tym rozpisywac. Podoba mi sie fakt, że mogłem spokojnie podpiąć gitare do komputera i grac nią we Frets on Fire

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kupił ktoś z was bundle pack ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie szybkie pytanie - na youtube widziałem jak kolesie podpinali do perki dodatkową stopę poprzez przejściówkę... orientujecię się skąd wytrzasnąć drugą stope?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moją decyzją będzie chyba wstrzymanie się z kupnem World Tour. W poprzednią część nie bawiłem się znowu tak świetnie, była po prostu fajna i obawiam się że World Tour będzie też po prostu fajny. Po prostu za 800zl...

Wybiorę inną paczkę gier /już za tydzień prawdopodobnie Resistance 2/ ")

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde,no ! to ja już się gubie doradzcie bo chcem kupić BUNDLA za 800 zł tak jak kolegA WYŻEJ na inną paczke gier nie wymienie p bo wszysttkie mam,albo przeszedłem i sprzedałem także HELP ?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bundel jak masz kim grac to swietna zabawa. Ja bym sie skusił na zestaw gra + perkusja nie zamierzam drzec sie do majka a gitarke mam juz z gh3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście zamierzam sobie kupić BUNDLA ale dopiero w styczniu. Może cena trochę spadnie a jeśli nie to na pewno się uspokoi z tym wszystkim. Bo okazuje się ze wszyscy mają na sprzedaż a jak co do czego przyjdzie to jeszcze nikt nie ma.

Nawet jak się nie ma za często okazji z kiom grac to przecież można samemu najpierw wszystko przejść jako gitarzysta, potem perkusista, wokalista, basista :). To automatycznie wydłuża rozgrywkę :)  (bynajmniej jak miałem tą grę na PS2 i miałem tylko gitarkę to mogłem wybrać czy chce grać jako bas czy gitara, wiec mysle ze tak samo będzie z perkusja i mic.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba kilku instrumentów, żeby gra przyciągała silniej niż największy magnes ;]. Właśnie wracam z 5 spotkania z Joe Satriani - Satch Boogie. Fajnie, że ostatnia piosenka w grze jest mojego ulubionego wykonawcy, ale... Ostatnie solo to niemożliwa partia do zagrania na sliderze. Teoretycznie nie byłoby problemu, gdyby nie to, że "przyciski" na nim są za duże, żeby dobrze zagrać to slide'm, ale też za małe żeby zagrać tappingiem - na slide nie nadążam z przeskakiwaniem przez 3 pola a na tappingu często pudłuję ^^'. No i mam wrażenie, że panel dotykowy jest trochę przewrażliwiony. Wyłapuje nawet to, że trzyma się blisko niego rękę. Ba - czasem i tego nie trzeba,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem na robsonie dziś dzwonie a tu zonk...

Pani powiedziała że wysyłają dopiero pod koniec stycznia...

Muszę się jednak przeprosić z empikiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jednak polska to 3 kraj, trzeba samemu sobie radzić sprowadzać itd. a szkoda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie czy gitara z GH3 działa z Rock Band 2 ??

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×