Skocz do zawartości
ONE

Guitar Hero World Tour

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zamówiłem na robsonie dziś dzwonie a tu zonk...

Pani powiedziała że wysyłają dopiero pod koniec stycznia...

Muszę się jednak przeprosić z empikiem

Heh a o jaki zestaw się pytałeś bo ja dziś sobie zamówiłem u nich GHWT z gitarką ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe podniecajmy się tak tym empikiem, zgodnie z dotychczasowymi informacjami premiera będzie najprawdopodobniej przed świętami (póki co niby 12 grudnia), ale moim zdaniem jest to niemożliwe, także poczekamy jeszcze sporo czasu - bardzo możliwe, że do stycznia. Generalnie na zachodnich serwisach jest problem z dostępnością, także do naszego trzeciego świata gra z pewnością trafi później.

Gitara z gh3 powinna działać z rock bandem 2 - sprawdz na http://www.avforums.com/forums/guitar-hero...ck-band-ii.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gitara z GH3 działa na 100% z Rock Band 1 po wgraniu patcha i z Rock Band 2 bez problemowo. Wiem bo sam tak gram :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze 800zł na grę to jednak dużo. Jakby był zestaw z samą perkusją to na pewno bym się skusił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja dziasiaj dostalem i po 6h grania mi pekla paleczka  ;D Ogolnie ten stojak na perkusje sie troche chwieje i mogli dac troche lebsze materialy ale ogolnie rewelcaja, gralem z kolega w zespole i bylo spoko. A i trzeba sie troche przyzwyczaic do grania na perce bo jest jescze pedal, czyli tak jakby 6 button  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe,mi fundusze jednak nie pozwoliły na BUNDLA ale perdke chyba kupie od ROCK BAND,lub od ghwt <(zależy od ceny) xD pózniej ;]

devcom : jutro dostane z gitarką bede miał podjare czy nie xD ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy do guitar hero world tour będzie działać headset do ps3 ? proszę o odpowiedz ;]

PS.Dodawajcie mnie ! kupiłem guitar hero world tour z gitarką ;]

PSNID:Mr-MARKO-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja mam takie pytanie czy gitara z GH3 działa z Rock Band 2 ??

Pozdrawiam :)

Kurcze gdzieś widziałem taka fajną tabelkę, ale teraz nie mogę znaleźć i tam było pokazane które sprzęty z jaką grą działają. Pamiętam że jeśli kupisz Guitar Hero World Tour to perka mic i gitara, działają z Rock Band 1 i 2  ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra już wiem że działa :)

Dzięki za Help :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy waszym zdaniem warto inwestować w tą gitare z world tour czy lepiej w ta z guitar hero 3. Jest to chyba trochę tańsze i jakoś średnio po kilku recenzjach widzi mi się ten panel dotykowy i dlatego sie zastanawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie czy waszym zdaniem warto inwestować w tą gitare z world tour czy lepiej w ta z guitar hero 3. Jest to chyba trochę tańsze i jakoś średnio po kilku recenzjach widzi mi się ten panel dotykowy i dlatego sie zastanawiam

Heheh no pewnie,że zainwestować w GH WT gitare bo z gitarką od GH 3 były problemy z odłączanym gryfem ;) whammy bar bardzo się szybko wyrabiał i przeszkadzał podczas grania inny ukłąd guzików jest w nowej gitarce i wogóle jakoś takoś ta nowa lepsza ;) A no i slider ;]

PS.Można zamiast mikrofonu używać headsetu ?"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Astartot

Chyba nie, wiem, że specjalna perkusja do RB2 była zapowiadana z tą funkcją, ale w GH wątpię :x

@mrmarko

Wbrew pozorom, nowa gitara jest wielką porażką. Praktycznie wszystkie zarzuty, jakie mogę do tej pory kierować do GH dotyczą wiosła, nie gry. Slider jest CAŁKOWICIE bezużyteczny i niewygodny, można z niego korzystać jedynie w spokojnych solówkach (ile ich jest? 1? 2 na całą grę?) w pozostałych próba przejścia na slide albo tapping tylko przeszkadza. Prawda, fajnie jest czasem dodać wah do piosenki - inna sprawa, że w 90% prawie wcale go nie słychać a w 9 zupełnie nie pasuje. No i to $% głośne kostkowanie.

@Smyczprj

Jeśli nie zależy Ci na nowych bajerkach a w kasę nie opływasz, nie leć na nową gitarę z wywieszonym jęzorem. Nie mówię "nie kupuj" bo to Twój wybór, ale doradzam się zastanowić.

Wczoraj wreszcie udało mi się zagrać dłużej po necie. Ba, musieliśmy skończyć, bo ręce nas bolały :P. Jak gra w singlu jest świetna, to gra jako członek zespołu totalnie wymiata. Fajnie jest patrzeć jak skaczecie z kumplem po scenie i machacie wiosłami :D.

Tutaj są moje statystki, zarówno z singla jak i zespołu. I tak, jestem basistą ^^'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a grales tez w Rockband2 na tym sprzecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupilem sobie GHIII Legends Of Rock - gierka wymiata (choc myslalem, ze nie). Ale mam pytanie - mozna gdzies sciagnac lub kupic dodatkowe piosenki do tej gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz europejską wersje gry, to piosenki z amerykańskiego PSS nie będą działały, musisz wszystko kupować z europejskiego PS Store.

Teraz wracamy do tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shardi gh wt jest wg Ciebie lepsze od R2??

Jak dostane to ja mogę z tobą online pograć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia czy jest lepsze od RB2 bo nigdy w to nie grałem :P

Po dniach męk wreszcie udało nam się zagrać z white raven, i wiecie co? Invite'y są (przynajmniej na PS3) TOTALNIE schrzanione. Za każdym razem jak próbowaliśmy przez nie zagrać wyskakiwał komunikat, że "sesja nie jest już dostępna". W końcu postanowiliśmy zagrać przez zwykłe wyszukiwanie graczy (ryzykowne - dwójka jakichś Slashy mi wbiła najpierw :P) i co się okazuje? Natychmiast i bezproblemowo mogliśmy grać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam ze RB2 i GHWT to prawie 2 takie same gry. Mam obydwie i porównując to nawet niektóre kawałki się powtarzają i pomysły np śpiewanie piosenki przez publiczność tez występuje w GHWT. Ogólnie to RB2 warto kupić żeby mieć trochę więcej piosenek, jak się znudzą te z GHWT. Ale obydwie gry to rewelacja i gorąco polecam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam ze RB2 i GHWT to prawie 2 takie same gry. Mam obydwie i porównując to nawet niektóre kawałki się powtarzają i pomysły np śpiewanie piosenki przez publiczność tez występuje w GHWT. Ogólnie to RB2 warto kupić żeby mieć trochę więcej piosenek, jak się znudzą te z GHWT. Ale obydwie gry to rewelacja i gorąco polecam :D

A na czym zapylasz na gitarce ? Bundle ? Gdzie kupiłeś RB 2,za jaką cene i czy też jest tak lipnie zrobiony multi,że połączenie się z kimś i zagranie to cud świata ? xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojęcia czy jest lepsze od RB2 bo nigdy w to nie grałem :P

Po dniach męk wreszcie udało nam się zagrać z white raven, i wiecie co? Invite'y są (przynajmniej na PS3) TOTALNIE schrzanione. Za każdym razem jak próbowaliśmy przez nie zagrać wyskakiwał komunikat, że "sesja nie jest już dostępna". W końcu postanowiliśmy zagrać przez zwykłe wyszukiwanie graczy (ryzykowne - dwójka jakichś Slashy mi wbiła najpierw :P) i co się okazuje? Natychmiast i bezproblemowo mogliśmy grać...

Widać, że sytuacja identyczna jak w GHIII

Padaka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A na czym zapylasz na gitarce ? Bundle ? Gdzie kupiłeś RB 2,za jaką cene i czy też jest tak lipnie zrobiony multi,że połączenie się z kimś i zagranie to cud świata ? xD

gram na gitarze tylko. RB2 kupilem na ebayu niemieckim za smieszne pianiadze, Nie gram narazie w multi i raczej nie moge sie na ten temat wypowiedziec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×