Skocz do zawartości
ONE

Guitar Hero World Tour

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam informacji odnosnie premiery GH w Polsce, ale pewnie bedzie to dostepne co w Europie. Czyli bedzie mozliwosc dokupienia mic'a i drumsow. A co do ceny proponuje sugerowac sie cenami poszczegolnych akcesoriow w Euro do Rock Band.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera w Polsce jest juz ustalona. 7 listopada.

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=11607

co do wersji GHWT:

-jest z sama gitara

http://www.empik.com/guitar-hero-world-tou...a,prod4150004,p

359,99 zł

-i caly zestaw

http://www.empik.com/guitar-hero-world-tou...a,prod4150003,p

719,99 zł

Edytor IMO fajna sprawa, duzy plus! (na wii jest jeszcze niejaki Mii Freestyle, jest to zupelny inny tryb)

A perkusja bardzo fajna, o wiele lepsza niz w RB moim zdaniem. I podobno jest mozliwosc podlaczenia jej jako MIDI do kompa

Jezeli chodzi o kompatybilnosc instrumentow to tak:

jesli mamy perkusje z RB i kupimy sama gre GHWT to otrzymujemy inna sciezke na 4 bebny

jesli mamy perkusje z GHWT a mamy gre RB to po prostu jeden beben nie dziala

Kolejny atut GHWT to dostepnosc go w Polsce, co idzie z tym: dodatki na PSS.

Na pewno kupie GHWT caly zestaw a pozniej jak juz stanieja same gry RB 1 i 2.

Pozdrawiam

EDIT:

Co wiecej gitarka ma dotykowe przyciski i mozna zapodac fajna solowke!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie coś słyszałem o tych przyciskach, ale nie bardzo rozumiem czy to taki plusik czy będa potrzebne do dobrego grania? Mam z GH3 jak coś to bym musiał teraz sprzedać i kupiłbym nową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja z samą perkusją nie jest planowana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że taka wersje się pojawi. Pewnie troszkę później... A ja nie wiem co z tą gitarą... Kupować nową czy zostawić z GH3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem to po tym dotykowym panelu przeciągamy palcem przy przeciągających się nutach aby dostać więcej punktów. Na kontrolerze z GH3 zwyczajnie nie będzie takiej możliwości i całość będzie się odbywać jak w poprzedniej części, czyli poprzez przytrzymanie odpowiedniego klawisza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głosie ludu : D Czy gitara i perkusja z Rock Banda będzie napewno działała z Guitar Hero WT ? : >

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Premiera w Polsce jest juz ustalona. 7 listopada.

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=11607

co do wersji GHWT:

-jest z sama gitara

http://www.empik.com/guitar-hero-world-tou...a,prod4150004,p

359,99 zł

-i caly zestaw

http://www.empik.com/guitar-hero-world-tou...a,prod4150003,p

719,99 zł

Edytor IMO fajna sprawa, duzy plus! (na wii jest jeszcze niejaki Mii Freestyle, jest to zupelny inny tryb)

A perkusja bardzo fajna, o wiele lepsza niz w RB moim zdaniem. I podobno jest mozliwosc podlaczenia jej jako MIDI do kompa

Jezeli chodzi o kompatybilnosc instrumentow to tak:

jesli mamy perkusje z RB i kupimy sama gre GHWT to otrzymujemy inna sciezke na 4 bebny

jesli mamy perkusje z GHWT a mamy gre RB to po prostu jeden beben nie dziala

Kolejny atut GHWT to dostepnosc go w Polsce, co idzie z tym: dodatki na PSS.

Na pewno kupie GHWT caly zestaw a pozniej jak juz stanieja same gry RB 1 i 2.

Pozdrawiam

EDIT:

Co wiecej gitarka ma dotykowe przyciski i mozna zapodac fajna solowke!

źle czytasz ceny te ceny sa jak sie kupi ze strony a w sklepie Caly zestaw z perka 800zl a z gitara 400zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mmmm Living on a Prayer Mmmmmm kupuje

a tokyo hotel da się znieść

Modle sie żeby dali Nirvana- Come as you Are

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
źle czytasz ceny te ceny sa jak sie kupi ze strony a w sklepie Caly zestaw z perka 800zl a z gitara 400zl

w Robsonie 699zł Gitarka i perka i mikrofon

GUITAR HERO WORLD TOUR SUPER BUNDLE (GITARA+PERKUSJA+MIKROFON+GRA) (PlayStation 3) Cena: 699 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Modle sie żeby dali Nirvana- Come as you Are

Lepiej by Smells like teen spirit dali ; xx

To jak wie ktoś jak z gitarą od ROckBand ? Bo słyszałem tylko o wersjach Xboxowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jak wie ktoś jak z gitarą od ROckBand ? Bo słyszałem tylko o wersjach Xboxowych.

z tego co wiem to Activision i Harmonix (wydawcy obydwu gier) porozumieli sie co do zgodności urządzen między jedną grą a drugą. czyli wszystkie urządzenia z będa wspólpracowały z każda z gier. Nie wiem tylko jak w tej sytuacji będzie wygladac zgodnośc z Wii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w tego Guitar Hero: World Tour można grać tylko gitarą? Zestaw z perkusją i mikrofonem odpada, gdyż nie miałbym z kim w to grać. Interesuje mnie tylko granie samą gitarą, tak jak to jest w Guitar Hero: Legend of Rock (jeżeli tak to w Rock Band 2 będzie podobnie?). Czekam waszej odpowiedzi!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Oczywiście możesz wybrać dowolny skład zespołu Będzie takze specjalny pack ( jeden z dwóch) z samą gitarą więc wstrzel się w ten i najwyżej potem kup tanio np. Mikrofon o ile nie masz z SingStara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sie zapytam skromnie, czy GH:WT bedzie wydane w PL? Bo jakoś nie umie znaleźć potwierdzenia :/ Myślałem że LEM a tam cisza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie ja tez próbuje znaleźć jakikolwiek sklep w którym mógłbym kupić World Tour, a tu qpa, nikt nie ma przynajmniej na razie, bo premiera niby jest 21.11 ale nawet na allegro nikt z polski nie sprzedaje dziwne to trochę :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze niedawno bylo w ofercie przedsprzedazy na www.empik.com bodajze za 719 PLN. Ale w tej chwili jest tylko "produkt niedostepny". Widzialem gdzies jeszcze w jakims internetowym sklepie handlujacym grami na konsole, ale nie pamietam dokladnie w ktorym... Ja zamowilem z UK z dodatkowa gitara za darmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze niedawno bylo w ofercie przedsprzedazy na www.empik.com bodajze za 719 PLN. Ale w tej chwili jest tylko "produkt niedostepny". Widzialem gdzies jeszcze w jakims internetowym sklepie handlujacym grami na konsole, ale nie pamietam dokladnie w ktorym... Ja zamowilem z UK z dodatkowa gitara za darmo

Ale masz potwierdzenie że Ci wyślą, bo to kąsek paczki i niektóre sklepy nie wysyłają bundla, a jeśli tak to jaki koszt transportu doliczają.

Tak poza tym grałem już w GH:WT na xie z gitarą i perką Rockband i set liste z utworkami uważam za cieniutką, w GH3 dużo lepsza ale to już sprawa gustu, natomiast z utęsknieniem czekam no możliwość tworzenia własnych kawałków z czym mam już milion pytań ale poczekam niech to wyjdzie "normalnie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta tworzenie wlasnych kawalkow to moznaby miec praktycznie kazdy utwor cos na zasadzie wklepywaniu dzwonkow w noki 3310 np

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale masz potwierdzenie że Ci wyślą, bo to kąsek paczki i niektóre sklepy nie wysyłają bundla, a jeśli tak to jaki koszt transportu doliczają.

No wlasnie zaden z czterech sklepow w UK (HMV, Game, Play i Amazon) nie chcial wyslac do PL Ja kupilem u kolesia na allegro. On wysyla z UK ubezpieczonym kurierem. Zaplacilem 825+75 PLN. Przeplacilem, ale trudno, raz sie zyje Taki pre-order (z druga gitara za free) byl jeszcze w niemieckim sklepie www.guitarheroshop.de za 200 euro. Tylko, ze jak do nich pisalem ile kosztuje wysylka, to nie wiedzieli jeszcze i kazali sie skontaktowac pod koniec pazdziernika. A jak wtedy napisalem, to dlugo nie odpisywali. Zniecierpliwiony zamowilem na allegro, a po kilku dniach odpisali ze wysylka z Niemiec do Polski wyniesie 35 euro, wiec razem 235 euro. Po dzisiejszym kursie wyszloby tyle samo czyli jakies 905 PLN. Ale jak ostatnio patrzylem na ta strone, to tez juz zniknela promocja z druga gitara...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy jakbym wyjechał too England i tam kupiłbym GUITAR HERO WORLD TOUR,i czy by mnie przepuscili z tym na samolot ? (mówie o bundle packu,lub o gra+gitara)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wypakuj sobie z pudła i włóż to torby ;] myśle że nei byłoby problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×