Skocz do zawartości
ONE

Guitar Hero World Tour

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie o co chodzi z obsuwą premiery??? Dziś na empik.com powiedzieli mi że wyślą to dopiero 10.12!! To jakaś paranoja!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no niby 21.11 jest premieta ale nie wiadomo jak to bedzie

Niestety - dzwoniłem dzisiaj do LeM i podobno nie wyrobią się nawet za tydzień!!!...

Eh, jedyna gra w którą gram na PS3 (GH3) i chciałem zainwestować w cz.4..

Najprawdopodobniej kupię wersję sprowadzoną z UK, bo to co wyprawia LeM i w jakim poważaniu ma klientów - to kpiny..

A na stronie empiku, uparcie data premiery 14.11, hehe

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na robsonie juz jest GHWT we wszystkich wersjach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś, czy z robsona już wysyłają? Bo od miesiąca mam zamówienie w innym sklepie niepotwierdzone jeszcze (sic) i jeśli tak, to bym się szybko przerzucił ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem Bundla z gitarą przed chwilą z Robsona. Jak tylko wyslądotrze to dam znac jak wrazenia

Mam pytanko - jak jest z mikrofonami? Musi być ten z GH czy mże być z SingStar, czy może być jakikolwiek mikrofon pod warunkiem ze sie ma jakiś wichajsterek do podlaczania mikrofonu do PS3, czy może będzie się dało śpiewać do Headsetu Bluetooth? Nie chce perkli, a przynajmniej jeszcze nie teraz, ale chetnie bym sobie pospiewał ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem, że może być chyba każdy mikrofon pod USB, ale na 100% pewien nie jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A wie ktoś, czy z robsona już wysyłają? Bo od miesiąca mam zamówienie w innym sklepie niepotwierdzone jeszcze (sic) i jeśli tak, to bym się szybko przerzucił ;].

Napewno wysylaja bo przedwczoraj pisalo "Tego towaru nie mamy w tej chwili w naszym magazynie - sprowadzamy go od dostawcy" obecnie pisze "Tak oznaczony produkt mamy w naszym magazynie i prawdopodobnie zdążymy wysłać go w ciągu 24 godzin (1 dzień roboczy) od chwili potwierdzenia zamówienia. "

Z tego co przeczytalem dzis na polygamii wynika ze nie ma co sie ludzic, ze jutro w sklepie bedzie mozna znalezc nowe GTWT. Robson sciagnal gre z zagranicy.

cytat: "Rynek nie znosi próżni i polskie sklepy internetowe nie mają ochoty czekać. W jednym z nich pojawiły się już egzemplarze zestawów do Guitar Hero World Tour, ale nie pochodzą one od polskiego dystrybutora, tylko zostały sprowadzone bezpośrednio z Zachodu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy to robi jakąś różnice czy polskie czy inne wersje? Jeżeli nie ma polskiego języka w grze (a zakładam, że nie ma) to chyba bez różnicy czy polska czy nie. Mnie to w sumie wsio ryba, byle bym mógł grać ze znajomymi online od czasu do czasu. Ta gra nie ma na pewno tyle tekstu, żeby były problem z jej zrozumieniem, a z 2giej strony, zważywszy na moje studia nie potrzeba mi tłumaczeń z angielskiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy to robi jakąś różnice czy polskie czy inne wersje? Jeżeli nie ma polskiego języka w grze (a zakładam, że nie ma) to chyba bez różnicy czy polska czy nie. Mnie to w sumie wsio ryba, byle bym mógł grać ze znajomymi online od czasu do czasu. Ta gra nie ma na pewno tyle tekstu, żeby były problem z jej zrozumieniem, a z 2giej strony, zważywszy na moje studia nie potrzeba mi tłumaczeń z angielskiego

Widze, ze kolega nie zrozumial mojego przeslania. Chodzilo mi o to ze tej gry napewno nie kupimy w empiku, saturnie i w innych sklepach w najblizszym czasie. zeby ktos nie jechal do empiku czy gdzies tam i myslal ze skoro jest na necie do kupienia to w sklepie tez juz musi byc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ja kupilem na ebayu z niemiec, bedzie jutro, no w najgorszym wypadku po jutrze nie moge sie juz doczekac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

devcom kupiles z licytacji czy z sofort kaufen?? jak z soforta to sie troche nie oplaca, w polsce podobnie wychodzi a mozesz dostac niemiecka wersje gry, ktora pozniej bedzie trudniej sprzedac. Tez sie czaje na ebayu zeby kupic, ale ewentualnie tylko sam sprzet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

devcom a ile ci to wyszło + przysyłka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

207 EUR.

wolalem kupic z niemiec i doplacic niz czekac do 10 grudnia 2009 az LEM sie zbierze i wyda GH w PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem info, że Robson przekazał paczuszkę UPS - teraz tylko czekać ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Guitar Hero World Tour

Z wielką przykrością komunikujemy iż z przyczyn od nas nie zależnych gra „Guitar Hero: World Tour” nie ukazała się dotychczas w Polsce i na dzień dzisiejszy nie możemy podać konkretnej daty premiery tej gry. Dokładamy wszelkich starań aby jeszcze przed świętami gra „Guitar Hero: World Tour” znalazła się w polskich sklepach. Nową datę premiery podamy do wiadomości publicznej w najbliższym czasie. Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o cierpliwość

LEM

-----

csss, ponury żart :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shardi jak dojdzie z ROBSON-a to daj znać,jak chodzi itp.. bo własnie na gwiazdke zamierzam kupić cały zestaw,

(BUNDLE) ;] Jak narazie to w robsonie mają najtaniej ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nowej gazetce Saturna jest w ofercie GTWT, gra ma kosztowac 799zl i byc dostepna od piatku. Zobaczymy w piatek co sie wydarzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe,ale cały zestaw 799 zł ? jak tak to nie drogo jak na allegro za 815 + przesyłka 70 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hehe,ale cały zestaw 799 zł ? jak tak to nie drogo jak na allegro za 815 + przesyłka 70 zł

caly zestaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shardi kiedy zamowiles? Ja jeszcze nie dostałem żadnej wiadomości od Robsona ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×