Skocz do zawartości
ONE

Guitar Hero World Tour

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, nie mozna. Poza tym jaki to by sens mialo. Sprobowalem gry na padzie w GH 3 i to byla porazka

Granie na padzie to jak granie na prawdziwej gitarze za pomocą klawiatury;) ALbo jak obieranie jabłka widelcem;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

mam pytanie.

czy gitara z guitar hero III wersja z PC bedzie dzialac na z GH:WT na PS3? mam juz dwie gitary na PC a niechcialbym wydawac nieporzebnie pieniedzy z racji przesiadki na inny system. z wlasnych obserwacji wiem ze gitary te dzialaly z GH3 i GH:WT na xboxa360, a perkusja i mikrofon z x'a dzialaly bezproblemowo na PC.

z PS3 nie bedzie rowniez problemu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógł by mi powiedzieć na czym polega integracja z YouTube w tej grze ?

Jak mam kamere Sony to specjalną do ps3 to moge nargrać video jak gram ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Na liście utworów są 2 kawałki Bullet For My Valentine,do ściągnięcia więc albo jestem ślepy lub niewidomy :D za chiny nie widzę nigdzie ich.Może ktoś pomóc znaleźć w którym Pack'u są? Jedna jest podobno Song Pack 2 ale jej tam nie ma.pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Na wikipedii wyczytalem ze w GH WT jest bardzo duza lista utworow do pobrania takich kapeli jak Metallica, Slipknot, Korn itp. Teraz pytanie pobiera sie je za darmo czy sie za nie placi? Jezeli sie placi to mzoe ktos powiedziec mniej wiecej ile?

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Na wikipedii wyczytalem ze w GH WT jest bardzo duza lista utworow do pobrania takich kapeli jak Metallica, Slipknot, Korn itp. Teraz pytanie pobiera sie je za darmo czy sie za nie placi? Jezeli sie placi to mzoe ktos powiedziec mniej wiecej ile?

Pzdr

Mam GH5 ale z dlc do WT jest chyba podobnie. Oczywiście za większość płacisz i jest to ok 7zł za utwór o ile dobrze pamiętam. Trafiają się darmowe ale jest ich mało :biggrin: . Najlepiej sam sprawdź na PSS o ile masz dostęp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×