Skocz do zawartości
ONE

Guitar Hero World Tour

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety pomału szwankuje mi gitara z ghwt. Regularnie gubię nutki podczas alterate strummingu (w górę słabo działa strum bar). Zamówiłem GH5 w zestawie z gitarą, będę miał po prostu dwie gitary, jedną amatorską dla znajomych.

Faktycznie problemem jest chyba to, że sporo znajomych grywa na moich instrumentach i robią to trochę bez wyczucia (najgorzej z perkusją, aczkolwiek najłatwiej ją naprawić).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Mam pytanko moze ktos z was orientuje sie czy perkusja z GHWT PS3 ma mozliwosc podlaczenia do PC i jaka np. aplikacja tzn. gra lub program to obsłuży. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie instrumenty z ps3 działają z kompem, a perkusję na pewną obsłużysz w darmowym Frets on Fire albo w GH:WT na PC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

czy gitarka z PS2 będzie działać na PS3??

Chyba nie, przecież nie masz nawet kompletu przycisków, które są niezbędne do ps3. Z tego co się orientuję sprawę mógłby załatwić jakiś adapter, ale chyba do tej pory nie ma żadnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

czy gitarka z PS2 będzie działać na PS3??

Podobno działa, o ile masz przelotkęm ps2/usb,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jest zainteresowany wspólnym graniem? gram na gitarze (expert, 90% piosenek na 5*, 95-99%, ale różnie to bywa od pory dnia, kąta padania słońca itp. :P no i początku "Hot for Teacher" za uja nie zrobię na "Gibsonie" bez slajdera :D), potrzebowałbym basa (mogę się z nim zmieniać- chodzi o zabawę), perkusisty no i wokalisty (mam mikrofon, ale nie cierpię śpiewać :D). Ktoś chętny? ślijcie zaproszenia na psn: Darnok, bo tutaj rzadko ostatnio wchodzę. Można też na gg (4122671). Mógłbym załatwić basistę (słabszy, ale na expercie jakoś wyrabia), więc to już kwestia wokalu i perkusji ;)

Edytowane przez Darnok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie a mianowicie czy wszystkie zestawy Guitar Hero World Tour zawierają gitary, perkusję i mikrofon? Czy są może zestawy bez jakiegoś kontrolera? Na przykład z samą gitarą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie instrumenty z ps3 działają z kompem, a perkusję na pewną obsłużysz w darmowym Frets on Fire albo w GH:WT na PC

Skąd takie info? Z tego co wiem to nie działają właśnie.

Mam pytanie a mianowicie czy wszystkie zestawy Guitar Hero World Tour zawierają gitary, perkusję i mikrofon? Czy są może zestawy bez jakiegoś kontrolera? Na przykład z samą gitarą?

Są zestawy gra + gitara i są zestawy gra + gitara + perkusja + mikrofon, różnią się ceną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje sie ktoś ile kostować może cały zestaw Guitar Hero 4? Bo patrząc na Necie widzę 700-800zł ale taka cena była w dniu premiery od której minął już przecież rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Otrzymałem zestaw Guitar Hero World Tour na PS2 (gitara perkusja mikrofon). mam pytanie czy da się to jakoś podłączyć na ps3 i normalnie grac ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Otrzymałem zestaw Guitar Hero World Tour na PS2 (gitara perkusja mikrofon). mam pytanie czy da się to jakoś podłączyć na ps3 i normalnie grac ??

Na prawie identyczne pytanie odisywałem 6 postów wyżej ....

Podobno jest taka możliwość, jeżeli zakupić odpowiednie przejściówki, bez tego nie ma takiej możliwości

http://www.joystiq.c...tar-hero-ready/

ale nie mam pojęcia, czy można to zdobyć w Polsce

Edytowane przez Kerm_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na prawie identyczne pytanie odisywałem 6 postów wyżej ....

Podobno jest taka możliwość, jeżeli zakupić odpowiednie przejściówki, bez tego nie ma takiej możliwości

http://www.joystiq.c...tar-hero-ready/

ale nie mam pojęcia, czy można to zdobyć w Polsce

dzięki za info

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry, mam pytanie. Już nie długo będę miał w gh:wt. Moje pytanie to czy da się tworzyć swoje kawałki? Lub jakoś je pobrać? Mianowicie chodzi mi o LostProphets jest to lubiona przeze mnie kapela a w grze występuje tylko jeden ich numer. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, da sie tworzyć własne kawałki, jednak masa z tym roboty. Piosenki można ściągać z PSS, jednak jest to płatne. Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, da sie tworzyć własne kawałki, jednak masa z tym roboty. Piosenki można ściągać z PSS, jednak jest to płatne. Pozdrawiam :)

Tworzenie własnych kawałków sprowadza się do nagrania ich od zera, nie można sobie sciągnąć mp3 i przerobić wprost. Pozatym własne kawałki nie mają wokalu. Ja nie bawię się w kreatora, ale niektóre kawałki stworzone przez użytkowników są świetne. Może niech kolega sobie poszuka czegoś z lost prophets na custom dlc gdzieś w menu gry. Customy są darmowe.

Edytowane przez mrtwister

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na prawie identyczne pytanie odisywałem 6 postów wyżej ....

Podobno jest taka możliwość, jeżeli zakupić odpowiednie przejściówki, bez tego nie ma takiej możliwości

http://www.joystiq.c...tar-hero-ready/

ale nie mam pojęcia, czy można to zdobyć w Polsce

I tu się mylisz. Od GH:WT do PS2 i PS3 dołączane są te same instrumenty. O mikrofonie nawet nie będę mówił, bo działa nawet na X360 i PC. To, co ty dałeś, przyda się osobom, które miały gitary na PS2 z pierwszych trzech części serii...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tu się mylisz. Od GH:WT do PS2 i PS3 dołączane są te same instrumenty. O mikrofonie nawet nie będę mówił, bo działa nawet na X360 i PC. To, co ty dałeś, przyda się osobom, które miały gitary na PS2 z pierwszych trzech części serii...

ok jeżeli jest tak jak mówisz, to przepraszam, jeżeli kogoś wprowadziłem w błąd ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakiś sposób na zółty talerz? Bo w trakcie gry cały lata i wydaje nieprzyjemny odgłos, a po kilku piosenkach opada częściowo;/ strasznie delikatna ta perka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam taki problem kupilem dzisiaj co prawda Guitar Hero: Metallica i po ok 2h zabawy zaczela szwankowac gitarka a konkretniej jeden czerwony przycisk. Co jaki czas lapie ale nie wiem od czego to zalezy, sprawdzalem na innych bateriach niz byly w zestawie i dzialo sie to samo.

Czy jezeli sie udam do empiku gdzie ta gre kupielm to powinni mi na miejscu wymienic gtarke na nowa ???

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mam wykonać koncert w USA: Book Your Own Gig? Już próbowałem miliard razy i dupa, nie ma ptaszka przy nim po zagraniu go.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakiś sposób na zółty talerz? Bo w trakcie gry cały lata i wydaje nieprzyjemny odgłos, a po kilku piosenkach opada częściowo;/ strasznie delikatna ta perka

Perka wcale nie jest delikatna, ale początkujący walą w nią bezlitośnie (ja też tak miałem). Ja nie wiem dlaczego Tobie talerz opada, mi się to nigdy nie zdarzało, ewentualnie całość perkusji się obniżała ze względu na słabe mocowanie przegubów w nóżkach. Może wystarczy u ciebie taśmą podkleić?

Witam

Mam taki problem kupilem dzisiaj co prawda Guitar Hero: Metallica i po ok 2h zabawy zaczela szwankowac gitarka a konkretniej jeden czerwony przycisk. Co jaki czas lapie ale nie wiem od czego to zalezy, sprawdzalem na innych bateriach niz byly w zestawie i dzialo sie to samo.

Czy jezeli sie udam do empiku gdzie ta gre kupielm to powinni mi na miejscu wymienic gtarke na nowa ???

Pozdrawiam

Tego akurat nie umiem naprawiać więc powinieneś odnieść gitarę do wymiany. Teraz niestety nie wiem czy do empiku, czy wysłać do centrali LEM (licomp empik multimedia znajdź ich stronkę w necie, tam powinno być info). JAk dla mnie powinieneś po prostu spakować zestaw i zanieść do empiku w celu wymiany na nowy. Ale sprawdź to na stronce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam taki problem kupilem dzisiaj co prawda Guitar Hero: Metallica i po ok 2h zabawy zaczela szwankowac gitarka a konkretniej jeden czerwony przycisk. Co jaki czas lapie ale nie wiem od czego to zalezy, sprawdzalem na innych bateriach niz byly w zestawie i dzialo sie to samo.

Czy jezeli sie udam do empiku gdzie ta gre kupielm to powinni mi na miejscu wymienic gtarke na nowa ???

Pozdrawiam

Zanim odniesiesz do serwisu możesz spróbować wyłączyć touch stripa. jak nie pomożew to chyba raczej serwis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanie, czy można w tą grę zagrać przy pomocy pada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie mozna. Poza tym jaki to by sens mialo. Sprobowalem gry na padzie w GH 3 i to byla porazka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×