Skocz do zawartości
ONE

Guitar Hero World Tour

Rekomendowane odpowiedzi

metallica odpada :P tylko jeden ich kawałek lubię :P myślę że skończy się na GH:WT gitara i perkusja

dużo zabawy się z tym zapowiada ;]

dzięki za podpowiedź ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos wie moze jak najlepiej "skleic" talerz? Bo zniszczyl mi sie (popekal) i nie wiem czy go tasma kleic , jakims poxipolem (lub czyms podobnym - osmirniczka) , czy moze jakas deseczke podkleic...

Zna sie moze ktos na tym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktos wie moze jak najlepiej "skleic" talerz? Bo zniszczyl mi sie (popekal) i nie wiem czy go tasma kleic , jakims poxipolem (lub czyms podobnym - osmirniczka) , czy moze jakas deseczke podkleic...

Zna sie moze ktos na tym?

Myślę, że najlepiej gorącym klejem;).

Wejdź na oficjalne forum guitar

http://community.guitarhero.com/forum/14

i szukaj napewno ktoś już złamał. W razie czego możesz pada dokupić;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Talerz poskladalem ale mimo wszystko wyrobil juz sie tak ze jak uderzam to sie zgina i nie zawsze lapie uderzenia... wie ktos skad moge dorwac ten kabel co to nim mozna regilowac moc uderzen? bo ktos cos pisal o tym a ja nie dostalem takiego w zestawie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Talerz poskladalem ale mimo wszystko wyrobil juz sie tak ze jak uderzam to sie zgina i nie zawsze lapie uderzenia... wie ktos skad moge dorwac ten kabel co to nim mozna regilowac moc uderzen? bo ktos cos pisal o tym a ja nie dostalem takiego w zestawie...

Dokładnie o tym pisałem JA w tym temacie. Przeszukaj moje posty, bo nie mam w tej chwili czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem to , tyle ze link w filmie nie dziala i nadal nie wiem gdzie mam to zamowic... poza tym nie mam daty zakupu (zamawialem przez allegro od goscia ktory w UK kupowal). Reszte mam - czyli ten nr drumow (powinno wystarczyc chyba). Potrzebuje tylko tego linku do strony gdzie mam to zamowienie zlozyc...

btw- ten kabel rzeczywiscie tak bardzo pomoze?

http://guitarhero.custhelp.com/cgi-bin/gui...X3BhZ2U9MQ!!

Jak bylo napisane - napisalem nowy temat o kabel przy uzyciu opcji Ask a Question - teraz czekam na odpowiedz...

Edit

Pytanie z innej beczki

Czy gitara z PS3 od GH WT (czyli bezprzewodowa - tylko odbiorniki pod USB) dziala pod PS2 z grami z serii GH i Rock Band? W sumie w PS2 jest port usb wiec odbiorniki powinny normalnie dzialac...

Odpowiedz ich :

Thank you for contacting Activision!

I have ordered the cable for you. Your RMA number is: XXXXXX

Domyslam sie ze zmowili mi kabel ale ten RMA numer to do czego? I kabel przysla na adres podany przy rejestracji?!

O tym RMA znalazlem cos na necie tylko co ja mam z tym sobie zrobic?! Potrzebny mi bedzie do czegos ten nr?

Edytowane przez winiasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Znajdź innego mojego linka, gdzie wytłumaczyłem (ze zdjęciami z forum gh) jak zwiększyć czułość spawając gorącym klejem. Ostatnio kupiłem pistolet na gorący klej za 14 złotych w OBI. Ale do tego będziesz też kabel potrzebował, bo możesz za dużą czułość spowodować klejąc, więc kablem trzeba potem wyregulować.

Co do tego numeru, to nie wiem, ja czegoś takiego nie miałem.

Znalazlem to , tyle ze link w filmie nie dziala i nadal nie wiem gdzie mam to zamowic... poza tym nie mam daty zakupu (zamawialem przez allegro od goscia ktory w UK kupowal). Reszte mam - czyli ten nr drumow (powinno wystarczyc chyba). Potrzebuje tylko tego linku do strony gdzie mam to zamowienie zlozyc...

btw- ten kabel rzeczywiscie tak bardzo pomoze?

http://guitarhero.custhelp.com/cgi-bin/gui...X3BhZ2U9MQ!!

Jak bylo napisane - napisalem nowy temat o kabel przy uzyciu opcji Ask a Question - teraz czekam na odpowiedz...

Edit

Pytanie z innej beczki

Czy gitara z PS3 od GH WT (czyli bezprzewodowa - tylko odbiorniki pod USB) dziala pod PS2 z grami z serii GH i Rock Band? W sumie w PS2 jest port usb wiec odbiorniki powinny normalnie dzialac...

Odpowiedz ich :

Thank you for contacting Activision!

I have ordered the cable for you. Your RMA number is: XXXXXX

Domyslam sie ze zmowili mi kabel ale ten RMA numer to do czego? I kabel przysla na adres podany przy rejestracji?!

O tym RMA znalazlem cos na necie tylko co ja mam z tym sobie zrobic?! Potrzebny mi bedzie do czegos ten nr?

Edytowane przez mrtwister

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy da sie grac gitara od GH WT PS3 w Rock Band 2 na ps2? Bo mi odbiorniki w ogole nie wlaczaja sie podczas gry w RB2 i nie moge grac ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógł by mi napisać jak grać na gitarze :PP

czym sie różnią te okrągłe punkty od gwiazdek ?

kiedy i po co używać tej wajchy ?

słyszałem coś o tym że gitarę ustawia się pionowo w niektórych momentach

przepraszam za pytania laika :P i dziękuje temu kto mi odpowie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógł by mi napisać jak grać na gitarze :PP

czym sie różnią te okrągłe punkty od gwiazdek ?

kiedy i po co używać tej wajchy ?

słyszałem coś o tym że gitarę ustawia się pionowo w niektórych momentach

przepraszam za pytania laika :P i dziękuje temu kto mi odpowie ;)

1. Gitarę ustawiasz tak by guziki znajdowały się w lewej ręce, a w prawej miał dół gitary ze struną i tą wajchą. Na ekranie TV na gryfie posuwają się kolorowe klawisze, gdy widzisz że jakiś klawisz leci to go przygotowujesz wciskając go na gitarze i gdy klawisz co leci będzie na równi z tym co go wcisnąłeś to używasz struny (takie plastikowe coś na gitarce symulujące grę na gitarze)

2. Gwiazdki ładują ci pojemnik i gdy będą trzy pełne pojemniki to można użyć mocy w postaci podwójnego mnożnika (X8, bo bez mocy maksymalny to X4) a moc by włączyć trzeba ustawić gitarę pionowo bo w gitarze jest żyroskop (znasz go z pada)

3. Wajchę używasz na długich strunach (tych długich pasków z okrągłym punktem na początku jak to nazwałeś) wtedy imituje to inną barwę dźwięku, tak jak byś naciągał strunę. Ale jak masz już kilka zdobytych gwiazdek i trochę pojemnik zapełniony to merdając tą wajchą owy pojemnik się powiększa, a na strunach wtedy takie niebieskawe fale widać.

4. Zobacz punkt 2

Jak kochasz rocka, metal coś w ten deseń to kup guitar hero 3

Edytowane przez Pips

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3. Wajchę używasz na długich strunach (tych długich pasków z okrągłym punktem na początku jak to nazwałeś) wtedy imituje to inną barwę dźwięku, tak jak byś naciągał strunę. Ale jak masz już kilka zdobytych gwiazdek i trochę pojemnik zapełniony to merdając tą wajchą owy pojemnik się powiększa, a na strunach wtedy takie niebieskawe fale widać.

Chciałbym tylko poprawić, że te "pojemniki" napełniają sie przy użyciu wajchy tylko wtedy, jest to nutka "gwiazdka".

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuję wszystkim za podpowiedzi :)

powoli zaczynam ogarniać, włączyłem tutorial :P i wszystko staje się jasne ;)

rozumiem, że gra na poziomach wyższych niż easy wymaga trochę wprawy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tak duzo xP

Najgorsze jest przejsc z Normal na Hard... potem to juz kwestia jak duzo grasz...

Ja na normalu prawie kazda piosenke 97-100% robie lecz na hardzie mimo wszystko mialem problemy jednak nieco ulatwilem sobie to przejscie. Gdy gralem na normalu.... poprostu wlaczylem HYPERSPEED 5 i wtedy zapierdziela to wszystko szybciej niz na experta... i potem jak odpalilem Hard bez Hyperspeeda to wszystko wydawalo sie baaaardzo wolne dzieki czemu latwiej bylo mi to opanowac... i teraz juz hard ogarniam jakos...

Naprawde ten hyperspeed na normalu pomogl mi xD Szybsza reakcja na to wszystko i na hardzie pozniej luzno szlo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, że mam pograć sobie jeszcze trochę na easy a przed przejściem na medium włączyć i popykać na easy + HYPERSPEED 5 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, że mam pograć sobie jeszcze trochę na easy a przed przejściem na medium włączyć i popykać na easy + HYPERSPEED 5 ?

Nie musisz tak, przejdź kampanie na Easy i jak zagrasz kilkanaście piosenek na 100% to możesz próbować z normalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee... mysle ze normal to bez problemu powinienes jechac xP Srrsly... 70%+ powinienes bic... poprostu sprobuj na treningu i nie poddawaj sie a nie bedziesz musial cwiczyc na easy... a no i pamietaj ze piosenkia piosence nie jest rowna xP Taki BYOB czy Unearth sa bardzo ciezkie nawet na medium...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaa grałem sweet home alabama na easy :P

jeszcze jedno pytanko

probowalem grac po necie z innymi i znalazlem gracza z mikrofonem, puściliśmy piosenkę ja grałem normalnie a on niby miał śpiewać tyle, że ja nic nie słyszałem ( jakiś pasek tam na gorze skakał wiec pewnie coś mówił, ale dlaczego ja nic nie słyszałem) coś w opcjach trzeba przestawiać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaa grałem sweet home alabama na easy :P

jeszcze jedno pytanko

probowalem grac po necie z innymi i znalazlem gracza z mikrofonem, puściliśmy piosenkę ja grałem normalnie a on niby miał śpiewać tyle, że ja nic nie słyszałem ( jakiś pasek tam na gorze skakał wiec pewnie coś mówił, ale dlaczego ja nic nie słyszałem) coś w opcjach trzeba przestawiać ?

Nie mam czwórki to mogę tylko strzelać, albo nie słychać przez neta jak ktoś śpiewa, albo ustawił taką opcję by właśnie nikt go nie słyszał.

Tak myślałem czy jak by nie puścić danej piosenki przed mikrofonem to by nam ją na experta zaśpiewało ;p próbował ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe też wpadłem na ten pomysł ;)

a tak na serio to co może być przyczyna ????

liczyłem na to, że spotkam kogoś takiego :PPP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe też wpadłem na ten pomysł ;)

a tak na serio to co może być przyczyna ????

liczyłem na to, że spotkam kogoś takiego :PPP

żeby to jakkolwiek brzmiało to by musiałbyć zerowy lag, a to niestety nie jest zbytnio mozliwe bez dobrych łącz wiec ciesz sie ze nie slyszysz jak ktoś śpiewa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak usłyszę to ocenię :]

powiedzcie mi tylko czy to ustawia się gdzieś w opcjach czy wokalista decyduje o tym czy będę go słyszał

ewentualnie czy jest ktoś chętny żeby przetestować to ze mną :PPP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tych Guitar Hero jest tak dużo, że nawet ja się pogubiłem, but...

To trzeba zobaczyć. Gość gra na expert układając dwie kostki Rubika. Ok?

nerd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×