Skocz do zawartości
ONE

Guitar Hero World Tour

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy też tak macie, ale przez to guitar hero żadne inne gry dla mnie mogłyby nie istnieć. U mnie leży odłogiem mgs4, lbp, fallout3, fifa i inne. NIe mam ochoty na killzone2, ani na żadne inne wymysły. Chyba się uzależniłem...;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odstawilem WoWa dla GH :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Od jakiegoś czasu czaję się na tą gierkę. I już prawie podjąłem decyzję o zakupie, ale mam dwa pytanka.

Po pierwsze, chcę kupić wersję bez instrumentów i grać na padzie. Jak się na takie rozwiązanie zapatrujecie?

I po drugie - czy na europejskiej wersji gry będą "chodzić" utwory ściągnięte z amerykańskiego PS Store??

Czy może trzeba kupić jakać amerykańską wersję gry? jak to wygląda w praktyce?

Z góry dzieki za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze, chcę kupić wersję bez instrumentów i grać na padzie. Jak się na takie rozwiązanie zapatrujecie?

>>>Nie da się. Gra używa pada do sterowania w menu u wokalisty, nie da się podłączyć pada np. jako gitary...

I po drugie - czy na europejskiej wersji gry będą "chodzić" utwory ściągnięte z amerykańskiego PS Store??

Czy może trzeba kupić jakać amerykańską wersję gry? jak to wygląda w praktyce?

>>>Krótko: Trzeba ściągać DLC z PSS z tego samego regionu, co jest gra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!

Od jakiegoś czasu czaję się na tą gierkę. I już prawie podjąłem decyzję o zakupie, ale mam dwa pytanka.

Po pierwsze, chcę kupić wersję bez instrumentów i grać na padzie. Jak się na takie rozwiązanie zapatrujecie?

I po drugie - czy na europejskiej wersji gry będą "chodzić" utwory ściągnięte z amerykańskiego PS Store??

Czy może trzeba kupić jakać amerykańską wersję gry? jak to wygląda w praktyce?

Z góry dzieki za odpowiedzi.

Na padzie to byś nawet wszystkiego na medium nie przeszedł jeśli chodzi o kawałki gitarowe. Kawałki na perskusje na medium byłyby dla ciebie niemożliwością na padzie. Hard to już w ogóle nieosiągalny poziom. Chcesz grać, kup grę plus instrument. Jak chcesz sciągać z amerykańskiego ps store to kup grę z ameryki ntsc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na padzie to byś nawet wszystkiego na medium nie przeszedł jeśli chodzi o kawałki gitarowe. Kawałki na perskusje na medium byłyby dla ciebie niemożliwością na padzie. Hard to już w ogóle nieosiągalny poziom. Chcesz grać, kup grę plus instrument. Jak chcesz sciągać z amerykańskiego ps store to kup grę z ameryki ntsc

Akurat w demie GH:A na hardzie normalnie przeszedłem wszystkie 5 kawałków (na expercie tylko 2), więc nie mów, że to niemożliwe. Ale akurat zgadzam się: z instrumentami jest >9000 razy lepiej... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest napisane "Fullu compatible with any PS3 Guitar Hero games" więc niby powinno być ok, ale brakuje slidera (niby się na niego narzeka, ale świetny bajer na dłuższą metę) no i design jakiś lewy :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale brakuje slidera (niby się na niego narzeka, ale świetny bajer na dłuższą metę)

Wrecz przeciwnie. Na dluzsza mete sie nie przydaje. Ale od swieta mozna przejechac paluchem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja powiedziałem, że się przydaje? Powiedziałem, że świetny bajer. Próba zagrania na nim solówki może doprowadzić do wyrzucenia gitarki przez okno, ale jak wyczaisz co i gdzie, w połączeniu z whammy dodaje ŚWIETNE efekty.

Inna sprawa, że w niektórych piosenkach jedynie spowoduje piski od których szyby pękają ^^'.

Edytowane przez Shardi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ja powiedziałem, że się przydaje? Powiedziałem, że świetny bajer. Próba zagrania na nim solówki może doprowadzić do wyrzucenia gitarki przez okno, ale jak wyczaisz co i gdzie, w połączeniu z whammy dodaje ŚWIETNE efekty.

Inna sprawa, że w niektórych piosenkach jedynie spowoduje piski od których szyby pękają ^^'.

Slajder to fajna zabawka, a o co chodzi w tej grze, jeśli nie o zabawę;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie umiem przejść The Day That Never Comes bez slidera na expercie :P. A ze sliderem to nawet combo moge utrzymać, ale poza tą piosenką nigdzie więcej nie znalazłem zastosowania, ale efekt Wah ma fajny ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety porównując ceny GH:WT nasze do  cen z USA, tragedia. Ja dostałem od rodziny GH:WT Full band za niecałe 100% nówka. 100$ x około 3.5 to jest 350 zł. U nas to Solo Guitar Pack kosztuje na allegro.pl ok 450 zł, a o full kicie nie będę już wspominał. Polska zacofany kraj ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety porównując ceny GH:WT nasze do  cen z USA, tragedia. Ja dostałem od rodziny GH:WT Full band za niecałe 100% nówka. 100$ x około 3.5 to jest 350 zł. U nas to Solo Guitar Pack kosztuje na allegro.pl ok 450 zł, a o full kicie nie będę już wspominał. Polska zacofany kraj ;(

Zacofana jak cała Europa. W Stanach za grę nie płacą cła i podatku vat i głównie stąd ta różnica cenowa:(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Gh Aerosmith demo można bezproblemowo zasówac na padzie ale może to dla tego, że to wersja demo i nikt by do tego gitary nie kupił.

pozdro

Z jakiego PSS mozna pobrać to demo bo za chiny nie moge znależć :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z jakiego PSS mozna pobrać to demo bo za chiny nie moge znależć :/

Było na amerykańskim, ale szukaj alfabetycznie lub po temacie. Ponoć ma być demo gh smash hits, ale to w jakiejś przyszłości (za ok. 1,5 miesiąca)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ale chba już nie ma :( Bo mam gitare, gra jescze nie doszla a chcialbm sobie pograc juz cos :)0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam pytanie co do gitary z World Tour i slidera do solówek

Znalazłem link http://www.youtube.com/watch?v=DQKrj-CcrcQ

Powiedzcie mi czy solo które jest od 5 sekundy wykonuje się na sliderze ?

I jeszcze jedno- czy gitara z WT jest awaryjna? Bo obserwuję aukcje gdzie można wyrwać zestaw gitara+gra za 400zł tylko że sprowadzany z UK i człowiek daje 30 dni gwarancji-warto się pchać w takie coś ?

Edytowane przez adrianek274

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie mam pytanie co do gitary z World Tour i slidera do solówek

Znalazłem link http://www.youtube.com/watch?v=DQKrj-CcrcQ

Powiedzcie mi czy solo które jest od 5 sekundy wykonuje się na sliderze ?

I jeszcze jedno- czy gitara z WT jest awaryjna? Bo obserwuję aukcje gdzie można wyrwać zestaw gitara+gra za 400zł tylko że sprowadzany z UK i człowiek daje 30 dni gwarancji-warto się pchać w takie coś ?

Teoretycznie mozna to na sliderze robic, ale w praktyce i tak wszyscy to robią na normalnych przyciskach bo slider tak naprawde jest do D... i trudno sie na nim gra.

Zależy na jaką gitare trafisz, w wiekszosci przypadków nie ma problemów ale jak wiadomo, wypadki sie zdarzają. Ja bym kupił, zreszta gitare mozna łatwo samemu naprawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja mam takie pytanie dość podobne: czy można w WT w karierze grać DLC? Bo tka myślę czy nie kupić na jutro Nirvany pakiet utworów :) Jak jest z DLC z trójki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam takie pytanie dość podobne: czy można w WT w karierze grać DLC? Bo tka myślę czy nie kupić na jutro Nirvany pakiet utworów :) Jak jest z DLC z trójki?

DLC mozna grać tylko w Quickplay'u. Tyczy się to i online i jak sie gra samemu. DLC z trójki dziala tylko z trójką, z wyjątkiem Death Magnetic ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×