Skocz do zawartości
ONE

Guitar Hero World Tour

Rekomendowane odpowiedzi

Wow zastanawiam sie czy nie warto kupić tego zestawu dla samej gitary a grę sprzedać :D. Co o tym myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie zestaw GH:WT z gitarką (PS). Jednak nie mam jeszcze konsoli... Próbowałem podpiąć gitarę do kompa i zagrać w GHIII. W menu gitara działa normalnie, zielony klawisz potwierdza, czerwonym sie wychodzi. Niestety gdy puszczam jakakolwiek piosenke przyciski sa zle wykrywane (Zielony=pomaranczowy, pomaranczowy=czerwony, inne przyciski nie sa wykrywane). Dodam, ze nie wgrywalem zadnych sterownikow, gitara zostala automatycznie wykryta przez Windows. Macie moze jakies pomysly? Nie chce mi sie czekac na PS3, zeby zagrac w GH :P Z gory dzieki za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupiłem sobie zestaw GH:WT z gitarką (PS). Jednak nie mam jeszcze konsoli... Próbowałem podpiąć gitarę do kompa i zagrać w GHIII. W menu gitara działa normalnie, zielony klawisz potwierdza, czerwonym sie wychodzi. Niestety gdy puszczam jakakolwiek piosenke przyciski sa zle wykrywane (Zielony=pomaranczowy, pomaranczowy=czerwony, inne przyciski nie sa wykrywane). Dodam, ze nie wgrywalem zadnych sterownikow, gitara zostala automatycznie wykryta przez Windows. Macie moze jakies pomysly? Nie chce mi sie czekac na PS3, zeby zagrac w GH :P Z gory dzieki za odpowiedz.

GH3PC oficjalnie obsługuje tylko Explorera z GH2X360 i GH3PC. Innych gitar można używać po ściągnięciu programu Joy2Key, który "podpina" klawisze padów pod klawisze klawiatury.

Albo skorzystać z darmowej alternatywy GH - Frets On Fire...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już sobie poradzilem :) Polecam Xpadder. Z tym Joy2key to nie moglem dojsc do ladu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie!

mam zamiar kupić GH. Tylko którą ? Opłaca się kupować World Tour czy kupić Metallicę? Która gitara jest lepsza? Jak wygląda sprawa kompatybilności gitar, czy oboje działają na wszystkich wersjach GH? A i didam, że jestem leworęczny, więc czy są wersje dla lewych ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie!

mam zamiar kupić GH. Tylko którą ? Opłaca się kupować World Tour czy kupić Metallicę? Która gitara jest lepsza? Jak wygląda sprawa kompatybilności gitar, czy oboje działają na wszystkich wersjach GH? A i didam, że jestem leworęczny, więc czy są wersje dla lewych ?

Obie Gitary to ten sam model, tylko z innym faceplate'm, wersji leworęcznych nie ma, ale podobno nie ma aż tak wielkiego problemu z przezwyczajeniem się...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz 1 pytanie do drummerow...

Na Expercie "guziczki" juz luzem trafiam ale pedal o_0"... jak wy robicie ze dajcie rade i pedalem grac i nawalac przy okazji... ja jak sie skupie na pedale to lamie z guziczkami a jak na guziczkach to pedalem trafic nie moge...

Macie jakies rady dla mnie?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazda gitara jest dla prawo i lewo ręcznych. Tylko ze jak jestes leworęczny masz whammy bar u góry co moze utrudnić ci troche używanie go, ale to tylko taki bajer którego nie trzeba uzywac dopoki sie nie jest Pr0 :P .

@winiasz

To co mówi mataman ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko bo na Googlach jest różnie ;P. Czy majk od Singstara działa z GH ?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz GH4 sprzedałem bo od kąd mam GH:M, GHWT przestało dla mnie istnieć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja juz GH4 sprzedałem bo od kąd mam GH:M, GHWT przestało dla mnie istnieć :P

No tak, ale nie masz dlc a jest to pewne ograniczenie (z dlc sciagnąłem do tej pory 5 naprawdę fajnych kawałków i z 5 na siłę;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DLC ogolnie ssie w GH poza Death magnetic.

Chcialem Rock banda 2 kupić, bo tam jest swietne DLC (duzo metalu xD) ale nie mam karty kredytowej dobrej zeby kupować na zagranicznych sklepikach :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, DLC Guitar hero ssie, a RB ssie (oprócz ostatniego tieru) bez kupowania DLC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i poszedl mi talerz... zlolty...

Ktos juz pisal ze naprawial talerz i sie pytam jak to najlepiej naprawic?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam GHWT i nie jestem jakiś bardzo zadowolony ale też nie jestem rozczarowany.Kolega który ma Metallice powiedział mi że gitara z GH:M nie współpracuje z innymi wersjami gry czy to prawda?czy moge bez obaw kupić samą grę i czy gitara z World Tour będzie działać?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On ma inną:/ grę kupował w Empiku u nas w Polsce;p Więc nie rozumiem gitara jest większa bo porównywałem więc teraz nie mam pojęcia a nie chce kupowac w ciemno:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie gitary działają z każdymi wersjami gry, nawet z Rock Bandem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Rb wiedziałem ale dzięki wielkie chciałem sie upewnić bo nie chce drugi raz zrobić takiego samego błędu wtedy to było z Padami ale dzięki bardzo :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !!!

zamierzam kupić sobie tą grę tylko zastanawiam się którą wersję wybrać. Powiedzcie mi czy jak jestem laikiem muzycznym to szybko zrażę się do perkusji ??? Chcemy pograć sobie razem z bratem i nie wiemy czy wziąć wersje z samą gitarą czy cały zestaw. Na gitarze już graliśmy i w miarę ogarniamy :)

czy ktoś mógł by coś podpowiedzieć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich !!!

zamierzam kupić sobie tą grę tylko zastanawiam się którą wersję wybrać. Powiedzcie mi czy jak jestem laikiem muzycznym to szybko zrażę się do perkusji ??? Chcemy pograć sobie razem z bratem i nie wiemy czy wziąć wersje z samą gitarą czy cały zestaw. Na gitarze już graliśmy i w miarę ogarniamy :)

czy ktoś mógł by coś podpowiedzieć ?

Sam osobiście posiadam sprzęt do Rock Banda, więc nie wiem czy się nie zrazisz do GHWT ale.. mnie wciągnęła na tyle, bym zaczął grać na prawdziwych garach. Ogólnie na kontrolerach gram już od pół roku i nadal miejscami mam chęć do dalszej gry. Oczywiście polecam Rock Banda ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy sie nauczyć czytania nutek z ekranu i na perkusji na medium bez problemu powinno dać rade :P. Ja osobiscie kupiłbym GH:M albo Rock Banda 2 jezeli nie jestes fanem metalliki i wolisz coś lżejszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×