Skocz do zawartości
ONE

EyePet

Rekomendowane odpowiedzi

troche popierdolkowate ale gdyby ktos mial chec stworzyc konkretna gre to moze byc ciekawe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwierzaki mają w czasie rzeczywistym reagować na gesty wychwytywane przez kamerę, takie nowe tamagotchi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest już może podana jakaś data premiery??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite, ale nie dla mnie. Szkoda, że nie wzięli się za inny produkt, bo widać, e studio ma potencjał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niesamowite, ale nie dla mnie. Szkoda, że nie wzięli się za inny produkt, bo widać, e studio ma potencjał.

wlasnie, nie lubie casual games, ta produkcja skierowana jest widocznie do najmlodszych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niesamowite, ale nie dla mnie. Szkoda, że nie wzięli się za inny produkt, bo widać, e studio ma potencjał.

Sorry ale na czymś trzeba zyskiwać doświadczenie, kasę i renomę. Jak to im wyjdzie i wezmą się za nowy poważny projekt to już każdy będzie patrzył zupełnie zupełnie inaczej na ich potencjalny sukces.

Swoją drogą - REWELACJA Jak dla mnie - powów żebym wreszcie kamerkę dokupił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prezentuje się świetni, naprawdę ale też niestety nie dla mnie. Myślę że na dłuższą metę czar pryska no bo ileż można rzucać mu tą piłeczkę itd? Po czasie stałoby tylko i czekało na nowego znajomego żeby się pochwalić jaki to fajny bajer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by bylo gdyby wlaczal sie podczas innej gry chodzil ci po rekach i wciskal przycisnki dla zartu XD *joke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po czasie stałoby tylko i czekało na nowego znajomego żeby się pochwalić jaki to fajny bajer

Ale tak przecież zawsze było z grami obsługującymi kamerkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja się wielce cieszę na tą gierkę KIEDY PREMIERA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe zarąbista zabawka. Idealny relaksator. Fajny jest ten "Małpek" Czekałem na coś ciekawego na PS Eye (w Eye of Judgement nie gram - zbyt dużo karcianek przewinęło się przez moje dłonie ) i właśnie to dostałem !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, genialne Wreszcie pokazała się jakaś gra która potrafi dobrze wykorzystać kamerkę (prócz eye of judgment oczywiście)

Oby więcej takich.

A to małpkopodobne coś jest ... słodkie xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

była już premiera? czy dopiero ma być, chętnie przetestuje kamerke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe ciekawe czy jak się narysuje np fiuta na kółkach to też się będzie tym bawił :woot:

Pozytywna gierka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest już dostępna w pre-orderach.

Sama gra 100 zł, w zestawie z kamerkę 175 zł.

Premiera 23 października.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto dodać, że jest w pełni PL.

Ja kupię dla Córki i ma to na pewno duże znaczenie, że jest PL.

W sklepach ma być dostępna za 169zł z kamerką już.

Edytowane przez kolala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zestawik z kamerką można kupić jak ktoś nawet chce samą kamerę - o wiele bardziej się opłaca niż sama kamerka. Myślę nad kupieniem gry (kamerkę już mam), zapowiada się łachowo i jakaś odskocznia będzie od wszelakich unchartedów, killzonów itd. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie bardziej opłaca się ZESTAW z kamerką

Ja kupiłem PS Eye za 129zł a z grą można dostać na Allegro za 169

Sama gierka około 90zł więc prosty rachunek mam 50zł "w plecy" :)

Ale Eye Pet kupię na pewno dla córki która jak podrośnie to pewnie będzie miała ubaw z interaktywnej małpki :) a i może PLATYNE zrobi bo w gierce jest również system Trophy zwieńczony PLATYNĄ :D :D :) :) ;)

Edytowane przez Tomo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zastanawiam się nad kupnem gry i kamery dla dzieciaczków siostry, które do stycznia będą całkiem często wpadać do mnie, problem jest po styczniu gdyż ilość ich odwiedzin spadnie.

I w związku z tym mam pytanie - czy są lub będą jakieś gry godne uwagi, które korzystają w ciekawy sposób z kamery (nie interesuje mnie możliwość zrobienia zdjęcia do burnout paradise) by się nie okazało, że wydałem 170zł na 2 miechy. Widziałem, bodajże na gametrailers, prezentację 5 gierek z psstore i żadna mnie nie zaciekawiła.

I tak, widziałem temat tutaj [recka] Gry pod PlayStationEye ale on ma już 2 lata i może coś się zmieniło przez ten czas.

Dzięki za odpowiedź

Edytowane przez kalipali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmm to premiera EyePet jest dopiero 28 pazdziernika? :/ bylem swiecie przekonany, ze 23....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej, wie ktos moze czy to w koncu jutro jest premiera tego eyepeta? bo niby jest napisane, ze 23 pazdziernika, a niektore serwisy o grach podaja date 28 :/ i sam juz nie wiem co o tym myslec... a nie chce mi sie na darmo biegac jutro po sklepach :P

moze ktos cos dzwonil po sklepach albo sie dowiadywal?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×