Skocz do zawartości
ONE

EyePet

Rekomendowane odpowiedzi

No to szkoda, nie ukrywam, że taki domek bardzo fajnie by się prezentował na półeczce smile.gif

No nic, w takim razie trzeba będzie zakupić tą wersję i cieszyć się stworkiem tongue.gif

Ktoś jest w stanie powiedzieć na ile wystarcza ta gra? Mam na myśli tutaj zrobienie tych wszystkich zadań, bo bawić się ze zwierzem chyba można w nieskończoność smile.gif

Wymaksowanie gry zajmuje trochę czasu. Trzeba sporo wyczucia, cierpliwości i szczęścia. Nie jestem w stanie umyć gadziny w minutę, a zatem na trofik nie mogę liczyć. :P Z czasem człowiek chwyci w czym rzecz, ale jest to dość trudna gra.

Wreszcie kupiłem dobry pisak i efekty powalają. Narysowałęm dość skomplikowane obrazki i skubany to skopiować. Ta gra faktycznie działa, zeby było śmieszniej odtwarza je w chwilach wolnych. Tzn. jesli nic nie robisz, to łobuziak bierze flamaster i rysuje po podłodze. :D

Co do "domków", to nie mam takowego, ale mój kartonik rózni sie trochę od tego zdjęcia, które umieszczono powyżej.

Polska wersja językowa powinna być dostępna, skoro w naszej jest angielska i inne, to dlaczego nie miałoby być tak samo w drugą stronę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak gierka wystarcza na dłużej to jeszcze lepiej. Bo ten stworek to jest strasznie sympatyczny.

Kolega wyżej też pisał, że gra zakupiona w Niemczech posiadała język polski, więc myślę że zakupiona w Anglii także powinna go posiadać.

Na Europę jest chyba wypuszczona jedna wersja z kilkoma językami, przynajmniej tak mi się wydaje.

Chociaż zawsze lepiej spytać, bo niemiłe doznanie z Burnouta, gdzie jest tylko polski pozostaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja gra została zakupiona we Francji i posiada język polski z drugiej strony kiedy kupiłem i odpaliłem Uncharted 2 so do wyboru tylko 4 języki angielski francuski włoski i bodajże chiszpanski wiec nie wiem czemu w jednej grze jest pl a w drugiej nie ma nie wiem czy to ma coś do rzeczy ale uncharted 2 mam jeszcze w starym pudelku a eyepet już w nowym paskudnym do niczego nie pasującym boxie ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten nowy box nie jest chyba taki zly :P widzialem bodajze Brutal Legend w nim i byl calkiem calkiem :) i on az tak strasznie rozni sie od starej wersji, ze az nie pasuje do innych gier?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do ludzi który już grali w Eyepeta:

Trzeba grać na podłodze, czy można na stole?

Ile miejsca potrzeba do grania?

Trzeba grać samemu, czy można grać w kilka osób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem wczoraj dla Corki, ale sam oczywiscie przetestowalem.

Podloga wydaje sie byc najbardziej optymalna. Miejsca troszke potrzeba.

W zasadzie gra sie samemu. Mozesz ewentualnie komus zwolnic miejsce przed kamerka aby Cie zastapil i pobawil sie z EyePet'em

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 na 2 metra na podłodze. Dobre oświetlenie i zero gratów, to klucz do dobrej zabawy. ;)

Udało mi się dziś zdobyć trofik za umycie gadziny w mniej niż 60 sekund. :D Bajeczna gra, ale dość trudna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do tych co juz grali/graja :)

mam pytanie odnosnie zadanie dotyczacego zrobienia sobie zdjecia z petem (chyba dzien drugi)... zblizam glowe robie zdjecia i nic :/ probowalem juz chyba z 1000 razy i nie chce mi tego zaliczyc :/ prawie wszystkie zadania mam na zloto, a z taka pierdola sobie nie radze :/ moze cos zle robie? jak wy to zaliczyliscie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanko czy grę się NAPRAWDĘ opłaca kupowac ? I jak tam z grywalnoscia i czy kamerka ładnie przekazuje moje ruchy (np. głaskanie peta)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanko czy grę się NAPRAWDĘ opłaca kupowac ? I jak tam z grywalnoscia i czy kamerka ładnie przekazuje moje ruchy (np. głaskanie peta)

biorac pod uwage ze sama gra kosztuje 90zl a wersja z kamera 160 zl - jak najbardziej sie oplaca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie ruchy są ładnie rejestrowane, tylko musisz mieć dobre miejsce przed kamerą no i dobry obszar do zabawy.

Ogólnie gra jest strasznie sympatyczna. Ja dzisiaj zakupiłem swój egzemplarz.

A teraz do tych co już grali.

Mam taki sam problem jak thegrim.

Jak zrobić ten Friendly Face Challange? Chodzi o to 4 zadanie w 2 Dniu, gdzie trzeba przystawić twarz i zrobić zdjęcie z petem.

Tylko za chiny ludowe mi to nie chce się udać. Już zapełniłem całą pamięć fotografiami i nadal nic.

Próbowałem na najróżniejsze sposoby, no ale po prostu nie chce mi tego zaliczyć. Nie wiem co robię źle.

Może ktoś pomóc? Powiedzieć jak zrobił to zadanie? Bo chyba z godzinę robiłem debilne pozy do kamery :)

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze, ze nie tylko my mamy taki problem: http://community.eu....t&message.id=24

moze to chodzi o moj lekki zarost na twarzy? tongue.gif poprosze chyba narzeczona zeby to zrobila biggrin.gif

Mam zarośnietą gębę, a zadanie wykonałem od ręki. Połowica zać, nie może tego zadania zaliczyć. Nie wiem z czego to wynika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mógłbyś mniej więcej powiedzieć jak to zrobiłeś?

Jak blisko ustawiłeś się do kamery, co pet robił kiedy robiłeś foto, czy Ty się uśmiechałeś o ile w ogóle?

Może coś robimy źle...chociaż wydaje mi się, że to może mieć związek z oświetleniem, albo coś takiego.

Chociaż w pokoju mam jasno cały czas, to nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do tych co juz grali/graja :)

mam pytanie odnosnie zadanie dotyczacego zrobienia sobie zdjecia z petem (chyba dzien drugi)... zblizam glowe robie zdjecia i nic :/ probowalem juz chyba z 1000 razy i nie chce mi tego zaliczyc :/ prawie wszystkie zadania mam na zloto, a z taka pierdola sobie nie radze :/ moze cos zle robie? jak wy to zaliczyliscie?

no nic prostszego zachęć go żeby się zbliżył do ciebie moja córeczka go głaskała i odrazu zaliczyło sam nie przyjdzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No udało mi się zrobić ten challenge z robieniem fotki z petem (Dzień drugi).

Położyłem się jakoś tak na ziemi, podniosłem łeb tak, że miałem go mniej więcej w centrum ekranu.

Nie wiem co pet robił, ale wyglądało to tak jakby się chciał wdrapać na moją twarz, i w dodatku był tyłem do obiektywu.

Mimo wszystko foto zrobiłem i mi zaliczyło. Zdziwiłem się bo odniosłem wrażenie, że to zadanie to raczej tak działa kiedy chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zarośnietą gębę, a zadanie wykonałem od ręki. Połowica zać, nie może tego zadania zaliczyć. Nie wiem z czego to wynika.

bo nie ma zarostu? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe. :P

Dziś ponadrabiałem złotka za jazdę samochodem. Gra jest super. Momentami trudna, momentami diablo zabawna. Daje mnóstwo frajdy i mobilizuje do ruchu. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojjjj tak :P ile ja sie nagimnastykowalem przy niektorych zadaniach to az sie boje, ze zakwasy beda :P myslalem, ze po zadaniu z przebiegnieciem 100m w 30s (chyba...) to mi palce i reka odpadnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojjjj tak :P ile ja sie nagimnastykowalem przy niektorych zadaniach to az sie boje, ze zakwasy beda :P myslalem, ze po zadaniu z przebiegnieciem 100m w 30s (chyba...) to mi palce i reka odpadnie :P

Na 100m w 30s to akurat jest sposob dosc latwy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testowałem dziś w Saturnie. To co się działo za mną :pardon: . Jak skończyłem to stało chyba z 20 osób :pardon: Testowałem tylko mycie i karmienie.

Mysle że szkraby od 4 lat powinny mieć super zabawę. A to mnie najbardziej interesowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle, ze niestety dzieci nawet od 6 roku zycia moga miec problemy z wieloma zadaniami i beda sie denerwowac :)

a mozecie mi jeszcze napisac jak wyrwaliscie tego kwiatka? za cholere tego nie umiem zrobic :/ a jezeli tego nie mam to nie moge isc dalej.... moge tylko tak jakby poruszac tego kwiatka i nic wiecej :/

kurde juz wymaksowalem kazdy wczesniejszy dzien na zloto, a z takim czyms nie moge sobie poradzic :/ normalnie probowalem 3h i nic...

P.S. zadanie ze zdjeciem wpadlo :P

Edytowane przez thegrim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam 26lat i gierka robi wrazenie i warto to miec...tylko...mi jest ciezko znalezc miejsce w pokoju:/ lepiej miec duzo miejsca wolnej podlogi przed tv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w koncu po wielu probowach przy dodatkowym oswietleniu (lampka) udalo mi sie wyrwac tego kwiatka... jednak zadania w ogrodzie w kolejnych dniach sa tak samo (a moze i bardziej) upierdliwe.... zauwazylem jednak, ze wyrywanie kwiatkow dziala idealnie tylko i wylacznie w tej grze z chwastami :) jezeli sprobujemy wyrwac w ogrodzie to sie niezle nameczymy i jeszcze moze z tego nic nie wyjsc....

wie ktos kiedy i czy ma wyjsc jakis patch do tej gry? bo pomimo wszystko te kilka bledow sa bardzo wkurzajace :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×