Skocz do zawartości
ONE

EyePet

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc

Saturn w Magnoli we Wrocławiu, wersja bez kamery 99 zl.

EE powaga !! dzwoniłem jakieś 3 godziny temu i jakaś kobita mi powiedziała że mają tylko z kamerką bo bez jeszcze nie doszły i mają być we wtorek lub środę.

A do magnolii mam jakieś 10 minut drogi to może się przejadę zaraz

Tynio

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie za kazdym razem staram sie myc jak najszybciej peta :P juz znam wszystko prawie na pamiec :P bylem pewny, ze schodze ponizej 60s, a tu dalej trofka nie ma :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupowałem swojego EP, widziałem że są bez kamerki. Kupowałem w niedziele, może się im zapas skończył i czekają na dostawe

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest chyba 5 faz mycia zwierza, o ile dobrze myślę:

1. Mycie prysznicem, gdzie trzeba zaraz po pojawieniu się strzałki umieścić tam prysznic i trzymać nieruchomo do pojawienia się kolejnej strzałki.

Rzecz jasna prysznic musi być nachylony tak jak strzałka.

Gdy faza mycia się skończy to jak najszybciej najeżdżamy na szampon.

2. Faza z szamponem polega na potrząsaniu butelką i wylewaniu płynu. Ja zawsze wylewałem tylko trochę na jego łeb i tyle.

Może trwało to u mnie z góra 2, 3 no może 4 sekundy.

3. Potem natychmiastowo odrzucam kartę i macham jak najszybciej dwoma łapami obok siebie w pozycji pionowej aż się nie pojawi piana i ikonka prysznica w prawym górnym rogu.

4. Teraz szybko chwytam za kartę, trzeba mieć ją bezpośrednio pod ręką, żeby nie tracić czasu na odpowiednie złapanie. Wybieramy prysznic i lejemy po stworku tak jak biega.

Najpierw biegnie w lewo, potem na drugą stronę ekranu. Dla wprawnej ręki po drugiej stronie ekranu powinien być już umyty.

5. Szybka zmiana na suszenie i ustawiam suszarkę przeważnie u góry pod skosem i lekko przechylam w górę i w dół. Potem czasem zjadę na strefę brzuszka.

Ostatnio robię też tak, że suszarkę daję centralnie u góry, a po chwili zjeżdżam na brzuszek, chociaż bez zjeżdżania też się wysuszy dość szybko.

Pet powinien być umyty i jak ktoś wszystko robi idealnie to nie powinno być problemów z pucharkiem.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupowałem swojego EP, widziałem że są bez kamerki. Kupowałem w niedziele, może się im zapas skończył i czekają na dostawe

Pozdrawiam

No i byłem brak - było tylko kilkanaście sztuk i wszystko poszło bardzo szybko 3 dni i nie było już żadnej kopii.

Ale jajca jak berety jak za komuny towar deficytowy :)

Tynio

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej udalo wam sie zrobic to zdjecie zwierzaka zamienionego w tygrysa i skaczacego przez obrecze? :P to chyba jest misja: Treser tygrysów :P jedno z najprostszych i najbanalniejszych zadan, a nie chce mi go zaliczyc :D kolorek pomaranczowy jest, wzor czarny tygrysi jest i wtedy nalezy wlaczyc ktoras wczesniejsza misje z obreczami i robotem i zrobic zdjecie jak przeskakuje... i wszystko robie, ale gra nie zalicza zdjecia :( moze gra nie lapie, ze nie chce zrobic jeszcze raz zadania z przeskakiwaniem obreczy na czas tylko ze zdjeciem z tygrysem... za cholere nie wiem :P mozecie mi napisac jak to zrobiliscie krok po kroku? jaka dlugosc siersci, ktory dokladnie kolor pomaranczony itp moze po prostu jakis element zle robie....

tak samo zdobyliscie zloto w tym powtarzaniu krokow z kukielka? :P za cholere nie moge tego zrobic, ale nie ze wzgledu na moja zla pamiec tylko gra zle rozpoznaje moje ruchy.... ja daje w dol i w lewo, a gra w dol, lewo i dol :P no i zad nie zaliczone :D musze chyba znowu sie pobawic oswietleniem :P

faktycznie umycie w 60s nie bylo takie trudne :) wystarczylo sie zmobilizowac i skupic przez chwilke :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamerka Eyetoy dodawana z Eyepetem jest kamerką robioną już pod PS3.

To nie jest to samo co na PS2. Nawet nie wiem, czy wersja z PS2 będzie działać z EyePet'em.

Obie kamerki różnią się i to bardzo, jak to zwykle bywa pomiędzy starym, a nowym sprzętem.

Niektórzy powinni najpierw poczytać trochę zanim cokolwiek napiszą, bo potem ludzie czytają i myślą, że tak jest naprawdę.

Nie napisałem, że to jest ta sama kamerka co do PS2, choć nie napisałem też, że to nie jest ta sama ;) - Tak gwoli ścisłości.

nie mogę przeskoczyć zakichanej małpki robiącej bąbelkowy szał, ani tłuczenia dźwiękiem kieliszków. Jakieś porady? Szczególnie w kwestii małpki. Jak wywoływać pojawienie się dużej liczby małych baniek, tak, żeby maluch nie zdołał ich szybko wybić?

Co do bąbelkowej małpki to ja zrobiłem to w jeszcze inny sposób. Otóż po jednej stronie ustawiłem małpkę i uderzając w nią ręką tworzyłem bańki, natomiast drugą ręką odganiałem Eyepeta przesuwając go na przeciwległą stronę ekranu. Nie był zadowolony, ale przynajmniej nie udało mu się niszczyć baniek :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehhehe tez niezly pomysl :D ma ktos zrobione to zdjecia peta jako tygrysa skaczacego przez obrecze?

chcialem sie zapytac czemu w dziale z trofeami nie ma EyePeta jeszcze? :P a taki np Ski-Doo Snowmobile Challenge jest :D chcialem poprosic o zalozenie takiego tematu poniewaz nie chcialbym tutaj zasmiecac roznymi pytaniami :) z gory dziekuje

Edytowane przez thegrim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdz na playstation.com i tam masz trophy :P sprawdzałem jak sie nudziłem na kompie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdz na playstation.com i tam masz trophy :P sprawdzałem jak sie nudziłem na kompie

mi nie chodzi o liste trofkow bo te moge sobie sprawdzic na PS3 :] tylko o temat w przeznaczonym do rozmowy o trofeach dziale :] proste....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

thegrim jak jeszcze nie zrobiłeś tego zadania z tygryskiem to ja go zrobiłem tak:

Standardowo przemalowałem na pomarańczowo i czarne paski tygryska.

Włączyłem to zadanie, gdzie skakało się przez poręcze, bo w normalnej zabawie nie ma tego.

Jak leciał przez poręcz to cykłem fotkę no i zaliczyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie dzisiaj go zrobilem :D klikalem nalogowo robienie zdjec az w koncu zaliczylo mi zadanie :) nie wiem na czym polegal problem :)

teraz tylko jedno ostatnie zadanie nie daje mi spac po nocach :P w dniu 15 jest zad zeby wykonywac ruchy taneczne... i wszystko ladnie, pieknie tylko jak znizam karte na sam dol i np mam podane zeby obrocic ja w lewo lub prawo to od razu zalicza dodatkowy skok w dol :) i oczywiscie konczy sie to nie zaliczeniem zadania :) juz wszystko robilem :P i szybko i powoli i nawet podtrzymywalem sobie reke z karta druga reka zeby mi sie nie ruszyla w jakims zlym kierunku... ale nic nie pomaga :P za kazdym razem jak mam znizyc karte na sam dol to gra zle odczytuje moje ruchy ;] i jak tak dalej pojdzie to nie bedzie golda za ost zadanko :P i trofka tez pojdzie sie walic :D

jakies rady? ktos juz to zrobil?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , orientuje sie ktos czy jak kupie ta gre w UK to czy bedzie PL jezyk tak jak to bylo z Killzonem czy nie bedzie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorwałem nareszcie grę, ale coś dziwnego mi się dzieje

Gra trzy razy się zawiesiła w ciągu 2 godzin

Czy komuś coś takiego, choć raz się wydarzyło ??

Tynio

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorwałem nareszcie grę, ale coś dziwnego mi się dzieje

Gra trzy razy się zawiesiła w ciągu 2 godzin

Czy komuś coś takiego, choć raz się wydarzyło ??

Tynio

Pozdrawiam

hmmm jeszcze nigdy ta gra mi sie nie zawiesila :) wiec problem lezy chyba gdzies u ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ma strasznie długie doczytywanie i niestety czasem dochodzi do zwieszek. Kilka razy nie mogłem odesłać zwierzaka do dziury w podłodze. Siedzi sobie i chce się bawić. RÓZnie bywa.

Mam dwa pytani, a raczej trzy. :P Jak zciągnąć gwiazdkę z nieba? W jaki sposb robotem rozbijać arbuzy (naciskam /\, a ten nie uderza...)? W jaki sposób udało się wam omijać zwierza podczas walki na niby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ma strasznie długie doczytywanie i niestety czasem dochodzi do zwieszek. Kilka razy nie mogłem odesłać zwierzaka do dziury w podłodze. Siedzi sobie i chce się bawić. RÓZnie bywa.

Mam dwa pytani, a raczej trzy. :P Jak zciągnąć gwiazdkę z nieba? W jaki sposb robotem rozbijać arbuzy (naciskam /\, a ten nie uderza...)? W jaki sposób udało się wam omijać zwierza podczas walki na niby?

no to tak:

1. Gwiazdke musisz sciagnac przez przechwycenie jej samolotem i pozniej szybciutko na ziemie :) tylko trzeba ostroznie wychamowac zeby sie nie rozbic bo wtedy gwiazdki nie zaliczy :P po lagodnym ladowaniu poczekac ok 2s i powinna wskoczyc gwiazdka na licznik :) troche cwiczen i zloto wpadnie

2. robotem przytrzymujesz chyba X i puszczasz jak zwierzak podrzuci do ciebie arbuz :) i tak musisz rozbic wszystkie

3. musisz sobie usiasc dalej niz zwykle i po prostu nie dac mu sie zlapac :P nie ma tutaj jakiejs specjalnej metody :P uciekaj rekami z jednej strony na druga... nie wiem co Ci mam poradzic :D musisz do skutku to robic chyba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki to jakoś powinno pomóc. Gra potrfi sfrustrować, oj potrafi. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do omijania zwierzaka podczas walki na niby to ja uciekałem ręką w górę, w taki sposób, że była poza zasięgiem kamery i jakoś się udało :)

Natomiast ja prosiłbym o pomoc w zadaniu, w kórym trzeba zrobić zdjęcie rockmana. Mam rockową kurtkę, nie jestem pewien co do czerwonej bandany. Czy to chodzi o piracką chustę? I podczas śpiewania wystarczy wydawać jakiś dźwięk, wysoki czy niski? Bo nie widzę, żeby zwierzakowi drżało futro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do omijania zwierzaka podczas walki na niby to ja uciekałem ręką w górę, w taki sposób, że była poza zasięgiem kamery i jakoś się udało :)

Natomiast ja prosiłbym o pomoc w zadaniu, w kórym trzeba zrobić zdjęcie rockmana. Mam rockową kurtkę, nie jestem pewien co do czerwonej bandany. Czy to chodzi o piracką chustę? I podczas śpiewania wystarczy wydawać jakiś dźwięk, wysoki czy niski? Bo nie widzę, żeby zwierzakowi drżało futro ;)

witam...mam (a w zasadzie moja żonka) podobny problem... bo kurtkę rockman w garderobie mamy ale tej bandamki ni huhu.....;] poza tym gra jest miła odskocznią w szczególności zajmującą płeć piękną... co do tego iż potrafi zfrustrować to racja - próbowałem narysować coś na 'niewymiarowej' karteczce i poprostu tragedia żeby trafić w tem prostokącik ;] pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do zdjecia wystarczy kurtka, ta czerwona chustka piracka i glosnik :) nalezy przystawic glosnik do peta i nastepnie wydawac, ktorys z dzwiekow rownomiernie :) w pewnym momencie pet zacznie sie cos tam ruszac i wtedy robcie fotki :) najlepiej strzelajcie zdjecia seryjne :D w koncu sie na pewno uda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm jeszcze nigdy ta gra mi sie nie zawiesila smile.gif wiec problem lezy chyba gdzies u ciebie

Ale dziwne że tylko ta gra mi się wiesza w innych nie uświadczyłem zwiechy.

Fakt że długo dogrywa ale u mnie przestaje reagować na przycisku od pada.

Jak jeszcze tak się zrobi kilka razy to tylko kamera może być winna

Tynio

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do zdjecia wystarczy kurtka, ta czerwona chustka piracka i glosnik :) nalezy przystawic glosnik do peta i nastepnie wydawac, ktorys z dzwiekow rownomiernie :) w pewnym momencie pet zacznie sie cos tam ruszac i wtedy robcie fotki :) najlepiej strzelajcie zdjecia seryjne :D w koncu sie na pewno uda

Dzięki! Udało mi się zaliczyć :) Jednak mam jeszcze tylko jedno zadanie którego nie mogę wykonać... nawet na brąz :( Chodzi mi o muzyczne posągi. To ta gra, w której trzeba tańczyć w rytm, a gdy skończy się muzyka to zatrzymać. Niestety mój zwierzak cały czas mi przerywa i zjada moją lalkę. Jakieś pomysły jak to przejść?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×