Skocz do zawartości
ONE

EyePet

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo się napaliłem na tą gierke. Czyli Kopaczk polecasz ta grę? Niejest to gra tylko dla dzieci? Ja mam 22 lata i noszę się z zamiarem kupna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe.

No też już pierwszej młodości nie jestem, a ciągnie mnie jakoś do tej gry :)

Tylko jak to musi wyglądać, stary chłop a bawi się zwierzaczkiem w telewizorze, rysuje flamasterkiem po kartce i śpiewa do mikrofonu :)

W każdym razie mam nadzieję, że szybko nie sprzedadzą się zestawy z kamerką i że nie jest to jakaś limitowana wersja.

Bo szkoda by było. Kamerka + fajna gra za taką cenę to wg mnie bardzo dobry układ.

A na PSStore już się pierwsze dodatki pojawiają, z czego o dziwo jeden jest darmowy, a drugi kosztuje 10zł.

Zapewne zrobi się z tego LBP, gdzie będzie masa dodatków z czego 90% to tylko kostiumy dla zwierza :)

Może mi ktoś jeszcze powiedzieć, czy gra kupowana u nas posiada tylko język polski, czy posiada angielski do wyboru?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co czego jest on potrzebny?^^

flamaster jest potrzebny do rysowania na kartce :) pewnie linie na rys musza miec pewna grubosc zeby kamerka dobrze zobaczyla nasze dziela :) pewnie jakbys narysowal dlugopisem to nie byloby widac

tworcy mowili, ze oprocz tych darmowych dodatkow i tych za 10zł ze strojami maja byc duzo wieksze DLC i takie juz za chwilke wyjdzie :) ja osobiscie mam nadzieje na jakies nowe gry czy opcje, a nie tylko nowe czapeczki

Edytowane przez thegrim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak z tym językiem w końcu?

Zależy mi na tej wiadomości, dlatego też tak wypytuje, a po informacjach na aukcjach, itd. to nigdy się nic nie dowiemy.

Bo jak ma polski to piszą, że jest, ale jak są inne do wyboru to brak takiej informacji zawsze (vide Death Space, NFS Shift, itd.).

Z góry dzięki za informacje.

Swoją drogą, tacy starzy a tacy głupi pod wpływem zwierzaczka ^^ Hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśniedzis zakupiłem gierke z kamero :D i powiem odrazu ze dla takiej gry oplacalo by sie nawet kupic kamere oddzielnie jest niesamowicie inowacyjna a zarazem trudna szczegulnie dla mniejszych dzieci trzeba niezle sie napocic zeby wykonac niektóre zadania jedyne co mnie zrazilo na poczotku to kalibracja kamery ktoro trzeba ustawic idealnie tak jak zyczy sobie gra ale puzniej juz mozna to opanowac jednym slowem gra warta tych 50 euro ktore na nio wydalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśniedzis zakupiłem gierke z kamero :D i powiem odrazu ze dla takiej gry oplacalo by sie nawet kupic kamere oddzielnie jest niesamowicie inowacyjna a zarazem trudna szczegulnie dla mniejszych dzieci trzeba niezle sie napocic zeby wykonac niektóre zadania jedyne co mnie zrazilo na poczotku to kalibracja kamery ktoro trzeba ustawic idealnie tak jak zyczy sobie gra ale puzniej juz mozna to opanowac jednym slowem gra warta tych 50 euro ktore na nio wydalem

sorki za offa, ale... po prostu nie moglem przezyc tego ile on popelnil bledow w tej wypowiedzi :P albo zrobiles to specjalnie albo masz z tym na serio problem :) jezeli to drugie to moze korzystaj z Worda i pozniej wklejaj tutaj? :)

w zadnym wypadku nie chcialem byc wscibski i nie uprzejmy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze poprostu jestem dysortografem i robie bledy ;D a po drugie jakos nie zwracam na to uwagi jak pisze to pisze i tyle nie bede siedzial nad postem i poprawial kazdego ą ę ł ó i innych durnych polskich literek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze poprostu jestem dysortografem i robie bledy ;D a po drugie jakos nie zwracam na to uwagi jak pisze to pisze i tyle nie bede siedzial nad postem i poprawial kazdego ą ę ł ó i innych durnych polskich literek

wlasnie napisalem, ze moze nie robisz tego specjalnie i mozesz miec dysortografie :) ja takze nie uzywam polskich liter jakbys nie zauwazyl, ale ty uzywasz np w kazdym miejscu gdzie ma byc "ą" literke "o" :P to dziwne :D

KONIEC OFFA :) wracam to naszego Peta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co czego jest on potrzebny?^^

Do sensownego rysowania. Stwór musi mieć odpowiednio grube linie, żeby móc je skopiować.

Bardzo się napaliłem na tą gierke. Czyli Kopaczk polecasz ta grę? Niejest to gra tylko dla dzieci? Ja mam 22 lata i noszę się z zamiarem kupna.

Gra jest bardzo fajna. Polecam, ale nie mogę zagwarantować, że Ci się spodoba. :P Co do pytania o odbiorcę gry. Czy zwierzęta domowe są tylko dla dzieci? ;)

Może mi ktoś jeszcze powiedzieć, czy gra kupowana u nas posiada tylko język polski, czy posiada angielski do wyboru?

Można wybrać inne języki, nie tylko polski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze poprostu jestem dysortografem i robie bledy ;D a po drugie jakos nie zwracam na to uwagi jak pisze to pisze i tyle nie bede siedzial nad postem i poprawial kazdego ą ę ł ó i innych durnych polskich literek

Ale podczas rejestracji zgodziłeś się na punkt Regulaminu zabraniający:

5. Pisać z naruszeniem polskiej pisowni.

To jak to jest? Najpierw mówisz tak, a potem nie? ;)

Nikt nie wymaga pisania ogonków tylko nie walenia błędów, od których innych oczy bolą. Bo to jest brak szacunku. A jak masz nowożytną chorobę bogatych dzieci to korzystaj z Firefoxa, który ci błędy wytknie. Nadmierne łamanie zasad pisowni prowadzi na tym Forum do ostrzeżeń :)

Koniec offtopa, wracamy do tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kopacz za informację :) Bo myślałem, że się już nie doczekam :P

Dla zainteresowanych kilka filmików przedstawiających grę w akcji:

1. http://www.youtube.com/watch?v=ns4OO5jzczQ

2.

3.

EDIT:

Żeby jeszcze nie pisać posta pod postem.

Może mi ktoś powiedzieć, czy kamerka jest poprzez Bluetooth, czy standardowo wpinamy ją do USB?

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka ja takze mam ta gierce od dwoch dni zakupilem w Niemczech Hamburg (Media Markt).Wiec sie tez wypowiem na jej temat heheh,ogolnie jestem z gry bardzo zadowolony jako ze nie jestem juz dzieckiem bo mam juz 24 L ,zasiadlem do gry i przez 6 godz nie moglem odejsc od pleya.Polecam gre komus kto ma rodzenstwo mlodsze lub dzieci ,mina mojej coreczki ktora patrzy w telewizor a pozniej sie rozglada po pokoju w poszukiwaniu malpki jest bezcenna :) ,Niestety nie polecam gry osobom ktore nie maja zbytnio miejsca przed telewizorem trzeba mniejwiecej jakies 3-4 m2 u mnie niestety mam maly pokoj i po odsunieciu lawy siedzac na podlodze i majac kamere odwrocona calkiem w dol ,w telewizorze i tak nie widze swojej twarzy ;( tzn widac jak siedze ale tylko do klatki piersiowej hehehe czasami jest tak ze malpka skacze po nodze co juz nie daje fajnego efektu.Wiec jezeli macie duzy pokoj i dobre oswietlenie goraco polecam.Co do samej rozgrywki malpiszona trzeba na poczatek uczyc malowac,i trzeba sie natrudzic aby sie wkoncu nauczyl,samo narodzenie sie malpiszona wymaga troszke trudu.Na poczatekmialem wiele obaw co do dzialania magicznej karty,ktora po podstawieniu w pole widzenia kamery zamienia sie w przedmiot np ,szampon,trampolina ,suszarka itp.Obawy spowodowane byly tym ze wczesniej posiadalem gre eye of judgement i tam niestety nie sprawdzalo sie to najlepiej.Tutaj jest juz znacznie lepiej moge powiedziec nawet ze jest BDB,kamerka odczytuje wszystko elegancko i nie psuje to zabawy :) To chyba na tyle bo i tak sie za bardzo rospisalem,ps przepraszam za brak PL znakow ale pisze na niem klaw ;P.Jezeli macie jakies pytania walic do mnie na ps id przemal :) pozdrawiam !

A jak z tym językiem w końcu?

Zależy mi na tej wiadomości, dlatego też tak wypytuje, a po informacjach na aukcjach, itd. to nigdy się nic nie dowiemy.

Bo jak ma polski to piszą, że jest, ale jak są inne do wyboru to brak takiej informacji zawsze (vide Death Space, NFS Shift, itd.).

Z góry dzięki za informacje.

Swoją drogą, tacy starzy a tacy głupi pod wpływem zwierzaczka ^^ Hehe.

Ja kupujac gre w Niemczech mam kilka jezykow,Niem ,Polski,Eng,Portug,i kilka innych .Gra jest calkowicie po Polski (menu teksty i doktorek ) :)

Edytowane przez przemjol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że podoba się "dorosłym" Czy testował to jakiś szkrab?? Chciałbym kupić to swojemu. Bo ja na razie prezent PS3 służy tylko tatusiowi :D

Edytowane przez audik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedł juz ktoś to zadanie z sadzeniem kwiatków dochodzę do tego jak już wyrastają i pisze żebym dotknoc podstawy kwiatka żeby go wyrwać no i dupa mecze się cały dzień nad tym i nic kwiatki nie reagują tzn da się nimi lekko poruszyc ale nic wiecej bez tego zadnania nie mozna odblokować reszty i stoję w tym miejscu dzieciak już dostaje szalu ;p pomocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w MM i EyePet jest za 169zł, czyli bardzo fajna cena.

Tylko, że jedna rzecz mnie zastanawia. Ponieważ na większości filmikach prezentujących grę, opakowanie na grę + kamerkę jest w kształcie takiego ładnego domku.

Jednak w MM był zwykły prostokątny karton. Nie, żeby jakoś przykładał do tego wielką wagę, tylko nie ukrywam, że wolałbym taki ładnie wyglądający domek zamiast zwykłego kwadrata :)

Domyślam się, że ten zwykły karton to po prostu wersja wypuszczona na nasz rynek, tak? Czy może jednak w jakiś magiczny sposób ten karton rozkłada się i powstaje ten domek?

Będę wdzięczny za info.

PS.

Tą wersję widziałem w MM:

kf59oyn5d8wcea4ib1kt_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktos z was ma moze zwierzaka zakupionego w anglii? Chodzi mi o dostepnosc polskiego jezyka w tej wersji.

Z gory dzieki za informacje :)

Moj EyePet powinien juz lezec w skrzynce na listy u mnie w domu wiec dam znac jak z wyborem jezykow jak odpale (za jakies 2-3 godzinki).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w MM i EyePet jest za 169zł, czyli bardzo fajna cena.

Tylko, że jedna rzecz mnie zastanawia. Ponieważ na większości filmikach prezentujących grę, opakowanie na grę + kamerkę jest w kształcie takiego ładnego domku.

Jednak w MM był zwykły prostokątny karton. Nie, żeby jakoś przykładał do tego wielką wagę, tylko nie ukrywam, że wolałbym taki ładnie wyglądający domek zamiast zwykłego kwadrata :)

Domyślam się, że ten zwykły karton to po prostu wersja wypuszczona na nasz rynek, tak? Czy może jednak w jakiś magiczny sposób ten karton rozkłada się i powstaje ten domek?

Będę wdzięczny za info.

PS.

Tą wersję widziałem w MM:

kf59oyn5d8wcea4ib1kt_thumb.jpg

hmmm mi sie po prostu wydaje, ze na filmikach widzielismy opakowania gry przeznaczonej do recenzji :) a jak wszyscy wiemy oni zawsze dostaja najfajniejsze rzeczy do gier (dodatki w stylu smyczy, plakatow, ladniejszych boxow, itp.)

a na rynek normalnie trafila wersja, ktora wlasnie widziales w sklepie :) ale moze to i dobrze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to szkoda, nie ukrywam, że taki domek bardzo fajnie by się prezentował na półeczce :)

No nic, w takim razie trzeba będzie zakupić tą wersję i cieszyć się stworkiem :P

Ktoś jest w stanie powiedzieć na ile wystarcza ta gra? Mam na myśli tutaj zrobienie tych wszystkich zadań, bo bawić się ze zwierzem chyba można w nieskończoność :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten domek chyba jest w srodku pudelka aczkolwiek moge sie mylic, gdyz moja kopia jeszcze nie doleciala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde na serio tam sie czai jakis domek?:P nie dosc, ze swietna gierka to jeszcze bedzie co poskladac? :P normalnie przypominaja mi sie czasy jak w happy meal w Macu byly pudelka z roznymi grami albo bajerkami do skladania.... hmmm chyba jednak jestem duze dziecko :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde na serio tam sie czai jakis domek?:P nie dosc, ze swietna gierka to jeszcze bedzie co poskladac? :P normalnie przypominaja mi sie czasy jak w happy meal w Macu byly pudelka z roznymi grami albo bajerkami do skladania.... hmmm chyba jednak jestem duze dziecko :P

no niby taki jak na tym filmiku:

http://www.youtube.com/watch?v=ns4OO5jzczQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, dokładnie o coś takiego mi chodzi :P

Ale to nie wygląda jak na poskładane, bo tam są elementy, które po otwarciu "wyskakują" z pudełka.

Także chyba rzeczywiście tak jest, że te "lepsze" wersje dostają nieliczni :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×