Skocz do zawartości
ONE

EyePet

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zlozylem preordera dzis i pisze mi ze premiera jutro. A okaze sie niebawem bo jak dostane maila ze gra wyslana to znaczy ze jednak jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok to czekam na wiadomosc od ciebie :) mam nadzieje, ze jutro :P bo niby gre kupuje dla dziewczyny, ale sam tez mam ochote "poczochrac zwierzaka" :D hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam tez mam ochote "poczochrac zwierzaka"

tak przed kamera??

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie nad tym diabełkiem, ale zastanawia mnie jedna rzecz. Jakie jest praktyczne zastosowanie kamerki w innych grach/programach na PS3? Sama gra jest ok, ale pewnie mi sie znudzi za jakiś czas, więc pytanie brzmi, czy warto sie za to zabierać. W teorii tak, bo gra z kamerką kosztuje 169 zeta, gdy sama kamerka to koszt 139 złociszy, więc w teorii jest to niezły pomysł, ale do czego mogę ją wykorzystać? Mogę zastąpić nią mikrofon?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie nad tym diabełkiem, ale zastanawia mnie jedna rzecz. Jakie jest praktyczne zastosowanie kamerki w innych grach/programach na PS3? Sama gra jest ok, ale pewnie mi sie znudzi za jakiś czas, więc pytanie brzmi, czy warto sie za to zabierać. W teorii tak, bo gra z kamerką kosztuje 169 zeta, gdy sama kamerka to koszt 139 złociszy, więc w teorii jest to niezły pomysł, ale do czego mogę ją wykorzystać? Mogę zastąpić nią mikrofon?

Mozesz zastapic mikrofon ale do grania nie jest zalecany bo slychac caly twoj pokoj. Ale i tak polecam kamerke bo duzo fajnej zabawy. Gierek co prawda na sama kamerke nie jest za wiele ale sa fajne. Poza tym niektore gry (Burnout, Zen Pinball, PES, BuzzQuiz) wykozystuja czasami kamerke. No i video czat jest w zajebistej jakosci. Do tego zabawa z EyeCreate.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eye Create?

Co w PESie można zdziałać z kamerką?

Eye Create to darmowy program do nagrywania video z kamerki i obrabiania go. Mozna dodawac rozne filterki i bajery. Nie jest to jakies rozbudowane narzedzie ale pobawic sie mozna i to calkiem fajnie.

W PESie sie dalo robic zdjecie swojej twarzy jak sie tworzylo zawodnika np do BAL. Nie wiem czy w 2010 tak jest bo jeszcze nie probowalem.

Ale wrocmy moze do tematu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.

Oglądałem kilka fajnych akcji ze zwierzem i zapowiada sie bardzo sympatycznie. Ciekawi mnie natomiast, czy będzie to faktycznie działało sensownie. Na Poly dali grze 5- w skali szkolnej, więc jest ok, ale pisali o długim doczytywaniu, co nie jest zbyt radosną nowiną. Pomyśleć jednak warto, bo jest to niezła opcja. Ciekawy i innowacyjny produkt, któym można zrobić ludziom frajdę i zaskoczyć, do tego niezły pretekst i okazja do zakupu kamerki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już zamówiłem. To się znaczy dla brata, ale sam też pogram z przyjemnością xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EyePeta nie ma w Krakowie w Saturnie i żadnym Empiku... nie wiadomo kiedy będzie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupie dla brata a sam chętnie pogram :) A może i trofiki wypadną :) :scare:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A od czego są sklepy wysyłkowe?

skoro mam okazje skoczyć do sklepu i kupić grę za 169zł bez żadnych kosztów wysyłki i dostać ją od razu w łapki to czego mam tego nie zrobić? Twoje myślenie jest totalnie bez sensu... Uncharted 2 kupiłem 2 dni przed premierą w MM i nie musiałem czekać aż najpierw sklep dostanie grę, a dopiero później oni mi ją wyślą... Jeżeli ktoś nie ma nigdzie w pobliżu takich sklepów z grami to ok, sklepy wysyłkowe są świetnym rozwiązaniem, ale jeżeli mam do Saturna/MM 25 min drogi to czemu mam nie sprawdzić? a może akurat się uda...

koniec offa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś w ręce wpadło mi to ustrojstwo i jestem zachwycony. Zbliżam się nieubłaganie do 30ki, a mimo to jestem zachwycony tym stworkiem. Poświęciłem mu kilka godzin i uważam, że jest to cudowna sprawa. Trofea zachęcą do tłuczenia w grę do oporu, ale najważniejsze jest obcowanie ze zwierzem, którego nie ma, ale jest. :P Ta gra działa. Świetna zabawa dla całej rodziny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to swietnie :) wlasnie obawialem sie, ze jest to tylko i wylacznie zabawka dla najmlodszych i znudzi mi sie po paru h, ale skoro mowisz, ze obcowanie z petem jest genialne i zacheca do kolejnych godzin grania to jestem zachwycony :) Jakbys mogl napisac jakas mala recenzje odnosnie tego czy pet reaguje dobrze na nasze ruchy byloby swietnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bierzcie tego co piszę za pewnik, bo jeśli się zawiedziecie, będzie sporo niepotrzebnych pretensji. :P A tak na poważnie, to gra jest nieźle pomyślana. Bardzo intuicyjna, ale czasem trzeba się napocić. Samo wyklucie zwierzaka powoduje zmęczenie ramion, ale warto, bo stworek rekompensuje ten trud z nawiązką. W samej grze trzeba mieć spore wyczucie i odpowiednio przygotowany teren. Istotne jest podłoże i oświetlenie. jesli coś jest nie tak, stwór nie reaguje jak należy, bo kamerka ma problemy z wykrywaniem ruchu. Musimy też pamiętać, ze to jest swoisty prototyp, więc nie ma co sie spodziewać cudów, ale to działa i tyle mogę ze spokojem powiedzieć. Gra ma fajne trofea, nie są moze jakoś wyśrubowane, ale opanowanie pewnych spraw zajmuje czas. Sam zwierzak jest bardzo sympatyczny i zachęca nas do ciągłych odwiedzin. Wszak normalne zwierzęta domowe też robią, w teorii, non stop to samo, a i tak je kochamy. Z tym gadem jest tak samo. Polecam wszystkim, którzy są w stanie znaleźć w sobie dziecko. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie za odpowiedz :) i mysle, ze wiekszosc z nas na tym forum ma w sobie dziecko :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwyczajnie człowiek na starość dziecinnieje :thumbsup:.

Tak, zamówienie na zestaw pet+kamerka złożone i sam się niedługo przekonam co z tego projektu wyszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja niestety tez nigdzie w Krakowie nie dostalem takiego zestawu i bylem zmuszony do zlozenia zamowienia :P jednak pewnie zostanie wyslane w pon wiec moze we wtorek wieczorem sprawdze jak dziala ten Pet :) mam nadzieje, ze swiatlo sztuczne nie przeszkadza kamerce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przszkadza, ale trzeba odpowiednio dostosować oświetlenie, żeby zabawa była jak najlepsza.

Zestaw z kamerką jest rewelacyjny. Nie chodzi nawet o cenę, gdzie gra kosztuje 30 zeta, a same pudełko prezentuje się świetnie. Wygląda to tak jakby przyniosło się zwierzaka z zoologicznego. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jest moze w srodku normalne pudelko na plyte i instrukcje? czy moze jestesmy zmuszeni trzymac caly komplet w tym pudeleczku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pudełku jest kartonowy "stelarz" na kamerkę i przegródka na płytkę z grą, rzecz jasna w normalnym pudełku. Ja zostawiłem sobie kartonik ze zwierzem, bo fajnie wygląda i chroni kamerkę. :) Jak ktoś chce, może sobie pudełko wyjąć i ustawić obok innych gier. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooo to super :) bo jak widzialem w recenzjach te pudelka to plytki tam byly jakos tak dziwnie wsadzone... nie bylo zadnego normalnego pudelka oprocz tego kartonu :) albo po prostu pudelko jest gdzies schowane pod spodem? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest z boku, przy ściance, a karta w pudełku za instrukcją.

Ważna uwaga: kupując grę zaopatrzcie się w dobry flamaster. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest z boku, przy ściance, a karta w pudełku za instrukcją.

Ważna uwaga: kupując grę zaopatrzcie się w dobry flamaster. ;)

A co czego jest on potrzebny?^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×