Skocz do zawartości
ONE

Fat Princess

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem tam i mikrofon był włączony :) A kilka razy słyszałem jakieś głosy jak grałem ale to rzadko ;/ Ostatnio jak gram to nikogo nie słychać tak jakby ten co tworzy serwer coś musiał zmienić

To ja odpowiem zamiast się znęcać :)

Żeby rozmawiać to podczas mówienia trzeba trzymać wciśnięty R2 tak jak w krótkofalówce.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie gra jest wciągająca jak cholera, troche trzeba wymasterowac ja narazie slabiutko piore, jeszcze momentami nie wiem co sie na ekranie dzieje. Polaczenie z netem bardzo dobre (pomimo, ze lacze sie po wifi), tak dla porownania Bomberman to laguje niemilosiernie (chociaz to moze byc wina niewielkiej popularnosci).

:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jeszcze żyje? Co z dodatkami o których mówiono chyba z 2 miesiące temu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krzychu, żyje, żyje, i ma się bardzo dobrze! Niedługo powinny się pojawić, gdzieś czytałem o tym wiadomość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Bezproblemowo łączycie się z sesjami? Ja jakoś nie mogę trafić na żadną grę (a raczej nie mogłem kilka tygodni temu). Podejrzewam, że spowodowane jest to niesymetrycznym łączem, które przeciętnie daje sobie radę na online'ie, a Fat Princess przecież narzuca jakieś tam limity ilości graczy na serwerze/sesji ze względu na ich łącza.

Edytowane przez Szym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra w to ktoś jeszcze, można spokojnie pograć przez neta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram. spokojnie jeszcze rzeźnia trwa. thumbsup.gif Czasami fajnie się odstresować zabijając kilkadziesiąt krasnali! A i nowe plansze calkiem fajne

Edytowane przez Labuda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem do zabawy :) Kto chętny pograć jutro to zapraszam, gram wieczorem z siostrą (raz ja raz ona :P). Mam HSa więc możemy sobie pogadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos bylby chetny na kupno tej gry lub ma headseta i chcialby pograc razem to PW lub GG:923978

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i ja jestem chętny do składu, grałem chyba z miesiąc w demo aż w końcu się odmuliłem i kupiłem pełną wersję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to Panowie i Panie proponuje jakas ustawke nuke.gif w weekend. dodawajcie do frendsów: Labuda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem, to mój pierwszy post na forum ps3 :)

Gram w tą gierkę, możecie mnie dodawać do znajomych.

Jest to moja druga gierka na ps3 (konsolkę kupiłem z Heavy Rain) i bardzo mi się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś napisać czy po najnowszym dodatku można grać split screen? Na ile osób? I czy można grać przez internet na jednym pleju w dwie osoby, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po spatchowaniu gry do 1.06 (nie trzeba miec fat roles) możne grać do 4 osób na jedynym ekranie w jednej drużynie w offline jak i online . Aby dodać nowego gracza wystarczy że podczas meczu gracz musi wcisnąć przyvcisk STARt na padzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy gierka jeszcze żyje, natrafiłem na demko i pograłbym w full wersje, tylko pytanie czy ktoś gra jeszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra i to całkiem sporo osób, także spokojnie możesz się w nią zaopatrzyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już pełną wersje:D Jak coś to mój:

PSN ID: Kyuzo1988 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra jest teraz przeceniona. zastanawiam się czy nie kupić. chyba 18zł kosztuje. nie wiem tylko czy będzie z kim pograć, ale może się trochę osób skusi na tą promocję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziar, ja kupiłem z promocji. nie żałuję... Przeważnie serwery są pełne :) Bardzo przyjemnie sie gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest w porządku do czasu kupna DLC. Wtedy to od gry się nie da oderwać :wink:. Jedyny minus gry to boty w trybie multiplayer. Nieraz zdarzyło mi się podłączyć pod serwer wypełniony po brzegi botami i zaledwie kilkoma graczami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, grają ludzie jeszcze w tą grę? Zastanawiałem się nad kupnem ale obawiam się pustych serwerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×