Skocz do zawartości
ONE

Fat Princess

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie wnerwia, że muszę łączyć się z 5-6 razy ,żeby trafić na grę, w której większość to ludzie. Bo zwykle łączy do gry, gdzie masz 5-6 osob, a resztę drużyny wypełniają boty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No panowie, taki killer miał być a tu natłukliście raptem 14 stron tematu?

Nędzny ochłap w postaci BF1943 ma 37 stron.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ilość nie zawsze przekłada się na jakość :)

Prawda jest taka, że FP jest po tygodniu (w moim odczuciu) nudny i powtarzający się. Najzwyczajniej w świecie, nie chce mi się w to grać. BF1943 jest o klasę wyżej zarówno pod względem grywalności jak i ceny co do produktu relatywniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po patchu, aż chce się grać! Dołączanie do gry trwa dużo mniej, brak lub minimalne lagi i mnóstwo funu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na dodatki, tylko błagam, niech w nich będzie coś lepszego niż nowe mapy <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że FP jest po tygodniu (w moim odczuciu) nudny i powtarzający się. Najzwyczajniej w świecie, nie chce mi się w to grać. BF1943 jest o klasę wyżej zarówno pod względem grywalności jak i ceny co do produktu relatywniejszy.

A może trofea za trudne :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może trofea za trudne :wink:

Ghe ghe, dobre. :D Jakbym tą robił dla trofeów tu musiałaby mieć platynę. Sam brąz mnie nie rajcuje, na tym poziomie nawet przy wytarganiu 100% poszybowałbym raptem z 2% do przodu.

Przyznam, że przynajmniej 2 trofea tam powinny być na złoto. (Zabij 88 ziomków bez utraty życia? - spoko)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie duzo osob gra w multi i czy robicie jakies ustawki np codziennie o 20? Bo zastanawiam sie nad kupnem gry :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie duzo osob gra w multi i czy robicie jakies ustawki np codziennie o 20? Bo zastanawiam sie nad kupnem gry :P

pewnie ze duzo ludzi gra w multi :) , ja tam ustawek nie robie niechce mi sie na forum zaglądać ciągle , zawsze sam gdzies dochodze albo ze znajomymi z listy i sie dobrze gra :) , gra warta kupna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze mi ktos powiedziec czy da rade grac 1vs1 offline?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie;p Czy to Fat Princess dobre jest?;p hehe

post-4812-12508813745411.png

Edytowane przez kill
Hehe, Zabronione jest sztuczne nabijaniu postów w postaci kilku wyrazowych odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj jestem sczesliwym posiadaczem Fat imusze przyznac ze zabawa jest naprawde na najwyzszym poziomie Story Mode jeszcze nie skonczylem bo wczoraj malo gralem, ale nauczylem sie grac na multi, ogolnie to gram priestem punkty na nim wlatuja naprawde szybko, a gdy jeszcze moze wysysac zycie to jest naprawde super :D Jeszcze mam pytanie ile jest map bo podczas glosowania sa 3 do wyboru ale mi sie wydaje ze jest 5 map? Jeszcze jak sie zdobywa rangi i zmiany wygladu?

Edytowane przez Renifer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy na to zeby dzisiaj zorganizować ustawke np o godz. 21:> Co wy na to;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dlatego ja czasami widze takich golasow latajacych po mapie :D achievement whores

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie pytać czemu poleciało tyle postów. Post o trofeach = warn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takie pytanko :) Gram sobie z bratem i innymi jeszcze ale on mnie nie słyszy jak mówię przez mikrofon i tak samo ja go :) Wiecie może jak uruchomić to urządzenie w tej grze ? Kilka razy słyszałem jak ktoś gada ale to rzadko :) Może coś musi być włączone ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takie pytanko :) Gram sobie z bratem i innymi jeszcze ale on mnie nie słyszy jak mówię przez mikrofon i tak samo ja go :) Wiecie może jak uruchomić to urządzenie w tej grze ? Kilka razy słyszałem jak ktoś gada ale to rzadko :) Może coś musi być włączone ??

Obejrzeć sobie Controls?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem tam i mikrofon był włączony :) A kilka razy słyszałem jakieś głosy jak grałem ale to rzadko ;/ Ostatnio jak gram to nikogo nie słychać tak jakby ten co tworzy serwer coś musiał zmienić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś chętny do zagrania xd?

PSNid: bangoh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×