Skocz do zawartości
DaraS

FORMUŁA 1

Rekomendowane odpowiedzi

Jedyne co mi się nie podobało, nie tyle w dokumencie ale co po prostu w faktach, to jak Senna na Suzuce na ostatniej szykanie wbił się od wewnętrznej Prostowi, który zrezygnował z wyścigu, a Senna pojechał dalej i wygrał. Potem mu go za to zdyskwalifikowali, co akurat rozumiem, bo kolizja była tylko i wyłącznie z jego winy, ale nie rozumiem potem zawieszenia licencji, itd.

No, ale to były inne czasy, a Prost miał mega plecy w FIA. Dzisiaj pewnie nie jest inaczej, tylko się już z tym tak nie afiszują :)

Co by nie było, uwielbiam oglądać takie obrazki z przeszłości F1, mam dokumenty, encyklopedie, itd.

Świetnie się to ogląda i patrzy jakimi potworami śmigali i jak ciężko było nad nimi zapanować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wersje z neta, to miała polskie napisy, na płytach z tego co wiem to nie ma polskich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko przyczyna tej dyskwalifikacji nie byl sam wypadek, tylko to jak senna wrocil na tor. Uwczesne przepisy nakazywaly powrot w tym samym miejscu na tor, z ktorego sie wyjechalo. Dlatego wlasnie pozniej byla szopka z licencja.

Duzo wszystko o tamtych przepisach mowia pozniejsze sceny z tego dokumentu gdzie jest wssystko ladnie opisane :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem co było powodem :) Oglądałem i słuchałem XD Dziwi mnie po prostu, że innym nie dali dyskwalifikacji czy zawiesili licencje.

Było pokazane w dokumencie, jak przez te drogi przejeżdżają inne bolidy i nigdy nic im nie zrobiono.

Senna to zrobił i dostał karę, zawieszenie, itd. Tego nie mogłem pojąć, bo jedyne wytłumaczenie to plecy Prosta.

Nic do Prosta nie mam, bo każdy walczy o swoje, ale zawieszenie licencji to już była przesada wg mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to właśnie jest jak traktuje się organizacje na której czele się stoi jako własność. To samo dzieje się dziś w PZPN, leśny dziadek stwierdzi, że tak ma być i nawet gdyby była to największa głupota na świecie to i tak ma być po myśli staruszka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już się bałem, że zobaczę tam tą pizdę z Olimpiady, która teraz wszędzie jest z tym wykrzywionym ryjem :P

Ale jest tylko Kubiczek :P Brakuje chłopa w F1, nie ma co :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

............ Brakuje chłopa w F1, nie ma co :biggrin:

Powiem Ci że zaczynam się coraz bardziej obawiać o jego powrót. I chyba trzeba się zacząć z tym godzić z jego absencją.

I mówię to z wielkim żalem. Fighter z niego wielki, więc pewno będzie walczył o powrót do końca ... ale chcieć a móc to niestety czasem inna planeta :(

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już się przyzwyczaiłem do F1 bez Kubicy i szczerze mówiąc jest mi już wszystko jedno czy wróci i kiedy wróci. Jeszcze trochę milczenia z jego strony to nawet najwierniejsi kibice stracą cierpliwość. Ja wszystko rozumiem, wiem jaka jest jego sytuacja, ale to nie przeszkadza w niczym, żeby się trochę odezwać do ludzi, którzy byli i są z nim zawsze, czy to po zwycięstwach czy to teraz, po wypadku i przerwaniu kariery.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No też mnie to trochę "dziwi" - to jego milczenie i izolacja. W sumie jest osobą publiczną z licznym gronem fanów, więc wypadałoby ....

Ale jest jak jest.

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No toż przecież mówił ostatnio, że po co ma się kontaktować z mediami, jak sam nie wie co im powiedzieć?

Powiedział, że dziękuje kibicom za to, że pomimo tego wszystkiego jest są z nim,

Nie karzcie mi szukać linków, bo to już jakiś czas temu było.

Jak będzie pewny, że nie wróci, albo że wróci to da nam znać na 100%. Lepiej niech w spokoju się regeneruje zamiast zawracać sobie głowę duperelami.

Ja tam głęboko wierzę, że zobaczymy Kubiczka jeszcze na torze w F1 i jak sięga po złote puchary :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pewnie że tak, tym bardziej że on nie jest osobą która chce zwracać na siebie uwagę, i bardzo dobrze bo dziennikarze by go zjedli, nie wytrzymałby rehabilitacji i przez nich prędzej pogrzebał by szanse na powrót niż przez wypadek. Ja jestem pewien że wróci do F1, były pogłoski że to ma nastąpić pod koniec tego sezonu ale nie sądze, stawiam na sezon 2013, najchętniej w czerwonych barwach ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, Skodą ponoć już na wiosnę śmigał, więc jakiś przełomowy moment to to nie jest. Jedyny pozytyw tego jest taki, że skoro wiemy o tym już teraz to pewnie nie będą się kryć z tym testem po jakichś wsiach i lasach, tylko bardziej oficjalnie to powinno wyglądać. Można więc liczyć na jakieś fotki i wywiady. Nie wiem tylko, czy taki test przekona jakiś zespół F1 do sprawności RK. Oby, bo dla mnie to albo F1, albo nic :P Jak będzie mógł śmigać tylko w rajdach, to fajnie dla niego, ale mnie tak rajdy nie kręcą jak wyścigi, więc ma wracać tam gdzie jego miejsce, czyli podium w najwyższej klasie sportów motorowych :)

edit:

no i tutaj dla przeciwwagi mamy wypowiedź Alonso, która sprowadza na ziemię.

http://www.gpupdate.net/en/f1-news/282712/alonso-very-hard-to-say-if-kubica-can-return/?utm_source=gpupdate&utm_medium=twitter&utm_campaign=news

Edytowane przez pitian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znowu jestem zawiedziony bo Kimi nie wygrał...

A chciałem się was spytać, wykupywał ktoś kiedyś transmisje F1 w ipli ? Bo ponoć tam jest HD, a ja nie mam Polsatu HD, a chętnie obejrzałbym F1 w HD. Wykupie sobie na jutrzejszy wyścig i dam znać jak by coś.

Edytowane przez RandyOrtonRKO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Perez może jutro być bardzo wysoko. Jest 5 po kwalifikacjach, a Saubery mają świetne tempo wyścigowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa newsy:

http://www.formula1....ro_grzywny.html

http://www.formula1....e_startowe.html

Szkoda mi Maldonado, chociaż Kimi przesuwa się o oczko w góre więc jestem happy xD

EDIT: Wykupiłem sobie ten wyścig w ipli i jakość jest odrobine lepsza od zwykłego Polsat Sport Extra, tak na oko wygląda to jak Polsat Sport Extra: 480p a Polsat Sport Extra HD z ipli 720p. Nie wiem czy jeszcze to wykupie, bo szkoda 5zł na jeden wyścig ;P

Edytowane przez RandyOrtonRKO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zaczęli hardcorowo .... Szkoda tylko obu Sauberów, bo mogli zgarnąć kilka punktów.

Edytowane przez Tyc Sławek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Początek to czysty hardcore, dobrze że nikomu nic się nie stało. Kimi przez cały wyścig miał raczej słabe tępo, co niestety przełożyło się tylko na najniższy stopień podium :( Ogólnie to wyścig ciekawy, a ja się przekonałem do tej transmisji z Ipli, i chyba będe wykupował każdy wyścig :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się starty z ligi przypomniały :-D Ogólnie wyścig ciekawy, szkoda mi tylko Hamiltona i Alonso. Nie wiem co Grosjean sobie myślał...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku niezły bajzel. "Romę Grożą" jak zwykle narobił syf. Coś czuje, że pozycja w Lotusie pod znakiem zapytania, bo ilość udanych wyścigów to na palcach jednej ręki można policzyć.

Szkoda mi strasznie Alonso, stał się ofiarą tego całego domino. Maldonado niezły kolo, wystrzelił sobie na starcie jak gdyby nigdy nic XD Pewnie niezłego zonka reszta tam miała :P

Niestety poza startem reszta wyścigu wiała nudą :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej to szkoda sauberow. Pokazali w qualu, ze mieli fajne tempo, a tu odrazu na poczatku jeden bolid odpadl, a drugi z olbrzymia strata.:(

U Raikkonena widac bylo brak "podwojnego drs". Mysle ze na monzie z tymi dodatkowymi 5-8 km/h predkosci maksymalnej beda w stanie powalczyc.

Alonso mial mase szczescia, ze ten caly syf na poczatku tak sie zakonczyl, kawalek dalej i by mu romę po glowie przejechal.

Vettel fajny wyscig pojechal. Duzo szczescia, ze ten wypadek na poczatku wyeliminowal glownych rywali.

Zobaczymy co nam na monzie zaserwuja zespoly ale czuje ze bedzie dobre sciganie pomiedzy mclarenami i lotusami :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Hamiltona :(

Ale za to BUT ładnie pojechał.

Edytowane przez McLaren Fan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vettel sie dzis popisal, tez mogl odpasc po tym jak Schumi pokazal swoje ego przy zjezdzie do pitstopu.. Hamiltona mi srednio szkoda, Alonso a i owszem, ale z drugiej strony nie zyska przewagi i bedzie ciekawiej.. Raikonen mimo slabego tepa to manewr wyprzedzania na Eau Rouge zrobil na mnie mega wrazenie, wiec nie wiem skad stwierdzenie ze nudny bo ciagle cos sie dzialo.. az mam ochote kupic w tym roku f1 2012 i poszalec :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×