Skocz do zawartości
DaraS

FORMUŁA 1

Rekomendowane odpowiedzi

Sercem jestem za Vettelem ale bardzo mnie bedzie ciekawila taktyka Mclarena w stosunku do Buttona!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie ciekawy wyścig moim zdaniem. Z podium jestm bardzo zadowolony, szkoda tylko że Kimi i Felipe utkneli z tyłu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie mi szkoda Alonso :/ Gdyby zjechał na pit-stop zaraz za Hamiltonem, to spokojnie mógł powalczyć o drugie miejsce.

A tak to się napalali jak szczerbaty na suchary szczerze mówiąc. A w pewnym momencie było już naprawdę ciekawie.

Zdecydowanie największe emocje, jak Alonso wyjechał na 1 miejscu z pit-stopu, zaraz przed Hamiltonem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błędy naszego polsatowskiego duetu zaczynają mnie coraz bardziej razić w oczy, i chyba zacznę oglądać na bbc... Dobre było to, jak Vettel wyprzedził Alonso i kamera ich pokazywała, a Andrzejek upierał się na tym, że Vettelowi będzie bardzo ciężko wyprzedzić Fernando :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taktyka Mclarena co do Buttona jednak zawiodla! Ciesze sie z pozycji Vettela, a Ferrari-co tutaj duzo mowic, chytry dwa razy traci i potwierdzilo sie to rowniez i w tej sytuacji! W kazdym razie, bardzo ciekawy wyscig, bardzo ciekawy wyjazd z pit-stop i bardzo duze emocje! Czekam z niecierpliwieniem na kolejna dawke emocji!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam Panowie i Panie nastroje przed dzisiejszymi kwalifikacjami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale masakra w końcówce!!!

Brawo Alonso!!! :)

EDIT: I brawo Szumi!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo Alonso !!! Dobra jazda Raikkonena, szkoda Grosjeana i ....... nie szkoda Vettela :biggrin: . Schumacher znowu na podium ..... po kilku latach !!! Zajebista końcówka wyścigu.

Edytowane przez Tyc Sławek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie :D Cholernie cieszyłem się jak swetrowi padł bolid :D Mają swojego tandetnego Red Bulla :P Oby tak dalej! Ich miejsce to max środek stawki.

Szkoda za to Hamiltona, cienias Maldonado powinien dostać konkretną karę w przyszłym wyścigu za ten wjazd. Był poza torem i jeszcze się w niego wbił.

Na miejscu Hamiltona bym poszedł sobie z nim pogadać sam na sam ^^

No i oczywiście wygrana Alonso, a co ważniejsze Ferrari :D Najważniejsze wydarzenie dnia :D

Mam nadzieję, że tempo wyścigowe będzie już tylko coraz lepsze.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyścig super !

SUPER ALO ! - fakt, miał troszkę szczęścia (awaria RB) no ale gdyby ALO nie był tym kim jest to by nie był tam gdzie jest teraz :biggrin: :biggrin:

Lewis`a też mi szkoda, chciałem żeby miał te 2 miejsce.

Najważniejsze że ALO dał radę :)

Edytowane przez lennox
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alonso! Super wyścig, Fernando świetny, mam nadzieję, że zdobędzie tytuł w tym roku po raz trzeci.

Tak trochę offtopu, dlaczego lubię wyścig w Walencji:

Dj7BL.png

;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie z wyniku zadowolony nie jestem! Vettel pokazal ze przydomek "krola podwojnych dyfuzorow" przypisywany mu jest bledzie dlatego ze gdyby nie awaria bolidu mialby miazdzaca przewage nad reszta stawki!

Lewis pojechal dzisiaj nadzwyczaj dobrze, umial "opiekowac" sie oponami, co przychodzi mu z wielkim trudem! Niestety nie dokonzyl, ale rowniez nie ze swojej winy!

Ale dla mnie najwiekszym zwyciezca tego wyscigu jest Mark Webber, zyskal 15 pozycji!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i posypały się kary dla Vergne'a, Maldonado i Kobayashiego - oczywiście słuszne kary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te wymienione przez Ciebie sa jak najbardziej sluszne, natomiast wedlug mnie juz podczas wyscigu strasznie skrzywdzili Bruno Senne-kto wie na ktorym miejscu by dojechal gdyby nie ten feralny przejazd przez pit-line!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej poszkodowanym jest i tak Hamilton - stracił dużo punktów z nie swojej winy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam Dziada nie lubie! Jedyne czego mu mozna pozazdroscic to Nicole! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie ...... to większość ludzi go nie lubi - ja osobiście też nie jestem jego fanem :biggrin: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt w ogóle nie zwrócił uwagi kto na tym podium stanął :) Nawet Borowczyk i jego kolega nic o tym nie powiedzieli. Mi osobiście, choć pisząc to przesadnie, zakręciła się łezka w oku, bo przypomniały się stare dobre czasy. Podium było opanowane przez starą gwardię, która takie 6 lat temu walczyła o najwyższe miejsca.

Mało tego warto zauważyć, że całe trio jeździło swego czasu w Ferrari (no Fred jeździ do dzisiaj).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle, pogoda w Wielkiej Brytani nie zawodzi! :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna sesja, najlepsza jaka chyba do tej pory była :D Takie to można oglądać bez końca.

Genialnie Alonso :D W takiej pogodzie wychodzi talent kierowcy, a nie konstrukcja bolidu.

Jutro niech też deszczyk pada cały czas, ale nie za mocno i będzie genialny wyścig :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwalifikacje super, jedne z lepszych jakie w życiu widziałem, równie dobrze co kwalifikacje na Spa 2, czy bodajże 4 lata temu.

No i Alonso na P1, mam nadzieję, że jutro zmiażdży resztę stawki i pewnie wygra. Trochę deszczu też by się przydało, co by było ciekawiej. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×