Skocz do zawartości
Emir

Need For Speed: Undercover

Rekomendowane odpowiedzi

dla mnie najlepsza czesc to most wanted

dla mnie tez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dla mnie Porsche 2000. MW nie był zły, ale przechodziło się go i koniec. Nie wzbudza żadnych większych emocji, podobnie jak Underground2, w którego chyba najwięcej grałem z nowych NFSów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

undercover będzie słabiutkie te gameplaye prezentują się miernie, gra będzie pewnie nudna. Lepiej odłożyc kase na inną ścigałke np. Midnight Cluba. Ale pewnie i tak dzieci peceta będa sie podniecać grafiką...wybaczcie jestem też anty-pecetowcem, ale czy wy nie macie dość gadania np. na padach sie nie da grać, konsolowcy to guuupki, bo grają tylko w bijatyki!!! dobra koniec mojego pieprzenia offtop mode off.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale czy wy nie macie dość gadania np. na padach sie nie da grać

NIe spotkalem sie jeszcze z takim argumentem, bo jak nie na padzie to na czym? klawiaturze? Od razu bym wysmial takiego delikwenta i powiedzial ze chyba sam zakonczyl dyskusje swoja porazka juz na starcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...ale czy wy nie macie dość gadania np. na padach sie nie da grać...

po kierownicy, pad to najlepsza opcja do gry w samochodówki. Prowadzenie samochodu z kontrolerem cyfrowym to tragedia, jeszcze zręcznościówki ujdą, ale trochę bardziej ambitne produkcje...lepiej nie podchodzić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po kierownicy, pad to najlepsza opcja do gry w samochodówki

Zależy, w gry bardzo zręcznościowe, nawet w niektóre arcadówki lepiej się gra na padzie. Są gry, w które nie zagrasz na kierownicy, po prostu się nie da. Wyczucie niektórych modeli jazdy graniczy z cudem, a jeżeli już ci się uda to i tak osiągnąłeś co najwyżej średni poziom ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zależy, w gry bardzo zręcznościowe, nawet w niektóre arcadówki lepiej się gra na padzie. Są gry, w które nie zagrasz na kierownicy, po prostu się nie da. Wyczucie niektórych modeli jazdy graniczy z cudem, a jeżeli już ci się uda to i tak osiągnąłeś co najwyżej średni poziom ...

prawda. Np. GRID jest niegrywalny na kółku. Ale jak obsługa kierownicy jest dobrze zrobiona i gra wymaga jakiegoś skilla to pad się chowa przy dobrej kierownicy - zarówno pod względem wyczucia samochodu jak i frajdy z gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
prawda. Np. GRID jest niegrywalny na kółku. Ale jak obsługa kierownicy jest dobrze zrobiona i gra wymaga jakiegoś skilla to pad się chowa przy dobrej kierownicy - zarówno pod względem wyczucia samochodu jak i frajdy z gry...

prawda. GRiD, a dla mnie także DiRT. Szkoda, bo jeszcze w ToCA RD 2 model jazdy był świetny, jego czułość wyznaczała nowe standardy. W Coliny MR też się dobrze na kierze grało, ale nie, w symulacje przecież nikt nie gra, więc zrobili arcadówkę Chociaż o to, że idą na kasę nie można ich posądzić. GRiD jest niesamowicie dopracowany pod każdym innym względem, grafika i dźwięk to coś pięknego. Wg mnie pod wzg. tego drugiego, jest lepszy od tego z GT5:P nie tylko ze względu na soundtrack, ale i wszystkie inne odgłosy. Wybite resory, drzwi ocierające o asfalt i inne. Aha, to temat o NFS sry za offtop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś mi się wydaje że ten needfor będzie totalnym niewypałem... a szkoda bo kiedyś seria miała klimat, który niestety już wywiało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma dema z oczywi$$$tych przyczyn, tak jak w przypadku Pro $$$treet. Wypu$$$cili demo, ludzie pograli 10 minut, wywalili i oryginału nie kupili. Tym razem EA po$$$zła po rozum do głowy i liczy na cud, że ludzie kupią w ciemno. Tylko, że w ciemno nikt nie kupuje NF$$$ od 8 lat, czyli od wydania Porsche...

/===

Autka na screenach to śliczne rendery... ładna grafika + gówniany game play = ot polityka EA buhahaha!

NF$$$ R.I.P

...ale dzieciaki i tak kupią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Autka na screenach to śliczne rendery...

Akurat to są screeny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio dostałem od kumpla ProStreet... włączyłem i po zassaniu update 700mb nie mogłem uwierzyć że toto znalazło się w mojej konsoli ...

I już nigdy więcej nic z oznaczeniem NFS!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio dostałem od kumpla ProStreet... włączyłem i po zassaniu update 700mb nie mogłem uwierzyć że toto znalazło się w mojej konsoli ...

I już nigdy więcej nic z oznaczeniem NFS!

ale PS to wypierdek w serii NFS, posluchali graczy i wrocili do poscigow policyjnych, jak podobal ci sie MW, to nowy NFS jak bedzie MW2

najgorsze ze dema nie dadza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jakieś 2, 3 tyg. temu kupiłem NfS Carbon (za 6 dych w MM, no nie mogłem się oprzeć...) i od tego czasu on mnie nie znudził (chyba dlatego, że ostatnio grałem w U2, dwa lata temu...), co prowda gra jest z lekka monotonna, ale fajnie się gra (i ta cena...). Carbon jest na tyle fajny, że dla UC nie zostawiam miejsca na półeczce...

P.S.

Co mnie wnerwia w Carbonie? BRAK WIBRACJI!!!!! Ech...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
najgorsze ze dema nie dadza...

może obawiają się, że połowa potencjalnych nabywców gry umrze z wrażenia po przygodzie z demem ? Lepiej karmić ludzi screenami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepszy byl UNDERGROUND.Pozniej mnie ten tytul znudzil ale moze jest szansa na powrot do tytulu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie najlepszy byl UNDERGROUND.Pozniej mnie ten tytul znudzil ale moze jest szansa na powrot do tytulu?

W 134 numerze PSX czytamy:

"NfS: Undercover to powrót do formuły Underground'a." - co kolwiek ma to znaczyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam zajrzec do... jakby to powiedziec - bardziej rozbudowanej galerii

http://www.motogames.gram.pl/gallery-94.html

niektore...niektore... no wlasnie xD to są rendery raczej, prwada?

szkoda, bo wyglądają oblędnie oO

chlopcy sie postarałi zeby zrobic tak odjechane screeny/rendery, oby nie mniej postarali sie przy grze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się zdaje że to z gameplaya. Widziałem filmiki z tej gry i to była miazga ! Tylko denerwowało mnie to że jak np. goni nas policja a my w nią uderzami to uszkodzenia są praktycznie zerowe. No ale nie wiem, się zobaczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niektore...niektore... no wlasnie xD to są rendery raczej, prwada?

Obłędnie? Rendery? Przecież ja tu widzę screeny i średnia grafikę (w niektórych miejscach bardzo dobrą, ale rzucają się w oczy puste wzgórza i inne)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mowiąc obłednie mialem na mysli samochody.

racja - tło nie powala na kolana

podobna sytuacja jak w GT5 - samochody swietnie dopracowane, otoczenie jakby mniej

srednią grafike ? ;> ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×