Skocz do zawartości
Emir

Need For Speed: Undercover

Rekomendowane odpowiedzi

srednią grafike ? ;> ;P

Dla mnie jest średnia, kiedy dopracowano tylko pierwszy plan...

EDIT: Ten ktoś kto mnie dodał do znajomych to ty jak mniemam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tri-city prezentacja miasta http://www.gametrailers.com/player/41913.html

Prezentuje się naprawdę dobrze, grafika na nieco wyższym poziomie niż MC:LA, muza jak zwykle świetna. Ciekawe jak reszta. Muszę przyznać, że dawno nie wiązałem takich nadziei z nowym NFS'em, obym się nie przejechał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, jak czesto EA PL będzie tłumaczyła gry na PS3, bo NFS:U ma się ukazać właśnie w PL wersji językowej w cenie 179 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe, jak czesto EA PL będzie tłumaczyła gry na PS3, bo NFS:U ma się ukazać właśnie w PL wersji językowej w cenie 179 zł.

praktycznie wszystkie EA już tłumaczy. Dead Space, FIFA, NFS, pewnie Harry Potter.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no razcja, na gram.pl juz od paru dni jest preorder wlasnie za 179

w wersji PL

z jednej strony dobrze ze on nas sie pamieta, z drugiej... moja znajomosc angielskiego nie robi zadnej przeszkody w granie w takie wlasnie gry wiec nie ma roznicy co za wersja dla mnie

a co do muzyki... mnieeee sie bardzo podoba xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z jednej strony dobrze ze on nas sie pamieta, z drugiej... moja znajomosc angielskiego nie robi zadnej przeszkody w granie w takie wlasnie gry wiec nie ma roznicy co za wersja dla mnie

Co innego, kiedy w podstawówce i gimnazjum miałbyś niemiecki zamiast angielskiego... taki los mnie spotkał. A że nie lubiłem niemieckiego, nie nauczyłem sie żadnego, a teraz dopiero na kurs z anglika muszę marszem iść ... Chociaż wolałbym MGS4 aby przetłumaczono.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie ze gry z bardziej rozwiniętą fabułą (czytaj MGS, GTA etc.) ktore bylyby spolszczone bylyby łatwiejsze w zromieniu

ale jak dla mnie taki NFS po angielsku styknie, acz przyjemnie po naszemu widziec napisy na ps3 (bo na pc to juz standard praktycznie )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdybamy gdybamy będzie to ocenimy w końcu EA to nie jakaś firma, która robi gry od wczoraj może sie w końcu czegoś nauczyli powiem że GC 2008 podobało mi się z ich udziałem. Poczekajmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm wydaje mi sie ze sa przeslanki zeby przypuszczac ze mozemy sie w paru miesiacach spodziewac dema .. po 1 ostatnio pro street tez mial po 2 jak ktos ogladal program hyper z relacji w tokio games show to gostek z ktorym reporter robil wywiad powiedzial wyraznie "tutaj pokaze ci fragment dema" czy jakos tak wiec moze moze :>?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha ! czasy Need For Speed II wracają ponownie Na poczatku Jaguarek a teraz to ...

chyba obejdzie sie bez dalszego komentarza...

mclarenf11_fullsize.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
haha ! czasy Need For Speed II wracają ponownie Na poczatku Jaguarek a teraz to ...

chyba obejdzie sie bez dalszego komentarza...

Widać AA razy 16 chyba, to musi być render, AA i konsole to dwie wykluczające się sprawy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widać AA razy 16 chyba, to musi być render(...)

? Znaczy co, normalny obraz z gry to nie render? -_- '

Anyway, jak dla mnie wyglada bardzo obiecujaco :-) Jesli nie na konsole, to na pieca bedzie :->

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

D4Ru73k, ok to jak zauwazysz ze nie ma AA jadąc 200 km/h - daj znac

to nie musi byc render ! acz jest to wielce prawdopodobne...

poza tym mi chodzilo o sam woz, a nie o prezentowanie grafiki bo wszyscy zainteresowani wiedzą co sie swięci ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmm wydaje mi sie ze sa przeslanki zeby przypuszczac ze mozemy sie w paru miesiacach spodziewac dema .. po 1 ostatnio pro street tez mial po 2 jak ktos ogladal program hyper z relacji w tokio games show to gostek z ktorym reporter robil wywiad powiedzial wyraznie "tutaj pokaze ci fragment dema" czy jakos tak wiec moze moze :>?

Nie będzie dema tego NFSa, to jest potwierdzone przez EA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SDRaid#
Widać AA razy 16 chyba, to musi być render, AA i konsole to dwie wykluczające się sprawy...

No akurat wszystkie screeny z NFS:U tak wyglądają, założę się, że to wersja PC, choć jak pokazywano tą z PS3 to prawie to samo. Poza tym grafika w tej grze jest po prostu taka ''ulizana'' i tyle. Niestety, ale trochę sztucznie to wygląda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie będzie dema tego NFSa, to jest potwierdzone przez EA

pewnie dlatego ze juz na starcie nie chca sie osmieszac po hicie jakim byl ProStreet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pewnie dlatego ze juz na starcie nie chca sie osmieszac po hicie jakim byl ProStreet.

ale PS to szit a tu ze to takie most wanted 2 to ludzie to kupia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera już była więc czekam na jakieś komentarze, ma ktoś już tego nowego NFSa, może napisać co to warte? Jaki jest Multiplayer?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale PS to szit a tu ze to takie most wanted 2 to ludzie to kupia

Dla mnie Most Wanted to tez byl shit W ogole w momencie, w ktorym dodali Porshe do tuningowania przestalem calkowicie wierzyc w ta serie... Kto do ku&*#$ nedzy tuningowal by Porshe... (no chyba, ze na GT czy jak tam sie nazywala ta rajdowa przebudowa)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SDRaid#
Dla mnie Most Wanted to tez byl shit W ogole w momencie, w ktorym dodali Porshe do tuningowania przestalem calkowicie wierzyc w ta serie... Kto do ku&*#$ nedzy tuningowal by Porshe... (no chyba, ze na GT czy jak tam sie nazywala ta rajdowa przebudowa)

Piszesz o wyścigach, a potem ''rajdowa przebudowa''. Dobra, jak miałem 8 lat to też stosowałem dwa różne pojęcia na zmianę, ale domyślam się, że tylu lat nie masz. Nie widziałeś stuningowanych ''egzotyków''? Gdzieś ty był, kiedy cię nie było? Na necie jest pełno poprzerabianych (nie tylko wizualnie) sportowych samochodów a'la Europa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie Most Wanted to tez byl shit W ogole w momencie, w ktorym dodali Porshe do tuningowania przestalem calkowicie wierzyc w ta serie... Kto do ku&*#$ nedzy tuningowal by Porshe... (no chyba, ze na GT czy jak tam sie nazywala ta rajdowa przebudowa)

wlasnie to byla fajna opcja pozatym Most Wanted to jedna z najlepszych jak do tej pory z serii NFS

PS. Fajny pomysl na avatarek z dragon balla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam premiere 21.11.08 takze az jestem zdziwony ze pytasz kolego Bubu o wrazenia... ja tego nawet na pss nie widzialem a najpierw pogram w demko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a najpierw pogram w demko.

a ja kolego powiem ze demka nie ma ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×