Skocz do zawartości
Emir

FIFA 09

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie grafika,animacja o wiele lepsze niż w demku.Polecam

Jest dużo lepiej? Bo po demku 09 się trochę przeraziłem... jeśli chodzi o grafikę. Szczerze to w 08 była milsza dla oka;) No i jak wygląda Lech? Mocną drużynke zrobili? jak tam overall poszczególnych zawodników???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz takie nooberskie pytanko Tylko się nie śmiać

Jaką techniką odbieracie piłkę gościowi w różnych sytuacjach (biegnąc obok, stojąc przed, czy jak się obraca ?). Po prostu timingujecie X, a może jakieś R2 + X i czekacie na błąd, wpadacie po prostu z biegu na piłkę ? Ogólnie nie jest źle, ale mam wrażenie, że coś źle robię, albo pozostały przyzwyczajenia z PESa różne a tu zupełnie inna bajka. Mam nadzieję, że wiecie mniej więcej o co mi chodzi, gdzie sprint puszczacie itp .

Czy w większości jeździcie na sprincie czy to może najprostszy sposób na "przestrzelanie" skrętów itp. Całe życie z PESem pozostawiło jednak pewne nawyki.

Czy wogóle opłaca się grać na opcjach asysty, czy to porażka (np z podaniami)

asysty na poczatek zostaw bo pilki celnie nie podasz. sila podania i kierunek joya maja duzo do rzeczy. zly kat dasz i pojdzie gdzie indziej

oducz sie sprintu z pesa, najlepszy sposob by stracic pilke. im szybciej biegniesz, tym ja dalej wypuszcza a obrona nie spi. dodatkowo po calym meczu sprintu zawodnicy ledwo zipia, i na koncu obrona juz nie nadazala

jak chcesz zabrac pilke to normalnie trzymasz wcisniete X i po paru sekundach powinno byc po zawodach. ewentualnie L1 to wtedy zagra cialem, pociagnie za koszulke itd. gra uczy szanowania pilki, albo podajsz i rozwijasz akcje albo wracasz do obrony. zapomnij o brasilianie z pesa, w fifie obrona w koncu bronie a nie robi za slupki

komentarz potwierdzam calkiem ciekawy. oparty chyba na ivonie, bo wylapalem kilka zgrzytow, ale tekstow jest sporo i sie nie nudza (no moze oproz tego gdy podajemy do bramkarza).

a co mi sie najbardziej podoba to zachowaia pilkarzy. podnosza reke na spalonym, sami pokazuja gdy chca zeby im wystawic. bramkarz wyglda fenomenalnie, tylko repleje ogladac jak sie sklada po mocnym strzale. dodatkowo pilka nie zawsze sie mu klei i raz mi kumpel gola strzelil bo wypadla mu z rak po bombie zza pola karnego

nie powiem jestem mocno, pozytywnie zaskoczony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie co... jacy z was koledzy ?

juz sie tak "napalilem" przez te wasze mini-recki ze hej xd

mam nadzieje ze moja kopia gry dojdzie do piatku...

a wy grajcie i do zobaczenia online ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za info A ty ile już puktów masz?zapodaj swoim PSN ID:)

ja jestem na szarym koncu, przegralem jeden mecz, a drugi opuscilem, bo lagowalo jak cholera, przez co zanizylem statsy. Wczoraj bylem ogolnie na 539 miejscu Gram na irlandzkim koncie, wiec nie lapie sie na polskie statsy.

jak cos, to ID misioo, jestem ok. 17-18 dotepny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki szych za wskazówki . Narazie walczę na "world class" czyli tuż przed legendary, tragedii nie ma w sumie większość wygrywam ale coś mi nie pasi z moją grę więc pytałem.

Komentarz troszkę się zaczyna powtarzac po 10-15 meczach (ale z angielskim też tak było, tylko człowiek mniej może zwracał uwagę).

Powaliły mnie za to motyw animacji w momencie jak walniesz kogoś piłką ze strzału (ktoś dostanie w ryj albo w jaja mówiąc prosto ), zwijają się padają, łapią za twarz itp - piękna sprawa. A druga rzecz to jak nie podasz partnerowi z drużyny na dobrej pozycji to będzie pokazywał taki typowy gest dwoma rękami pod nogi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a czy jest mozliwosc zaproszenia do gry gracza z listy przyjacioł ?

ewentaulanie jak to zrobic ?

dolaczam sie do pytania

Dziwne z tym granie on-line, mam lacze 10 mb, a laguje czesto.. tez tak macie? na 3 mecze jeden gralo sie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak cos, to ID misioo, jestem ok. 17-18 dostepny

to ja sie dzisiaj do Ciebie zglosze to sobie pykniemy, bo tez bede od tej godziny:)

teraz moja kolej:

zapodalem plytke do czytnika ii:

Od razu postanowilem przejsc do trybu tworzenia zawodnika, a tam wszystko czytelne i powiem Wam, ze niezlego mutanta mozna zrobic , ale Ja nie o tym, duze mozliwosci ma kreator i jest na prawde przejrzysty, dodam, ze ciesza takie duperele jak wypuszczona koszulka, czy duza ilosc butow duzy plus za to

Drugie co mi wpadlo w oko, z racji tego, ze jestem przez caly czas wpiety do sieci, zauwazylem iz pojawiaja sie aktualne wyniki z poszczegolnych rozgrywek, jaka byla moja mina jak smignal mi wynik arsenalu (4:0) z FC Porto mala rzecz a cieszy.

Nastepnie przeszedlem do trybu (moge sie mylic) Be A Pro, ustawilem sobie, ze bede gral Legia no i wybralem zacna postac czyli "Siebie" , ten tryb jest mega turbo wyczochrany w przestrzen granatem odlamkowym jedyne co bylo na minus to stadion im. 23-go Maja WTF?!!?, w kazdym razie ustawilem sobie poziom "zawodowiec" i przyznam sie, ze ciezko zrealizowac cele przedmeczowe (takie jak: zdobadz bramke, wygraj roznica 2-ch goli czy uzyskaj srednia co najmniej 7.0 (jak w szkole )) wiec bramke zdobylem dopiero w czwartym meczu, uwierzcie mi moja radosc byla taka jakby Bruce Willis nacisnal czerwony guzik i uratowal swiat przed armageddonem , miod wylewa sie i nic nie jest w stanie go powstrzymac

co do grafiki zastrzezen nie mam, no moze tylko tak jak wczesniej ktos napisal, ze podczas dokonywania zmian jest ujecie na trybuny ( po cichu licze na jakis patch od EA), mozna miec jeszcze zastrzezenia do napisow na plecach zawodnika z jego nazwiskiem, sa po prostu takie jakies nijakie... ale Ja jestem detalista i zwracam na takie rzeczy uwage, co do realizmu to zawodnicy w ciekawy sposob zachowuja sie bez pilki, jesli np. pomocnik nagle zmienia kierunek biegu to nie zachowuje sie jak by mial drewniane nogi tylko robi to na prawde realistycznie, na uwage zasluguja rowniez reakcje przy spalonych, czy chociazby reakcja po tym jak np." Wiesiek" zle Ci podal a Tobie rece opadaja

Muzyka jak zawsze jest mocna strona gry, oczywiscie wiekszosci utworow nie znam ale szybko wpadaja w uchu, robiac chwile przerwy na wysiurdanie sie instynktownie zaczalem nucic utwor, ktorego nie znam wiec o czyms to swiadczy , zauwazylem taki maly minus ale tyczy sie on widocznie mojej konfiguracji audio a mianowicie mam zestaw 5.1 polaczony z konsola optykiem i w momencie jak gram glosniki mam ustawione na poziom 20 (co przy GTA IV rozpizdza uszy) muzyka w stosunku do reszty oprawy dzwiekowej gra po prostu za cicho ale wtedy na szczescie jest "matka" regulacja i pozostale suwaki moge przyciszyc

tak wiec podsumowujac FIFA 09 to bardzo udana gra byc moze zajmie mi jeszcze troche czasu znalezienie tych 250 ulepszen, ale widze poprawe w stosunku do poprzedniczki, dodam ze jestem zagorzalym Fanem PES'a OMFG!? w kazdym razie goraco polecam bo na prawde warto,

Ale o tym co chcialem powiedziec dowiemy sie juz w nastepnym odcinku z Warszawy specjalnie dla PS3 Forum, LosGutos

aaaa i oceny

GRAFIKA : 86/100

DZWIEK: 92/100

GAMEPLAY: 92/100

MIOOOD: 95/100

OGOLEM: 90/100

dziekuje za uwage spotkamy sie soon w on-line

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warto dodac, ze podobnie jak w demie, juz nie tak czesto, ale zdarzaj sie wpadki z przywilejem korzysci po faulu, czesto wyglada to jak powinno, ale wczoraj trzy razy zdarzylo sie, ze zostalem skoszony, ale moj inny zawodnik przejal pilke, po dwoch krokach, gdzie praktycznie wyprowadzalem akcje, gwizdek... i wolny, glupio troche, licze na patcha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko powiem MM Bydgoszcz Fifa 09 po 149 zeta dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem jeszcze inną akcję, był faul i poszedł przywilej - gwizdek sędziego koniec meczu...a tu bach - restart od miejsca faulu. Znawcą przepisów nie jestem ale chyba koniec to koniec ^^.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja miałem jeszcze inną akcję, był faul i poszedł przywilej - gwizdek sędziego koniec meczu...a tu bach - restart od miejsca faulu. Znawcą przepisów nie jestem ale chyba koniec to koniec ^^.

hehe, ano, zabawne tez bylo to, kiedy skosilem kolesia, sedzia puscil gre, potem skosilem go znowu, a sedzia znowu puscil gre, kiedy polowa sie skonczyla, dostalem 2 zolte kartki tutaj sedzia czeka, nawet jak pusci gre, to w pewnych przypadkach ukara podczas najblizszej przerwy w grze, nawet jak to bedzie koniec meczu czy polowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początek chciałem się przywitać i odrazu mam pytanie, czy warto zainwestować w Ps3 dla tejże gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na początek chciałem się przywitać i odrazu mam pytanie, czy warto zainwestować w Ps3 dla tejże gry?

Gra jest miodna, ale osobiscie nie kupilbym dla niej kosoli a jezeli juz to xboxa, ze wzgledu na nizsza cene konsoli, a gra wyglada tak samo.

Ogolnie, nie widze sensu w pytaniu czy dla jednej gry kupic ps3, czy tam inna, zobacz jakie gry sa na rynku, jakie beda i wybierz ten sprzet, pod ktory gry bardziej Ci leza, do tego wez pod uwage dodatkowe uslugi jakie kazda platforma oferuje. Jak np. damowy online od Sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

fifa 09 ok

ale odpala mi sie w opcji 1080p (na pudelku napisali ze dopuszczalna rozdz to 720p)

dlaczego Stadion 23 maja klatkuje xP

reszta b.dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne z tym stadionem bo u mnie jest OK. Spadków nie zauważyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, saincik jak masz mozliwosc , sprzet i czas to moglbys wrzucic ajkis ciekawy filmik z gameplaya;]

mi dopiero dzis wysylaja takze jutro bede mial mysle...kurier UPS da rade chyba na jutro;]

a pewnie jakis patch pozniej wyjdzie co do tego stadionu klatkujacego itp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba Gerath jesteś jedynym któremu stadion 23 maja nie klatkuje-rozmawiałem z czterema posiadaczami polskich wersji Fifa09 na ps3 i każdy ma ten sam przypadek-no cóż czekamy na patcha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam, saincik jak masz mozliwosc , sprzet i czas to moglbys wrzucic ajkis ciekawy filmik z gameplaya;]

mi dopiero dzis wysylaja takze jutro bede mial mysle...kurier UPS da rade chyba na jutro;]

a pewnie jakis patch pozniej wyjdzie co do tego stadionu klatkujacego itp...

yo, nie dam rady wrzucic filmikow, bo mam tylko aparat, ale bez opcji krecenia filmow, a komorka to lipa:)

ale tutaj jest pelno:

http://pl.youtube.com/results?search_query...m=0&spell=1

u mnie podobnie jak u Ciebie, Gerath, stadion smiga plynnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko powiem MM Bydgoszcz Fifa 09 po 149 zeta dziękuje

czy w kazdym mm jest taka cena ? konkretnie chodzi mi o krakowski w m1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja jakiej rozdz gracie? 720p czy 1080p?

na 720, to jest rozdzialka dla tej gry i w niej chodzi najplynniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu motacie?

mam Soniacza V 3000 fullhd ustawione w dispplay wszystkie rozdz od 720p po 1080p i jak wlanczam fife to automatycznie przeskakuje na 1080 p xP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×