Skocz do zawartości
Emir

FIFA 09

Rekomendowane odpowiedzi

No ale to znaczy, że co ? FIFA jest w Full HD czy jakiś upscaling czy jeszcze jakieś inne trudne słowo . Specjalistą w tych tematach nie jestem . A może logo EA jest w FHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ale to znaczy, że co ? FIFA jest w Full HD czy jakiś upscaling czy jeszcze jakieś inne trudne słowo . Specjalistą w tych tematach nie jestem . A może logo EA jest w FHD

tez nie bardzo wiem o co biega, ale rozdzialka fify to 720, wiec jezeli hula w wyzszej to pewnie ma to zwiazek z tymi trudnymi slowami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie macie już pełna wersję gry? ja najwczesniej będę ja miał w piątek:/ powiedzcie mi jakie są nowe ligi i stadiony w najnowszej Fifie:) z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie macie już pełna wersję gry? ja najwczesniej będę ja miał w piątek:/ powiedzcie mi jakie są nowe ligi i stadiony w najnowszej Fifie:) z góry dzięki

stadiony to jeszcze do konca nie wiem bo na wielu nie gralem, ale jest np liga meksykanska z nowosci (chyba) i bodajze australijska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzi ktoś dla mnie Lecha??? Jak mocna drużynka, jak poszczególni zawodnicy? Czy tu nikogo z Poznania nie ma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyle co wiem to ze herb i stroje sa licencjonowane, szczegoly moge Ci podac jak wroce do domu tj sklad, poszczegolne parametry itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tyle co wiem to ze herb i stroje sa licencjonowane, szczegoly moge Ci podac jak wroce do domu tj sklad, poszczegolne parametry itd

byłbym bardzo wdzięczny:) Widzę, że kolega z Warszawy, ale dziękuje za pomoc, jak już nabędę nową FIFE to możemy sprawdzić kto w tym sezonie w lidze zarządzi;) hehe pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie było wcześniej meksykańskiej i australijskiej na ps3? ja niedawno kupiłem ps3 ale na ps2 i na kompie te ligi były juz wczesniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego wlasnie napisalem ze chyba bo nie bylem pewien czy juz byly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajny motyw a aktualizacjami, jaki ligi wybraliscie? ja angielska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
fajny motyw a aktualizacjami, jaki ligi wybraliscie? ja angielska

ja tez angielska, bo najlepsza a jak bede chcial miec dostep do jakiejs innej ligi to jak wykupic??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja tez angielska, bo najlepsza a jak bede chcial miec dostep do jakiejs innej ligi to jak wykupic??

klikasz na lige ktora chcesz i tam jest opcja wykupu, ale nie wiem jak to dziala dokladnie. Nie jestem w chacie, wiec nie sprawdze teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
klikasz na lige ktora chcesz i tam jest opcja wykupu, ale nie wiem jak to dziala dokladnie. Nie jestem w chacie, wiec nie sprawdze teraz.

wybralem angielska ze wzgledu na MU, najwazniejsze ze sie da to pozniej sobie wykupie hiszpanska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurwa psx mial wyslacgre dlamnie a okazuje sie ze nie maja i wysylaj dopiero w poniedziek czyli 2 dni po premierze?, czy moge odmowic skoro gra maial byc przed premeira a nie ejst?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurwa psx mial wyslacgre dlamnie a okazuje sie ze nie maja i wysylaj dopiero w poniedziek czyli 2 dni po premierze?, czy moge odmowic skoro gra maial byc przed premeira a nie ejst?

bylo napisane ze wysylka 2 Oct, czyli jutro, a dostawa 24-48h. Sa czysci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bylo napisane ze wysylka 2 Oct, czyli jutro, a dostawa 24-48h. Sa czysci

Gówno są czyści mam na gg i emailu wiadomość że gre wysla na 100% w srode a okazuje sie ze dzism pisza ze wysylaja w pon bo im dostawa nie przyszla. n/c ghdzie moge kupci fife tak zeby jeszce dzis wyslali?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gówno są czyści mam na gg i emailu wiadomość że gre wysla na 100% w srode a okazuje sie ze dzism pisza ze wysylaja w pon bo im dostawa nie przyszla. n/c ghdzie moge kupci fife tak zeby jeszce dzis wyslali?

przejdz sie do empiku, lezy na polce, ja swoja wczoraj kupilem tam wlasnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam... wiem, że grafika nie jest najważniejsza, ale przed chwilą miałem negatywną przyjemność odpalić FIFA 09 Demo zassane z PSN i stąd moje pytanie... czy ten kawałek kodu zwany haha dalej "demem" znajdujący się do pobrania, to nie jest jaka wczesna wersja alpha, którą ktoś umieścił po pijaku? To co zobaczyłem, poszarpane trybuny, pixeloze, brak wygładzania i koszmarnie brzydkie twarze, to jest na nowa FIFA? Tak wygląda pełna wersja? bo grafika w tej grze wzbudziła u mnie politowanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie twarze bardzo podobają i cała reszta no może wygładzanie słabe i trybune takie sobie ale reszta jest jak dla mnie super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w Saturnie za 169pln, mam po francusku, gdzie to zmienię na pl ? Już wiem, przespałem ten moment

Idę grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupiłem w Saturnie za 169pln, mam po francusku, gdzie to zmienię na pl ?

W opcjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
D4Ru73K jest tak samo a nawet gorzej bo dochodzą jeszcze momentami chrupnięcia animacji .Ale online gra się sympatycznie mimo że gra wygląda jak fifa 2002.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×