Skocz do zawartości
Emir

FIFA 09

Rekomendowane odpowiedzi

Co to kurwa za preordery an tym jebanym allegor ze kazdego yptam akazdy mowi ze jeszcze nie ma a wszysxcy KRUWA w opisach MAMY!!!! JUZ EJST ITP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście stadion "23 maja" chrupie i to dość ostro. Dziwne bo wczoraj grałem na nim i było wszystko OK, może to kwestia trybu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie gdzie nabyć w Łodzi od ręki?

pozdr.

ps. dzwoniłem do empiku w manufakturze, niby ma być od piątku za 199

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś wie gdzie nabyć w Łodzi od ręki?

pozdr.

ps. dzwoniłem do empiku w manufakturze, niby ma być od piątku za 199

Dziwne w Warszawie jest w empikach chyba od przedwczoraj a w Łodzi dopiero pojutrze dziwne rzeczy się dzieją w tym naszym kraju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra, która wszędzie dostaje za grafike 9 wyglada ciulowo ?...zmiencie telewizor..u mnie wygląda bosko i chodzi bez zadnych chrupniec, takze kaczor jesli Ty masz jakies problemy ze swoim PS3/telewizorem to nie rozpowiadaj głupot, że gra wygląda/chodzi źle, bo wszystkim innym chodzi dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jakoś nie bardzo wszystkim D4Ru73K też się uskarżał poza tym telewizora nie będę zmieniał bo w niedzielę go kupiłem z resztą odpalałem na dwóch różnych tv i to samo a i z ps3 u mnie wszystko w jak najlepszym porządku po prostu wzrok mnie nie myli .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tobie scina-innym nie, grafika jest piekna-Tobie coś wadzi. napewno masz cos nie tak, albo moze dostales zamiast pełnej gry wersje Alpha

w zadnej recenzji nawet nie ma wzmianki o tym żeby gra przycinała, chodzi idealnie płynnie, rowniez w kazdej recenzji ocena za grafike jest 9, i co najwazniejsze i kazdy to podkresla, gra wyglada pieknie nie tylko na powtorkach, na zblizeniach, ale rowniez na oddalonej kamerze prezentuje sie swietnie. i to wiem nie tylko z recenzji, bo u mnie rowniez nie ma najmniejszych zwolnien(procz stadionu 23. Maja), a grafika jest piękna i ostra jak żyleta, a więc może naprawde sprawdz ustawienia tv, moze masz złą rozdzielczosć, moze zły kabel..nie wiem, poprobuj, bo grafika w tej grze jest piekna(i to nie tylko ja tak sadze, ale jakies 99% uzytkownikow roznych for dyskusyjnych i największe branżowe pisma i portale, które oceniają gry)

szkoda, ze nie mam teraz aparatu, nagrałbym Ci jak u mnie gra wygląda i chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gra, która wszędzie dostaje za grafike 9 wyglada ciulowo ?...zmiencie telewizor..u mnie wygląda bosko i chodzi bez zadnych chrupniec, takze kaczor jesli Ty masz jakies problemy ze swoim PS3/telewizorem to nie rozpowiadaj głupot, że gra wygląda/chodzi źle, bo wszystkim innym chodzi dobrze

Zapewniam Cię, że z moim tv wszystko jest w porządku, z konsolą również... dla przykładu odpaliłem również demo NBA09 i co widzę? koszmarne wykonanie trybun, brak wygładzania z bliska (zębyyy) a w oddali już nie tylko ząbkowanie ale i pixeloza. To samo na NHL09 bo w nocy zassałem trzy dema. Odpaliłem potem Uncharted i wszystko jest cacy. Trzy sportowe gry zwalone u mnie (dema) od 1 producenta, więc jaki wniosek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ja z tymi ustawieniami to poważnie mówiłem, pokombinuj w tv z funkcjami obrazu, kolorami, kontrastem, ostrością itd.(czasem przez samo złe ustawienie obrazu gra wygląda źle, ale wystarczy pokombinowac i jest ok), sprawdz tez gre w roznych rozdzielczosciach, kabel tez jest wazny, masz componenta? czy tym standardowym co był z konsolą?

@d4ru

no to mozesz czuć sie wyjatkowo, ze mimo iz gra zbiera prawie max oceny za grafike, Tobie sie nie podoba. o gustach sie nie dyskutuje. tylko nie pisz takich brednii na forum, bo ktos kto nie mial stycznosci z grą gotów jeszcze w to uwierzyć, albo jeśli już piszesz, to zaznaczaj zawsze, ze to tylko Twoje bardzo subiektywne zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podłączone ps3 do tv kablem hdmi firmy QED za 250zł z metra więc chyba nie jest źle. Ta fifa wygląda jak wygląda ale jest całkiem przyjemna. Z resztą dla mnie zawsze liczyła się bardziej grywalność niż grafika a ta jak na fifę nie jest taka zła.Tylko w...a mnie ten ranking online bo jakoś dziwnie nalicza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zapewniam Cię, że z moim tv wszystko jest w porządku, z konsolą również... dla przykładu odpaliłem również demo NBA09 i co widzę? koszmarne wykonanie trybun, brak wygładzania z bliska (zębyyy) a w oddali już nie tylko ząbkowanie ale i pixeloza. To samo na NHL09 bo w nocy zassałem trzy dema. Odpaliłem potem Uncharted i wszystko jest cacy. Trzy sportowe gry zwalone u mnie (dema) od 1 producenta, więc jaki wniosek?

wniosek jest taki, ze musisz chyba sobie zrobic porzadny upgrade komputera skoro grafika i inne "ząbkowania" są dla Ciebie tak ważna

Gra wymiata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@d4ru

no to mozesz czuć sie wyjatkowo, ze mimo iz gra zbiera prawie max oceny za grafike, Tobie sie nie podoba. o gustach sie nie dyskutuje. tylko nie pisz takich brednii na forum, bo ktos kto nie mial stycznosci z grą gotów jeszcze w to uwierzyć, albo jeśli już piszesz, to zaznaczaj zawsze, ze to tylko Twoje bardzo subiektywne zdanie.

e tam z gta4 było to samo same 9 lub 10 za grafe a wcale tak pięknie nie jest chodź nie mowie ze źle bo mi się podoba ale na 9 nie zasługuję

...i znowu widzę wielkie zwalanie na złe telewizory, kable itp..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem wątpliwą przyjemność grać w ver Full FIFA 09.Skupię się na samym gamepleyu w mojej ocenie.Na początek to co mi się spodobało

a więc co niektóre animacje,patent z loadingiem licencja na wszystko no i zawodnicy wyglądają lepiej niż w ver 08.

To co złe podania -krótkie są ok,natomiast przeżuty piłki wzdłuż boiska górą ...szkoda gadać piłka zachowuje się jak balon napełniony helem,

Strzały też mnie nie zachwyciły są jakieś takie bezpłóciowe,nie czuć mocy przy mocnych a i techniczne też są nijakie.No i ten

wszechobecny blur.O AI się nie wypowiadam bo mecze były z żywym przeciwnikiem. Początkowo miłym patentem jest to jak zawodnik pokazuje się aby zagrać do niego ale po dwóch meczach zaczyna to już irytować gdy co chwile zawodnik w taki sam sposób pokazuje siebie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ze strzałami jest bardzo prosta sprawa i z przerzutami..umiesz strzelać, lecą takie bomby, ze az miło patrzec, nie umiesz-leca same balony. to samo z przerzutami nie wystarczy tylko kierunek i kólko..trzeba sie dobrze ustawic i bardzooo wiele zalezy tu od tego ile zawdonik ma długie podanie. Fifa po prostu nie jest newbie friendly, żeby ją oceniac trzeba sie najpierw nauczyc w nią grać(wiem to na własnym przykładzie, tez na poczatku strzaly wydawaly mi sie bez mocy, ale jak sie pozniej okazało to tylko przez to, ze nie potrafilem strzelac)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przewidywałem żadnych ograniczeń na wejście (oczywiście poza członkostwem w naszym forum) Oczywiście żeby pozostać trzeba będzie 1)grać 2)nie być bezgłowym kurczakiem i chyba tyle no i HS byłby mile widziany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktos, kto ma łącze 512 kb i gra w fife po sieci? Jutro chce kupic gre (o ile bedzie, mieszkam w krakowie) i chcialbym sie dowiedziec jak wyglada sprawa z lagami. Wiem, ze jutro bede mogl sam to sprawdzic ale niezmiernie mnie to ciekawi i chcialbym wiedziec juz, tu i teraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak tam polska liga i jej odwzorowanie? Sila zawodnikow jak i klubow, czy jst opara na tabeli z tamtego sezonu czy na obecnej formie? Stroje licencjonowane, zawodnicy chociaz podobni itd? Ile np taka wisla czy lech, nasi reprezentaci w p.UEFA maja gwiazdek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też sie pisze na gracza 15 lat gry w rozne piłki(wirtualne i w realu) robi swoje i bez zbytniego wychwlania sie uwazam ze grac umiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O co chodzi z tymi punktami? Kolesie maja po 20000, a ja za mecz dostaje 50-100.

Te punkty przechodzą z Fify 08, ja mam ich już ponad 80000, rozegrałem około 250 meczy online w F08 i 16 w F09.

10 meczy wygrałem i 6 przegrałem Taki ze mnie niedzielny gracz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy wiecie co zrobić, żeby ta gra tak nie klatkowała przy grze na stadionie Legii ?

pewnie wyjdzie patch.

ZWI,

to srednio dostawales 300-320 pkt za mecz, rozumiem, ze jak wygrywasz z kims na wyzszym poziomie to wiecej pkt?

Jak to sie tam liczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pewnie wyjdzie patch.

ZWI,

to srednio dostawales 300-320 pkt za mecz, rozumiem, ze jak wygrywasz z kims na wyzszym poziomie to wiecej pkt?

Jak to sie tam liczy?

Pewny nie jestem, ale punkty też się chyba dostaje za grę offline.

Po skończonej grze widać (+21) (+25) (+30) itp to są chyba te punkty.

Nie zwracam aż tak na to uwagi, gram dla przyjemności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pewny nie jestem, ale punkty też się chyba dostaje za grę offline.

Po skończonej grze widać (+21) (+25) (+30) itp to są chyba te punkty.

Nie zwracam aż tak na to uwagi, gram dla przyjemności.

ja tez nie, ale jak daja to chcialbym wiedziec za co, od czego zalezy czy dostane +23 czy +50.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie, ale jak daja to chcialbym wiedziec za co, od czego zalezy czy dostane +23 czy +50.

Jak grasz online i oddasz parę strzałów naciśnij na START, pojawią się punkty np. (+5).

Za mecze 5min zazwyczaj dostaję (+21) (+35) w takim mniej więcej przedziale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm.. w sumie dla mnie wazna jest liczba zwyciestw.

Ja gram na irlandzkim koncie, a dla Iroli nie ma statsow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×