Skocz do zawartości
Emir

Resident Evil 5

Rekomendowane odpowiedzi

Patricko wysłałem Ci zapa , jak będziesz chciał przejść grę na najwyższym poziomie to daj znać.

Na razie kończę przechodzić pierwszy raz i denerwuję się czasami , bo pamiętam czasy jak całą grę przebiegałem z revolwerem i RPD , a teraz cza się męczyć od początku ;)

Pliss pozostałych forumowiczów o nie spamowanie mnie prośbami o rotteny, niestety nie mam 17 lat i nieograniczonego czasu na granie :confused: nie dam rady pomóc wszystkim we wszystkim :whistling:

Ja wczoraj pisałem do Ciebie w tej sprawie.

Nie jestem z tych , którzy muszą coś mieć od razu , ale jednak prosił bym o pomoc z rottenami ;)

W zamian zadeklarować mogę się na forum że pomogę w dalszej wymianie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Nie jestem z tych , którzy muszą coś mieć od razu , ale jednak prosił bym o pomoc z rottenami ;)

W zamian zadeklarować mogę się na forum że pomogę w dalszej wymianie ;)

Dranz :) oczywiście pomogę :whistling: Patricko mnie olał :biggrin: to będę mógł czas zarezerwować dla Ciebie. Chwilowo delektuje się Ratchet&Clank ale jakoś wygospodaruje te 40-60 minut :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie olał, tylko po prostu to co chciałem to już mam :) A po co masz czas tracić niepotrzebnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko czytaj "między wierszami" ;) Właściwie to chylę czoło dla Twojego zapału, nie szukasz drogi na skróty - to się chwali :thumbsup: Szacun :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, spoko spoko :)

Swoją drogą to udało mi się pokonać tego gada ogromnego z hummera.

Dranz, ja gram teraz na najwyższym, ale gram sam, nie lubię grać co-op'ów (taki ze mnie samolub po prostu :P).

Ale moja rada jest taka, żeby przed przystąpieniem do Professionala zrobić sobie kilka broni z nieskończoną amunicją, będzie Ci o niebo łatwiej.

Nie musisz liczyć się z każdym nabojem, i na luzie możesz sobie pakować w każdego ile tylko chcesz.

Również polecam zrobić speed run na trybie Amateur (poniżej 5 godzin cała gra, bez problemu zrobisz), dostajesz nieskończoną rakietnice, która jest na bossów po prostu idealna.

Oczywiście normalnie też da rady, ale będzie dużo trudniej, szczególnie przy bosach, gdzie trzeba korzystać z normalnych broni, a nie "gratisa" typu miotacz ognia, itp.

Tak już z zupełnie innej beczki...

Chciałbym strasznie zagrać znowu w Residenta 2, wg mnie najlepsza część Residentów jaka kiedykolwiek była.

To zmieniane płyty w PSX'ie, żeby grać drugą postacią, ten klimat Raccon City...bajka!

Grafika poprawiona do HD i myślę, że Capcom znów mogłoby zarobić trochę $$$ na takim zabiegu, a fani myślę również by nie płakali z tego powodu :)

Po RE2 myślę, że Code Veronica zasługuje na uznanie. Ukończyłem zarówno na Dreamcaście jak i PS2.

O fabule pisał nie będę bo w większości Residentów była ekstra, szczególnie tych wcześniejszych.

PS.

Troszkę mi się rozpisało :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to o co chodzi z tymi jajkami. Mam platynę w RE5 i z tego co pamiętam to wystarczy trochę poszukać na tej farmie kur na jeziorze by zdobyć wszystkie. Poza tym, po 3 przejściach gry od jajek uginało się Inventory... Ten trofik wpada sam. Chyba, że chodzi o coś innego. Farmowanie kasy? Nie lepiej iść na likery w korytarzu U (5-2)? Dawno w to grałem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że w grze jest glitch, dzięki któremu można dublować jajka (rotten) i je potem sprzedawać. Jedno jajko to 2.000 kasy, przy jednej wymianie możesz mieć jajek max 45.

Ale do tego trzeba dwóch osób. I tak to się mniej więcej odbywa.

Ja osobiście wolę właśnie bić likersy jak będę potrzebował kasy. Póki co przechodzę jeszcze Professionala, także trochę kasy tutaj również wpadnie.

Czego będzie brakowało to się dorobi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tak całkiem z innej beczki. Jutro odbieram swoją wersję RE5 stąd pytanie będzie miał ktoś ochotę na COOP online jeśli tak proszę o kontakt via PW/PSN (GibbsonAFC).

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to o co chodzi z tymi jajkami ...

Jak nie wiadomo o co chodzi to znaczy że chodzi o kasę ;) dokładnie tak jak Patricko napisał. W opcji Co-op dwóch graczy o ile chce może bez ograniczeń między sobą powielać swoje inventory. Nie można przekazywać sobie jedynie skarbów i giwer; wszystkie inne itemy są tanie i nieopłacalne w powielaniu. Jajka rotten trzymają jednak cenę i każde zdublowanie inventory to dodatkowe 90.000$ dla któregoś z graczy :whistling: Cel? Oczywiście szybszy upgrade broni. Jedna taka akcja zajmuje jakieś 2-3 minut czyli znacznie szybciej niż ubijanie Licerków w korytarzach ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dranz :) oczywiście pomogę :whistling: Patricko mnie olał :biggrin: to będę mógł czas zarezerwować dla Ciebie.

Z góry wielkie dzięki za pomoc , tak jak pisałem jestem codziennie po 20:00 , wcześniej praca itp. ;)

Chciałbym strasznie zagrać znowu w Residenta 2, wg mnie najlepsza część Residentów jaka kiedykolwiek była.

To zmieniane płyty w PSX'ie, żeby grać drugą postacią, ten klimat Raccon City...bajka!

Grafika poprawiona do HD i myślę, że Capcom znów mogłoby zarobić trochę $$$ na takim zabiegu, a fani myślę również by nie płakali z tego powodu :)

Po RE2 myślę, że Code Veronica zasługuje na uznanie. Ukończyłem zarówno na Dreamcaście jak i PS2.

Dokładnie , CAPCOM sam niema pojęcia na jakiej żyle złota siedzi.

Ja na pewno zakupił bym RE 1 , 2 ,3 w wersji HD :)

Jedyny RE w którego bym jeszcze pociął to RE Zero - mam emulatora DOLPHIN na PC , tylko mam problem z płynnością gry :/ , a szkoda Mi kaski na WII albo Dreamcasta z powodu jednej gry.

A ja tak całkiem z innej beczki. Jutro odbieram swoją wersję RE5 stąd pytanie będzie miał ktoś ochotę na COOP online jeśli tak proszę o kontakt via PW/PSN (GibbsonAFC).

pozdrawiam

Ja jestem chętny , będę potrzebował CO-OP partnera do pomocy w przejściu gry na najwyższym poziomie trudności ;)

Na razie chcę ukończyć grę i dopakować magnuma na maxa + unlimited ammo , do tego wyrzutnia również unlimited i można walczyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Na razie chcę ukończyć grę i dopakować magnuma na maxa + unlimited ammo , do tego wyrzutnia również unlimited i można walczyć ;)

A ja przeszedłem PRO przy 1szym podejściu bez unlimited :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popchnąłem mojego RE po okazyjnej (dla mnie :whistling: ) cenie, i teraz mam zamiar kupić Resident Evil 5: Gold Edition.

Ruszą sejwy ze zwykłej wersji?

jesli zwykla edycja byla zupdatowana do najnowszej wersji (patch, ktory robi m.in. konwersje sejwow) to tak. jesli nie - to nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam prosze mi powiedziec czy w resident evil 5 mozna grac we dwie osoby juz od poczatku gry czy trzeba najpierw przejsc scenariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryb Co-op jest dostępny od ręki. Mamy do wyboru rozgrywkę on-line lub split-screen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam gdzie mam tego szukac bo nie moge jakos znalezc jest tylko opcja join second gamer i nie mozna w nia wejsc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SplitScreen

Odpal grę, misija dowolna. W trakcie grania uruchom drugiego Pad'a i naciśnij START, gra automatycznie wrzuci Cię do Inventory, po konfiguracji i zaznaczeniu READY w grze masz już dwie osoby i możliwość grania we dwójkę :thumbsup:

Co-op on-line

Dołącz do istniejącej gry, możesz dać random i wpadniesz do losowej gry lub też ustawić wyszukiwanie chapteru/poziomu i wyszukiwać konkretnej rozgrywki. Dołączasz, czekasz aż gracz dojdzie do checkpointu i automatycznie jesteście we dwójkę. Jeżeli chcesz grać na swoim servie z kimś to przy uruchamianiu gry ustaw odpowiednią opcję i po prostu licz na to że ktoś dołączy do Ciebie :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SORKI ALE JA NIE MAM OPCJI SCREEN ON CZY NAPEWNO MOWISZ O GRZE RESIDENT EVIL5 NA PS3

I GDZIE JEST OPCJA CO-OP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SORKI ALE JA NIE MAM OPCJI SCREEN ON CZY NAPEWNO MOWISZ O GRZE RESIDENT EVIL5 NA PS3

I GDZIE JEST OPCJA CO-OP

fp.JPG

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no co mam ps3 dopiero 3 dni i jeszcze nie bardzo wiem jak to sie robi włanczajac resident nigdzie nie moglismy znalezc opcji na dwoch graczy. nie trzeba czasmi miec właczonego internetu do tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W co konkretnie chcesz grać? W trybie Co-op po sieci z innymi graczami? Czy na split-screenie w dwie osoby na jednym TV na dwóch padach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W co konkretnie chcesz grać? W trybie Co-op po sieci z innymi graczami? Czy na split-screenie w dwie osoby na jednym TV na dwóch padach?

na jednym tv na dwóch padach split screenie. czy mogłbys mi powiedziec od poczatku jak sie robi po włączeniu gry bo właśnie siedze przed nia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz jakiś problem z oczami? :blink:

SplitScreen

Odpal grę, misija dowolna. W trakcie grania uruchom drugiego Pad'a i naciśnij START, gra automatycznie wrzuci Cię do Inventory, po konfiguracji i zaznaczeniu READY w grze masz już dwie osoby i możliwość grania we dwójkę :thumbsup:

(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AHA CZYLI WYSTARCZY ZE GRAJAC POJEDYNCZO WŁĄCZE DRUGIEGO PADA I OD RAZU POJAWIA SIE DRUGA OSOBA?? DZIEKI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AHA CZYLI WYSTARCZY ....

Tak, tak i wyłącz CAPS LOCK, nikt tu nie jest ślepy :wacko:

applause.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc, musze powiedziec ze gra jest swietna, jedynie kamerke w co-op - offline troche zepsuli no ale coz. Jakies porady dla nowego? Mam wersje Gold Edition dla PS Move ale to duzej roznicy nie ma. Na ile wam starcza ta gra ? tak aby przejsc. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×