Skocz do zawartości
Emir

Resident Evil 5

Rekomendowane odpowiedzi

Jezusie,Allachu,Buddo ta gra mnie doprowadza do rozpaczy.

Ogólnie kolega się chyba trochę zapędził, polecając odcinek south parka z mahometem wzywam do nie wzywania bogów na forum ażeby nie urazić innych (chociaż generalnie mnie to nie rusza).

Rozważam zakup tej gry na move jako gold edition, generalnie żona zapliła się do gry w resident evil w coopie, jedna osoba na padzie a jedna na kontrolerze ruchu. Stąd też moje pytanie, czy warto ją kupić wyłącznie ze względu na obsługę move?

Edytowane przez mrtwister

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie da się zagrać move'm w normalnej wersji? Czy ma to sens aby kupować drugą kopię gry, aby grać innym kontrolerem? ; P

Nie ma oddzielnej łatki?

Edytowane przez szycha_dot1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie da się zagrać move'm w normalnej wersji? Czy ma to sens aby kupować drugą kopię gry, aby grać innym kontrolerem? ; P

Nie ma oddzielnej łatki?

Nie ma odzielnej łatki i nie da się zagrać Move w zwykłej premierowej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Movem rozegrałem tylko jeden poziom(1-1) i muszę powiedzieć że średnio mi się to podobało

(fakt że w jednej dłoni trzymałem mova a w drugiej normalnego Dual Shocka nie posiadam niestety SubControlera do Move).

Edit

Zapomniałem dodać,że wreszcie skończyłem dziś grę na PRO i wpadła Platyna nr.15 :)

Edytowane przez akumatom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pomoże ktoś z 45 jajkami :tongue:, naprawdę ciężko z kasą w tej grze. Gra ktoś jeszcze w nią bo widzę cisza w temacie od kilku dni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisz do Tomo - ja bez niego nie wiem jak bym sobie poradził ;)

Ja swój egzemplarz RE5 już puściłem w obieg, a Tomo zbiera gry, także masz szansę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Instrukcja co do glitcha z powielaniem inventory w RE5 > KLIK

i jeszcze mały komentarzyk:

... Z uwagi na ilość osób które się rzuciły po jajka - akcję rozdawania rottenów zawieszam do odwołania :confused:

Dzięki Duzy77 że dbasz o to abym miał co robić w wolnym czasie ale przez to pomaganie Wszystkim we wszystkim brakowało mi już czasu na zwykłe granie. Pomijając klepanie w kółko bardzo miło wspominam np: ubijanie Weskera do 4 nad ranem :thumbsup: i ten miażdżący QTE w samolocie gdzie brakło mi już siły i musiałeś sam się z nim uporać - ekhmm bezcenne :biggrin:

@Kraciun

Czas aby inni samarytanie wyszli spod ziemi ;) Ewentualnie ustaw się z kimś kto też obecnie gra w Re5 i pomóżcie sobie nawzajem - ja tak zrobiłem i całą grę masterowałem wspólnie z Hoplita :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, no racja Tomo, racja - sorki, że Cie wskazałem, przecież przeglądasz forum... A takie pomaganie trochę zajmuje, a RE5 w szczególności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

......wczoraj niespodziewanie wpadła mi platyna :thumbsup::ok: zostaly mi do zdobycia "tylko" trofea w dlc ...jak ktos potrzebuje pomocy w przejsciu czy jakiejkolwiek pomocy to pisac chetnie pogram razem moj PSNid: zgrajaaaaaaaaaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

......wczoraj niespodziewanie wpadła mi platyna :thumbsup::ok: zostaly mi do zdobycia "tylko" trofea w dlc ...jak ktos potrzebuje pomocy w przejsciu czy jakiejkolwiek pomocy to pisac chetnie pogram razem moj PSNid: zgrajaaaaaaaaaa

Wysłałem PW :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

......wczoraj niespodziewanie wpadła mi platyna ...

Zaskakujące jest tutaj stwierdzenie "niespodziewanie" Pamiętam jak męczyłem platynę w RE5 i nie bardzo pasuje mi tutaj to określenie. Mimo wszystko gratuluję i fajnie że zdeklarowałeś(aś) pomoc ... wielu pewnie chętnych się znajdzie :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaskakujące jest tutaj stwierdzenie "niespodziewanie" Pamiętam jak męczyłem platynę w RE5 i nie bardzo pasuje mi tutaj to określenie. Mimo wszystko gratuluję i fajnie że zdeklarowałeś(aś) pomoc ... wielu pewnie chętnych się znajdzie :thumbsup:

hehe uzylem takiego okreslenia poniewaz bylem przekonany ze musze zebrac wszystkie trofea ..pozniej dopiero sie okazalo ze dodatkowe trofea z dodatków dlc sa liczone "osobno" i nie potrzebne do platyny :pardon:hehe i nie moge powiedziec ze sie nie umeczylem ...momentami bylem zalamany :laugh: ze juz nie daje rady ,z czasem nabralo sie wprawy i prawie wszedzie powpadaly s :thumbsup:

ogolnie gra rewelacyjna

POZDRAWIAM

SEBA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... bylem przekonany ze musze zebrac wszystkie trofea ..pozniej dopiero sie okazalo ze dodatkowe trofea z dodatków dlc sa liczone "osobno" ...

W każdej grze masz tak że trofea z dodatków nie są wymagane do platyny ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż platyna jest dość prosta, ponieważ najtrudniejsze to chyba tylko przejdź grę na poziomie proff., a po zdobyciu infinite RPG zmienia się ono magicznie w pucharek na brąz. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba że ktoś taki jak ja uprze się żeby przejść PRO przy pierwszym podejściu do gry. Bez nieskończonej amunicji i rpg to naprawdę było niesamowite wyzwanie :thumbsup: Udało się :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pro chyba się odblokowywało po przejściu Veterana. Ja od Veterana zacząłem i załamka na początku od razu jak nie mogłem uciec spod topora. Kilka dni się męczyłem, nachodziły mnie nawet głupie myśli, żeby obniżyć poziom trudności ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duzy77 można to było obejść. Wystarczyło w trybie co-op przejść z kimkolwiek chapter 1.1 na PRO, potem już mogłeś sobie dalej lecieć sam fabułę bez konieczności przechodzenia Weterana.

Ja właśnie tak zrobiłem, mam platynę a przeszedłem tylko PRO, a później na easy robiłem "ESKI" w chapterach. Normala i Weterana wogóle nie ruszyłem ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy jak kupie gre z obsługa move czy bede mogl grac na padzie normalnie pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, będziesz mógł, dotyczy to również każdej innej gry, która wykorzystuje MOVE (poza tymi dedykowanymi oczywiście, typu Sport Champions, itd.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaskakujące jest tutaj stwierdzenie "niespodziewanie" Pamiętam jak męczyłem platynę w RE5 i nie bardzo pasuje mi tutaj to określenie. Mimo wszystko gratuluję i fajnie że zdeklarowałeś(aś) pomoc ... wielu pewnie chętnych się znajdzie :thumbsup:

ja równiez jestem zaskoczony, myslałem że tofea z dlc versus sa potrzebne do platyny, jesli nie to zaraz zabieram się za RE5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc mam prosbe szukam kogos do zrobienie professionala poniewaz shiva wogole nie ogarnia jak dostaje szczala i umiera zamiast mnie uratowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc mam prosbe szukam kogos do zrobienie professionala poniewaz shiva wogole nie ogarnia jak dostaje szczala i umiera zamiast mnie uratowac.

Dawno nie grałem, Jak będę on-line śmiało zapraszaj. Chętnie zagram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc mam prosbe szukam kogos do zrobienie professionala poniewaz shiva wogole nie ogarnia jak dostaje szczala i umiera zamiast mnie uratowac.

hehe to fakt na profesionalu Sheva jest lekko "walnięta" ale niestety profesional na tym chyba polega ze trzeba radzic sobie samemu...oczywiscie jestem chetny zapros mnie, napisz kiedy co i jak i z checia pomoge wbic professional

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc mam prosbe szukam kogos do zrobienie professionala poniewaz shiva wogole nie ogarnia jak dostaje szczala i umiera zamiast mnie uratowac.

Pisałem to już wcześniej, ale napiszę jeszcze raz. Najlepszym sposobem na pokonanie Professionala w singlu jest najpierw ukończenie gry na niższym poziomie, a następnie dopakowanie sobie jakąś broń na maksa, tak żeby miała nieskończoną amunicję.

Ja grałem tak, że ukończyłem najpierw grę na Normalu, a potem na Hardzie, to miałem już bronie dobrze zrobione i mało brakowało do maksa.

Pofarmiłem na Lickersach kasy, żeby dobić do broni dla mnie i dla Shevy. Zrobiłem sobie rewolwer i jej chyba też o ile dobrze pamiętam.

Kilka godzin farmienia i spokojnie możesz sobie zrobić każdą broń na maksa. Metod z jajkami w ogóle nie robiłem.

Potem Professional leci bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można też po pierwszym przejściu na niższym poziomie poprawić wybiórczo czasy na chapterach i odblokować sobie bazookę z nieskończonymi rakietami. Dostajemy ją za przejście gry poniżej jakiegoś tam czasu - niestety obecnie nie pamiętam jakiego :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×