Skocz do zawartości
Emir

Resident Evil 5

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadza się, zapomniałem o tym.

Robiąc każdy Chapter na "S", dostajemy potem Bazookę. Można je robić nawet na najłatwiejszym poziomie, także prosta droga do dobrej broni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko, infinity bazooka dostaje się za przejście gry w czasie poniżej 5 godzin :yes:

Wszystko na "S" jest potrzebne tylko do wykupienia ostatniej z figurek w sklepie :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bleh, no to rzeczywiście trochę namieszałem :P Za dużo tych nagród w tej grze XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hoplita wyslalem zapro;]

natalcia wysle wieczorkiem;d

Patricko mam ztuningowane na maxa prawie wszystkie bronie mam tez bazoke ale co mi z tego jak np w jakims chapterze nawalam do kolesi ktos rzuci czyms ja juz umieram a ta se szczela i wali ja to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo masz naciskać kółko, wtedy od razu Cię uratuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo masz naciskać kółko, wtedy od razu Cię uratuje.

no niby to pomaga ale slabo wczoraj przechodzilem chapter z weskerem i jill co jej trzeba to dziadostwo sciagnac z klaty na profesionalu 39 deathow mialem juz robilem tak ze shiva nie maila zadnych broni tylko spreye i o ile na poczatku jest ok ale za 3-4 razem potrzebuje uleczenia dusze o a ta wali jana i stoi obok.

no latwo nie bylo ale platyna dzis wpadla:D

jak ktos chce pograc albo potrzebuje helpa to niech pisze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W etapie gdzie ściągamy to dziadostwo z klaty Jill musisz zrobić perfect QTE, jeżeli oberwiesz kopniakiem od Jill to giniesz od razu i to czy grasz z AI czy z żywym człowiekiem nie ma kompletnie żadnego znaczenia :whistling:

Nawet jeśli partner/komputer zdąży cie potraktować sprayem to i tak zginiesz <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

czy przy zdobywaniu trofea "They Belong in a Museum" , możemy sprzedawać te kamyczki,kryształki czy musimy je trzymać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak już będzie działać psn pomógłby ktoś pomóc zdobyć trofeum The Works?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak już będzie działać psn pomógłby ktoś pomóc zdobyć trofeum The Works?

Weź granatnik z nabojami oślepiającymi, partnerowi pozostaw puste inventory i odpal chapter 2.1 na normalu i dojdź do momentu gdzie napotykasz grubego zombiaka, trzaśnij go z granatnika w ciasnym przejściu i walnij pierwszy cios, partner z racji ograniczonej ilości miejsca również go uderzy po czym ty dobij combosa jako trzeci. Wpada za każdym razem, poniżej filmik poglądowy :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Da się zrobić tak że mam 2 telewizory 2 pady i jedną konsole grać w co-opa

Ja na jednym telewizorze a druga osoba na drugim? Na jednej konsoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się :no:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okey dzieki The works mam zrobione.

Mam pytanko Master of removing da rade zrobić z komputerem? czy trzeba z kimś z PSN?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na niższych poziomach trudności da się z "komputerem".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Mam pytanko Master of removing da rade zrobić z komputerem? czy trzeba z kimś z PSN?

Ja zrobiłem z kompem na najłatwiejszym, ważne aby nie próbować zerwać kamienia w momencie gdy **** leży na ziemi, musisz to robić gdy partner (komp lub inny gracz on-line) przytrzymuje przeciwnika :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a z trafienien złotego jajka jak jest ? bo brakuje mi do kompletu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpal level gdzie jest pływanie łódką i kilka wysepek, na niektórych z nich są kurniki, przeszukaj je a za którymś razem na pewno trafisz to złote, jaja to totalny random i nie ma miejscówek gdzie są rzadziej lub częściej, najgorzej podobno trafiają się rotteny, ze złotymi nie miałem jakiś większych problemów ... :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpal level gdzie jest pływanie łódką i kilka wysepek, na niektórych z nich są kurniki, przeszukaj je a za którymś razem na pewno trafisz to złote, jaja to totalny random i nie ma miejscówek gdzie są rzadziej lub częściej, najgorzej podobno trafiają się rotteny, ze złotymi nie miałem jakiś większych problemów ... :thumbsup:

to ten level gdzie płyniemy w 3 Josh , Chris i Sheva ? gdzie płyniemy do Irvinga ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bank jesteś w nim we dwójkę, lokalizacja chapteru znajduje się na jakiś bagnach czy coś w tym stylu, pływasz ślizgaczem ze śmigłem z tyłu, musisz wyzbierać kawałki klucza do otwarcia drzwi żeby iść dalej, nie pamiętam numeru chapteru ale na pewno to co napisałem powinno Ci wystarczyć do zorientowania się o który mi chodzi ;)

EDIT: Mała pomoc, numer chapteru to 3.1 :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to pozostał jeszcze veteran , figurki , wszystkie bronie , i wszystkie bronie na maxa ulepszone i wszystkie kryształki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wszystkie najbardziej pracochłonne trofea w RE5;

- Veteran? Po co veteran, wystarczy przejść samego Profesionala, poczekaj na odpalenie PSN i dołącz do kogoś na PRO,

- Figurki, nie wiem czy masz świadomość ale musisz wszystkie rozdziały przejść na "S" żeby odblokować ostatnią z nich,

- bronie i ulepszenie na maxa, generalnie jakieś 4-5 razy ukończysz grę i powinno starczyć kasy na dopakowanie wszystkiego,

- kryształki, sugeruje youtube'a po dwóch przejściach gry żeby poszukać brakujących skarbów,

W sumie to jakieś 3,5 miesiąca grania i powinieneś podobijać wszystko :) oczywiście żartuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

It took 24 days, 19 hours, 43 minutes, 20 seconds to achieve this platinum, z przerwą na wbicie platyny w uncharted :DF :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

re5 i re5 gold maja osobny system trofeów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie :no:

Wersja GOLD ma obsługę Move'a i większość dostępnych dodatków masz za free na płycie :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×