Skocz do zawartości
DaraS

Frag Fx

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem to, ale powtarzam frag to nie K+M. To nie jest to samo. Jest inna szybkość, czułość itd. Oczywiście jest łatwiej niż na PADzie na początku, ale później to jest szlifowanie umiejętności. I mając fraga, grając w MW2 uważam, że od pewnego momentu (po opanowaniu Pada na normalnym poziomie) osobę z Fragiem można ustawić na równi z osobą z Padem (jeśli chodzi o łatwość i jakość, jeśli według wielu osób Pada nie jest nawet lepszy).

No i tak szczerze, zakładając, że grasz w FPS i spotykasz na jednej sesji 2 osoby z fragiem i resztę PADowców to gra Ci się gorzej? Widzisz różnicę, potrafiłbyś tak z gry zobaczyć kto ma fraga, a kto Pada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem kazdy ma prawo grac na czym chce na piecu tez ludzie maja rozne myszki jedni za 40zl z tesco inni jakies pro myszki za 500 zl do tego podkladki tez za grube pieniadze ale niby kazdy ma myszke i teoretycznie szane sa takie same tak? nie uwazacie (mowie do przeciwnikow Fraga) zer ten z lepszym sprzetem ma latwiej i tak samo jest na konsolach musicie sie do tego przyzwyczaic ze z czasem bedzie przybywac kontrolerow i to roznych teraz jest frag pozniej bedzie cos innego co ulatwi gry. Cos na otarcie samrkow to to ze jak ktos nie ma zacieciecia i smykalki do fps to nawet najlepszy sprzet mu nie pomoze to ze kupi fraga nie uczyni z niego lepszego gracza trzeba tez pocwiczyc. Tu mozna wziac sportowcow pod lupe bo niby gry juz zaczynaja byc esportem, patrzac na pilkarzy ci z B klasy nosza buty tanie a ci najlepsi maja odlew swoejej stopy i buty sa idealnie dopasowane komu jest latwiej kopnac precycyjnie? Kazdy dazy do osiagniecia mozliwie najlepszych wynikow podkreslam mozliwie roznymi sposobami jedni treningiem inni treningiem i upgradem swojego sprzetu na jakim graja. Dziekuje

Edytowane przez wegiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja jest jałowa. Niech każdy gra na czym chce. Obrońcom równości i sprawiedliwości muszę zdradzić pewną okrutną prawdę: sprawiedliwości nie ma. Rodzimy się różni, mamy różne zdolności jeden pisze wiersze, drugi jest dobry z fizyki. Co do grania podniesiono w tej dyskusji już tyle argumentów, że nie wiem o czym mówimy. A TV na jakim gramy to nie ma znaczenia ? Jeden ma 14"CRT a drugi FULL HD LED 50".Gra się tak samo ? Nie sądzę. Nie wyobrażam sobie walnięcia headshota np. w Battlefield 1943 z bardzo dużej odległości na maleńkim tv. Na moim 37" głowa to kropka a na 14" ? No i co ? Jest sprawiedliwie ? Na turniejach - tak - warunki takie same dla wszystkich ale w domu niech każdy gra jak i czym chce. Żeby była jasność nie posiadam żadnych kontrolerów poza padem (i pilotem) ale nie widzę problemu w takich udogodnieniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem kazdy ma prawo grac na czym chce na piecu tez ludzie maja rozne myszki jedni za 40zl z tesco inni jakies pro myszki za 500 zl do tego podkladki tez za grube pieniadze ale niby kazdy ma myszke i teoretycznie szane sa takie same tak? nie uwazacie (mowie do przeciwnikow Fraga) zer ten z lepszym sprzetem ma latwiej i tak samo jest na konsolach musicie sie do tego przyzwyczaic ze z czasem bedzie przybywac kontrolerow i to roznych teraz jest frag pozniej bedzie cos innego co ulatwi gry. Cos na otarcie samrkow to to ze jak ktos nie ma zacieciecia i smykalki do fps to nawet najlepszy sprzet mu nie pomoze to ze kupi fraga nie uczyni z niego lepszego gracza trzeba tez pocwiczyc. Tu mozna wziac sportowcow pod lupe bo niby gry juz zaczynaja byc esportem, patrzac na pilkarzy ci z B klasy nosza buty tanie a ci najlepsi maja odlew swoejej stopy i buty sa idealnie dopasowane komu jest latwiej kopnac precycyjnie? Kazdy dazy do osiagniecia mozliwie najlepszych wynikow podkreslam mozliwie roznymi sposobami jedni treningiem inni treningiem i upgradem swojego sprzetu na jakim graja. Dziekuje

Powiem tak. Twoje tłumaczenie jest śmieszne....Jeżeli jesteś taki dobry to zapraszam na CS:S ESL 1 on 1, pokażesz co potrafisz, bo na konsoli pewnie "kozaczysz". A może na PC też Cię biją ? Kiedyś także posiadałem myszkę za 40 zł i nie miałem problemów z zabijaniem. Po jakimś czasie mycha padła, więc trzeba było wymienić sprzęt na nowy. Uzbierałem sobie na moją pierwszą "profesjonalną - jeżeli tak to można nazwać" myszkę Razer i jakoś skill mi nie przybył. Pad a mysz to różnica kolego. Nikt nie miałby żadnych pretensji gdyby frag byłby od Sony. A jest od firmy trzeciej. Wszystkie prezentacje odbywają się na padzie, a nie na fragu lub innym sprzęcie tego typu. Na konsolach i PC nie ma pierwszej i drugiej ligi więc uzasadnienie nawiązujące do piłki nożnej nie ma nic wspólnego z tematem. Mam konsolę od 4 miesięcy i nie płaczę, że nie mam fraga i nie umiem grać w fps :(. Wszystko jest kwestią czasu. Skoro miałeś czas na PC, żeby opanować myszkę to czemu nie grasz na padzie ? To też jest sprzęt podstawowy tak jak myszka na PC. Nie mówię tu o wszystkich, ale są ludzie którzy kupują fraga, żeby być na czele stawki( To się nazywa chora ambicja) i z twojej wypowiedzi mogę wywnioskować że należysz do tej grupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie przesiadłem sie z dual fraga na pada w BBC2. I o dziwo dużo lepiej idzie mi na padzie :-) W MW2  lepiej szło na fragu. Więc może to kwestia gry, podejścia, dnia, ruchu planet? ;-) Ale jakby trafił sie kupiec sprzedam fraga. Komplet sprawny tylko podkładka się trochę przybrudziła. Jak ktoś chętny niech pisze. pm[malpa]bjj.waw.pl

pzdr

pm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie mam taki problem dziwny xD zakupilem sobie fraga i odpalilem na GTA ale jakos nie da sie strzelac. czego to moze byc wina? to trzeba jakos ustawiac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeczytalem temat od poczatku bo zainteresowalem sie fragiem...szczerze mowiac konkretnych informacji jest bardzo niewiele zdecydowana wieszkosc dyskusji polega na klotni ze frag to nieuczciwa gra , ze jest dla lamerow itd....na forum jestem od niedawna i przyznaje ze sterowanie padem np w KZ2 sprawia mi problemy. W tej chwili dostepne sa fragi v1, v2, i jest bezprzewodowy sfx pro. Po przeczytaniu 20 stron klotni i debaty dochodze do wniosku ze chyba najlepszym wyborem w tej chwili jest frag v2. Mam prozbe do osob ktore tego sprzetu uzywaja czy moga sie wypowiedziec. Interesuja mnie konkretne wypowiedzi, wiec osoby ktore fraga nie uzywala moglby nie zabierac glosu. Forum tracie wtedy na wartosci a kolejne posty nie wnosza zadnej wiedzy merytorycznej

pozdrawiam wszystkich forumowych napinaczy! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KZ2 ma tak skonstruowane sterowanie ponoc, ze na fragach itp jest niemalze niegrywalny. Sprobuj narazie pograc na padzie w MW2 albo jakies BF BC2. Jezeli kupisz fraga dla KZ2 to sie troche rozczarujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo gier było przystosowane do grania padem. Najnowsza odsłona AVP jak i wiele innych tytułów zostało zwolnione do tego stopnia aby gra na padzie była możliwa. Niestety mysz wyprzedza pada dlatego programiści gier konsolowych dbają o to aby rozgrywka była odpowiednio wolna ale i płynna. Dlatego uważam, że granie na fragu jest bezsensowne. Nawet w Review Territory na Hyper'ze nie słyszałem żeby była jakakolwiek rozmowa na temat fragów. Co prawda śmieją się czasami ze sterowania padem, ale bardziej wyczuwał tam nutkę żartu niż krytyki :). Więc panowie konsolowcy używajmy pada !! :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wcześniejszego postu majstra. Tak mam chorą ambicję żeby być top 1 w rankingu tak jak każdy fragowiec. Gram na ps3 pod 10h dziennie żeby jakiś "frajer z padem" mnie nie wyprzedził przyapdkiem. Już zadowolony, udowodniłeś że każdy fragowiec to maniak ps3, który ma "amibcje w grach"

Żeby nie było to wszystko to sarkazm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wcześniejszego postu majstra. Tak mam chorą ambicję żeby być top 1 w rankingu tak jak każdy fragowiec. Gram na ps3 pod 10h dziennie żeby jakiś "frajer z padem" mnie nie wyprzedził przyapdkiem. Już zadowolony, udowodniłeś że każdy fragowiec to maniak ps3, który ma "amibcje w grach"

Żeby nie było to wszystko to sarkazm.

Szkoda gadać...Nie wiem co stary bierzesz, ale zmień dilera lub bierz o połowę mniej. Po za tym moja wypowiedź w żaden sposób nie krytykuje fragowców. Porównałem model gry na PC i konsolach, to wszystko. Ty natomiast zachowujesz się jak dziecko...Skoro dla Ciebie najlepszą obroną jest atak to życzę powodzenia w doczesnym życiu. Zobaczymy jak daleko zajdziesz tak postępując. Tyle w tym temacie. Nie mam zamiaru więcej odpowiadać na Twoje posty bo to strata mojego cennego czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Twoje tłumaczenie jest śmieszne....Jeżeli jesteś taki dobry to zapraszam na CS:S ESL 1 on 1, pokażesz co potrafisz, bo na konsoli pewnie "kozaczysz". A może na PC też Cię biją ? Kiedyś także posiadałem myszkę za 40 zł i nie miałem problemów z zabijaniem. Po jakimś czasie mycha padła, więc trzeba było wymienić sprzęt na nowy. Uzbierałem sobie na moją pierwszą "profesjonalną - jeżeli tak to można nazwać" myszkę Razer i jakoś skill mi nie przybył. Pad a mysz to różnica kolego. Nikt nie miałby żadnych pretensji gdyby frag byłby od Sony. A jest od firmy trzeciej. Wszystkie prezentacje odbywają się na padzie, a nie na fragu lub innym sprzęcie tego typu. Na konsolach i PC nie ma pierwszej i drugiej ligi więc uzasadnienie nawiązujące do piłki nożnej nie ma nic wspólnego z tematem. Mam konsolę od 4 miesięcy i nie płaczę, że nie mam fraga i nie umiem grać w fps :(. Wszystko jest kwestią czasu. Skoro miałeś czas na PC, żeby opanować myszkę to czemu nie grasz na padzie ? To też jest sprzęt podstawowy tak jak myszka na PC. Nie mówię tu o wszystkich, ale są ludzie którzy kupują fraga, żeby być na czele stawki( To się nazywa chora ambicja) i z twojej wypowiedzi mogę wywnioskować że należysz do tej grupy.

Miałem na myśli ten post. Zwłaszcza jego początek i końcówkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paramedic ja posiadam v.2,bardzo fajny szprzecik,nie jest to moze to samo ca klawiatura i mysz na kompie ,ale daje rade i gra sie zdecydowanie lepiej i przyjemniej niz na padzie,uzywalem swojego fraga w kz2 ,resistance ,cod waw ,cod mw2 ,a nawet uncharted 2 ,takze moge szczeze polecic ,choc na twoim miejscu zastanowilbym sie nad nowsza wersja bezprzewodowa bo z tego co czytalem ma zdecydowanie lepsza mysz i ogolnie ponoc jest lepiej wykonany

do Qgar : niepisz bzdur ,z twojego postu wynika ze nawet nie miales okazji grac w kz2 na fragu,ja przegralem w kz2 fragiem ponad 200 godzin i gralo sie rewelacyjnie ,wszytko kwestia ustawienia kontrolera pod siebie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli ten post. Zwłaszcza jego początek i końcówkę.

Sory stary :P .Myślałem, że bezpodstawnie się do mnie przyczepiłeś :P. A tak po za tym tamten post był odpowiedzią do kogoś innego :P i przyznaję, że byłem w stanie wskazującym i trochę przesadziłem :). Po prostu kolega mnie zdenerwował :). Wiem, że ty jesteś inny od tych "maniaków". Każdy ma prawo grać tym czym się mu podoba, ale nie zaprzeczysz, że ludzie kupują to także dla zwiększenia statystyk :P (zwłaszcza Niemcy :) ). Grałem ostatnio z takimi :P. Jak przegrali mapę to wszyscy krzyczeli "nein" i wyzywali wszystkich kogo mogli, ale to już tak po za konkursem :). I zaznaczam jeszcze raz, że post nie był kierowany do Ciebie :).

Paramedic ja posiadam v.2,bardzo fajny szprzecik,nie jest to moze to samo ca klawiatura i mysz na kompie ,ale daje rade i gra sie zdecydowanie lepiej i przyjemniej niz na padzie,uzywalem swojego fraga w kz2 ,resistance ,cod waw ,cod mw2 ,a nawet uncharted 2 ,takze moge szczeze polecic ,choc na twoim miejscu zastanowilbym sie nad nowsza wersja bezprzewodowa bo z tego co czytalem ma zdecydowanie lepsza mysz i ogolnie ponoc jest lepiej wykonany

do Qgar : niepisz bzdur ,z twojego postu wynika ze nawet nie miales okazji grac w kz2 na fragu,ja przegralem w kz2 fragiem ponad 200 godzin i gralo sie rewelacyjnie ,wszytko kwestia ustawienia kontrolera pod siebie

Nowy frag wygląda estetyczniej. Niestety z wielu źródeł (choćby testy na Youtube etc.) dowiaduję się, że wersja v2 jest lepsza od nowszej wersji :). Może i zmienili dpi, ale czułość jest nieporównywalna :). Dla kogoś kto jest tzw. "low sensowcem" będzie dobry jednak dla ich przeciwieństwa nie. Co do sterowania w KZ2 kumple używający fraga też się na nie skarżą :). Mówią, że i tak czuć ten "ciężar" postaci. Może kolega nie grał na padzie w KZ2 doś długo, aby porównać oba sprzęty :P. Możemy zagrać w Uncharted 2 :P. Na razie widziałem tam mało Polaków fragowców :P i chętnie zobaczę jak dajesz radę na tym sprzęcie :P. Trzymałem to urządzonko w ręce i nie przypadło mi do gustu :P. Może dlatego, że przyzwyczaiłem się do mojego kochanego Razera Diamondback 3G :). Po za tym jestem leworęczny i jakoś trudno mi było wciskać przyciski. Było nawet zabawnie :P. Może gdybym był praworęczny byłoby inaczej :).

Edytowane przez M4JsT3R : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem o co pianę bijecie. Mnie tam nie przeszkadza, że sobie wyposażyli się w 'frag'a byleby nie grali ze mną w multi ładnie ich oznaczać żeby szybko kick'nąć albo w ogóle blokować dostęp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaliczyłem z tego co pamiętam całego singla (wiele nerwów) w KZ2 na padzie (na jakimś słabszym poziomie) i powiem, po przejściu na fraga grało mi się lepiej. Miałem większą chęć i kontrolę nad celownikiem. Frag jest zdecydowanie tylko dla praworęcznych. Ustawienie idealnie pod siebie fraga w KZ2 zajęło mi dwie sesje po 2 lub 3 godziny, w multi. (niska czułość). W MW2 to po prostu magia... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Kupiłem nie dawno Frag pro i kiedy chce przeprowadzić update to myszka i nunchuck jakoś się opierają tzn. ładowanie zatrzymuje się tak na 5%, przekaźnik już po updatecie, więc co jest?

I drugie pytanie ze sterowaniem. zmieniłem ustawienia przycisków, tylko jak wsadzić nowe sterowanie?

Z góry dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Kupiłem FragFx v2. No i mi nie działa. Tzn. mruga niebieska lampeczka, lecz nie reaguje żaden przycisk. Bardzo proszę o pomoc. Zmieniłem przypisanie kontrolera i nie działa :(

/ Działa

Edytowane przez HoOl!g4N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym wymienić z wami moje odczucia co do już nie tak nowego kontrolera do PS3. Jestem jego posiadaczem już tak około pół roku i jeśli mam być szczery oczekiwałem od niego więcej, żeby nawet nie powiedzieć ze się na nim bardzo rozczarowałem, sądziłem ze to będzie rewolucja wśród kontrolerów do PS3 jednakże po obcowaniu z nim jest to zwykła namiastka prawdziwego kontrolera do PS3. Dla nie wtajemniczonych jest to "myszka" bezprzewodowa z powiedzmy nunchakiem w drugiej ręce, producent zastrzega sobie świetną dokladność, oraz osiągalność niczym na myszce do pieca. Ja jednak czuje jakbym ruszał analogiem od zwykłego pada tylko mniej dokładnie. To jest Mój wniosek co do kontrolera SFX FRAG Pro.

O to kilka zdjęć:

http://www.novagame.pl/upload/SFX%20Dual%2...0Pro_ps3_02.jpg

http://www.consoledigest.com/wp-content/up...Pro-for-PS3.jpg

A co Wy o nim sądzicie? Czekam na odpowiedzi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest już taki temat w którym z tych myszkopodobnych kontrolerów wygrywa FragNstein z tego co ludzie piszą. Byłem bliziutko kupienia fraga ale poszły wieści o PSMove we wrześniu i dałem spokój. Męczę na padzie do bólu dalej. O , przeniesiono od razu.

Edytowane przez kyron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , moze ktos wie jak przestawic os sterowania bo jak poruszam mysza w lewo albo w prawo to na ekranie kursor jedzie gora dol, nie wiem czy to w grze czy w ps3 trzeba cos ustawic :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WolfGun, to prawda nie steruje sie tym tak jak myszka od kompa nie mniej dl aosob ktore przesiadaja sie z kompa na konsole po raz pierwszy tak jak ja jest to jakies rozwiazanie, ja wolal bym np zamiast jakiegos gratisa do konsoli w postaci kabla pilota czy nawet gry, dostac fraga,Ja o malo co nie sprzedalem swojej konsoli tak mnie irytowalo celowanie na padzie, wiadomo praktyka czyni mistrza i jest coraz lepiej, ale jak mam wybor to wole w stzrelanki grac na fragu , jestem zdania ze jak by spotkaly sie osoby o takich samych umiejetnosciach to ta na fragu ma przegae zedy 20%. .Pisze o fragu fx v2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

Gra z was W FPSy Dual SFX Frag Pro firmy splifish bezprzewodowym na konsoli bądź PC ?? Mam pytanie gdyż jak gram w trybie game mode około 15 min , to po tym czasie dioda PS/Mouse zaczyna mrugać na czerwono i nie działa np przycisk R2 czyli zoom ! irytuje to mnie strasznie ,miał z was ktoś taki problem. Generalnie dioda PS/Mouse w trybie Game Mode powinna się świecić na niebiesko ciągle . Temat jest dla mnie bardzo wazny gdyz nie wiem czy reklamować frag'a czy tylko coś mam pozmieniać

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy po update firmware na 3.5 Frag FX 2 SE działa? istnieją obawy że firmware blokuje nieoryginalne pady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Po instalacji najnowszego firmware 3.50 wszystkie fragnstein'y przestały być kompatybilne z PS3. Początkowo myślałem, że się zepsuł lub wyczerpały się baterie. Pierwsze co zrobiłem to włożyłem baterie do ładowarki, a następnie zacząłem szukać w internecie czy "nagle" niedziałający FnS ma coś wspólnego z nowym firmware. Z godziny na godzinę pojawiało się coraz więcej osób z tym samym problemem, więc już wszystko było jasne. Na szczęście firma bannco bardzo szybko wypuściła stosownego patch'a, który ma podobno rozwiązać problem. Od dwóch dni przeszukuję internet w poszukiwaniu jakiegoś inteligentnego postu, który wyjaśni jak mam zainstalować tego patch'a na mojej konsoli. Wiele osób tylko chwali firmę za stosowną poprawkę i twierdzi, że po niej FnS znowu zaczął działać. Dlatego postanowiłem napisać tego posta z nadzieją, że może ktoś wie jak to zrobić. Na razie próbowałem tylko jednego sposobu tzn. zapisanie patch'a na pendrive w odpowiednich katalogach (pendrive:PS3/UPDATE/), ale niestety konsola niczego nie wykrywa.

Czy jest ktoś kto będzie w stanie mi pomóc (i zapewne wielu osobom również)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×