Skocz do zawartości
DaraS

Frag Fx

Rekomendowane odpowiedzi

Piękny elaborat ;) Jednak nie zmienia on faktu, że używanie Fraga w multi to oszukiwanie wszystkich innych grających na padzie. Nie potrafisz grać na padzie? Wypad na PC i tyle. Granie na konsoli fragiem z innymi to najniższy stopień oszukiwania w grach jaki znam. Prawdziwa podłość. A teraz możecie sobie (nie mnie), udowadniać, że jest inaczej ;) Przekonanie siebie, że nie robi się nic złego to podstawa by czuć się lepiej kiedy kopie się innych :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oni dalej swoje.... W takim razie kierownica to takze oszustwo, bo pozwala lapiej panowac nad pojazdem w grze i ten kto na niej gra z kims, przez siec to czituje, bo temu bez jest trudniej. Juz widze texty, "kierownica to nie to samo" :). BO przeciez sony nie wydalo swojej oficjalnej kierownicy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, bo dla kierownicy jest specjalnie zaprojektowana obsluga. Frag natomiast podszywa sie pod sixaxisa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W porzadku, w single player ludzie niech graja na czym tylko chca, ale czy w multi nie powino byc tak ze skoro Frag jest linczowany, to kierownica takze?!

Skoro domyslnym kontrolerem jest pad, to niech wszyscy graja fair i na online w samochodowki pociskaja na padzie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... ale na padzie chyba jest łatwiej niż na kierownicy (mniej namachać się trzeba :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś tego fraga? naprawde dobrze się gra na tym sprzęcie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako długoletni posiadacz komputera zdecydowanie polecam to rozwiązanie. Po przejściu 9 gier w stylu Killzone nie nabrałem takiej wprawy w obsłudze pada jak w ciągu 15 minut z COD MW2.

Mam fraga od tygodnia i już oczekuje na nowego bezprzewodowego, a starego na kablu albo sprzedam albo zostawię. Kasy nie żałuje, choć nie jest to tanie rozwiązanie, ale przyjemność z grania niesamowita, tak samo zresztą jak na kierownicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,mogę parę słów powiedzieć miałem to przez tydzień wersję V2,to były moje najgorsze 7 dni w historii grania na ps3 (testowałem tylko na Cod4MW mp ) .Wiem że wiele osób wypowiadało się w superlatywach o tym kontrolerze,w moim przypadku to był koszmar.

Przede wszystkim BARDZO!!BARDZO nie precyzyjne obok myszki to nawet nie leżało nie wspomnę że przez 2 dni to ustawiałem myślałem że to kwestia konfiguracji,nic bardziej mylnego przy celowaniu są jakieś dziwne drgania(ciężko jest to opisać) pełna frustracja,wszystko trzeszczy,żeby biec to tak jak na padzie (R3 chyba,jak się mylę sorki) tylko nie działa tak delikatnie jak w sixaxis PS3 po 15 minutach juz mnie kciuk bolał całe łapsko mi się spociło i zaczęło ślizgać po plastiku bleee.Wykonanie tragiczne plastik tandetny,przyciski na pseudo myszce rozmieszczone maksymalnie nie wygodnie wgniatają się jak w myszy do amigi 500 ergonomia tragiczna.Specjalnie grałem przez cały tydzień żeby pochopnie nie skreślać kontrolera.

Naprawdę nie polecam nikomu satysfakcja z grania zerowa,oryginalny Pad wciąga nosem to coś.

Nie ujmując nikomu musiałbym być całkowicie nieudolny w graniu na padzie żeby się na ten kontroler zdecydować.

Edytowane przez ---Vincent---
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może gra ktoś na klawie i myszy?

tylko UNREAL TOURNAMET 3 wspiera klawiature i mys, wiec nie spodziewaj sie duzej liczby osob grajacych wlasnie na k+m

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh co do tego całego kontrolera to śmiesznie on wygląda a po zdjęciach widać od razu że ten plastik z jakiego jest frag wykonany to jest tandetny. Świeci sie jak nie powiem co komu na wiosną :P:down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już jakiś czas PS3 (miesiąc :)) i powiem tak...Nie ma lepszej frajdy jak gra na padzie i sypanie headshotów :) Przyznaję się, że jestem zapalonym graczem PC i na początku denerwowało mnie to, że nie trafiam tam gdzie chcę :P, ale to inna para kaloszy :P. Jestem przeciw tym wszystkim żeby się nie wyrażać "osóbkom", które używają fraga....Gram już jakiś czas w Uncharted 2 na necie i okropnie wnerwia (nie tylko mnie, ale zauważyłem także, że innych współgraczy) jak koleś wchodzi z fragiem i zabija nas wszsytkich po kolei i jeszcze taki deb.... krzyczy "hahaha noooobbbs !!". Jeżeli już wymyślono coś takiego to powinno oddzielać graczy z tym "czymś", bo inaczej tego nazwać nie można od graczy na padach. A tak btw kupiłbym go tylko po to, żeby takiemu człowieczkowi pokazać, że jest nic nie wart i powiedzieć mu sławetne "PozdrO & PoćwicZ", które wszyscy znają :) bo taj należałoby zrobić.... Powiem tak CHYLĘ CZOŁA WSZYSTKIM KTÓRZY GRAJĄ W FPS'Y NA PADZIE I WIEDZCIE, ŻE MIMO TEGO IŻ JESTEM PECETOWCEM TO JESTEM Z WAMI :) RAZEM ZWALCZYMY TYCH....no właśnie :P.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od razu powiem Ci, że grając w MW2 nie potrafię odróżnić czy ktoś ma Pada czy Fraga (Może tamten koleżka w U2 oprócz wyzwisk typu wy nooby krzyczał, że ma Fraga, ale jeśli nie masz dowodów, oprócz tego, że wszystkich cisną to trochę mi to"oskarżenie" śmierdzi...)

Szczerze mówiąc to wiele osób już pisało, że Pad dla wyszkolonych jest 100 razy lepszy niż Frag. Więc co za problem. O i teksty typu nie chce się wyrażać o ludziach z Fragiem są na poziomie: "No panowie oni mają lepsze korki, a my standardowe, więc jak przegramy to nazwiemy ich oszustami, a jak wygramy to powiemy, że są lamerami". Żeby, nie było podkreślam, że nie mówię tego o wszystkich graczach, którzy mają Pada, tylko o tym niewielkim procencie, który zamiast grać, lamentuje, że fragowcy to oszuści i potok bluzg....., a każdy kto jest od nich lepszy to też fragowiec i oszust. Taka postawa zabija postęp i szacunek wobec innych ludzi, których się w ogóle nie zna.

Ja osobiście, również mam pełen szacunek dla osób, który potrafią się przystosować do Pada, bo ja mimo (wierzcie Mi :) ) usilnych starań nie potrafiłem się przestawić na Pada, a lamenty kilku graczy nie zepsują mi przyjemności z grania. :)

Dla, zainteresowanych Fragiem, powiem tak: nie jest to jakość Logitecha i innych dobrych firm, ale spokojnie daje radę. Wszystko dobrze chodzi, i łatwo go wyregulować. Nie psuje się po upadku. :) Szczerze polecam, jeśli nie martwi Was zdanie tego niewielkiego procentu :)

Pozdrawiam.

Edytowane przez mkalman94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od razu powiem Ci, że grając w MW2 nie potrafię odróżnić czy ktoś ma Pada czy Fraga (Może tamten koleżka w U2 oprócz wyzwisk typu wy nooby krzyczał, że ma Fraga, ale jeśli nie masz dowodów, oprócz tego, że wszystkich cisną to trochę mi to"oskarżenie" śmierdzi...)

Szczerze mówiąc to wiele osób już pisało, że Pad dla wyszkolonych jest 100 razy lepszy niż Frag. Więc co za problem. O i teksty typu nie chce się wyrażać o ludziach z Fragiem są na poziomie: "No panowie oni mają lepsze korki, a my standardowe, więc jak przegramy to nazwiemy ich oszustami, a jak wygramy to powiemy, że są lamerami". Żeby, nie było podkreślam, że nie mówię tego o wszystkich graczach, którzy mają Pada, tylko o tym niewielkim procencie, który zamiast grać, lamentuje, że fragowcy to oszuści i potok bluzg....., a każdy kto jest od nich lepszy to też fragowiec i oszust. Taka postawa zabija postęp i szacunek wobec innych ludzi, których się w ogóle nie zna.

Ja osobiście, również mam pełen szacunek dla osób, który potrafią się przystosować do Pada, bo ja mimo (wierzcie Mi :) ) usilnych starań nie potrafiłem się przestawić na Pada, a lamenty kilku graczy nie zepsują mi przyjemności z grania. :)

Dla, zainteresowanych Fragiem, powiem tak: nie jest to jakość Logitecha i innych dobrych firm, ale spokojnie daje radę. Wszystko dobrze chodzi, i łatwo go wyregulować. Nie psuje się po upadku. :) Szczerze polecam, jeśli nie martwi Was zdanie tego niewielkiego procentu :)

Pozdrawiam.

Chciałbym cię uświadomić, że w Uncharted 2 możesz po zakończeniu gry obejrzeć cały "spektakl", więc to czasami robię. Widać czy ktoś ma fraga czy nie....Jeżeli gość w ułamku sekundy jednym ruchem od wraca się i zabija kolesia to na pewno nie zrobisz tego na padzie...Jeżeli tak potrafisz to szacun dla Ciebie...A tak w ogóle to tak jak pisałem wcześniej sporo lat spędziłem "narkując" w fps'y na PC, więc potrafię zauważyć, że gość ma pewne "nawyki" z PC....myślę, że wiesz o co chodzi :), bo z tego co się orientuję to grałeś na PC :P.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaśmiecacie wątek dotyczący spraw technicznych związanych z użytkowaniem i zakupu Frag'a a NIE WĄTKÓW WARTOŚCIUJĄCYCH I OCENIAJĄCYCH kim są fragowcy, czy to oszustwo itp. Chcecie się wdawać w takie polemiki to załóżcie osobny temat albo zacznijcie analogiczną propagandę ANTY-LCD w dziale "Jaki LCD wybrać".

Edytowane przez eLKey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie popadajmy w przesadę. Proszę. Nie ma się nad czym zastanawiać. Dobry gracz będzie lepszy na padzie niż słaby z myszką w ręku. Równie dobrze można stwierdzić, że ci którzy grają na LCD 40"+ mają przewagę nad graczami podłączonymi pod TV CRT 14". I trudno temu zaprzeczyć. Jak ktoś tak bardzo ambicjonalnie traktuje grę, to proponuję udział w jakimś turnieju - tam warunki są jednakowe dla wszystkich. Ja codziennie gram w KZ2 i BF1943 i naprawdę nie interesuje mnie czy ktoś ma fragFX czy nie. Jakoś sobie daję radę.

Edytowane przez Tomgracz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uuu ale burzliwa dyskusja;] nie myslalem ze uzywanie myszo imitujacego kontrolera bedzie budzic tyle emocji. Generalnie szukalem opini fraga czy warto kupic. W sumie raczej sie skusze bo fps na padzie to dla mnie powazna przeszkoda a nie mam az tyle czasu na granie zeby przebrnac przez poprawianie skila i ginac co 5 sekund ;d. To ma byc przyjemnosc jak w sp tak w mp hmm. I coz z tego ze ktos tam bedzie uwazac mnie za lamera;p Po prostu jak sie mam wkurwiac i galami celowac do przeciwnika poltora minuty to szukam jakiegos latwiejszego mniej stesujacego DLA przyjemnosci a nie nabijania kilow statystyk itp ;]. Swego czasu gralem w cod2 i diablo1/2 na kompie i tam jakos nikt nikogo nie wyzywal ani nie alienowal z powodu ze JA MAM mysz z auchana za 20 zł wiec TY nie mozesz miec leprzego sprzetu bo sa nierowne szanse i dlatego wygrywasz. Ludziska grali na kim za 50 jak i 450 zl i jakos nikt nikogo nie odsylal na serwer dla TANICH/DROGICH zestawow

pozdr;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam wlasnie dylemat czy zakupic fragfxv2 czy pozostac na padzie. Od pewnego czasu gram w mw2 i niepowiem zebym mial jakies problemy ze sterowaniem, chociaz wiadomo zdazaja sie nie dociagniecia ale to juz ze strony technicznej pada. Przeczytalem wiele na temat fraga opini i faktycznie jest to w jakims stopniu pojscie na latwizne ale czy jest to oszukiwanie to z tym bym sie nie zgodzil. Bylem graczem cod4 na pc i pomimo ze kazdy gra mysza i klawiatura to wlasnie granie na komputerze wydaje mi sie nie sprawiedliwe bardziej niz na konsoli z uzyciem myszy. Nie kazdy zdaje sobie z tego sprawe ze mysz a mysz i to samo tyczy sie klawiatury to dwie rozne zeczy. I jak ktos mysli ze gra na myszy za 15zl i za podobna sume na klawiaturze i ma rowne szanse to widocznie nic nie wie. Klawiatura o niskim stopniu nacisku klawisza= sie szybsza reakcja mysz wysokim dpi= dokladnosc itp. itp nie bede sie rozpisywal bo nie ma sensu dodam tylko ze dochodzi do tego moc sprzetu gdzie ktos moze odpalic w rozdzielczosci 1980x1080 i powyzej z aa anizo itp i bedzie bardziej widzial szczegoly to juz tak poza tematem;). Czyli nie kazdy na to patrzy a to sa ogromne atuty przewagi.

Wracajac do fragafx zaczolem sie powoli zastanawiac czy juz czas na zmiany gdyz coraz wiecej widze w killcam jak i w czasie gry graczy na fragfx i niestety prawda jest taka ze z srednim graczem mamy juz duzo slabsze szanse na wygrana nie mowiac juz o doswiadczonych graczach.

I jak czytam wypociny ze dobry gracz lepiej zagra na padzie to zastanawiam sie czy ta osoba pisze to zeby samego siebie zaspokojic? Ludzie nie oszukujcie sie sami i nie pisac tego typu bredni gdyz niestety szybko i dokladnie nie zrobimy tego samego na padzie jak na myszy. Zadlugo gram w fps zeby w to wierzyc i samo ograniczenie sprzetu tez mowi samo za siebie.

A coraz wiecej osob niestety taka jest prawda gra na tego typu kontrolerach i trzeba sie z ta mysla pogodzic i nie usilnie twierdzic ze jest to oszukiwanie itp gdyz jest to sprzet legalnie dostepny normalnie wspolpracujacu z konsola i kazdy moze to nabyc. I taka wlasnie jest prawda ze niemoge miec nic zazle grajacemu na fragfx gdyz sam moge dokupic tak samo jak kierownice, gitare,perkusje itp gdzie producent konsoli nie zabrania stosowania owych gadzetow ktore w jakims tam stopniu pomagaja w graniu.

Jesli chodzi o aspekt moralnego niepokoju zostawmy to Ks. Rydzykowi i jego mocherom.

Tak czy siak prawda jest taka ze nikt nie zabrania nam stosowania tego urzadzenia producenci gier nie blokuja coraz wiecej graczy tego uzywa i nikt nie powinien krytykowac kogos tym bardziej twierdzic ze oszujkuje itp gdyz robi ta osoba to legalnie.

A co na to osoby grajace na padach? a czy granie na kierownicy przeciwko osobie grajacej na padzie tez daje rowne szanse?

Nie mozna zabronic komus bo uzywa kierownicy tak samo tyczy sie fraga. A jesli kogos to irytuje to pozostaje mu zmienic kontroler lub przestac sie irytowac i czerpac radosc z grania padem. Bo skoro na padzie gra sie lepiej i dokladniej to z skad ten wybuch emocji?

Oczywiscie nie mialem zlych zamiarow i nie chcialem nikogo urazic poprostu prawda jest taka ze postepu sie nie zatrzyma i trzeba schowac gleboko swoje stereotypy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej nie rozumie porównań Kierownica-Frag,nie wiem wg mnie jeżeli ja bym kupował kierownice to nie w celu ułatwienia bądz uzyskania przewagi nad innymi,tylko aby urealnić,bardziej wczuć się w rolę kierowcy podnieść wrażenia z jazdy samochodem po prostu poczuć się jak kierowca (bo temu służą tego typu gry).Własnie to jest dla mnie argument który wyklucza jakiekolwiek porównanie tych kontrolerów co do zasady uczciwości ich zastosowania

Frag wiadomo dla niektórych skill jest najważniejszy,bo czy jest inny cel zakupu??,oczywiście to są moje odczucia i nigdy nikomu nie polecę fraga bo tak jak pisałem wyżej po kilku dniach testowania ta zabawka to jest nieporozumienie.

Edytowane przez ---Vincent---

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze ty... ale w wiekszosci przypadkow jest odwrotnie. Podobnie, nie wydaje mi sie ze kazdy kupuje fraga zeby byc leaderem w statach, tylko zeby gra byla przjemnoscia a nie utrapieniem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze ty... ale w wiekszosci przypadkow jest odwrotnie. Podobnie, nie wydaje mi sie ze kazdy kupuje fraga zeby byc leaderem w statach, tylko zeby gra byla przjemnoscia a nie utrapieniem...

Dokladnie znam takie osoby ktore po zagraniu na padzie mowia nie dzieki nigdy bym nie kupil konsoli no chyba jesli mozna by bylo grac na myszy. To sa zatwardziali komputerowcy gdzie pad jest dla nich utrapieniem. Chociaz znam i takie co wlasnie na myszy nie potrafia i wola na padzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla przyjemności to sobie można "kotka" pogłaskać a nie wyklikiwać graczów z padami niczym foldery na pulpicie. Pieprzenie...

Nie pchać się tam, gdzie was nie chcą i granie na tym gównie jest uważane za świństwo. Przyzwyczajenie się do gry na padzie to kilka godzin, albo kilka minut. Fraga kupuje się by ownić, samemu będąc newbie co jest zachowaniem nie fair w stosunku do wszystkich innych graczy online, którzy jednak poświecili trochę swojego czasu i życia by nauczyć się grać na padzie.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla przyjemności to sobie można "kotka" pogłaskać a nie wyklikiwać graczów z padami niczym foldery na pulpicie. Pieprzenie...

Nie pchać się tam, gdzie was nie chcą i granie na tym gównie jest uważane za świństwo. Przyzwyczajenie się do gry na padzie to kilka godzin, albo kilka minut. Fraga kupuje się by ownić, samemu będąc newbie co jest zachowaniem nie fair w stosunku do wszystkich innych graczy online, którzy jednak poświecili trochę swojego czasu i życia by nauczyć się grać na padzie.

Heh, ciesze sie, ze Twoje "gadanie" na nic sie nie zda - ufff!!!

Niestety, ale wielu Polakow ciagle by marudzilo, jeczalo, narzekalo( uuuu, znowu korek - u tutaj przeciez budowa nowej drogi, wiec spoko koles!), krzyczalo( "poświecili trochę swojego czasu i życia by nauczyć się grać na padzie" uuuuu ). 

Ja gram sobie na padzie i wcale mi nie przeszkadza, ze ktos gra na FRAGU, tak samo jak z wyrozumieniem odczekuje swoje w korku.

So be it!

Quiros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla przyjemności to sobie można "kotka" pogłaskać a nie wyklikiwać graczów z padami niczym foldery na pulpicie. Pieprzenie...

Nie pchać się tam, gdzie was nie chcą i granie na tym gównie jest uważane za świństwo. Przyzwyczajenie się do gry na padzie to kilka godzin, albo kilka minut. Fraga kupuje się by ownić, samemu będąc newbie co jest zachowaniem nie fair w stosunku do wszystkich innych graczy online, którzy jednak poświecili trochę swojego czasu i życia by nauczyć się grać na padzie.

Są osoby, które tak ambicjonalnie i poważnie traktują granie na PS3 (które z tego co wiem miało być centrum ROZRYWKI), że powoli granie na PS3 może stać się niebezpieczne.... Piłka nożna też miała być tylko rozrywką, a wśród wielu kibiców wywołuje tylko nienawiść.

Zaczynam się bać, może już powinienem zmieniać nazwisko, żeby mnie taki ktoś nie dorwał, skoro mam Fraga.

Ale za to jaki profesjonalizm, cóż za język - ownić, newbie, nie fair. Człowieku, może ty wnioskuj o dotacje z Unii za granie na PS3, skoro poświęciłeś czas i życie żeby nauczyć się grać na PADzie. To jest zabawa, rozrywka, przyjemność nie sposób na życie (mam nadzieję).

Gówno mnie statystki obchodzą, gram dla przyjemności, dla zabawy, zaraz pewnie napiszesz mi coś miłego, a'la jesteś frajerem itp.

Jeśli sprawi to, że poczujesz się lepiej to tak kupiłem Fraga, żeby "ownić" w grach. PS3 to moje życie, tylko ta konsola się liczy. Zależy mi na "prestiżu" w grach, chociaż jestem "newbie". Nie tak jak ciężko pracujący, waleczni, równi i uczciwi PADowcy.

Mam już czekać na bana skoro jesteś Moderatorem?

Mimo to pozdrawiam.

P.S Czy to nie jest tak jak z FIFĄ i PESem? Utworzono osobny temat FIFA vs. PES. Myślę, że w tym przypadku tez tak powinno być. Ten temat miał być chyba o sprzęcie, a nie uczciwości osób, które go kupiły, ale cóż skoro na tym ten temat polega to trudno...

Edytowane przez mkalman94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×