Skocz do zawartości
DaraS

Frag Fx

Rekomendowane odpowiedzi

Ponawiam pytanie

A nie prościej poszukać zamiast czekać dwa dni na odpowiedź? W lewym dolnym rogu każdego tematu jest wyszukiwarka. Słowo klucz - killzone i taadaam! i analogicznie dla tematu o xfps Jak widać nikt nie wie, bądź nie zastosował do killzone'a XFPS, a o fragu jest opinii aż nadto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
W katalogu fragfx_upgrade_v30a -> Upgrade -> DriverInstaller-instalujesz z podpiętym fragiem splitfish.pl ------>fragfx_upgrade_v30a

Witam,

Czy na pewno piszesz o fragu v .2 ? Wysałłem e-mail do splitfisha i otrzymałem odpowied, że oprogramowanie do v.2 jest dopiero na etapie testów. A tweak utility dostepny na stronie wykrywa jedynie v.1.

Im dłużej gram tym bardziej pozytywne mam odczucia co do fraga, gram w KZ2 i battlefield bad company. W obu wypadkach frag spisuje się ok. Jedyny minus to problem z prawym klawiszem przy KZ2, co ciekawe przy BF BC, prawy klawisz działa bez zarzutu.

Edytowane przez aBencjusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ponawiam pytanie

zatem :) posiadam fragFX oczywiscie jestem pewien ze fragfx od v.2 niczym sie nie rozni oprocz softu. Soft mam wgrany v.2 :) do fragFX

gra sie beznadziejnie. Nie chce mowic ze sterowanie w killzonie jest beznadziejne. Frag jest dobry jak siedzisz na dupie w pewnym miejscu najlepiej pustyna w kz2 i napieprzasz. jak grasz jako typowy rusher to ciezko bedzie ci ruszac. zanim ty sie obrocisz na myszce to wiadomo ;]

odpowiedzialem Ci :)

kill juz bedzie zadowolony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ponawiam pytanie

W killzone gra się beznadziejnie, próbowałem u znajomego co nie zmienia faktu że w inne gry jest całkiem dobrze, fear 2, cod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

tak piszę o v.2 musisz zainstalowac driverInstaler z podpięty fragiem. mi działa to twek Utility na v.2

Edytowane przez eMordulec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KZ2 jest problematyczny tak samo na Fragu jak i na padzie. Rzecz gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamiast kupowac FragFX o wiele bardziej sie opłaca XIM gra sie tak jak na kompie zamierzam go kupic na ebay za 60$

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Instalował ktoś nowego Tweak'a (Beta) ze strony

http://www.splitfish.pl/ .

Jeżeli tak czy współpracuje z Frag'em ver. 2 ?.

Pozdrawiam

Edytowane przez Zubik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie mogę ustawić dobrze Fraga pod battlefield 1943.

BF BC to było 4 na fragu i 9 w grze.

Proszę o propozycje do testu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten cały fragfx jak sama nazwa wskazuje trąci 'kantem', śmierdzi 'czitem' i ogółem wydaje się sprzętem dla lam, które nie potrafią sobie poradzić w grach bez odpowiednich peryferiów. 'Każualom' mówię gromkie NIE :P

Edytowane przez SouL
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto w ogóle ten shit kupuje ? o.0 Drogie to i podobno zrobione ze słabych i tandetnych części. Rozumiem, że niektórym ciężko jest w strzelaninach, ale wystarczy trochę potrenować i już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Killzone 2 przeszedłem na Elite Mode, klnąc przy tym siarczyście, ale bez żadnych 'wspomagaczy'. Ocierając po zwycięstwie pot z czoła i ściskając w drżących łapach mokrego jeszcze pada byłem z siebie bez kozery dumny. Nie wiem, czy czułbym to samo osiągając ten sam wynik przy wspomaganiu ze strony tandetnych 'ulepszaczy celowniczka'. Ten cały bullszit sprzedawany na targu dla 'niepełnosprytnych' graczy powinien nie mieć racji bytu na rynku.

Czasy się jednak zmieniają i zamiast hardkorowych graczy, coraz więcej 'dorobkiewiczów', starających się podświadomie zepsuć (w moim odczuciu) sobie grę wspomniamymi gadżetami.

Winić Nintendo za to trzeba. Rzekłem ;)

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak bardzo Cię to boli, że ktoś ma FragFX i coś takiego wogóle istnieje?

[wymoderowano]

Edytowane przez kill
A może ty chcesz się gdzieś przejść? Za prowokowanie i osobiste wycieczki rozdajemy bany! Forum jest od wyrażania opnii!
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie po to nasi Skośnoocy Przyjaciele wymyślili BEZPRZEWODOWEGO six'a żeby się w kablach plątać...

Wiejskim Tjuningiem mi to trąci...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego jeszcze gdzieniegdzie mozna dostac pchelki albo warcaby.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym proponowal abyście panowie skończyli tą aksjologię bo to was bardziej kompromituje jako "hardcorowych graczy z kompleksami" niż posiadaczy Fraga.

Ten temat został założony aby POSIADACZE FRAGA mogli dyskutowac na tematy związane z Fragiem a nie aby "hardcorowi gracze" użwyający Pada mogli go wygłaszac swoje emocjonalne i wartościujące oceny.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym proponowal abyście panowie skończyli tą aksjologię bo to was bardziej kompromituje jako "hardcorowych graczy z kompleksami" niż posiadaczy Fraga.

Ten temat został założony aby POSIADACZE FRAGA mogli dyskutowac na tematy związane z Fragiem a nie aby "hardcorowi gracze" użwyający Pada mogli go wygłaszac swoje emocjonalne i wartościujące oceny.

Ale taka prawda że Fraga kupuje ktoś kto nie ma skilla na padzie i chce się dowartościować online/ przy kumplach jak to on na konsoli nie wymiata. Granie na fragu to po prostu granie. Dobre granie na Padzie to sztuka. To przecież jest Hardwarowy czit. Grajcie dalej sobie na tym całym fragu a potem narzekajcie że jakaś gra online go nie supportuje a na padzie jak gracie to nie możecie nic zrobić. Bless

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale taka prawda że Fraga kupuje ktoś kto nie ma skilla na padzie i chce się dowartościować online/ przy kumplach jak to on na konsoli nie wymiata. Granie na fragu to po prostu granie. Dobre granie na Padzie to sztuka. To przecież jest Hardwarowy czit. Grajcie dalej sobie na tym całym fragu a potem narzekajcie że jakaś gra online go nie supportuje a na padzie jak gracie to nie możecie nic zrobić. Bless

Popieram. Utarło sie ze do fpsów jedynym i słusznym rozwiazaniem jest klawiatura plus mysz. Ale sami powiedzcie, najwieksza pi....a potrafi kliknac w folder na pulpicie. A czymze jest fragowanie gryzoniem? Niczym innym jak szybkie klikanie w ruszajace sie foldery. Prawda jest taka ze do obslugi wystarczy dlon i jeden palec (wskazujacy), a granie na padzie o wiele wiecej praktyki, cierpliwosci i samozaparcia - czego graczom pecetowym brakuje. Wiem z autopsji zapraszajac pecetowcow do siebie, ktorzy nie umieja trafic w nic przed soba.

ps. sam chowalem sie na quaku, a przy q3 spedzilem wiele godzin. Jak myslicie z czego mam wieksza satysfakcje? z klikania w moich kumpli czy z platyny world at war na ps3?

ps2. nie jestem zadnym przeciwnikiem tego urządzenia - spoko że jest. i jak kogos na nie stać to prosze bardzo. Jego sprawa. Ale gry powinny rozrozniac kto gra na takim usprawniaczu a kto kreci gałke ;) wiem ze jest to w praktyce niemozliwe, no ale pomarzyć można.

ps3. co do pojedynkow klawka i mysz kontra pad uwazam ze gracz na padzie mialby mniejsze szanse. Glownie jesli chodzi o zwroty i szybki/precyzjny ruch gałką. Na myszce robi sie to w ulamki sekund bez zadnego wysilku, na dodatek b. latwo korygowac ruchy. Ale czy to swiadczy o tym ze ten kto zabija frag xem jest lepszy i wymiata? Tak, punktow natrzaska i dużo ale czy będzie mial moje słowa uznania ? Nie. Za to czesto lapie sie za głowe jak widze co niektorzy goscie potrafia wyprawiac padami np w COD 4. RESPECT.

Edytowane przez Tomisior
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Instalował ktoś nowego Tweak'a (Beta) ze strony

http://www.splitfish.pl/ .

Jeżeli tak czy współpracuje z Frag'em ver. 2 ?.

Pozdrawiam

Nie wiem czy to aktualne. Tweak Utility dla FragFX v.2 jest dostępny od czerwca pod linkiem

http://www.splitfish.com/files/FragFX%20v2%20Tweak%20Utility%20190609.zip

Jak sama nazwa wskazuje jest to wersja Beta, a więc mogą się pojawić problemy.

W takiej sytuacji najlepiej skorzystać z pomocy GG 8170385.

Pozdrawiam

Nie po to nasi Skośnoocy Przyjaciele wymyślili BEZPRZEWODOWEGO six'a żeby się w kablach plątać...

Wiejskim Tjuningiem mi to trąci...

Z tego co wiem to już nie długo :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha ha jakie to jest smutne.. "wypowiedzi typu grasz z Fragiem to śmierdzisz kałem jesteś tandetny" itd. To jest nawet poziom niżej niż wrzucanie na Fife przez fanatyków PESa (mam na myśli teksty typu PES jest super bo grałem z kolegami a Fifa to gówno bez argumentów). Upośledzeni gracze dobre sobie... Jak już walimy takie przesadzone gadki to proszę bardzo: Wolę być "upośledzonym graczem" niż maniakiem z taką chorobą (nie jestem pewien) ale to chyba epilepsja i uzależnieniem, który zajebiście gra na PADzie. Przypominam świat idzie do przodu. Takie myślenie powoduje zastój.

Do ludzi, którzy piszą, że nie podoba im się Frag bo jest z gorszych materiałów albo to pewnego rodzaju ułatwienie i da się z nimi normalnie rozmawiać na ten temat mam pełen szacunek. (wypowiedź Tomisiora to najlepszy przykład):)

Nie podoba się to trudno żyjemy w wolnym kraju. Wolisz PADa to graj na PADzie ale nie obrażaj innych tylko dlatego że mają inne zdanie niż ty i używają innego sprzętu. Wypowiadaj się na temat sprzętu a nie ludzi.

Osobiście nie mam ochoty spędzać kolejnych godzin z PADem w ręku nie robiąc postępów(całe życie miałem PC a PS3 mam pół roku i PAD to dla mnie katorga w FPS) kiedy mam alternatywne wyjście. Uprzedzam to nie było tak, że na PADzie pograłem 15min i sobie odpuściłem.

Ludzie, którzy wolą PADa i grają nim świetnie, szczerze (a nie szpanują i nie wożą się) w pewien PStrójkowy sposób podziwiam.

Ja osobiście nie oczekuję chwały za punkty, gram na PS3 dla przyjemności nie dla szpanu. Z resztą przed kim niby?

Sory za ten wywód ale mnie to strasznie wkurza ja kwidze takie głupie gadki.

Co do Fraga to te nowe softy oprogramowania coś zmieniają bo czytałem, że to kłopotliwe i nie daje żadnej poprawy?

P.S Do Modów w ogóle się pisze osobno...

Pozdrawiam.

Edytowane przez mkalman94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zdecydowałbym się na FragFX 'a gdyby nie to, że jest przystosowany dla ludzi praworęcznych :) .Niestety o leworęcznych zapomniano :P. Po za tym grając 3 godziny w fps'y na padzie powoli dochodziłem do swojego poziomu z PC :P, więc jakoś to przeboleję :P. Jak się trochę posiedzi to headshoty wchodzą aż miło :P i FragFX staje się zbędny :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mkalman94

Spoko, jak Ci się podoba granie na fragu to sobie graj, ale o online zapomnij, bo to już jest oszukiwanie tych co się męczą na padach.

Osobiście przez ładnych parę (5-6) lat grałem tylko na KiM, pierwsze podejście na starym xboxie w grę o nazwie Black to była katorga. Jednak grając dłużej, po paru dniach potrafię w unreal tournament 3 wycelować 5 headshotów pod rząd bez żadnych dodatkowych wspomagaczy typu zwalnianie celownika.

A co do możliwości wykrywania takiego ustrojstwa - przecież w unrealu jakoś ten problem rozwiązano - możesz sobie grać na KiM, i możesz na taki serwer wejść na padzie jeśli czujesz się na siłach. Ale jeśli admin serwera jasno w opcjach zaznaczył że to jest serwer tylko na pady to KiM już tam nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piwerwsze slysze ze unreal wykrywa czy podlaczona fraga. To jakas pewna informacja czy tylko twoja dedukcja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. Ocierając po zwycięstwie pot z czoła i ściskając w drżących łapach mokrego jeszcze pada byłem z siebie bez kozery dumny. Nie wiem, czy czułbym to samo osiągając ten sam wynik przy wspomaganiu ze strony tandetnych 'ulepszaczy celowniczka'. Ten cały bullszit sprzedawany na targu dla 'niepełnosprytnych' graczy powinien nie mieć racji bytu na rynku. 

Czasy się jednak zmieniają i zamiast hardkorowych graczy, coraz więcej 'dorobkiewiczów', starających się podświadomie zepsuć (w moim odczuciu) sobie grę wspomniamymi gadżetami.

Hej, 

wybacz prosze, lecz ton Twojej wypowiedzi jest żenujący, bowiem (nie wiedziec dlaczego) obrażasz drugiego człowieka.

Gra się dla przyjemnościi i niektórym osobom wykorzystywanie pada nie daje ogromu pozytywnych wrażeń zwłaszcza kiedy całe życie wykorzystywali do tego celu klawiature oraz mysz.

Ja do takowych należę, chociaż jeszcze nie zdążyłem kupić tego urządzonka, to ze wzgledu na fakt, ze nie lubie grac  padem w gry FPP ( co innego sportowe, platformówki etc), z pewnościa będę to miał.

Dlaczego mialbym sie dowartosiowywac i (alez bzdura) rekompensowac wielkosc "malego" tymze zestawem, co?

Nie gram w sieci, wiec mialbym tylko do singla, ale szczerze mowiac pstro obchodzi mnie opinia myslacych inaczej i moze kiedys zagram online , trzyamajac dlonie na  fragu.

Piszesz, ze przeszedles jakas gireke i jestes z tego dumny, iz na padzie. Heh!! Chwala Tobie!!!

Ale zastanow sie: uzywtkownicy myszek czuja sie dumni przechodzac gre, czerpiac  maksimum przyjemnosci z gry zreszta pewnie tak, jak i Ty grajac na padie), ale nie pisza bzdur typu " oooo kuzwa, ale czuje sie zajebiscie, ze dotarlem do konca.... jestem lepszy niz Ci lamerzy z padami w reku"

Zastanow sie nad tym i czerp przyjemnosc z pada,  podczas gdy inni bawia sie fragiem.

Poza tym, sadzac po Twojej stopce, moze i jestes osoba, ktorej trudno jest zaakceptowac nowosci;albo fakt, ze drugie moze nie byc wcale gorsze niz to co sam posiadasz, czy tez Tobie sie podoba". 

Troszek liberalniej, Soul :)

I wyluzuj troche.

Pozdrawiam, 

quiros

"Casi  no hace diferencia"

Edytowane przez quiros
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×