Skocz do zawartości
DaraS

Frag Fx

Rekomendowane odpowiedzi

Może wersja bezprzewodowa jest po prostu niedorobiona, albo masz jakąś popsutą. Proponuję Ci na gwarancji wymienić, albo sprzedać i kupić v.2.

Nie wiem co powiedzieć CI innego po prostu. Mój Frag działa bez zarzutu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie !!! Nie mam zamiaru wracać do PC tylko dlatego że jakaś lama płacze że używam fraga, ps3 sobie kupiłem i bedę na nim grał to chyba moja sprawa i czego będę używał grając na nim chyba też nie ? Gówno mnie obchodzi opinia innych na ten temat. Interesują mnie rzetelne recenzje ludzi, którzy używają fraga a nie kolesi, którzy nigdy go w ręku nie mieli, usłyszeli bądz przeczytali od następnych pseudo userów fraga jaki to on nie jest zajebisty i teraz prawią pierdoły. Ja na temat fraga od siebie dodam, że żadna z niego rewelacja, oprócz tego że mam myszkę w łapie a nie pada nic zajebistego on nie wnosi od kwestia co kto lubi. Na temat wykonania nie ma sensu się rozpisywać jest po prostu badziewne. W kwestii grania spotkasz kola co lepiej pyka od Ciebie to i tak Cie rozwali chociaż ma w ręku tylko pada a Ty super pro fraga. I na koniec powiedzmy sobie jedno na temat fraga w nim chodzi o myszkę, poprostu są ludzie którzy wolą to rozwiązanie niż "uczyć" się grać na padzie i skończcie walić farmazony typu wracaj na PC bo wolisz myszkę. Proponuję zgłoś się do psychologa niech Cię zapisze na zajęcia pt " jak zwalczyć swoje kompleksy".

Jeżeli myślałeś, że popłaczę się z powodu twojej wypowiedzi albo zamknę się w sobie to jest mi naprawdę Ciebie żal. Poziom jaki zaprezentowałeś swoją wypowiedzią jest żałosny. Nie wiem czy zauważyłeś, ale nikt nie wmawia Ci na czym masz grać, a na czym nie. Z twojej wypowiedzi wynika, że to ty masz kompleksy skoro kupiłeś fraga...Jeżeli nie zależy Ci na statystykach to na czym ?? Przyjemność z gry można czerpać także na padzie, więc nie mogę zrozumieć twojego toku myślenia. Mam dużo znajomych, którzy grają w FPS na PC mających PS3 i jakoś nie słyszę od nich narzekań na tradycyjny kontroler. Sory, ale mi nie chodzi o statystyki tylko o to, że połowę czasu spędzam na respawnach np. w MAG, bo koleś gra już na fragu jakiś czas i go opanował. Wiem, że do każdego kontrolera trzeba się przyzwyczaić i zdaję sobie sprawę z tego, że konfiguracja fraga nie jest prosta. Problemu by nie było gdyby nie fakt, iż podszywa się on pod six axis'a. Gdyby rozwiązano ten problem to ok, ale na razie jest to niesprawiedliwe. Jestem raczej niedzielnym graczem i chciałbym chociaż tą 1h w pełni wykorzystać na grę, a nie na oczekiwanie.

Edytowane przez M4JsT3R : )
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie będąc niedzielnym graczem takie rozwiązanie jest idealne. Skoro sporo czasu czekasz na respach bo Cię zabiją przez nieopanowanie pada w czasie który poświęcasz PS3 to należy to zmienić. A jak nie chcesz rzucać ważniejszych zajęć dla PS3 to czemu nie kupić fraga? Nie każdy po prostu jest w stanie olać naprawdę ważne rzeczy, żeby poświęcić się PS3.

Jeśli opanowałeś pada bardzo dobrze to winszuję i nie widzę problemu bo zaawansowanego gracza z padem według mnie można postawić na tym samym co zaawansowanego fragowca i widać miałeś pecha albo trafiłeś na jakiegoś maniaka.

O i męczenie się z padem nie jest przyjemne dla każdego. :)

Edytowane przez mkalman94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie będąc niedzielnym graczem takie rozwiązanie jest idealne. Skoro sporo czasu czekasz na respach bo Cię zabiją przez nieopanowanie pada w czasie który poświęcasz PS3 to należy to zmienić. A jak nie chcesz rzucać ważniejszych zajęć dla PS3 to czemu nie kupić fraga? Nie każdy po prostu jest w stanie olać naprawdę ważne rzeczy, żeby poświęcić się PS3.

Jeśli opanowałeś pada bardzo dobrze to winszuję i nie widzę problemu bo zaawansowanego gracza z padem według mnie można postawić na tym samym co zaawansowanego fragowca i widać miałeś pecha albo trafiłeś na jakiegoś maniaka.

O i męczenie się z padem nie jest przyjemne dla każdego. :)

Mówią, że wszystko jest dla ludzi :). Dla jednego gra na padzie to męczarnia dla innych nie :P. Ja jestem tym drugim typem :P. W MAG, gdy wyszła beta radziłem sobie całkiem nieźle :). Nie mówię, że każdy z fragiem to pro :P, bo widzę co się na PC dzieje :P niektórzy po 2 latach ledwo coś ugrają :P. Może masz rację, że trafiłem na maniaka :P i może nawet to prawda :P. Ruszał się jak w CS'sie :P(lewo, prawo i head :P itp.). Tak jak napisałem wcześniej, jestem za tym aby w jakiś sposób podzielono graczy :P z fragiem i z padem :P. Niestety na razie nie ma takiej możliwości :P, więc pozostaje nam czekać :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z fragiem, a mianowice przestal mi praktycznie dzialac X (czasami cos chwyci) . Przycisk mi sie nie wcisnol tylko poprostu przestal dzialac. Myszke kupilem uzywana na allegro rok temu i normalnie (nie miotalem nia o sciane itp.) uzytkowalem ok. 1 godzine dziennie. Zna ktos moze jakis serwis na terenie koszalina?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema, fraga mam od dziś (v2) i grałem narazie w 2 gierki na nim (demo kz2 bo full mi dopiero idzie i u2)

czy da się coś zrobić żeby poprawić jakość

zauważyłem że jest trochę opóźniony i na dokładniejszym celowaniu tak jakby przeskakuje zamiast płynnie chodzić

ktoś tu pisał o jakiś ustawieniach które robi się na kompie (aktualizację zrobiłem do 2.100)

i do czego służy przycisk macro i frag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tylko, że jestem zdecydowanym przeciwnikiem fraga. Jeśli decydujemy się na konsolę to grajmy w nią, a nie przesiadajmy się na nia z pieca. Był moment że zainteresowało mnie to urządzenie ze strony technicznej, ale górę wziął rozsądek i olałem ten sprzęt (dla zasady wolę mieć niższe ratio niż w ten sposób nadrabiać ułomnosci). Poprzednicy piszą, że nie mają czasu wyćwiczyc swoich manualnych zdolnosci na padzie (bo pracują i są niedzielnymi graczami)?!?! To grajcie na piecach , a nie na siłę szukacie miejsca wśród konsolowców. Też pracuję jak większość starszych garczy. Potem jest jak jest szczycicie się osiagnięciami.... technicznymi...chyba, a nie macie pojecia o grze na konsoli. Gra fragiem moim zdaniem jest profanacją konsoli: nie po to ją stworzono. Pewiedzą niejedni, że nie idę z duchem czasu.... trudno, to jest moje zdanie ... frag to nie sprzęt dla graczy konsolowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To grajcie na piecach , a nie na siłę szukacie miejsca wśród konsolowców.

Na podobnym poziomie:

nie graj na grach na ktorych mozna wykorzystac fraga i juz po problemie proste?

Mam wrazenie, ze wszyscy potepiajacy fraga (czy jakikolwiek inny kontroler) tak gorliwie to chyba sobie dobrze robia codziennie ogladajac statystyki z kolejnych gier i boja sie, ze ktos bedzie o oczko lepszy...

Rozkazywac kto na czym ma grac to moze u siebie w pokoju prosze.

Prawda jest taka, ze frag to rzadne cuda (ja swojego na allegro wystawilem za 200pln nowego czyli z 50% znizka) i nie ma co upatrywac swoich porazek w czyims sprzecie.

To moj ostatni post w jakimkolwiek watku o fragu bo wszedzie tylko skakanie do oczu zamiast normalnego gadania - czytac sie nie da...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słusznie. Jestem nawet zdania, że np. w sporcie powinno się pozwolić dajmy na to skoczkom w dal, albo wzwyż zakładać na nogi sprężyny. Wtedy każdy mógłby sobie poskakać bez żmudnego trenowania czy ćwiczenia. Ba, wyniki by były lepsze! Ale wszystko by zależało od jakości sprężyn. No cóż, jednego by było stać na droższe to by wyżej skakał... ale w końcu nie o to chodzi. Najważniejsza jest zabawa i sama chęć skakania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słusznie. Jestem nawet zdania, że np. w sporcie powinno się pozwolić dajmy na to skoczkom w dal, albo wzwyż zakładać na nogi sprężyny. Wtedy każdy mógłby sobie poskakać bez żmudnego trenowania czy ćwiczenia. Ba, wyniki by były lepsze! Ale wszystko by zależało od jakości sprężyn. No cóż, jednego by było stać na droższe to by wyżej skakał... ale w końcu nie o to chodzi. Najważniejsza jest zabawa i sama chęć skakania.

Nikt chyba nie ma chrapki na jego fraga chcesz go? medziesz miszczem ;) To nie sa sprezyny co najwyzej nowe buty (a to jak wiadomo zalezy i nie kazdemu podejda). Mi i alekaban'owi nie podeszly ztcw.

i masz racje najwazniejsza jest chec brykania i nie widze problemow by zagrac w mp z kims kto uzywa fraga (jak bede dostawal to znaczy ze za cienki jestem). nie wiem ile to "dobrze" mam konsole 2 miechy i w uncharted 2 mialem jak ostatnio patrzylem okolo 51% trafionych to duzo czy malo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy powinien mieć takie same szanse. Co w tym jest trudnego do zrozumienia?

a od kiedy to sa rowne szanse kto o tym decyduje? Ty?

To jakby powiedziec, ze wszyscy pilkarze musza miec ten sam wzrost/wage i jeden rozmiar butow by miec rowne szanse...

Nie wiem skad to przekonanie o magicznych wlasciwosciach wspomagajacych fraga szczegolnie u tych co go nie uzywaja....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a od kiedy to sa rowne szanse kto o tym decyduje? Ty?

To jakby powiedziec, ze wszyscy pilkarze musza miec ten sam wzrost/wage i jeden rozmiar butow by miec rowne szanse...

Nie wiem skad to przekonanie o magicznych wlasciwosciach wspomagajacych fraga szczegolnie u tych co go nie uzywaja....

Czy mówiąc o równych szansach wspomniałem coś o fragu? Może to fragowcy nieudolnie się nim posługujący i nie umiejący dobrze ustawić opcji są poszkodowani względem tych z padami? Hmm?

Kto decyduje pytasz się. Ja wiem. Decyduje Sony Computer Entertainment. Używając konsoli jesteś zobligowany do używania pada przeznaczonego do konsoli. W wypadku uszkodzenia np. wejścia usb i stwierdzenia, że powstało ono w wyniku używania innego sprzętu niż autoryzowanego przez SCE, nikt ci konsoli nie naprawi, a gwarancja będzie nieważna.

Mało tego, w szczegółowych zapisach Regulaminu PSN jest wyraźnie napisane, że jakiekolwiek ingerowanie w grę online na innych zasadach niż utworzone przez SCE jest zakazane prawnie i może spowodować niemiłe konsekwencje, od bana zaczynając a na procesie o łamanie praw patentowych kończąc. To, że na razie nie ma sposobu na wykrycie Fraga i innych koszmarków to nie znaczy, że nie jest to cheat w rozumieniu Zasad Korzystania Z Usługi, na którą się zgadzasz podczas rejestracji. Więc wychodzi na to, że zgodziłeś się na coś czego nie czytałeś, nie rozumiesz, masz w dupie, lub udajesz, że się zgadzasz a masz w dupie. To się nazywa hipokryzja.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mówiąc o równych szansach wspomniałem coś o fragu? Może to fragowcy nieudolnie się nim posługujący i nie umiejący dobrze ustawić opcji są poszkodowani względem tych z padami? Hmm?

Kto decyduje pytasz się. Ja wiem. Decyduje Sony Computer Entertainment. Używając konsoli jesteś zobligowany do używania pada przeznaczonego do konsoli. W wypadku uszkodzenia np. wejścia usb i stwierdzenia, że powstało ono w wyniku używania innego sprzętu niż autoryzowanego przez SCE, nikt ci konsoli nie naprawi, a gwarancja będzie nieważna.

Mało tego, w szczegółowych zapisach Regulaminu PSN jest wyraźnie napisane, że jakiekolwiek ingerowanie w grę online na innych zasadach niż utworzone przez SCE jest zakazane prawnie i może spowodować niemiłe konsekwencje, od bana zaczynając a na procesie o łamanie praw patentowych kończąc. To, że na razie nie ma sposobu na wykrycie Fraga i innych koszmarków to nie znaczy, że nie jest to cheat w rozumieniu Zasad Korzystania Z Usługi, na którą się zgadzasz podczas rejestracji. Więc wychodzi na to, że zgodziłeś się na coś czego nie czytałeś, nie rozumiesz, masz w dupie, lub udajesz, że się zgadzasz a masz w dupie. To się nazywa hipokryzja.

Hipokryzja?! Bardzo fajnie. To tak jak nazwać hmm żarty o blondynkach wyśmiewaniem, dyskryminacją lub okrucieństwem. To tak jak masz drogę jak miód wokół dwa domki ograniczenie do 50, a i tak pewnie z 80% kierowców jedzie co najmniej 70-80. To też hipokryzja?W końcu żyjąc w społeczeństwie zgadzamy się na prawo prawda?

Osobiście nie widzę sensu podniecania się tym, że ktoś ma fraga. A inne pady (nie od Sony) są też niedozwolone, lub pendrivy też zakazane?

I co do postów o tym, że jak pad się nie podoba to graj na PC to:

To jest dla Was ludzie takie trudne do zrozumienia, że PS3 jest w HD, ma BD, ma bardziej dopracowane gry. Oprócz tego jest tańsze niż PC z górnej półki, który starczyłby na więcej niż 2 lata. Naprawdę to takie trudne do zrozumienia, że sporo ludzi nie wydaje za dużo kasy na PC kiedy mogą mieć 100 razy lepszą PS3, mimo biadolenia niektórych człowieczków dla których staty w grach i "pucharki" to całe życie?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hipokryzja?! Bardzo fajnie. To tak jak nazwać hmm żarty o blondynkach wyśmiewaniem, dyskryminacją lub okrucieństwem.

No a nie jest tak?

To tak jak masz drogę jak miód wokół dwa domki ograniczenie do 50, a i tak pewnie z 80% kierowców jedzie co najmniej 70-80. To też hipokryzja?W końcu żyjąc w społeczeństwie zgadzamy się na prawo prawda?

Czyli jesteś jednym z obywateli, którzy uważają się za pokrzywdzonych przez narzucane im przepisy? Ograniczenia w prędkości nie są wyssane z palca, tylko mają uzasadnienie np. w ilości ofiar na danym odcinku. No ale oczywiście dopóki nas to nie dotyczy to tylko nam to przeszkadza. CHWDP! Tylko jak kiedyś ktoś kiedyś faktycznie dostanie chwd to pobiegnie na Policję szukać pomocy.

Gry na konsole są projektowane pod pada SONY. Czułość, szybkość , animacja , wszystko to jest testowane na padzie, nie na myszce. Tak samo jak umywalka pomyślana jest z myślą o myciu rąk, a kibel o wypróżnianiu. Raczej się nie zmienia ich zastosowań w tym względzie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograniczenia w prędkości nie są wyssane z palca, tylko mają uzasadnienie np. w ilości ofiar na danym odcinku

Jest to bardzo rzadko prawda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że niezły offtop sie zrobił z tym czy frag jest sprawiedliwy czy nie...whatever

czy jest ktoś kto potrafi odpowiedzieć na moje pytanie które napisałem na stronie wcześniejszej??

z góry dzięki...

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a nie jest tak?

Czyli jesteś jednym z obywateli, którzy uważają się za pokrzywdzonych przez narzucane im przepisy? Ograniczenia w prędkości nie są wyssane z palca, tylko mają uzasadnienie np. w ilości ofiar na danym odcinku. No ale oczywiście dopóki nas to nie dotyczy to tylko nam to przeszkadza. CHWDP! Tylko jak kiedyś ktoś kiedyś faktycznie dostanie chwd to pobiegnie na Policję szukać pomocy.

Gry na konsole są projektowane pod pada SONY. Czułość, szybkość , animacja , wszystko to jest testowane na padzie, nie na myszce. Tak samo jak umywalka pomyślana jest z myślą o myciu rąk, a kibel o wypróżnianiu. Raczej się nie zmienia ich zastosowań w tym względzie.

Nie mam ani JPekowych poglądów, ani do anarchistów też nie należę. Oczywiście wokół szkół, miejsc gdzie jest dużo dzieci ograniczenia prędkości są zrozumiałe, ale w wielu przypadkach są one zbyt rygorystyczne.

P.S błagam powiedz, że to co napisałeś o dowcipach z blondynkami to sarkazm, albo żart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś używa fragnstein? Chwalą się że jest lepszy od fraga fx pro. Przymierzam się do kupna fragnstein, ale ciężko znaleźć jakiekolwiek o nim opinie na forach. 279zł na alledrogo http://allegro.pl/it...s3_pc_nowy.html

nie wiem ziomek, tego czegoś nie używałem, ale powiem ci że jeśli to coś działa jak splitfish sfx frag pro to można to nazwać mianem totalnej porażki, w niektóre gry nie da się grać, bo opóźnienia sięgają ok 0,5s a to już dużo. Byłem kiedyś piecowym graczem i na myszce szalałem jak mało który ;) ale dziewczyna mi zakupiła ( na moje życzenie ) tego sfx, potem nie chciałem jej zrobić przykrości i musiałem go sprzedać na allegro, bo szlak mnie na nim trafiał, pograłem w kz2 z dwa miechy, z początku było trudno, ale gwarantuje że największy PSowy laik wczuje się w końcu w pada i nie ma bata, chyba że gry typu FPP nie są dla niego stworzone wink.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ten frag i wszystkie inne przystawki nie jest sprawiedliwy i już, powinno się moim zdaniem zakazać ich używania. Jaki jest sens w byciu lepszym od innych bo się ma jakieś usprawniacze, jak komuś brakuje chirurgicznej precyzji to niech siada przed PC taka moja rada. Moim zdaniem gra powinna wykrywać inny kontroler i ludzi z udziwnieniami łączyć razem, a jeśli jest ich za mało to trudno, jeszcze raz ta sama rada --> PC.

Edytowane przez LethalDoze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten frag i wszystkie inne przystawki nie jest sprawiedliwy i już, powinno się moim zdaniem zakazać ich używania. Jaki jest sens w byciu lepszym od innych bo się ma jakieś usprawniacze, jak komuś brakuje chirurgicznej precyzji to niech siada przed PC taka moja rada. Moim zdaniem gra powinna wykrywać inny kontroler i ludzi z udziwnieniami łączyć razem, a jeśli jest ich za mało to trudno, jeszcze raz ta sama rada --> PC.

LUDZIE. Już chyba setny raz to powtarzam. Dobry PC, który starczyłby na więcej niż 2 lata (mam na myśli rozwój technologii) kosztuje co najmniej dwa razy tyle co PS3. Gry na PC nie są tak dopracowane jak na PS3 i do tego nie są w HD.

I zadziwia mnie wiedza jaką posiadają ludzie, którzy grają na PADach o FRAGU. Wszyscy jesteście przekonani, że zakupienie Fraga równa się najwyższym statom, pozycjom etc. Kupienie Fraga to po prostu ominięcie nauki Pada na podstawowym poziomie. Później wszyscy mają równe szanse, ponieważ Frag to nie sprzęt z najwyższej półki, tylko jakby obwodnica Pada. Co więcej mimo wielu postów o tym, że Frag to badziewie jeśli chodzi o jakość i wykonanie, mimo wielu ludzi, którzy mówią że Frag to nie to samo co M+K, no i oczywiście mimo tych osób, które powtarzają, że nie zamieniliby PADa na Fraga bo Frag jest gorszy, to nadal twierdzicie, że każdy z Fragiem to od razu będzie walić same heady, i zdobywać wszystkie nagrody itd. Tego nie rozumiem.

Czy w takim razie gracze z najlepszymi statami i miejscem w rankingach (powiedzmy pierwsza 10) to po części Fragowcy, albo nawet w więkoszości? W końcu według takeigo rozumowanie każdy z Fragiem musi być na najwyższych pozycjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ale tu ma nic do rzeczy to ile kosztuje PC, PC to PC a konsola to konsola, tyle lat było dobrze nagle wszyscy są grać na konsolach i jeszcze myszki podpinać, to jakaś pomyłka. I żeby nie było nie uważam, że najlepsi jadą na tych Fragach, kilku nam pewno ale zdecydowana większość nie, jak ktoś ucieka się do tego to po prostu nie umie grać na padzie, ale po co on tego używa, w niczym mu to nie pomoże w przesiadce na pada bo to nie jest żaden półśrodek. Moim zdaniem to żałosne grać na takim czymś przed tv, takie jest moje zdanie.

W każdej grze powinien się pojawiać znaczek na planszy wyników który by oznajmiał że jeden z drugim gra na myszce. Żeby nie wiem jak źle mi nie szło, nigdy bym tego nie kupił, dla mnie to wręcz wstyd. Takie moje zdanie.

Edytowane przez LethalDoze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tu ma nic do rzeczy to ile kosztuje PC, PC to PC a konsola to konsola, tyle lat było dobrze nagle wszyscy są grać na konsolach i jeszcze myszki podpinać, to jakaś pomyłka. I żeby nie było nie uważam, że najlepsi jadą na tych Fragach, kilku nam pewno ale zdecydowana większość nie, jak ktoś ucieka się do tego to po prostu nie umie grać na padzie, ale po co on tego używa, w niczym mu to nie pomoże w przesiadce na pada bo to nie jest żaden półśrodek. Moim zdaniem to żałosne grać na takim czymś przed tv, takie jest moje zdanie.

W każdej grze powinien się pojawiać znaczek na planszy wyników który by oznajmiał że jeden z drugim gra na myszce. Żeby nie wiem jak źle mi nie szło, nigdy bym tego nie kupił, dla mnie to wręcz wstyd. Takie moje zdanie.

A widzisz tylko, że większości fragowców nie zależy na graniu na padzie, i przesiadać się nie mamy zamiaru. A frag nie jest, w tym przypadku półśrodkiem. Jest alternatywą.

Tyle lat było dobrze, tylko powiedz od ilu lat w Polsce jest taka ilość gier, sprzętu itd. Od ilu lat jest rozpowszechnione HD? PS3 jest chyba od 2006. PS1 i PS2 nie dawały chyba takiego przeskoku jakości w stosunku do komputerów z tamtych czasów jak PS3 do obecnych.

A cena PC i PS3 ma teraz ogromne znaczenie, bo kupując dowolną grę na PS3 masz gwarancję jakości, że będzie działać na "najwyższych wymaganiach". A co do gier na PC to mimo podanych wymagań, mimo że teoretycznie spełnia się minimalne to co to gwarantuje? Granie bez lagów, na grafice na najniższych, średnich, czy najwyższych? Czy może w ogóle sobie nie pogramy?. A z PS3 sprawa jest prosta. Nie masz stresu, nie masz zastanawiania się później czemu dana gra Ci nie działa. No i teraz cena: taki PC, porządny jaki jest teraz najpopularniejszy to tak 2500zł - 3000 zł. PS3 od 1300zł w dół. I teraz widzisz PS3 jest tańsze, nieporównywalnie mniej zawodne, ma HD i odtwarza BD. W moim przypadku wybór był oczywisty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak komuś się nie chce ładować hajsu i chce się przesiąść na konsolę super, ale jest świadomy że jest to inna bajka w której gra się na padzie, gdzie każdy kto gra chce mieć pewność że ma identyczne warunki, taka sama grafika, taki sam kontroler - a nie ktoś się znudził PC bo fajne gierki są na PS3 i wchodzi "z butami" (czyt. z myszką) na konsole bo nie umie, nie umiesz to się naucz, dalej nie umiesz, to jesteś ciężkim przypadkiem bo pad to łatwizna, bardzo szybko można go oswoić do bardzo przyzwoitych wyników. Nie każdy będzie wymiatać, zawsze są lepsi i gorsi jak wszędzie, ale jak ktoś mówi że się nie da i już i sięga po takie ułatwienia to idzie na łatwiznę to jest niepodważalne, żeby sobie skompensować swój poziom i cieszyć japę jak kogoś zabije mając przewagę. Nie mówię, że każdy będzie wymiatał jak jakieś nolife-y w CS ale dla wprawnego ex-pecetowca jest to przewaga kolosalna, i to jest nie fair.

Jestem jak najbardziej za tym by więcej ludzi kupowało konsole, ale muszą wiedzieć że na tym placu zabaw mamy fajniejsze sprzęty ale i bawimy się trochę innymi zabawkami.

Edytowane przez LethalDoze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×