Skocz do zawartości
DaraS

Frag Fx

Rekomendowane odpowiedzi

Są osoby, które tak ambicjonalnie i poważnie traktują granie na PS3 (które z tego co wiem miało być centrum ROZRYWKI), że powoli granie na PS3 może stać się niebezpieczne.... Piłka nożna też miała być tylko rozrywką, a wśród wielu kibiców wywołuje tylko nienawiść.

Zaczynam się bać, może już powinienem zmieniać nazwisko, żeby mnie taki ktoś nie dorwał, skoro mam Fraga.

Ale za to jaki profesjonalizm, cóż za język - ownić, newbie, nie fair. Człowieku, może ty wnioskuj o dotacje z Unii za granie na PS3, skoro poświęciłeś czas i życie żeby nauczyć się grać na PADzie. To jest zabawa, rozrywka, przyjemność nie sposób na życie (mam nadzieję).

Gówno mnie statystki obchodzą, gram dla przyjemności, dla zabawy, zaraz pewnie napiszesz mi coś miłego, a'la jesteś frajerem itp.

Jeśli sprawi to, że poczujesz się lepiej to tak kupiłem Fraga, żeby "ownić" w grach. PS3 to moje życie, tylko ta konsola się liczy. Zależy mi na "prestiżu" w grach, chociaż jestem "newbie". Nie tak jak ciężko pracujący, waleczni, równi i uczciwi PADowcy.

Mam już czekać na bana skoro jesteś Moderatorem?

Mimo to pozdrawiam.

P.S Czy to nie jest tak jak z FIFĄ i PESem? Utworzono osobny temat FIFA vs. PES. Myślę, że w tym przypadku tez tak powinno być. Ten temat miał być chyba o sprzęcie, a nie uczciwości osób, które go kupiły, ale cóż skoro na tym ten temat polega to trudno...

Zdecydowanie popieram, ubawiłem się ostro.

Dopiszę by ludzie, którzy chcą wymienic FX V.2 na Pro, tak jak ja sie wstrzymali, gdyż są problemy z oprogramowaniem, za góra dwa tygodnie zostanie poprawione. Ale mimo wszystko FX V.2 idzie w odstawkę. Wersja bezprzewodowa to jest to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie troszku zaporowa cena już dawno bym kupił Fraga. Zapewne w nowym roku i tak go łyknę, bo na gwiazdkę dostanę Killzona a potem kupie BC, więc Frag dla gracza z PC-tową przeszłością to miły dodatek.

Post Killa można jedynie pominąć stosownym milczeniem, bo odpowiadać nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wylazły fragowce z pod ziemia :P

Eeeee gra ktoś jeszcze na padzie ?? :whistling:

A tak w ogóle,gra ktoś z was na fragu w CODMW2 chciałbym się z wami zmierzyć jak na mężczyznę przystało na padzie :)

Edytowane przez ---Vincent---

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja opinia w tym temacie jest taka że ze tego calego fraga nie powinno być. Sory jesli kogos tym uraze ale takie jest moje zdanie. Po prostu nie trawie i nie ogarniam ludzi którzy piszą ze od zarania dziejów cisneli na kompie myszką i klawiaturą a po przesiadce na pada nie dają rady. No nie ogarniam. Sam gralem w cod 4 na blaszaku od dnia premiery dość długo (podchodziło nawet troche nolifem ale na szczescie wyleczylem sie z tego). Po przesiadce na PS3 ogarnąłem pada w FPSach po okolo tygodniu. Granie na padzie sprawia znacznie wieksza przyjemnoisc niz tradycyjny tandem. Zwolennicy fraga to pewnie ludzie ktorym albo sie wyjątkowo nie chce "nauczyć" grać padem w fpsy, albo sa slabi psychicznie i jak od razu jak ich inni "pojadą" na serwerze to pada tekst typu "sram na pada, kupie fraga i bede wszystkich ownowal". Poza tym uwazam ze granie fragiem jest deczko nie fair. To jest tylko moje zdanie wiec nie buzujcie sie jak wam nie pasuje bo ma prawo wam nie pasowac. Zamiast wydawac kase na fraga lepiej kupcie jakas gre.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do posta wyżej: mnie akuratnie ten cały multiplayer wali, nie grałem, nie gram i nie będę grał w multi. Masz racje, nie chce mi się "uczyć" gry na padzie w FPSy, najzwyczajniej nie muszę bo mogę kupić fraga. Życie trzeba sobie ułatwiać a nie utrudniać.

Wszystkim tym, którzy spędzają czas przed multi i pienią się, że ktoś tam uzywa fraga serdecznie współczuje... Mnie ten problem nie dotyczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym uwazam ze granie fragiem jest deczko nie fair.

Apeluje ... Dość dopalaczy .. wróćmy do korzeni ... na śmieci pady, myszki , fragi

Prawdziwy mężczyzna powinien byc twardy i każda grę ukonczyć za pomocą TYLKO klawiatury tongue.gif

ech lezka mi sie w oku kreci jak sobie przypomnę gdy byłem karcony w Wolfsteinie bo koleżka miał MYSZKĘ a ja pociskałem na klawiaturze

a żeby nie bylo strasznego oftopa

można by prosic o opinie/recenzję w temacie Dual SFX Frag Pro ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczenie, większości "prawdziwych mężczyzn" tzn. osób z padami, że nie każdy, a przypuszczam ,że zdecydowana większość nie kupuje takich ułatwień tylko po to żeby wygrywać w multi, nie ma sensu. Ludzie to jest zabawa. Nie mam ambicji związanych z PS3 i gówno mnie obchodzą trofea, rankingi i cały ten szajs.

Dosłownie jak walenie głową w mur. Pad jak dla mnie jest genialnym kontrolerem do wszystkich gier tylko nie FPS TPP itp. Sory ja pada nie ogarniam w FPS. To jest takie trudne? Po za tym nie każdy kto weźmie fraga w łapę od razu jest "mistrzem" w multi. Szczerze jak często wam się zdarza, że pojawia się jedna osoba (załóżmy że z Fragiem), który ma nad wszystkimi ogromną przewagę?

Dajmy sobie spokój. Niech modowie najlepiej zakażą postów typu Frag FX to szajs, gówno itd., albo zrobią osobny temat, dla "uczciwych, graczy z PADami", żeby mogli sobie pobiadolić nawet nie mając nigdy Fraga w łapie. Zajmijmy się gadaniem o sprzęcie nie o całej otoczce.

Rozumiem, że sam pisze teoretycznie nie na temat, ale jakie posty takie odpowiedzi na nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy post więc sie przywitam na początek :-)

Co do nowego Fraga to najlepiej oddaje jego braki filmik

W ramach świątecznego prezentu dla siebie (sic! :-)) nabyłem drogą kupna ps3 oraz cod mw2. Niestety jak kilka osób tutaj nie chciało mi się uczyć gry w fps na padzie. Nie zyskam tym przyjaciół ale mam to gdzieś. Nie wiem czy ci wszyscy przeciwnicy zapomnieli do czego jest ps3? Przecież to ma być zabawa a nie jakaś chora rywalizacja. Najlepiej pewnie by było dla tych osób jakby każda gra wychodziła z własną konsolą i wlasnym padem/k+m/fragiem/albo innym ustrojstwem i wszyscy by byli szczęśliwi. Linczujmy tych którzy graja na kompie z lepszą niż my grafiką, większym monitorze/tv lub lepsza myszką. Ciekawe czy przy myszkach kulkowych a laserowych tez był podnoszony taki lament ze lepsza itp. Dla dzieci wypisujące te bzdury pod tytułem ownowac itp wezcie sie za lekcje/sport/dziewczyny/chlopakow kto co woli. Ps3 to nie cale zycie. A jezeli to odrobine starsi pisza to chyba czas dorosnac do Waszego wieku i darowac sobie odrobine. Koncząc jeszcze na temat fraga. Generalnie imho mysz jest odrobine za duza ale mozna sie przyzwyczaic. Nawet moja dziewczyna zaczela grac w mw2 dzieki temu :-). Reszte widac na filmiku ktorego link podalem wyzej. Takze bawmy sie ps3 a nie toczmy wojne kto czym ma grac bo i tak kazdy wybierze zgodnie z wlasnym 'widzimisie'

Pozdrawiam

Piotr Michalak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, ps3 mam od nie dawna na pada nie narzekam, aczkolwiek przyzwyczajony do myszy irytuje mnie deko powolność pada(np przy obrocie o 180 stopni), dlatego zamówiłem sobie fraga nie wiem czy będę na nim grał, ale jeśli okaże się że jest tak dobry jak mówią to na pewno na niego się przesiądę. Cała ta gadka wyzywanie ludzi od noobów bo używają fraga jest żałosna, koleś który ma obcykanego pada da sobie rade z gościem pykającym na fragu i tyle w tym temacie. Kwestia przyzwyczajenia i umiejętności, szczerze to bardziej wkur... mnie to że w takim np. Warhawk'u goście z rangami generala robią sobie drugie konto tylko po to żeby nękać noobów na rookie serwerach, to dla mnie są lamusy i żałośne zakompleksione błazny. Natomiast goscie grający na fragach nie robią na mnie żadnego wrażenia, frag w rekach doświadczonego gracza daje niesamowity power tak uważam, więc nie ma sie o co rzucać bo i tak dostalibyście baty nawet gdyby grał padem, w rekach nooba żaden super frag nie zrobi z niego pro gracza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też przesiadłem się z PC i jakoś fraga używać nie muszę, ponieważ dla mnie PC'towca pad jest ciekawym wyzwaniem i nie rozumiem waszego płaczu.. Przez takich właśnie ludzi PC'towcy są tak a nie inaczej postrzegani przez konsolowców... Gdybym używał fraga to gra stałaby się dziecinnie prosta... Frag jest jak mysz, więc gadka typu ”Jakby przesiadł się na pada to i tak by was pojechał” jest śmieszna... Coraz więcej na konsolę przesiada się tych PC'towych pozerów, którzy w fps'y na kompie są nic nie warci to chociaż na konsoli chcą pokozaczyć(Nie mówie w tym wypadku o Tobie)... Połowe tych cwaniaczków można załatwić bez problemu przy użyciu takiego samego sprzętu jak oni lub na PC :) . Dla mnie jest to bardzo proste: Brakuje Ci myszy to wracaj na PC, a nie innym przyjemność z gry zabierasz........

Edytowane przez M4JsT3R : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym używał fraga to gra stałaby się dziecinnie prosta...

Zaskakuje mnie opinia ludzi NIE posiadajacych fraga - że niby tak łatwo i milo się nim gra

a dodatkowo wkurzają mnie bo dzięki takim opiniom kupiłem fraqa pro. Tak , wypowiedzi kill-a mnie przekonały

do zakupu, gdyż kompletnie nie radziłem sobie w FPS-ach na PS3. Od razu zaznczam ze nie chodzi mi o nabicie statystyk w grach sieciowych .

A rzeczywistość nie jest taka różowa.

Na minus wykonie, ergonomia, NIE prosta konfiguracja. Do piękna prostoty pada długa droga dla projektantow fraga. Rozmieszczenie przyciskow nie jest takie intuicyjne jak w padzie , trzeba się NAUCZYC nim posługiwać .

Na plus prościej jest się poruszać i celować równoczesnie, jestem w stanie przebrnąć przez misje Ruchoma Trcuizna w Infamous co na padzie było dla mnie awykonalane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedarlem sie przez poprzednie posty i mam wrazenie, ze przeciwnicy Fraga scigaja sie w jakims konkursie na to jak sie bardziej umeczyc.

Gra na ps3 ma dawac frajde i deklaracje typu "ja gram na padzie, bo ulatwianie sobie zycia i uzywanie wygodniejszego urzadzenia jest za malo hardkorowe" jest smieszna.

Czy jak macie do wyboru usiasc w wygodnym fotelu albo na drewnianym zydelku to tez wybieracie zydel zeby byc jak twardziele ze specnazu? To czekam na pierwsze deklaracje, ktory z was gra na zydlu odwroconym do gory nogami, zeby go jeszcze bardzie bolalo.

Jezeli myslicie, ze wszyscy co wymiataja online i wala wam heady uzywaja fraga to sie mylicie. Frag nie daje mozliwosci zrobienia zwrotu szybciej niz pad. Kursor nie porusza sie szybciej, na padzie tez mozna zmienic czulosc i robic zwroty szybciej. To jest tez uwaga do tych co maja nadzieje, ze jak kupia fragfx to nagle beda "king of the hill" i beda na gorze tabeli.

Zrobic killa jest tak samo latwo/trudno na Fragu jak i na padzie a to dlatego, ze fps na konsole maja inna mechanike iz na pc i mapy sa robione pod wolne i male ruchy padem.

Nie mam moze duzego doswiadczenia bo na Fragu gram jedynie w Killzone i gram zarowno padem jak i fragiem i naprawde nie widze roznicy. Raz jestem na gorze tabeli raz na dole. Pogram troche na fragu a jak sie chce walnac na kanape i polezec podczas gry to biore pad. Bo najwieksza wada Fraga jest to, ze nie mozna sobie polezec grajac.

Zaskakuje mnie opinia ludzi NIE posiadajacych fraga - że niby tak łatwo i milo się nim gra

a dodatkowo wkurzają mnie bo dzięki takim opiniom kupiłem fraqa pro. Tak , wypowiedzi kill-a mnie przekonały

do zakupu, gdyż kompletnie nie radziłem sobie w FPS-ach na PS3. Od razu zaznczam ze nie chodzi mi o nabicie statystyk w grach sieciowych .

A rzeczywistość nie jest taka różowa.

AMEN to that! brother!

Na minus wykonie, ergonomia, NIE prosta konfiguracja. Do piękna prostoty pada długa droga dla projektantow fraga. Rozmieszczenie przyciskow nie jest takie intuicyjne jak w padzie , trzeba się NAUCZYC nim posługiwać .

Na plus prościej jest się poruszać i celować równoczesnie, jestem w stanie przebrnąć przez misje Ruchoma Trcuizna w Infamous co na padzie było dla mnie awykonalane

Dodam jeszcze, ze support do Fraga to jakies totalne nieporozumienie. Soft do tweakowania napisany pod archaiczny juz windows XP, uruchomic to pod Windows 7 i zrobic update firmwaru moze pewnie jakis haker ale nie ktos kto kompa uzywa jak normalny normals. Zadnej plytki z softem w pudelku, linki do softu na stronie producenta ida do "404 not found". Zenada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też przesiadłem się z PC i jakoś fraga używać nie muszę, ponieważ dla mnie PC'towca pad jest ciekawym wyzwaniem i nie rozumiem waszego płaczu.. Przez takich właśnie ludzi PC'towcy są tak a nie inaczej postrzegani przez konsolowców... Gdybym używał fraga to gra stałaby się dziecinnie prosta... Frag jest jak mysz, więc gadka typu ”Jakby przesiadł się na pada to i tak by was pojechał” jest śmieszna... Coraz więcej na konsolę przesiada się tych PC'towych pozerów, którzy w fps'y na kompie są nic nie warci to chociaż na konsoli chcą pokozaczyć(Nie mówie w tym wypadku o Tobie)... Połowe tych cwaniaczków można załatwić bez problemu przy użyciu takiego samego sprzętu jak oni lub na PC :) . Dla mnie jest to bardzo proste: Brakuje Ci myszy to wracaj na PC, a nie innym przyjemność z gry zabierasz........

Człowieku. Wracaj na kompa? Gdyby zajebisty komp kosztował tyle co PS3, był tak niezawdony, gry byłyby w HD i miałyby genialne granie przez neta, i nie stałby się średnio dobry po 1,5 lub 2 latach. Gadanie mądrali. Nie mam zamiaru przesiadać się na kompa bo kilka osób płacze, że są gracze z Fragami. Wszyscy są najmądrzejsi i najsprawiedliwsi. Teraz niektórzy "prawdziwi gracze" dla których staty stanowią najwyższą wartość życiową mają chociaż usprawiedliwienie. Zawsze moga powiedzieć: pewnie miał Fraga.

Gówno prawda. Jak jeszcze Ci, którzy mają zdrowy stosunek do PS3 pisali o wadach i zaletach Fraga i Pada wyszło na to ze zajebisty gracz z Padem i zejbisty gracz z Fragiem mają równe szanse. Ci, którzy tak jak ja kupili Fraga ułatwili sobie życie ominęliśmy etap przyzwyczajania się do PADa i tyle. Frag nie sprawia że trafiasz każdego i jesteś pierwszy w tabeli, tylko dla tego że masz myszkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku. Wracaj na kompa? Gdyby zajebisty komp kosztował tyle co PS3, był tak niezawdony, gry byłyby w HD i miałyby genialne granie przez neta, i nie stałby się średnio dobry po 1,5 lub 2 latach. Gadanie mądrali. Nie mam zamiaru przesiadać się na kompa bo kilka osób płacze, że są gracze z Fragami. Wszyscy są najmądrzejsi i najsprawiedliwsi. Teraz niektórzy "prawdziwi gracze" dla których staty stanowią najwyższą wartość życiową mają chociaż usprawiedliwienie. Zawsze moga powiedzieć: pewnie miał Fraga.

Gówno prawda. Jak jeszcze Ci, którzy mają zdrowy stosunek do PS3 pisali o wadach i zaletach Fraga i Pada wyszło na to ze zajebisty gracz z Padem i zejbisty gracz z Fragiem mają równe szanse. Ci, którzy tak jak ja kupili Fraga ułatwili sobie życie ominęliśmy etap przyzwyczajania się do PADa i tyle. Frag nie sprawia że trafiasz każdego i jesteś pierwszy w tabeli, tylko dla tego że masz myszkę.

Dokładnie !!! Nie mam zamiaru wracać do PC tylko dlatego że jakaś lama płacze że używam fraga, ps3 sobie kupiłem i bedę na nim grał to chyba moja sprawa i czego będę używał grając na nim chyba też nie ? Gówno mnie obchodzi opinia innych na ten temat. Interesują mnie rzetelne recenzje ludzi, którzy używają fraga a nie kolesi, którzy nigdy go w ręku nie mieli, usłyszeli bądz przeczytali od następnych pseudo userów fraga jaki to on nie jest zajebisty i teraz prawią pierdoły. Ja na temat fraga od siebie dodam, że żadna z niego rewelacja, oprócz tego że mam myszkę w łapie a nie pada nic zajebistego on nie wnosi od kwestia co kto lubi. Na temat wykonania nie ma sensu się rozpisywać jest po prostu badziewne. W kwestii grania spotkasz kola co lepiej pyka od Ciebie to i tak Cie rozwali chociaż ma w ręku tylko pada a Ty super pro fraga. I na koniec powiedzmy sobie jedno na temat fraga w nim chodzi o myszkę, poprostu są ludzie którzy wolą to rozwiązanie niż "uczyć" się grać na padzie i skończcie walić farmazony typu wracaj na PC bo wolisz myszkę. Proponuję zgłoś się do psychologa niech Cię zapisze na zajęcia pt " jak zwalczyć swoje kompleksy".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rapid fire rzeczywiscie do wyklikania na padzie ;)

a powiedzcie mi jeszcze, w jaki sposob w killzonie ten frag jest bezuzyteczny? (sprawia same problemy) i czemu producenci gier nie stosuja takich rozwiazan w innych grach tego typu aby zmusic wszystkich do uzywania tych samych kontrolerow?

Edytowane przez ultek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rapid fire rzeczywiscie do wyklikania na padzie ;)

a powiedzcie mi jeszcze, w jaki sposob w killzonie ten frag jest bezuzyteczny? (sprawia same problemy) i czemu producenci gier nie stosuja takich rozwiazan w innych grach tego typu aby zmusic wszystkich do uzywania tych samych kontrolerow?

w KZ jeżeli grałeś na padzie to wiesz że czuć ciężar postaci , jeżeli chcesz się obrócić postać się rozpędza to samo jest na fragu i zęby wykonać sensowny obrót potrzeba dużo miejsca na machanie myszką , grać się da bo testowałem ale nie jest to samo co gra na padzie.

przejrzałem na szybko post i widzę ze naprawdę dużo lam wypowiada się na temat fraga ze to wrodzone zło i oszustwo , zgaduje ze gracie na padzie i obrywacie po D.... , ja sam gram na fragu nie ciśnieniowo tylko dla przyjemności bo nie jestem idiotą i nie wściekam się jak kończę mecz ostatni i tak samo dostaje momentami po dupie od ludzi grających na padzie , jeżeli mam tryb lenia i nie chce mi się podnosić do fraga i gram na padzie idzie mi tak samo , frag to po prosto w pewnym sensie wygoda i uwierzcie mi na słowo ze mając go jest w stanie pokonać was każdy grający na padzie, zależy od zdolności gracza, poza tym przyjrzyjcie się jak grają ludzie z klanów i za zagranicy z tego co obserwowałem mają szybkość obrotu zwiększoną na 5-7 żeby szybciej reagować , po prostu wyczuwają lepiej gałki i mają obrót postaci tak szybki jak na fragu , więc może to też jest oszustwo ?

Pozdro , grajcie dla przyjemności albo zacznijcie jeść Deprim :)

Edytowane przez sndwwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Killzone 2 na padzie można spokojnie sobie pograć, na początku trochę dziwnie się gra, ale potem to czysta przyjemność.

W Killzone 2 na fragu można spokojnie sobie pograć, na początku trochę dziwnie się gra, ale potem to czysta przyjemność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W KZ oprocz ciezaru postaci jest tez opoznienie sterowania, co jest bardzo wkurzajace (w moim przypadku, sa tacy, ktorzy tego w ogole nie czuja).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W KZ oprocz ciezaru postaci jest tez opoznienie sterowania, co jest bardzo wkurzajace (w moim przypadku, sa tacy, ktorzy tego w ogole nie czuja).

Nie wiem jak z opoznieniem w kz2 bo go nei czuje zbytnio, ale ja juz sam nie wiem czy o ja jestem za stary na nauke grania czy jaki?

Probowalem grac w uncharted1 i killzone2 padem totalny brak kontroli nie wiedzialem co sie dzieje.

Kupilem fraga bezprzewodowego i jest lepiej, ale kursor rusza sie jak mucha w smole (musze odrywac mysz od podkladki by sie odwrocic mz porazka)

no to ustawilem w grach max sensitivity i z przez PC tweakowalem zestaw na level 5 oraz ustawilem pokretlo na 9

odpalam obie gry i to samo - w killzone gra sie delikatnie lepiej niz padem, ale dalej celowanie to porazka w uncharted tez padaka.

Moze mi ktos powiedziec czy to ja jestem do duszy czy tak ma byc?

jak gralem na pc to mialem mysz 3200 dpi i podkladke 40x50cm i nigdy nie musialem odrywaz myszki od podkladki.

ech albo powinien byc auto aim jak w underworldzie albo celowanie powinno byc jakos sensownie zrobione...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te cale fragi sa widziane dla konsoli jak normalny pad. Jezeli sterujac padem masz wrazenie ciezaru czy nawet opoznienia to te same efekty beda przeniesione i na mysz fraga, co za tym idzie bedzie to nienaturalne uczucie. Ty machasz myszka, a postac wykonuje to z opoznieniem. Nie mam fraga, ale jezeli jeszcze frag sam w sobie generuje jakies opoznienie, to moze byc ono na prawde nieznosne podczas grania. Sprobuj pograc w CoD:MW lub MW2. Tam sterowanie padem jest bez zadnych opoznien i innych efektow ciezaru. Mi sie gra bosko i takie sterowanie mogloby byc w kazdej grze. Ba, gdyby takie bylo w kazdej grze, to pewnie frag by nie powstal bo nie byloby takiej potrzeby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te cale fragi sa widziane dla konsoli jak normalny pad. Jezeli sterujac padem masz wrazenie ciezaru czy nawet opoznienia to te same efekty beda przeniesione i na mysz fraga, co za tym idzie bedzie to nienaturalne uczucie. Ty machasz myszka, a postac wykonuje to z opoznieniem. Nie mam fraga, ale jezeli jeszcze frag sam w sobie generuje jakies opoznienie, to moze byc ono na prawde nieznosne podczas grania. Sprobuj pograc w CoD:MW lub MW2. Tam sterowanie padem jest bez zadnych opoznien i innych efektow ciezaru. Mi sie gra bosko i takie sterowanie mogloby byc w kazdej grze. Ba, gdyby takie bylo w kazdej grze, to pewnie frag by nie powstal bo nie byloby takiej potrzeby.

Nie mi chodzi o to, ze mysz dziala wolno a nie z opoznieniem. tzn musze ja odrywac od podkladki a to mz kupa. ale fakt wyporzycze sobie inna gre, zobacze jak bedzie i albo sprzedam sfx i wymienie na fragensteina (ponoc duzo lepszy) albo podaruje sobie kz2 lub pozbede sie w diably ps3 i kupie porzadnego blaszaka ;)

w sumie konsole kupilem dla tego, ze pc nie chce drugiego (laptop mi wystarcza w 100%) a rozerwac sie troszke chcialem uznalem to za prostsza opcje (nie spodziewalem sie fpp na konsole) i dokupujac do ps3 fraga narobilem sobie bigosu jak z 2gim pc ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam problemów z KZ2 na FragFxv2 czyli wersji przewodowej, a w MW2 to już w ogóle idealnie., może po prostu nie zwracam uwagi na to, albo nadrabiam chodzeniem zamiast samym celownikiem( w KZ2 ). W MW2 nie mam żadnych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam problemów z KZ2 na FragFxv2 czyli wersji przewodowej, a w MW2 to już w ogóle idealnie., może po prostu nie zwracam uwagi na to, albo nadrabiam chodzeniem zamiast samym celownikiem( w KZ2 ). W MW2 nie mam żadnych problemów.

ja mam taki nawyk, ze mam ciagle wcisniete "do przodu" a mysza celuje/nadaje kierunek strafe uzywam tylko w trakcie walki.

btw da sie wybrac "always run" ?

zreszta dokladnie tak samo jak w kz2 mam w uncharted normalnie na samym poczatku gry zanim pozabijam tych kolesi co mi na lodke wskakuja to mnie szlag trafia i gre wylaczam...

obojetne czy gram fragiem czy padem (probowalem kilka razy). Chyba, ze ja glupi jestem i w uncharted jest autoaim jak w TR tylko go nie odkrylem...

oprocz w/w gralem w soul caliburIV, underworlda i pacific rift i tam pad sprawdza sie bardzo dobrze wiec to chyba nei problem z tym, ze mam paluchy z drewna ;)

a na pc praktycznie wylacznie w rts i fps gralem i nigdy nie narzekalem na sterowanie...

Ok edit:

troszke pogralem w kz2 wlasnie i chyba jest lepiej ( ztweakowalem fraga raz jeszcze na poziom 0 i spowrotem na 5 ustawilem gre ma max)

jeszcze jakbym podkladke na wieksza zmienil to bylo by lepiej. A i chyba serio czasami czuje ten "lag" to znaczy w rzaden sposob niemoge precyzyjnie celowac, ale ze zwykle dzieje sie jak do mnie 3 kolesi strzela to nie mam za duzo czasu na rozkminianie co i jak jest nei tak ;)

ok druga edycja:

ta myszka jest jakas smiesza juz chyba wiem co mnie wkurza: ona nie wylapuje szybkich ruchow jak ruszam nia szybko tak jak mialem w zwyczaju to nic sie nei dzieje trzeba ja ruszac duzo wolniej i wtedy daje rade bez odrywania od podkladki...

edycja 3:

jestem na etapie grania padem (sprobowalem i nie jest tak zle mam tylko lekkie problemy z uzywaniem 2 galek naraz pozatym spoko)

Dla tych co pisza, ze frag to oszukiwanie: g.. prawda naprawde chyba gra sie gorzej (moze to wina tego bezprzewodowego i zwykly lepszy?)

jakbym gram sam ze soba (ja padem kontra ja fragiem) to bym wolal padem chyba (jak na ilosc czasu przegranego w fpp mysza i padem wcale padem nie idzie mi duzo gorzej a koniecznosc ruszania calego stolu do tv, podkladem pod myszki etc....) btw jak ci "braknie podkladki" pod fragiem to mysz trzeba podnosic a analog dziala "w kolko".

na razie gram w kz2 moze do uncharted sie przekonam do uzywania fraga na razie bez cudow.

Edytowane przez gooral

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja problem miałem z tym wciskaniem do przodu(przewodówka), ale to raz i musiałem zresetować PS3 docisnąć USB i było gites, teraz miałem problem, że jakby oszalał i ciągle się jakby wciskał trójkąt i gałka w którąś stronę w menu (z fragiem), ale znowu reset zmiana portu USB(nie wiem co za różnica) i jedziemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja problem miałem z tym wciskaniem do przodu(przewodówka), ale to raz i musiałem zresetować PS3 docisnąć USB i było gites, teraz miałem problem, że jakby oszalał i ciągle się jakby wciskał trójkąt i gałka w którąś stronę w menu (z fragiem), ale znowu reset zmiana portu USB(nie wiem co za różnica) i jedziemy.

w killzone2

Na padzie mam problem (moglby byc rozwiazany przez wpelni kustomizowane klawisze):

ciezko mi biegac (wcisniecie l3 to kiepski pomysl) a bieganie i podskok w biegu wymaga bycia mutantem (3 rece)

ruszanie oboma galkami tez latwe nei jest

gram na standardowy2 ztcp

btw splitfish odpowiedzial na moje problemy tak:

nie wiem/to chyba soft/zapytaj kogo innego = mam nadzieje, ze pomoglem ;)

moj sfx w promocyjnej cenie niedlugo na alledrogo na 90%

ps zawiesil mi sie sfx wczoraj kilka razy:

raz pokazal fioleowy kolor i przezstal dzialac jak uciekalem (po pol godzinie czajenia sie ze snajperka za rogiem....)

raz przestal dzialac l1 (co ciekawe dzial jak "kucnij" a nie dzialal przy zaworze (lewa dlon sie nei zaciskala) jak juz drugi raz ich powybijalem....

kilka razy "wzrok" mi "uciekl na buty" i mysz przestala dzialac w osi x (w osi y dziala) mam nawet filmik, ale mi sie aparat foto zawiesil w trakcie (moze obcy ladowali za rogiem?) i albo co podnioslem wzrok sam wracal na buty lub nie dzial wogole....

zdazalo sie tez, ze zamiast uderzyc kolba (l2 z setupu1) zmienial bron na pistolet oddawal strzal zmienial na bron glowna i oddawal drugi kic*uj?

Edytowane przez gooral

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×