Skocz do zawartości
Emir

Batman Arkham Asylum

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już zarówno Batman Początek jak i Mroczny Rycerz mam na Blu-Ray :) Jedyne dwa tytuły.

A Bundla raczej nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym był wielkim fanem Gacopyrza, zakupiłbym ten tytuł, ale nim nie jestem, więc przygodę z grą kończę na demie. Fajna jest ta kobitka Jokera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to w końcu jest z tym językiem w grze?

Na forum coś było, że niby PL napisy. To była oficjalna wiadomość? Ma ktoś jakiś link?

Chciałem preordera zamówić na Ultimie, ale tam pisze tylko język angielski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym był wielkim fanem Gacopyrza, zakupiłbym ten tytuł, ale nim nie jestem, więc przygodę z grą kończę na demie. Fajna jest ta kobitka Jokera.

nom swietnie zagrana :) hehe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm kolekcjonerska 250 zl , a ciekawe gdzie bedzie mozna kupic najtaniej ( i za ile ) w dniu premiery normalna wersje. ; p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak skoncze legacy w FNR4, to pojdzie na wymianie chyba wlasnie na Batmana ;) Po 3krotnym przejsciu dema jestem pod wrażeniem i coraz bardziej chetny by przejsc "calaka".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mnie kusi EK ale obnizka cen MW2 i AC2 spowodowala ze skusilem sie na preorder tych pozycji. zreszta, EK Batmana by byla warta tych 250zl gdyby Bataran byl metalowy. jezeli to plastik to no thank you!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie tam bardziej podoba ten klimatyczny dziennik psychiatry oprawiony w skore :P pewnie sie skusze na EK pewnie wyjdzie mi 50zl drozej niz jakbym kupil normalna edycje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba jednak sie skusze na normalna edycje z ultimy za jedyne 180 zl w dniu premiery, lepszej oferty chyba nie znajdziemy ; p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka będzie miodna ! :) aż się skusiłem i ściągam demko na PC

tak się podjarałem ze muszę zobaczyć :D

Edytowane przez Qekon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że niby na PS3 nie będzie PhysX ?

Dla mnie to troszkę dziwne ze nie ma być PhysX :scare: bądź co bądź PS3 to nie byle co...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niby male detale ale fajny klimat sie robi przez niektore mozliwosci physx; / a co do mojego wczesniejszego postu z cena na ultimie ? znalezliscie gdzies moze lepsza oferte?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PhysX jest kozacki i wstyd, że nie będzie tego na konsolach. Tyle było szumu, że to konsole są górą a PC mają problemy z udźwignięciem niektórych gier (patrz GTA IV). Teraz wszystko wychodzi na wierzch i może się okazać, że na PhysX na konsolach przyjdzie nam poczekać do następnej generacji <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Allegro 185 lub 180 ale trzeba sobie doliczyć koszty wysyłki to i tak drogo wychodzi

Co do PhysX wstyd ze taka gra świeża wychodzi a będzie gorzej wyglądać niż na PC

:( co prawda to efekty jak np papier czy mgła ale jednak dodaje uroku

Edytowane przez Qekon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra "Trine" na PC-ta wykorzystuje PhysX

Jak wszyscy wiedzą też ma się ukazać na konsole

Wracając to tematu demo zaskoczyło mnie i to bardzo pozytywnie. Trochę sterylna ta grafika ale to nie szkodzi

Gra się naprawde przyjemnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak, będą te polskie napisy czy smialo zamawiac angielska? Bo niby miala byc polonizacja, a teraz sie okazuje, ze tylko na pc. Tak wiec cenega sobie dala spokoj z konsolami? Właściwie to dobrze :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PhysX już jest na PS3.

Jest i ma się dobrze. Taki 'głupi' Star Wars The Force Unleashed go wykorzystuje, a zabraknie go w Batmanie. Nie będę udawał nawet, że rozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×