Skocz do zawartości
Emir

Batman Arkham Asylum

Rekomendowane odpowiedzi

Okolo 18. jak zwykle. A demko nie wiem skąd zasysaćie, trailer to nie demko =O

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko już jest - użyjcie opcji search bo w dziale dema jeszcze nie ma.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko już jest - użyjcie opcji search bo w dziale dema jeszcze nie ma.

Dzięki :) nie wpadł bym na to :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adrian uważaj żebyś nie wystrzelił z podniecenia :P Potwierdzam, demko waży 1460MB. Dopiero 10% :/ Bardzo wolno leci :(

Edytowane przez szymuR93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tej samej stronie trzeba było wpisać batman i masz zaraz pod pre orderem na xkloca

http://www.gram.pl/sk3_9gPrHO1_Batman_Arkham_Asylum.html

top 10 bestsellerów tej strony i wszystko an PS3 xD

dlatego ze jestes w zakladce PS3... a demko poczekam sciagne w nocy ijutro po pracy bedzie co robic :) ale chetnie poczytam wrazenia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale z tej gry shit... Żartowałem dopiero 35% :). Zobaczymy co z tego wyjdzie. Choć jeszcze nie zagrałem w demo ale nie wiem czy kupić gierkę od razu po premierze chyba jednak poczekam aż stanieje do 150-160gr :P :). Szkoda też że nie ma multi bo teraz w każdej grze online to podstawa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jestem po=]

Gra rewelacyjna jak dla mnie, uwielbiam uniwersum Batmana i nie zawiodłem się.

Jednakże jest 1 rzecz która mnie denerwuje : kamera gdy idziemy - nie wiem jak dla mnie ona jest za blisko, jak włączymy bieg to już ok.

Reszta jak najbardziej ok. Teraz oby wytrzymać do 28 =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz tez po ; ) dokladnie jak jestesmy w trakcie "normalnego" ruchu to gacek troche za duzo miejsca na ekranie zajmuje ; ( . Ogolnie to nie zawiodlem sie i kupuje w dniu premiery : D Jest pare rzeczy ktore bym osobiscie poprawil ale gra zapowiada sie bardzo udanie ^ ^ viva la gacek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak swiecaca grafika? i animacja normalnego ruchu nietoperza, jak AI? i czy demo jest dlugie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam żadnych większych obiekcji co do dema. Może można było lekko polepszyć animację Batmana, ale na tle innych gier i tak jest miodowo. Świetne patenty jak Detective Mode. Nie nudziłem się nawet chwilę. Cóż, raczej hit.

Grafika postaci, szczególnie twarzy - bomba.

Reszta już nie tak bardzo -peleryna? Tło ujdzie. Czemu mam wrażenie, że to Unreal Engine?

Klimat? Wypas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie gierka świetna! Do kamerki mozna sie przyzwyczaic :)

Pozostaje czekac do premiery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, w demie jedyne co trochę przeszkadza to peleryna Batmana która to zasłania za dużo ekranu (albo kamera jest za blisko).

Detective Mode jest fajny (szkielet kostny) i przede wszystkim jest klimat.

Mi się podobało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czemu mam wrażenie, że to Unreal Engine?

Bo to jest Unreal Engine xD

Jeszcze nie zaopatrzyłem się w demo, możecie mi powiedzieć gdzie się kończy?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy tylko o pierdach pokroju - pelerynka nieładna.

Dobra teraz ja się wypowiem. Co zaobserwowałem:

- super dbałość o detale (Mimika twarzy, widać nawet pot w jednym ujęciu),

- doskonale uchwycony klimat Arkham Asylum (cela riddlera na początku gry, wszelkie "wspomagajki" dla trudnych pacjentów jak krzesła z kajdanami i 'kagańce na pysk, łóżka do elektrowstrząsów etc.)

- Freeflow combat doskonale sprawdza się w praniu i nie jest to zwykłe ciupanie w kwadrat, czasami trójkąt. Trzeba się ładnie wczuć żeby łączyło się to w spójną całośc, ale jak już wyjdzie to nic tylko przyklasnąć uszami z racji poweru jaki niesie za sobą każdy wyprowadzony przez Luft Myszę cios. Te charakterystyczne chrąpnięcia łamanych gnatów, czy przestawionych żeber lub wybitych 'jedynek' idealnie wzmaga poczucie: "Jam jest tutaj Spirte, a Wy pragnienie" ;)

- 'tec mode świetnie skanuje nam otoczenie ułatwiając podjęcie stosownej taktyki do jak najlepszego wyeliminowania bandy Jokera.

- Dialogi wypowiadane przez każdego, choćby najmniej znaczącego strażnika zrobione nagrane są z dużym pietyzmem i nie wyczułem w nich sztuczności. Ba! Budują doskonale klimat. Tuzy pokroju Mark "Luke Skywalker" Hamill w roli Jokera to masterpiece: "The Chokes on You" :D

- Ustawienie Gacka lekko z lewej strony, pozwala na łatwe obeznanie się w terenie a zarazem nie tracimy kontaktu z bohaterem. Odpowiednie najazdy kamery podczas walk, krycia się, podczas biegu - dodają filmowego efektu (in plus)

- Character Trophies: Super! Można sobie w pełnej krasie obejrzeć sylwetki bohaterów, których będzie przybywać wraz z rozwojem grze.

- Character Bios: Pierwsza klasa. Daje to nam dobry wgląd w akta każdego z adwersarzy, jak i bohaterów uniwersum batmana. Polecam przesłuchać taśmy z nagranymi sesjami Jokera. :D

Demko kończy się po wykończeniu rzeźimieszków jokera, niedługo po sekwencji z Zsaszem.

Ogółem nie mam zastrzeżeń po tym demku. Co więcej - jestem zadowolony, że pre-order na edycję kolekcjonerską nie musi dostać 'kansela' :P

Edytowane przez SouL
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że tu większy hype niż był przy demie inFamous :P A czy ktoś może napisać jak jest z frameratem bo demko dane mi będzie sprawdzić dopiero pojutrze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem trailer, który wywarł na mnie spore wrażenie, a teraz zasysam demko z PSS. Może mnie miło zaskoczy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że tu większy hype niż był przy demie inFamous :P A czy ktoś może napisać jak jest z frameratem bo demko dane mi będzie sprawdzić dopiero pojutrze...

Hey, nie wiem ile to ma klatek 30? W kazdym razie nie widac zadnych spadkow. Tylko to demo dzieje sie w "zamknietych pomiezczeniach" 1 jest ciut wieszke, czy beda spadki frameratu zobaczymy dopiero przy retailu jak bedziemy chodzic na samej wyspie, jednakze podobno teraz nie chce mi sie szukac linku ale ktos mowil gdzies ze nawet na otwartej przestrzeni jest ok, nie jest to demons souls gdzie spadek jest bardzzzoooooo widoczny na szczescie

Wiec bedzie dobrze i o to chyba nie musimy sie martwic , sorka ze bez polskich znakow ale niestety nie mam teraz do nich dostepu.

Btw dla fanow gatunku polecam wlaczyc tvn7 =] leci wlasnie gacek;p

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam żadnych większych obiekcji co do dema. Może można było lekko polepszyć animację Batmana, ale na tle innych gier i tak jest miodowo. Świetne patenty jak Detective Mode. Nie nudziłem się nawet chwilę. Cóż, raczej hit.

Grafika postaci, szczególnie twarzy - bomba.

Reszta już nie tak bardzo -peleryna? Tło ujdzie. Czemu mam wrażenie, że to Unreal Engine?

Klimat? Wypas.

Bo to jest Unreal engine ;d?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest Unreal engine ;d?

Myślałem, że oni coś własnego stworzyli. Phi... -1 do lansu tej gry.

No ale jednak Unreal to monstrum, skoro takie klocki umie stawiać, nie ma co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem i kupuję w dzień premiery :D

To faktycznie najlepsza gra z Gackiem w roli głównej.

Bardzo dobrze wypadł Joker- taki chory popi*erdol :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×