Skocz do zawartości
lda77

Problemy I Pytania (Ogółem)

Rekomendowane odpowiedzi

Mi tez znajdował gre dopiero jak ping dochodził do >100 lub 110ms ale to była wina neta. Pewnie wiekszosc ma zasrana neostrade, ja też miałem... do dzisiaj bo juz mnie wk*****ły te pingi i zmieniłem neta mam teraz prosto ze światełka i znajduje gry tak jak kolezka wyzej napisał w granicach 50-70 ms :) aha i teraz mam typ nat otwarty a na neo miałem średni. Także jak tylko macie mozliwość zminiajcie syfiatą neostrade na coś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy może ktos wie czy osiagniecia gry online zapamietane są w sieci dla danego konta czy w zapisie konsoli??? padła mi konsola, chcę kupić slima i nie wiem jak to bedzie, a na naprawę starej nie mam teraz kasy więc zapisu przynajmiej na razie nie odzyskam. No i tak sobie myśle czy zacznę od szeregowca czy zrobił sie zapis w sieci i bedę miał stary lvl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Statystyki są zapisane na serwerze także bez obaw nie będziesz musiał levelować wszystkiego od początku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Statystyki są zapisane na serwerze także bez obaw nie będziesz musiał levelować wszystkiego od początku.

thx, chociaz jedna dobra wiadomość w tej masakrzebiggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was miał TYP NAT Ograniczony, a teraz ma inny?? Chciałbym się dowiedzieć jak to zmienić bo to irytujące, nie mogę grać nawet normalnie w lidze MW2. Proszę o kontakt na @ lub tu na prywatną wiadomość. Jak ktoś woli jest także moje GG na stronie profilu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam cały czas ograniczony. Wiem, jak to boli (choć nigdy nie miałem OPEN). W sytuacji 1na1, gdy widzimy sie w tym samym momencie z przeciwnikiem, on w 90% wygrywa.

Te 10% to palacze, właśnie popiół strząsają   :rofl:

Słyszałem, że podpięcie plejaka bezpośrednio do routera daje NAT Open.

nie dam rady sprawdzić :)

Edytowane przez EndarSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem

gram sobie gram i nagle mnie wyrzuca z sieci choć mam cały czas połączenie z netem

i na dodatek nie zapisuje mi nabitych fragów itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam cały czas ograniczony. Wiem, jak to boli (choć nigdy nie miałem OPEN). W sytuacji 1na1, gdy widzimy sie w tym samym momencie z przeciwnikiem, on w 90% wygrywa.

Te 10% to palacze, właśnie popiół strząsają   :rofl:

Słyszałem, że podpięcie plejaka bezpośrednio do routera daje NAT Open.

Akurat z zabijaniem nie mam aż takich problemów, czasem coś się nie uda, ale ogólnie dobrze gram. jeśli sprawdzisz metode podpięcia PS3 bezpośrednio do routera i to pomoże to daj znać. Ok. :)  

?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko mam, trochę z innej beczki..

Otóż przechodzę kampanię, grałam na weteranie, mąż ustawił mi na niższy poziom, i tak aż do samego końca.. Co mam teraz zrobić, żeby znowu ustawić sobie ten najtrudniejszy poziom? Nigdzie nie znalazłam takiej opcji..

Edit: Już znalazłam..:blush:

Edytowane przez Leilong

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was miał TYP NAT Ograniczony, a teraz ma inny?? Chciałbym się dowiedzieć jak to zmienić bo to irytujące, nie mogę grać nawet normalnie w lidze MW2. Proszę o kontakt na @ lub tu na prywatną wiadomość. Jak ktoś woli jest także moje GG na stronie profilu

Zalezy jakiego masz neta i czy masz router, jesli masz to wejdz w ustawinia i wybierz opcje Upnp enabled. Tylko trzeba uwazac bo zalaczenie tej opcji moze spowodowac całkowity brak neta (w przypadku neostrady tak wlasnie sie dzieje) Wszystko zalezy od dostawcy. Ja zmieniłem neosyfiade i mam NAT otwarty, pingi 50-80ms i praktycznie za kazdym razem 4 kreseczki jakości polaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja mam też taki problem

gram sobie gram i nagle mnie wyrzuca z sieci choć mam cały czas połączenie z netem

to sie dzieje tez na grze dwie osoby on-line

Wczesniej nie mogłem sie połączyć z Neostradą kolegi ale moj dostawca netu pogrzebał w moim routerze (chyba przydzielił publiczny adres IP oraz uruchomił uPnP i coś jeszcze zamieszał) efekt jest taki że ja lub kolega wysyłający zaproszenie możemy się teraz połączyć i pograć.

Tylko teraz pozostał problem ze zrywaniem połączenia w grze. Może macie jakieś propozycje jak rozwiązać ten problem czy może już tylko pozostało czekać na łaske producenta aż ześle z niebios kolejną łatkę. Bo pamietam że identyczny problem miała kiedyś Fifa10 oczywiście został on dość szybko usuniety ale co ludziom krwi napsuli tym błedem to już inna kwestia.

Edytowane przez kaczorq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc wam, mam taki problem z MW2 dzisiaj wchodze na online naciskam gra online a tu wyskakuje Laczenie z serverem tworzenia gry czekalem z 5 minut i nic zawsze bylo ok i zazwyczaj zadnych problemow z wchodzeniem na server poza tym w inne sieciowki jak KZ2 czy U2 smiga bez problemu a i jeszcze jedno ostatnio resetowalem router ale wszystkie ustawienia wpisalem jak poprzednio tak mysle kiedy sprawdzam polaczenie na konsoli smiga zajebiscie NAT TYP 2 UPnp wlaczone ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to ten temat można by zamknąc i uogolonić ze cala ta gra jest jednym, wielkim problemem. Jak pisalem w innym temacie, w tej czesci spieprzyli wszystko co sie tylko dało. IW juz milczy, miliad dolcow splynal na konta. Brak zapowiedzi patchy, udzielania sie na ogolnym forum. Na ktorym notabane, dzial Błedów peka w szwach. Slusznie jeden gracz napisal,ze nie moze sie doczekac kiedy shotguny bedzie mocowac rowniez do nog.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to ten temat można by zamknąc i uogolonić ze cala ta gra jest jednym, wielkim problemem. Jak pisalem w innym temacie, w tej czesci spieprzyli wszystko co sie tylko dało. IW juz milczy, miliad dolcow splynal na konta. Brak zapowiedzi patchy, udzielania sie na ogolnym forum. Na ktorym notabane, dzial Błedów peka w szwach. Slusznie jeden gracz napisal,ze nie moze sie doczekac kiedy shotguny bedzie mocowac rowniez do nog.

Mogę się tylko podpisać rękami, nogami i czołem pod tym co napisałeś.

+1

Zostaw to gówno i choć się pobawimy w szwabów i powstańców warszawskich ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi czasami się gra zawiesza, ale żeby od razu uszkodzenie napędu? Nie sądzę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie dopadło to teraz ;/ Do tej pory wszystko śmigało jak trzeba,ale teraz zwiechy i nie idzie odpalić gry ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie dopadło to teraz ;/ Do tej pory wszystko śmigało jak trzeba,ale teraz zwiechy i nie idzie odpalić gry ;/

Ja tak MIAŁEM, (zawiechy po skonczeniu rundy itp..) z 3 tyg. temu, i teraz wróciło do normy :) Gra fajna, podoba mi się, ale chyba dlatego że nie miałem wcześniej styczności z żadną inną grą tego typu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz wieszało mi już w menu głównym ;/ :( i pomagał tylko reset konsoli ;/ Ale jakoś włączyłem i zaskoczyło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi się niestety czasami wiesza, wchodzę w menu i bach... Reset i po kłopocie, na początku miałem taki problem, teraz już raczej nie :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja już pisałem w grudniu jak zakończyły mi się zawiechy w mw2 - YLOD, starałem się nie demonizować jak i sobie tłumaczyć że jest 1000 innych powodów, doszedłem do wniosku, że to zbieg okoliczności, ALE te ciągłe kręcenie płyty..... hmpardon.gif. Obecnie zaczynam sie bać odpalać tą grę, czego mi oczywiście żal, ale jeszcze bardziej mi żal nowej konsoli sad.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie gram na necie i wlasnie wbilem sobie po 70lvl`u prestiż i grajac np m4a1 nie odblokowuje mi swie nic w tej broni chociaz zabilem nia juz kilka osob w statystykach jest nadal 0.wie ktos o co w tym chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×