Skocz do zawartości
lda77

Problemy I Pytania (Ogółem)

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie gram na necie i wlasnie wbilem sobie po 70lvl`u prestiż i grajac np m4a1 nie odblokowuje mi swie nic w tej broni chociaz zabilem nia juz kilka osob w statystykach jest nadal 0.wie ktos o co w tym chodzi?

Musisz dobić do levelu w którym odblokowują się chalaneges/wyzwania ( o ile mnie pamięć nie myli jest to level 5).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam filmiki "pogromców mitów" dotyczące MW2 :)

<<< Episode 1

<<< Episode 2

W temacie MW2 ktoś już dał linki do 2 odcinków. BTW - nie ten dział chyba :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w godzinach wieczornych pojawiła się aktualizacja do MW2 w wersji 1.08 i kiedy odpalę grę na multi za każdym razem wiesza mi się konsola, nie można grać ma ktoś podobny problem?

Edytowane przez piniogorki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam odrazu jak wrocilem ze szkoly odpalilem ps3 a nastepnie Cod`a Mw2 podczas właczania wyskoczyl mi komunikat ze powstala nowa łatka a wiec ja zainstalowalem od tego czasu na multi przy wlaczaniu ps3 kompletnie sie zacina tylko ,konsola jest nowa n(2 miesiace) +slim ,max 5h grania w weekendy.Instalowal ktos latke? Pomocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podbno tak ma każdy kto instaluje nową łatkę, ja w takim razie czekam, i nie włączam MW2 :( to było wiadomo od dawna, ale zje**li te wszystkie poprawki... powinny być od początku, a tu jeszcze konsole psuja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez zwiecha prawie za każdym razem jak odpalam multi. Zupełny freeze konsoli i tylko restart pomaga. Żenada, 200 zł a nawet porządnie przetestować łatki nie potrafią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez obaw wszystkim chyba zdarza się taki błąd na szczęście bardzo rzadko. Jest to pewnie kolejna niedopracowana rzecz w tej grze i może 20 patch to w końcu naprawi :biggrin:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie juz wkurza ta gra. Ani tu zagrać ze znajomym, bo nie moze się ze mną połączyć, a ni tu spec ops we dwójkę, no co to k**wa jest, pytam się!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam czy ktos tez tak ma ze nie wynajduje mu serveru do gry , ciagle nalicza jakies % , a pochwili wyskakuje ze nie znaleziono zadnej gry .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

edit

Edytowane przez DoomnY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Host musi mieć zwolnione łacze,tzn niczym nie zapchane. Jak grałem z partnerem (do gry ! :D ) i u niego ktoś uzywam skypa to lagwało,to samo u mnie gdy łacze było czymś zawalone.

Edytowane przez cezzar997

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam pytanie

mianowicie chce wrocic do poprzednich misji i przejsc je na veteranie, jak zmienic poziom trudnosci na veteran?

trzeba zaczac gre od nowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam pytanie

mianowicie chce wrocic do poprzednich misji i przejsc je na veteranie, jak zmienic poziom trudnosci na veteran?

trzeba zaczac gre od nowa?

Misję wybierasz w pierwszym menu - "Wybór misji". Przy każdej masz możliwość wyboru poziomu trudności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema

mianowicie problem polega na tym ze gdy wlaczam gre mw2 i probuje pograc w trybie online mam ping czerowny i laggi a na samej konsoli po sprawdzeniu moc polacznia 95 % (bezprzewodowe z livebox) pobieranie ok. 700kb/s wysylanie ok. 200 kb/s. Wczoraj i wogole przez caly miesiac bylo wszystko dobrze zero laggow na prywatnych rozgrywkach kiedy ja bylem HOSTEM nikt nie mial laggow a bylo ok. 20 osob a teraz nawet pokoju z gra szuka mi przez jakiej 10 min. czy ktos wie co z tym zrobic ?

Pozdrawiam

Edytowane przez Japa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jakis czas przerywa mi gre i wyskakuje powiadomienie tym razem wyskoczyło mi :UNLOCALIZED BG EVALUATE TRAJECTORY: UNKNOW TRTYPE15 ocb ???????????? macie takie akcje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co może być przyczyną zacinającego się dźwięku? Płytka nie ma żadnej ryski, więc to odpada. Może format konsoli coś da? Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wsadz plyte pod puszke od piwa ale musi byc oryginalnie zamknieta. uwazaj zebys nie porysowal. ponoc to pomaga z problemami z fonia

Co może być przyczyną zacinającego się dźwięku? Płytka nie ma żadnej ryski, więc to odpada. Może format konsoli coś da? Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja mam problem z połączeniem w multi. Pokazuje mi w menu "Fetching Playlists"(mam wersję angielską). Przez to nie mogę się połączyć do gry w sieci. Typ nat: Moderate. Taka sytuacja zdarza się zawsze od godziny 10.00 do ok. 13-14. Wtedy nie mogę się połączyć. Macie jakieś rady na ten temat???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×