Skocz do zawartości
lda77

Problemy I Pytania (Ogółem)

Rekomendowane odpowiedzi

Hah szymuR93 no to witam w klubie.

Też masz neo? U mnie w codzie piszę Nat: Średni u Ciebie też tak jest?

No nic nie ma co marudzić będziemy dzwonić do Tp może uda zrobić się coś z tym fantem.

Najciekawsze jest to że takie problemy są tylko w codzie mw2.

Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Edytowane przez Bishi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj bishi ja mam nete z VESTRY i NAT: NIEDOSTĘONY :D hehe ale nie marudze czekam do jutra zadzwonie i mam nadzieje ze mi to ustawią :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bishi u mnie też NAT Średni xD Ja mam neta miastowego, i też w innych grach nie narzekam tylko w Codzie <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie w 60-tce wiatrak szybko wchodzi na szybsze obroty.

Zauważyłem to u siebie w 80-ce. Konsola wczoraj w nocy po 2h grania zaczęła pracować jak suszarka, płytka kręciła non-stop. Wcześniej nigdy nie miałem takich problemów, coś jest na rzeczy. Mam jednak nadzieję, że to jednorazowy przypadek i już się to nie powtórzy.

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam do Was 3 pytania związane między innymi z CoDMW2 ale i nie tylko.

1. Czy w w/w grze jest opcja....hmmm....nazwijmy to "automatycznego celownika" (nie wiem jak to sie profesionalnie nazywa)? Chodzi mi o to, że celownik sam nakierowywuje na ciało wroga, tak jak to jest w przypadku gier przygodowych (np. Uncharted 2)?

2. Czy taka opcja jest dostępna W OGÓLE w jakiejkolwiek grze FPP? Jeżeli tak to czy moglibyście podać jakieś tytuły?

Pytam bo jestem totalnym amatorem jeżeli chodzi o gry FPP na konsole. O ile z grami sportowymi i przygodowymi nie mam problemów, tak gier FPP nie potrafię jeszcze opanować, i taka opcja "automatycznego celownika" bardzo by mi pomogła w oswojeniu się z grami FPP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam do Was 3 pytania związane między innymi z CoDMW2 ale i nie tylko.

1. Czy w w/w grze jest opcja....hmmm....nazwijmy to "automatycznego celownika" (nie wiem jak to sie profesionalnie nazywa)? Chodzi mi o to, że celownik sam nakierowywuje na ciało wroga, tak jak to jest w przypadku gier przygodowych (np. Uncharted 2)?

2. Czy taka opcja jest dostępna W OGÓLE w jakiejkolwiek grze FPP? Jeżeli tak to czy moglibyście podać jakieś tytuły?

Pytam bo jestem totalnym amatorem jeżeli chodzi o gry FPP na konsole. O ile z grami sportowymi i przygodowymi nie mam problemów, tak gier FPP nie potrafię jeszcze opanować, i taka opcja "automatycznego celownika" bardzo by mi pomogła w oswojeniu się z grami FPP.

1. O ile mi wiadomo to w Uncharted2 nie ma autocelowania. A przepraszam, na very easy było. :pardon:

2. GTA IV jedynie przychodzi mi na myśl. No i jeszcze lekką asystę miał Battlefield Bad Company.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest coś określone "wspomaganiem celowania" - jeśli celownik jest w pobliżu przeciwnika a ty zrobisz zooma to wtedy celownik ustawia się idealnie na celu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja 40-stka chodzi bez problemu z neta mnie nie wywala i jest a jak zaczyna głośno pracować to robię taki chwyt że ustawiam main power off i trzymam ten przycisk do wciągania płyty i daje main power on puszczam wentylator chodzi szybko i play się tak jakby odkurzał i to załatwia sprawę na jakiś miesiąc a przez MW2 play mi sie nie zawiesza. :)

Jak by ktoś chciał grać PSN ID: Orzeszek997

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, podczas gry w MW 2 też wam strasznie głośno PS'ek chodzi(głośno jak na Playa)?

Powiem ci ze mi śmiga dosyć ostro (jak na ps3 oczywiście). Ale wiesz, dobra gra wymaga pełnych obrotów od PS3. Myśląc głośno chodzi mówię że płyta strasznie mieli. Ale mi to nie przeszkadza bo gram w słuchawkach:D

PSN ID: Asurix93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwrócił ktoś z Was uwagę na zachowanie gry po instalacji patch-a 1.04? W ciągu dwóch godzin konsola zawiesiła mi się ze trzy razy (zawsze w lobby) i w czasie ustawiania gry ignorowane były te "przedrostki klanowe", czy jak tam się to nazywa. Graliśmy w 6-ciu czy 7-miu i mimo, że były [PL] to i tak nas wymieszało w drużynach.. Miało to miejsce w Dominacji i Wojnie Lądowej. Na drugą kwestię może nie zwracałem uwagi wcześniej (może tak było i ma być), ale zawiech tak często wcześniej nie było... Plus taki, że mi po instalacji patch-a 1.04 raz zadziałało przyjęcie zaproszenia z wiadomości, i bez problemu dołączałem ze dwa razy do gry z poziomu listy Friends-ów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam neta w Netii i wczoraj do południa jeszcze miałem NAT: Open a po zainstalowaniu patcha już MODERATE:P WTF?! Dodam tylko, że w Test Connection mam NAT: Type 2, czyli tak jak zawsze miałem. Podobnie jak u Zbenka po patchu wywaliło mi taga przed nickiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwrócił ktoś z Was uwagę na zachowanie gry po instalacji patch-a 1.04? W ciągu dwóch godzin konsola zawiesiła mi się ze trzy razy (zawsze w lobby) i w czasie ustawiania gry ignorowane były te "przedrostki klanowe", czy jak tam się to nazywa. Graliśmy w 6-ciu czy 7-miu i mimo, że były [PL] to i tak nas wymieszało w drużynach.. Miało to miejsce w Dominacji i Wojnie Lądowej. Na drugą kwestię może nie zwracałem uwagi wcześniej (może tak było i ma być), ale zawiech tak często wcześniej nie było... Plus taki, że mi po instalacji patch-a 1.04 raz zadziałało przyjęcie zaproszenia z wiadomości, i bez problemu dołączałem ze dwa razy do gry z poziomu listy Friends-ów...

Zwiechy u mnie były przed 1.04 i po (no może po więcej). Ale najlepsze że po zainstalowaniu 1.04. nie tylko zniknął Clan Tag ale także ...... cała lista moich Friends? Na szczęście po jakimś czasie się pojawiła ale zwiechy jak byly tak są. Aha a ja mam NAT Strict i nie mam pojęcia czy to dobrze, czy źle. Grunt że da się grać.

Edytowane przez beta1969

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nie wywaliło taga. Tag, jak już go wpisałem, bo nie mam na stałe, był ignorowany przez serwer i wszyscy z [PL] byliśmy wymieszani w dwóch drużynach. Może tak było wcześniej, bo w Dominację i Wojnę Lądową nie grałem wcześniej, ale słyszałem, że inni też się dziwil, że nas tak podzieliło.. Raz to sobie odpuściłem, bo byłem w drużynie jedyny [PL] i nie miałem ochoty strzelać do swoich ;-) (W przeciwnej drużynie byli bez [PL], więc to nie tak, że miejsca dla mnie nie było)..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam można gdzieś zmienic jezyk w grze mw2 bo ja mam tylko mapisy pl gra kupiona w mm ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, denerwuje mnie fakt ze ludzie podniecaja sie ta gra a nie patrza na to ile blendow ma ta gra, jak mozna wypuscic gre do sprzedarzy z tyloma bledami placac za ta gre 199zl oczekujesz ze bedzie smigac jak zyletka,ciagle lagi problemy ze znalezieniem gry dziwne ze ta gra chodzi bez wiekszych problemow na xboxa ,zauwarzylem tez w wypowiedziach ze macie problem z czytnikiem czyli z ciaglym doczytywaniem gry to tez problem i to nie maly czytnik pracujacy z taka czestotliwoscia no coz,dziwne jest takze to ze nie wszyscy maja problem z czytnikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, denerwuje mnie fakt ze ludzie podniecaja sie ta gra a nie patrza na to ile blendow ma ta gra, jak mozna wypuscic gre do sprzedarzy z tyloma bledami

No tak, a propos błędów..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, denerwuje mnie fakt ze ludzie podniecaja sie ta gra a nie patrza na to ile blendow ma ta gra, jak mozna wypuscic gre do sprzedarzy z tyloma bledami placac za ta gre 199zl oczekujesz ze bedzie smigac jak zyletka,ciagle lagi problemy ze znalezieniem gry dziwne ze ta gra chodzi bez wiekszych problemow na xboxa ,zauwarzylem tez w wypowiedziach ze macie problem z czytnikiem czyli z ciaglym doczytywaniem gry to tez problem i to nie maly czytnik pracujacy z taka czestotliwoscia no coz,dziwne jest takze to ze nie wszyscy maja problem z czytnikiem.

ja wogóle lagow nie mam, od dnia premiery w czsaie jednej rozgrywki dowolnej były lagi,ale jakos tak jak sie pojawiły to i sie skonczyły.takze ja tego prpblemu nie zauwazam.prawdą jest natomiast fakt ze lduzie z xboxami nie maja takcih problemów jak my mamy np. z listami friendsów,zaproszeniami itd. ktoregos dnia napisałem na forum ze mi o dziwo gra sie nie zawiesza (ps3 40gb),ale musze to zweryfikowac. ostatnio zawias był w lobby. podkresle ze tyle godzin pzregrałem w MW1 i nie przypominam sobie takiej sytuacji, ba, grajac w inne gry tylko w fifie10 gra mi sie zawiesiła,ale akurat to był i jest czesty problem tej akurat gry.takze nie rozumiem gdzie lezy błąd, czy po stronie IF, czy psn.na pc tez nie widac zeby ktos narzekał.a wracajac do postu cytowanego - ja bym i na tą gre wydał 300 zł, byłem bliski kupna hardened edition,pomimo takich a nie innych błędów,ja sie nie zniechecam tylko napie....lam dalej bo MW1 i MW2 dla mnie,obok uncharted2 najlepsze gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisiaj po odpaleniu MW2, wchodząc do kampanii, wybierając misję, leci filmik, w pewnym momencie się zacina, potem leci dalej, zacina itd. gra się nie ładuje. Dalej-Po wejściu do multi kiedy są wybrane temy, konsola zawiesza się całkowicie przy "uruchamianie". :(Skasowałem save'a i gdame data, ale nie pomogło. Proszę, pomóżcie

PS.Inne gry działają jak należy,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jestem świeżo upieczonym posiadaczem ps3, a także konta na forum:)

W skrócie opisze swój problem:

Konsola śmiga elegancko, łącze się z routerem przez wifi (Netia,1mb), przegladarka smiga, konto w psn utworzone. Jednak mam problem z graniem po internecie w cod6. Sciagnalem najnowszego patcha, status Nat:open. Jednak gdy daje find game/obojetnie jaki tryb, to wyswietla po prawej stronie tylko i wylacznie mnie i niby szuka jakis playerow, ale nic nie wyswietla,nie mam zadnych serverow (Pojawiaja sie te gwiazdki po prawej stronie, moj nick u gory i tyle, po lewej mapka i podstawowe opcje typu invite czy barracks). Jedyne co moge zrobic zeby 'wejsc' do gry, to utworzyc wlasna. czego to moze byc wina? czytalem poprzednie strony tematu, ale tam raczej zalezalo to od nat'u, a u mnie ma on status open... Jestem 'swiezy' w ps3, wiec kompletnie sie nie orientuje jeszcze.

PS

jak cos to moje psid: Rev91PL

Edytowane przez Rev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Tak na odleglosc nie da sie wywnioskowac przyczyny problemu, ale z tego co piszesz to powinno byc wszystko ok. Ja NAT mam tez czasami na Otwarty(tak jak ty), a czasami na Sredni. Jak juz szuka Ci Players'ów, to powinno byc wszystko ok, mi zanim wyszuka to musze z pol do jednej minuty poczekac, ale to tez zalezy, ile ludzi gra itp. poczekaj troche moze sie zaladuje.

Pozrdo! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no , tak nie może być :( Jestem wielkim fanem COD: MW i myślałem że dwójka zarządzi.

Gierka faktycznie KOZACKA ale co z tego skoro nie mogę grać :( Ciągłe zwiechy przy graniu w singla , spec ops i niekiedy w lobby w multi .

Lagi nie są może duże ( ale są !!! ) ale w takiej grze gdzie liczy się refleks to się grać nie da :(

Ktoś napisze zmień neta a ja mu odpowiem że mój net jest OK - w Killzonie , Uncharted 2 , Resistance 2 , Burnoucie i wielu innych grach zero lagów .

Da się zrobić dobry multi ? Da się. Jestem podwójnie tym zaskoczony ponieważ w COD MW 1 w 99,9% nie było żadnych lagów a więc panowie z IW wiedzą jak to się robi. Nie wiem co teraz im nawala , serwery czy uj wi co ale niech to w końcu naprawią .

Właśnie pobiera mi kolejną łatkę 1.06 :ermm:

Edytowane przez Lijon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też to macie? Szukanie gier powyżej pingu 90-100 w górę.

TYP NAT: Ograniczony - i tu się rodzi problem, grałem jeszcze tydzień temu z kuzynem, który mieszka w USA, lecz od 3 dni nie mogę. Pisze (nie można połączyć się z hostem)

Nie wiem ocb... I to granie w tych granicach pingu, ten gracz który ma mniejszy ping, ma przewagę... I czasami mam, że kule w nich po prostu "nie wchodzą"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też to macie? Szukanie gier powyżej pingu 90-100 w górę.

Też tak mam. Przed patchem 1.06 ping miałem poniżej 100. Teraz wyszukuje mi gry z ping-iem ponad 120. Wypuszczają kolejne patche, które nic nie dają.

Edytowane przez Tom_Horn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak mam. Przed patchem 1.06 ping miałem poniżej 100. Teraz wyszukuje mi gry z ping-iem ponad 120. Wypuszczają kolejne patche, które nic nie dają.

Ja zawsze mam <50 lub <60 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×